• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ale rodit nebudu, já ještě nejsem připravená :grinning: , dneska nás čeká plno návštěv, možná dáme i procházku, ale to už si asi jen vysnívám v hlavičce, protože po všech návštěvách budu ráda, že jsem ráda :confounded:

taky všem přeji hezkou neděli :slight_smile:
20. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Veru aby jsi nebyla ve zprávách :grinning: "Zapadli ve sněhu, porodila v autě uprostřed Vysočiny :grinning:"

Danu kolik stupňů máte doma????

Já přemejšlím jaký bych mohla jeste uplácat cukrovíčko...... musím něco vyhrabat na netu.
20. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Hoj,hoj,tak jen potvrdím verýskovi informace,u nás na vysočině i v tuto dobu -17,jsem byla chvíli venku a to se nedá.Jinak opravím info ze včera,asi jsem u toho skoro spala,ale neteřinka nemá narozky,ale svátek,dyť je přeci Natálky a brácha se švagrovkou maj výročí,oni se na Natálku i brali,tak proto asi Natálka,aby nezapoměli datum :grinning: :grinning: :grinning: si nedovedu představit jak by se jmenoval kluk :confused:
20. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky mám malinkatý problém. Od rána mě bolí prso a trochu mokvá a svědí. Co na to můžu dát?
20. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojko... našich -10 mi úplně stačilo :wink: !!!
20. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
zdar zdar,

co co, jaký znamení??? jakože na můj termín by rodila Very?? no to je klidně možný, když si prcek vzpomene, tak s tím nic neuděláte :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
já su blbá jak necky, jsem nepochopila, že malej je taky Míša :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dabli... :astonished: !!! Nic bych nedělala, ať si to ještě víc nepodráždíš! A určo k Dr. kožní, gyn. nebo chíru!!!
20. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Míšo... tak jsem si to musela přečíst 2x abych to pochopila :grinning:
20. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Kapr není na zkoušku, manžílek ho očistil, já naporcuju, obalím, šoupnu zmrazit, na Štědrý den jen usmažím.

Dabli :confused: :confused: Kožní v RK nééééé, ale v PO odpol. je u Sv. Havla kožní z HK, je fakt dobrý, zajdi tam nebo mi písni nebo zavolej, poinformuju Tě, co a jak...

Sanusko, doma máme kolem 22 stupňů, ale venku dnes bylo -16 (mezi polema naměřilo auto, v RK 14).

Přeju krásnou dobrou, zítra kouknu :wink:
20. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
jen nakukuji

Sanusko, ty jsi mě rozesmála :grinning: :grinning:

jinak tady bylo už i - 20 asi tak do 21 hodin, ale teď už zase - 16, takže good(manža když vylezl ven tak naznal , že při těch - 20 mu mrznou chlupy v nose :grinning: )

zítra nás čeká cesta domů, tak snad bude ok, ikdyž tady silničáři teda tvrdá pohodička :confounded:

všem dobrou noc
20. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
... tak jsme si zopakovaly některé radosti šestinedělí... hodinu jsem Anežku nosila a ona řvala, svíjela se a prděla... jo, když si kojící matka dá vepřovou se špenátem, nemůže se divit... mě to nenapadlo, no... :confounded: :confused:

Tady už půl hodinu hustě sněží.... tak jdu spát, uvidíme, zda je špenát strávený, nebo bude druhé kolo breku. Chjo...
21. pro 2009 v 00:31  • Odpověz
Ahóóóóój.
Holky já tu nebyla snad sto let. Teda snažím se dočítat to jo, ale s těma příspěvkama je to horší :slight_smile:

Tak co u nás nového. Oslavili jsme 1.rok, máme 6 zubů, a chodíme jako diví. Chodíme na plavání z čehož je malej hrozně nadšenej moc se mu to líbí :wink:
Trochu jsem předělala album, něco vymazala, něco přidala. Tak můžete juknout.

Všem maminkám, těhulkám, snažilkám a všem ostatním přejem Krásné vánoční svátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno.

Aknel, krásný fotky, malej je krásný mimi :slight_smile: A je fajn, že tu jsi s námi, i když nepíšeš. Užij si Vánoce.

Takže do rána je asi 8 cm sněhu a stále 6 pod nulou. Ale v noci bylo 12, takže to bude dobré a snad budem moci i ven... ale toho bordelu, co venku bude ze sněhu...
21. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Hezké dopolko...

Aknel... máte krásný kluky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! A letí to!

Dani... aha, tak kapr už čeká připravený v mrazáku :astonished: :grinning: ?

Very, tak víkend jsi přečkala :wink: ... ale to víš, s tvejma tejdnama by tě v Chrudimi nevzali :wink: !!!

Venku sluníčko, krása, jdu omrknout teplotu :wink:...
21. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: včera byla zlatá neděle, taťka nám přivezl brambořík a popřál hezké svátky, čímž jsme začali období tvrdé pohody a obžerství (převzal tradici po dědovi), no a dneska se vzbudím a nikde nikdo :astonished: Mně vůbec nedošlo, že je všední den a všichni jeli do práce :sweat_smile:
Chtěla jsem vyrazit na otočku do Jaroměře, ale nějak venku napadlo a s Favoritem se necítím moc bezpečně, tak asi počkám do zítra, až se s tím kluci silničářský trochu poperou.
A lenošit holt budu se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojda,

Aknel kluci jsou pěkňoučký.

