• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky chtela jsem se zeptat,mam dnes 7 den po ET a mravenceji mi prsauz od 2, mel jste to nekdo?
18. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hoj kočky!
Tak Klaudi na chvilku usnula... Hurá. :dizzy_face: :grinning:

Já už mám dárky nakoupený skoro všechny (teda,ještě přijdou od Avonu 2 kosmet.balíčky pro mamku a tchýni a to beru jako že vyřízený) a tchánovi koupím lahvičku ledového vína.Po večerech budu balit a ještě musím zmáknout ty rohlíčky.Terku povezu po 15h ke kamarádce do Holic,kde bude až do neděle,takže nebudu mít pomocnici.Ale to nevadí,nějak to zvládnu.

Štědrý den strávíme s našima.Budou tady už od středy a bude se vařit a smažit... Už se těším na moji milovanou rybí polívčičku. :dizzy_face: Terka je šťastná,že tu s náma budou a ani půl slovem neprojevila nějakou lítost nad tím,že budeme bez tatínka... Tak za to jsem fakt ráda.Bylo by pro mě hrozný koukat se na ni,kdyby nějak smutnila a o to víc bych byla naštvaná na toho,kdo jí to trápení způsobil.

Stromek ještě nemáme,ale po víkendu snad i na ten dojde-taťka se švárou pojedou k známému hajnému a přivezou.Nejspíš borovičku.Tu ozdobíme taky už ve středu.Mám ráda,když je na Štědrý den ráno už vše hotové.

Už se moc těším.Hlavně až uvidím Terku rozbalovat.Ty její šťastný kukadla. :dizzy_face: A jsem zvědavá,jak to zmákneme s Klaudískem... Jestli nám bude taky nějakou tu koledu vyřvávat. :fearful: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hlásím že chyběj už jen dva dárky.A čejá mě balení.Chjo,si to ten ježíšek taky nemůže zabalit sám. :grinning:

My budem na štědrý den u Petrovýho bráchy.je rozvedenej a bude mýt na štědrej den dopolrdne u sebe děti.Odpolko pojedem domů.Navečeříme se a přesunem se vedle ke tchánovcům.A 25.jedema s Adélkou k mojí mamce a pak k mýmu tátoj.Petr jde bohužel 25. do práce ale večer za náma přijede.Adélka dostane dárky už na štědrej den ráno než pojedm za bráchou.Chtěli jsme aby měla dárky nejdřív doma.
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
madli-teda,máte to docela našvihaný.Aby jste to vůbec všechno stihli. :grinning:
18. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
No, Madli... to máte takový... různorodý :slight_smile: . To mě se nikdy nestalo, abych dostala dárky ráno!!!

Věru... to víš, třeba to Terku trochu mrzí, ale je jí s tebou dobře a to je hlavní. Máma je máma!!! A Věru, ty řídíš? Jsem měla za to, že ne... Teď nevím, jsem si to možná spletla s Imčou.
18. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jasně že řídím,Šári a hrozně ráda! Kor teď.když mi do toho už nikdo nekecá. :grinning:
18. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahaa... tak to znám, jezdím taky ráda sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Pěkné odpoledne :slight_smile:
Tak hlídání jsme včera zmákli na 1*, malej celou dobu u nás spal jak zařezanej a já s ním :grinning: takže jsme ani nekrmili :slight_smile: ráno jsem byla u zubaře a bylo to bez ztráty kytičky - však jsem taky 3 měsíce nedělala nic jinýho než zvracela a čistila si zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mám dědičně zuby špatné, takže jít od zubaře bez kazu se mi poštěstilo jen párkrát v životě :wink: )
Madli, to je bezva - taky sanusátko?
18. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Sarii, ona řídí i Imča, nějak přemýšlím, kdo je neřidič a nevím nevím, nikdo mě nenapadá.
18. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Jo jo Woblu,taky Sanusátko.První IVF a hned první ET.
18. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hlásím se taky mezi řidiče.
18. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Nikdo tu???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pavli... tak si nějak dělala řidičák, asi... nebo kondiční jízdy nebo tak něco. Imča.
18. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Asi tui budem sami.
18. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak všichni tu řídí, jo??? Já před těhu denně a teď dost zřídka :unamused: ...
18. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojdy, tak mám chvilku čas tak jdu juknout jak už jste nachystané na Vánoce :slight_smile: , a koukám, že jste všechny pilné a už máte hotovo :sweat_smile: . No prostě šikulky :grinning: .
18. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hoj,jsem též zde,neb u nás ticho... :zipper_mouth: :wink:
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj hopíku!
Teda,tebe jsem tady nezhlídla už hodně dlouho! Teda,pravda je,že já už taky tak poctivý přispěvatel nejsem.Nějak to teď už s dvěma dětičkama nestíhám. :sweat_smile:
No a jak je? Máš nalitý vínečko??? :wink:
18. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj Věruš, tak co Klaudinka usnula, to máš už klídek, tak si ho hezky užívej :slight_smile: .
18. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holčiny, taky jsem tu :slight_smile:
Odpoledne bez maminky dopadlo dobře, ale máme novou zkušenost. Půl hodiny malu přemlouval, aby se napila z lahve mýho (rozmrazenýho) mlíka. Marně. Tak volal, co s tím... No, 40 km daleko se nedá nic moc dělat... tak jsem poradila, ať zkusí tu stříkačku, co s ní Anežce dávám probiotické bakterie (s mlíkem) a kapky a tak. No a co myslíte, stovku vytáhla přes stříkačky. Naše kočička asi neumí pít z lahve :slight_smile: Píšu to jako radu, kdyby někdy někdo někoho hlídal nebo to potřeboval :wink:

