• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo,tak to jsme to měly hodně podobný.Mladá taky už v 5ti měsících seděla (asi aby o něco nepřišla) a v 9 1/2 chodila.A přes den spala 20min dopoledne a 20min odpoledne,jinak stále řev.No,ale v noci pak spala jako zabitá-to celodenní řvaní ji vždycky totálně dostalo.To zase oproti ní je Klaudi zlatíčko.Spí v kočárku i v autě.To Terka totálně sabotovala a řvala a řvala...Takže o to je lepší.A ty noci mají nastejno.

Jo,jsou to dárečci! :grinning:

A já jdu chrupkat.Ať naberu síly na její zítřejší zpěvy. :grinning:
18. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak děvčata, se pochlubím (teda nevím jestli je čím), ale já jsem plínky vyvařovala v kotli v prádelně, pod kterým se topilo, pak hodila do té výřivky a pak máchala ve vaně !!! a to jsem byla taky sama, bez chlapa, bez rodičů a tak !!! a po obídku jsme obě spinkaly :grinning:

Holky, a dělá se ještě to, jak jsme jako my malý vždy se stavily u někoho a půjčili si miminko s kočárkem na vožení kolem baráku???

A s vinotékou, klíííd, jsem chodila na angličtinu a hlídal táta a jednou jsem šla od busu a koukám, kočár před hospodou. Prázdnej. Tak projdu hospodu a na zahrádce táta u píva s mladou na klíně. Mazec, jsem si říkala tak, během dne mám doma sociálku.
(no naštěstí moje sociální pracovnice-coby svobodná matka jsem jí měla automaticky či čo -byla hodná holka po škole o pár let starší, takže jsme si i rozumněli - jezdila k nám na kole z Pardubek, vozila Páje dárky atd. a pak se nám vdala do Itálie a stejně mi ji odebrali, když jsem se vdala :frowning2: )

tak, končím svůj sloupek a mažu spát.

Dobrou noc, ať vás blechy štípou celou noc a robátkům ať se zdá něco krásného, aby vydržela hodná až do rána :grinning:
18. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Věrko, přidávám se k tomu, že hluboce smekám! A to měla moje mamka dvě děti do roka a za dva roky další.

Holčiny, vyplnila jsem (jen tak cvičně, ale zodpovědně :slight_smile: ) ten dotazník, co tu chtěla ta holčina: yasha@centrum.cz
Náhodou je to docela zajímavé. Tak jestli chcete, písněte jí. Jmenuje se Hanka. Týká se to léčby neplodnosti.

Pavli, Ty mě vždycky pobavíš!!! Sociální pracovnice :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jsem se tak krááásně vyspinkala (a tím nechci nikoho naštvat) - Anežka jedla v půl třetí a potom v půl sedmé a pak ještě do osmi spala. Teď už jsem po snídani a jdu asi balit dárky, protože mlet ořechy a šlehat krém, to se bojím, aby mi dítě strachy z toho pekelného stroje neuteklo..

Užijte si den!
19. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Já hlásím, že jsem yashe psala hned jak tady psala poprvé, ať se klidně staví, že mám na ni času kolik chce, ale neozvala se, takže mě asi nemiluje bo co?

Jinak teda mě asi stávkuje na FB kuchařka, tak nevím co s tím budu dělat.
Manža s Pájou jedou na nákup - tyjo, jsme popsali celou A4!!!
19. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré dopolko,
i my jsme spaly luxusně... jak jinak :slight_smile: ...

Dani... pekelný stroj :grinning: :grinning: :grinning:

Pavli... jsi psala ten seznam centimetrovými písmeny, ne???
19. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky!
U nás noc taky jako vždy v pohodě,jen mě madam překvapila svým béééééé už v 7h ráno. :astonished: Jinak vstáváme tak kolem půl 9... Tak jsem jí dala napít a "umordovala" ještě ke spaní,tak jsme vstávaly v 9.10h. No a od té doby je to zase béééé,béééé,prostě klasika. Chtěla jsem,že půjdeme alespoň ven,ale koukla jsem na teploměr a ve druhém patře máme -7,takže dole bude tak -9 a to si teda netroufám.Chjo,to zas bude den. :confounded:
19. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla... U nás doma budeme nejspíš permanentně luxovat. Zjistila jsem totiž,že při této činnosti to její béééé není slyšet,tak alespoň tak mám chvilku "klidu". :grinning:
19. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
My měli -7, tak jsme na krátkej špacír šly... ale vy jste ještě pidi midi malý :wink: .
19. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
AHoj