Holky vy jste takové chytré.Známá je 30tt ale miminko podle utz odpovídá tak 22tt.To asi není moc dobře,co?Zkusím ještě kouknout do jinejch "pokojíčků"jestli najdu nějaký info.

Dneska jsme měli jet do zoo ale jdu do divadla takže se zvířátka přesouvají na jindy :frowning2: .A pozor,nejdu za kulturou s Petrem ale s mamkou a jejím přítelem.
21. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Dnes všem zamrznul net, ne???

Madli... to s tvou známou... týden-dva beru, ale tohle je už divný :confused:...

Pavli... přání potěšila :dizzy_face: !!!
21. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Sari nezamrzl, flákaj se na FB :grinning:
21. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
ahoj pavli jak se vede?
21. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
No co to je za nekázeň :astonished: :astonished: :astonished: !!!
21. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Škoda, že to tady tak zamrzlo :frowning2:

Tak zatím, jdu na zprávy.

Madli to je divný :confused:
21. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
San... skalní sem přijdou :wink: :wink: :wink: , že jo... Dančo, Verys...

A taky by se mohla nahlásit Jaji, Gabule, Jusinka, Beryk, Agi... a dalšííí

Já jdu taky... mrknout, co dnes dávaj v TV...
21. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Jasně, Sani :slight_smile:
... já bych víc čtení nestihala... i když necelá stránka za den je málo i na mě... ale přeci si tu během dne nebudu psát jen tak sama se sebou??, ne, byla jsem tu v 11 a ve dvě taky...

Jdu ještě chvíli na cukroví. Zítra kouknu. Dobrou. :wink:

Pavli, díky za přáníčka!
Madli, to je divný...
Woblud, řiď opatrně!!!
21. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj i já se hlásím,jsem si dnes poklidila kuchyň,se musím pochválit jaká jsem holka šikovná :wink:
Zítra se v práci rozhodne,zda nás nechají ve středu doma,ale spíš néé :angry: a mezi svátkama asi též néé :frowning2: ,sic děti nemám,ale uvítala bych to-takový menší relax.
Jinak se tu točí druhé kolo chřipky,tentokrát začal chlap jako první a v práci jsou též nachcípaní.
Mějte se krásně,já běžím chrupkat,včera jsem koukala na superstar,tak jdu dohánět,ale mezi námi usnula jsem u ní a vzbudila se akorát na rozlučkovou písničku vítěze,bych ani nevěděla kdo to vyhrál :grinning:
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
přeji hezký večer :slight_smile:

já zůstávám :wink: , moc jste toho nenapsaly, ale teď před svátkama to chápu, úklid, dárky, cukroví a spousta dalšího

jinak hlásím, že už jsem zase domácí :grinning: , cesta z Vysočiny dobrá, tchánek chtěl, aby jsme přijeli ještě na Silvestra, ale to asi už fakt nedáme :pensive: (nejsem si jistá, že bych to chtěla riskovat, ale neříkám "nikdy" :grinning: )

po příjezdu domů mě čekalo praní, vybalování, manžu chodba, pak jsme se dali do stromečku :dizzy_face: , a já do toho ten juice, který jsem minule vzdala :wink:

zítra jedu k našim a odpolko budu patlat další cukrovíčka, ale snad nic velkého, uvidím

děkujeme za krásná přání :wink:

jo já jsem zvědavá jak dopadnou naše fotky z ateliéru, bylo to fajn focení a šlo nám to celkem rychle, tak uvidíme

Madli, no je to trochu divný opravdu :pensive:

Ahojko, tak přeju ať je ta středa volná :wink: a pochval se, nikdo jiný to za nás stejně neudělá :grinning:
21. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
eloana, jéé my se potkaly v diskusi IUI a pak už jsem tě dlouho nikdo nenašla, gratuluji ke krásným 15tt :dizzy_face:, super a povedlo se přirozeně nebo jak ???
21. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
přeju dobrou a dlouho tu nebylo s kobrou :sweat_smile: , takže asi tak :wink:
21. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dorbé ráno :slight_smile:

Very hele prosím tě kolik máš druhů cukroví???? A zkus se ještě trošku poválet, pak už nebude příležitost..... včera jsem vzpomínala, jak jsem si tady stěžovala na tu divnou nudu v těhu :grinning: Ale nestěžuju si, jsem možná víc fit jak v těhu i když ko.... :slight_smile:

Dneska pěkně profukuje, ani nevím jak má být "teplo" bych potřebovala ještě na skok do Afi...... Malá už tak nerýmuje, bych hodila přes kočár plínu, aby na ni někdo něco zase neprsknul............. uvidíme... A byla by to cesta jen od dveří k autu a pak zpátky od auta dom..............

Ahojko, věřím ti, že by relax nebyl špatnej. Třeba si to rozmyslej...... :sunglasses:
22. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.