Ahoj Hopi, je fajn Tě zas vidět :wink:

Holky, jste šikulky, mě balení čeká asi v noci na 24 :grinning: :grinning:
Jdu za manžílkem, měl celý týden krom dneška odpolku, tak si se musíme užít, když je dnes doma. přeju fajn večer :slight_smile:

a prodaly se cukry :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
mám nalitý vínečko :dizzy_face: :dizzy_face: ... jsem dnes zaparkovala kočár před vinotékou a ještě na toto téma zažertovala s majitelem, když říkal, že mě dlouho neviděl... on kočár před vinotékou není moc pěkné podívání :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Dani , taky jsem si nalila vínečko :grinning: , tak si užijte hezký večer :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Já mám taky nalitou skleničku bílého.A těším se na dobu,kdy si po vypití budu moct nalít ještě jednu další.Zatím tedy jen symbolicky.Ale i tak je to mňam. :dizzy_face:

Jj,Klaudísek dnes už spinká...Nebo nespinká,nevím.Ona kolikrát třeba hodinu mlčí jako pěna v postýlce,já už si myslím že dávno spím,ale ona leží naprosto nehybně,snad ani nemrká a kouká do stropu.Prostě jako ležící socha.A já nechápu to její řvaní přes den,když večer pak o ní vůbec nevím. :confused: No,ale aspoň že tak. :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Věru, to samé jsem měla s mladým když byl malý, a doktorka, mi řekla, že se prostě nudí :sweat_smile: a že to musím vydržet, že ty živější děti tak dělají aby prý měly co dělat :slight_smile: , no byl to záhul , tak držím palečky at je to čím dál lepší. Jo taky mám bílé vínko :grinning:
18. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoooj

Holky já to prostě nestíhám. Jak já to dělám... To jsem tak neschopná?????? Co bych dělala kdybych měla dvojky...????
A manža mi teď řekl, když jsem dopřipravovala maso na zítra, jestli nejsem nějaká otrávená :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Když jsem mu řekla, že jsem už dneska unavená, tak prej z čeho (to už teda jako mělo být ze srandy), tak jsem mu na to řekla že to pozná (a dodala jsem, že já nevtipkuju.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Jednou ho v tom jeden den nechám. Teda ale chudák malá, to musí nejdřív manža projít pořádnou drezůrou....

Věru jsem se zasmála, že bude Klaudis vyřvávat koledu :grinning: :grinning:

Very no já jsem do toho ten rum nedávala, tak třeba proto se mi to nerozpustilo, hmmmmmm nebo jsem zvolila špatnej posstup, nejdřív mlíko a cukr a pak přidávat to ostatní.................. no jo, nevadí, příští rok :wink:

Dnes se loučím, televizní romantika se nekoná, ani nevím co dávaj. Jdu si dát vanu za hodinu a půl nakrmím malou a hurá do hajan.

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
18. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
hopi,já to znám velice dobře.Měla jsem to samé s Terkou a to skoro do jejích 2 let ! :confounded: :fearful: Jen jsem si myslela,že podruhé budu mít hodňoučké a vzorné miminko,které ví,že má dělat mamince jen a jen radost,kor po tom,co prožívala s jeho ségrou. :grinning: No,nestalo se.A taky si vzpomínám na slova paní doktorky,že Terka je naprosto zdravá a prospívá,jen se prostě nudí a tak alespoň řve. :astonished:

Sanu,já taky nestíhám... Ani trochu.Nechápu,jak mohla moje mamka přežít ty klasický látkový plíny,vířivou pračku se ždímačkou zvlášť,nemít myčku na nádobí,mít ještě jedno tříletý dítko a každý den uklizeno a navařeno,vyžehlené plátěné košilky a prádlo pro ni a manžela (taťku)... Smekám,hluboce smekám... :pensive:
18. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
...a být na všechno stále SAMA... jsem zapomněla poznamenat. :confused:
18. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jo jo tak to taky smekám :slight_smile:, jo to já si taky říkám, že kdyby se někdy zadařilo to druhé, že bude hodňoučké, ale koukám, že mám asi najivní představy :grinning:
18. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
no,nechci Ti kazit iluze,i když bych Ti ho samozřejmě moc přála. :wink:
18. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
hopi a Tobě mladý řval jak dlouho?
18. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
No tobě aspoň malá spí v noci, to náš nespal ani to spal cca tak 4 hod za celých 24 hodin :grinning: , no v noci brečel přesně do svých prvních narozenin, a přez den přestal hned jak zjistil, že nemusí jen ležet, no to bylo cca 5 měsíc to už sám seděl hihi takže viděl kolem sebe co se děje
:grinning:
18. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.