Dančo taky mě pobavil pekelný stroj :grinning: :grinning:

Pavli věřím, že máte popsanou A4. Kdybych dělala vánoce jen sama, tak ji taky popíšu. Nic tady nebylo. Ale něco přivee mamka něco tchyńka, tak se toho tolik kupovat nemusí, rozdělili jsme si to.......

Věru tak ho jen zapni luxovat nemusíš stačí ten zvuk :grinning: :grinning: Nebo ještě by mohl pomoct jak psala Danča pekelný stroj, tak se pusť do pečení a můžeš pěkně mlet ořechy......

Sar se máte, že můžete ven, bych šla taky. Asi odpol oběhnu aspoň barák a juk do schránky, jeslti tam něco není (já vím, žee je sobota :grinning: )

Holky ani nevím, jestli jsem vám to psala, ale už jsem měla svůj první alkohol!!! Jo! Vaječný likérek :grinning: Já vím, že to moc alkoholové není, ale musímm začínat pomalinku, abych měla tréning až v únoru vyrazím :grinning:

A trocha nostalgie nikoho nezabije:::
Jsem si dneska vzpomněla jak nám dřív chodily domů vánoční pohledy od známejch a příbuznejch, to je tak dávno a úúúplně to je pryč cooo??!! Nebo někomu nebo někdo z vás ještě posílá bo dostává pohledy??????
19. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,

se musím smát, jak píšete s to vinotékou...my jsme s Anetkou ve vinotéce pečený vařený a nikdy mi to blbý nepřišlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: máme tady jedn v ulici a všichni už nás tam znaj :grinning:

Jinak my už máme za sebo prvního Ježíška..přinesl nám v noci vánoční stromeček....vidět ráno ty Anetčiny rozzářený oči a jak křičela, že tam byl Ježíšek..to je fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Po obědě jsme balili dárky a ted jsme se vrátili ze sáňkovačky v parku :dizzy_face:

Mějte se hezky a užívejte vánoční atmošky :dizzy_face:
19. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Já, já, já se hlásím, já letos opravdu dostala POŠTOU PF!!!! Taky jsem koukala jako blázen. Bylo to náhodou děsně krásný, nemluvě o tom, že to byla jedna milá klientka z bývalé práce, kde už asi tři roky nejsem, ale každý rok písne. Ani nevím, kde sehnala adresu, ale je to fakt moooooc kráááásný.
19. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
San... pohledy nebo přání neposílám - nedostávám... To už snad zůstalo jen starým lidem, ne? :wink: ...
19. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojda jen nakukuju jsem dorazila odpolko z práce a spala doted to je děs.zítra mám volno tak dobalit dárky a doma něco udělat .Sarii jo jo to už zůstalo jen starým lidem.To vidím v práci pohledy kupují fakt jen Ti starší.To já bych si pohled koupila i dokonce napsala ale pak ho týden nosila u sebe a už by bylo po vánocích. :wink:
19. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Sar jo jo je to možný, že je to už jen u starých lidí, že ten pohled pošlou.
Ale třeba já nejsem vůůůůbec příznivcem posílání přání typu sms, kdy od někoho dostanu nějaké "říkadlo" pak dám odeslat všem a je to vyřízený.
To mi přijde tak strašně neosobní a nehezký. Já odepíšu pár lidem vyloženě osobní přání a je to pro mě i takové upřímnější......
Ale jinak jsem normální :grinning:

Andi věřím, že u mě by to s tím pohledem dopadlo stejně :grinning:

Luci to máte pěkně naplánované, jeeee kéž by u nás šlo taky plánovat, to jsme nsějak za těch 12 let nezvládli.....chjo.
Taky vám přeju hezké svátky a Anetky oči, to muselo být super, na to se taky těším, až malá z toho bude mít rozum...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sarii, andi, no to vám holky teda pěkně děkuju za ty starý lidi :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Já se teda přiznávám, že naopak na štědrý den vypínáme telefony, protože ty smsky jak pak drnčí to mě teda dost štve. Takže kdo nemá napotichu nebo vypnutý telefon, tak tomu ho mám tendenci rozšlapat.
Nejlepší je moje mamka, ta se teda v těch přijatých sms celkem vyžívá a pak mi vždy vrazí telefon se slovy: hele ta od Moniky je dobrá, pošli ji tomu, tomu, tomu :grinning:
Jinak teda do loňskýho roku jsem nám pokaždé vytvářela PF s náma nebo něčím prostě s náma spjatým a posílala ho opavdu poštou max. kde jsem neměla adresy tak MMSkou. Letos po přehrání software v PC nemám žádný grafický prográmek, takže mám smolíka.
19. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Pavli ale to se ptaj tak 60 a výš a to ještě nejsme.Já teda posílám tak den dva před vánoci sms jinak s kým se vidím tak osobně.No dneska jsem jedný paní místo štastné a veselé musela říct uplně něco jiného páč jí umřel brácha kterýho jsem znala měl autodílnu hned vedle nás kde dělám.tak to milý nebylo.Jsem odpoledne spala a ted nezaberu.Tak všem dobrou .
19. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Pavli... ty jsi lístek dostala, ne? O tom, že je posíláš nebyla řeč :wink: ...

Jinak znám lidi, co jim u stromečku choděj smsky :confused: :fearful: :confused: :fearful: divný, neslušný a nevím co ještě.

Dneska průběžně balím dárky... už mi došel papír a to ještě nemám všechno :angry: :angry: :angry: ...
19. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj,čekám až mi dopere pračka tak nakukuju.Nějak nestíhám,v práci toho je moc,ještě scháním nějaké dárky,do toho budoucí tchýňka narozeniny,neteřinka narozeniny a kompletace cukroví... to sem blbě napsala,co?Ale však víte,krémy,marmoška,polejvat čokoládkou...
Teď nevím jestli budu správně reagovat,ale myslím,že Sanu vysypávala hnízda moukou,Sanu to je blbost,néé. :confused:

A posílání pohledů je opravdu hit asi už jen starších lidí,já psala mamce 10 pohledů pro známé,ona nerada píše. :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jo a u nás bylo dnes -10,byla jsem se mrknout v Humpolci po obchodech a normálně tam jezdili s kočárkama o

sto šest,jak kdyby nemrzlo a že to byli i mrňouskové.Pračka už mi pípá,tak jdu pověsit a do hajan,Dobrou všem.
19. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holčiny, tady se povídá v tak pozdní hodinu??

Se přidám, měla ta "stará léta" něco do sebe - třeba jak se vyšívaly značky na oblečení, co je od koho půjčené... já teď třídila věci po Anežce podle fotek a jsem z toho magor! Barvy nepoznám, tvary nesedí, tři tašky vznikly, ale zda to vrátím správně, to netuším... a nejhorší je, že jsem věci půjčila dál s tím, že jsou moje a ono ne... to jsem šikula.

A teď jdu ještě balit dárky. Přeju krásnou dobrou.
Jsem sama, odpol. byl vánoční večírek od střední školy, fajn akce, jen naše drahá dcera odmítla mlíko (i ze stříkačky), takže byla hlady, ale když neřvala, tak snad se nic neděje. Babička to zvládla skvěle. A manžílek snad do rána přijde. Zítra kouknu :wink: Dobrou.
19. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahooj,jsem celej den strávila u mamči a pekli jsme cukroví.Dárky si nechám na zítra .Musíme ještě s Adél dodělat jmenovka na dárky.
19. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás hlásil teploměr ve 3.45 -11,6.

Teď už jenom -10,5 :grinning:

Ale na vánoce má bejt 0 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ahojko ne ne formicku jsme vysypávali vzdycky polohrubou moukou :wink: Mě to jede víc když to neni tak sladké. :wink:
A jeste ulky budu dodelavat, vcera mi prisly nejak k chuti.... :sweat_smile:
20. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj tak na to, že jsem řekla, že nic péct nebudu tak mám už asi 6druhů. Vánoce přežiju, ale už chci mít polovinu ledna
20. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

jen se hlásím z Vysočiny, že žijeme :grinning: :grinning: :grinning: a tady -17 :grinning:

moc jste toho nenapovídaly, ale jak se tu ptala Pavla jestli se ještě půjčují děti na vození, to už jsem fakt neviděla ani nepamatuji, ale já sama si chodila dlouho půjčovat a hrozně ráda :dizzy_face:

pohledy jsou fakt nostalgie a měla jsem je ráda :dizzy_face:

cukroví se tady jede v plném proudu, no my taky ještě po návratu budeme dodělávat :sweat_smile: ještě pár druhů, si tady posbírám recepty a alou na to

jinak stav takový, že včera večer po akci oteklé nohy a celou noc bolest na mrchu, ale víte jak tyhle stavy trvají skoro 14 až měsíc před porodem :wink:

Luci, ty Anetčiny oči si umím živě představit, je to na těch vánocích nejhezčích, sama se moc těším až bude prcek s náma a bude už tr :wink: ochu větší, jak bude ze všeho celý hotový :dizzy_face:
20. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
čus holky, mě stávkuje dítě, nevím nevím zda pubertu přežiju nebo co, to je mazec!!!

Jinak teda co se týká mínusových teplot, tak teda u nás v třetihorách ani to omezení podle teplot neexistovalo.

Zato chválím Danču a vracení půjčených věcí. U nás se to v rodině tak nějak dědilo z dítěte na dítě, takže se nabalovala taková sbírka. Jenže já dobračisko se sociálním cítěním, jsem pak třeba i vzdálenějším příbuzným (např. ségry manžel má bratra a jeho rozvedená manželka) jsem pak půjčovala i takhle, takže ve finále se mi nevrátilo nic. Takže jsem sbírku, resp. zbytky prostě rozdala a je hotovo. Stejně tam zbyly už takové ty věci jen na domácí nošení. Tak Páje pak budeme kupovat nové až budou vnoučata.
20. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Tak jsem přece jen zapla pekelný stroj a samozřejmě se Anežka vzbudila. Inu co, dám ji spát po obědě, až budu dělat kapra. Teď jsem ji nechala s holou prckou na dece, zkouším, zda si vzpomene, jak se přetáčet. Dělala to pár dní a od té doby nic, snad měsíc se neotočila, tak ji nechávám trénovat.
Hurá, je z bříška na zádech :slight_smile: a mimo deku... :grinning:

Jinak tady je kolem -10. A to jsem chtěla jít na zlatou neděli ven, kvůli té atmosféře...

Užijte si víkend a ať Vám jdou přípravy od ruky!

Verčo, je tam někde porodnice??? :confused:
20. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Nojo vlastně - Vysočina - to je děsně široký pojem - kde vlastně Věru jsi? pokud to není tajný?
20. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
holky úplně v pohodě, dneska jsem přesně jako Šári 34+4 :grinning:

porodnice tady jsou, 15minut "slavná Třebíč" - výměna holčiček
dalších asi 20 minut cesty je Jihlava a ještě asi tak 40 minut Nové město, takže si ještě můžu vybírat a nebo za hodinu max. hodinu a čtvrt jsme zpátky v Chrudimi, kdybych jo chtěla rodit.... :grinning:

Pavli jsme ve Velkém Meziříčí :wink:

Dančo, Anežka si vzpomněla :grinning:
20. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Hoj... už jsem tady byla, ale brzo, před 8 :wink: :wink: :wink: ... a tady nikdo.

Jo, my jsme s holkama z ulice taky chodily vozit... Teď už to fakt není. Možná má mládež jiné záliby a možná jsou maminky úzkostnější. Já tady v ulici lidi ani neznám, takže nikdo nepříjde a já bych Mar snad ani nedala :fearful: :fearful: :fearful: .

A půjčené věci? Kdo mě podaruje, beru, ale vracet??? To by nedopadlo dobře, tak to půjčování neprovozuju :wink: :wink: ...

Very... šetři se, jestlipak Ti Míša už nedává znamení?????????????????????????????

Dani.. dneska máte kapra? Na zkoušku :grinning: ???

Pavli... to s tou teplotou, to bylo snad od jaktěživa... A co, že dcera provádí???

San... ty úlky, a já si vždycky říkala, že to navrchu má babička jiný! Ona asi taky vysypává moukou. A je to lepší...
20. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.