• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very ty už máš krásnýho pupáska :dizzy_face:
22. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj kočky,

já čekám až se Anetka vzbudí a jedu do práce :grinning:

Vánoce máme nachystaný..už se na ně těšíme :dizzy_face: Anetka vyhlíží Ježíška každý den :dizzy_face:

Jinak IUI nedopadla....tak třeba příště :slight_smile:

Užijte si krásný Vánoce :dizzy_face:
22. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj... hezký den!!!

Very... no, rostoucí týdny ti rozhodně sílu neubírají :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Jdu mrknout na pupíka :dizzy_face:...

Luuc... do práce? Co tam budeš v tuhle hodinu dělat??? Já bych se taky měla zastavit v práci, ale teď v tomhle teda rozhodně s Mar autem nepojedu... bude muset postačit telefon :wink: . Jako jujknout na holky a popřát...
22. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
No Verys, dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Já bych tě chtěla vidět celou... já si tě totiž s takovým břichem neumím představit :astonished: :astonished: :astonished: !!!
22. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
sarri, no měla jsem mít od 10, ale holky mi volaly, že tam nic moc není, at přijedu až dýl :wink:

Very, teeeda, krásnej pupík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Hojda,

no jo pupík roste :grinning: , mamka se cpe, aby se měl malej dobře :grinning: , hodím vám jednu fotečku z víkendu, víc jich mají ostatní takže bohužel celou postavu nemám, to až od fotogra :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3636100&vReferer=

Sanu, tolik druhů zase nemáme asi jen 10 a dneska možná dodělám 3 nepečený

Luci, práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale já vím, že aspoň vypadneš ze stereotypu :wink: a jinak po vánocích se třeba zadaří, to bys nemohla na Silvestra ani skleničku :grinning: , takže jaro bývá plodné období :wink:
22. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Very, mě fakt práce nevadí..já se tam těším a dneska jsem byla zklamaná, že mi volaly, at přijdu až dýl :sweat_smile: já se z toho nehroutím, ale manža to špatně nese, že se to nepovedlo :confused: já si tohle období fakt užívám..Anetka je hodná, celkem samostatná, do toho práce,....mě zatím další mimi nechybí

Very, na fotky od fotografa se těším :dizzy_face: kdy je budete mít?
22. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Luci, jo to ti věřím, hlavně si už 2 roky byla doma a to je znát, když neznáš nic jiného než domácnost, Anetku, tak člověk chce mezi lidi a ona vám to určitě i půjde líp s tím miminkem. Manža to rozdýchá, ale chlapi to nesou těžko a hlavně manža nechtěl, aby jsi šla do práce, takže si říkal, že když otěhotníš budueš doma a ty frnk a hurááá do práce :sweat_smile: :grinning:

fotky budou asi v lednu, protože toho mají moc a my jsme řekli, že na to tolik nespěcháme, hlavně když už je to nafocený :wink:
22. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky.Jé luci to mě mrzí,že to nevyšlo,no my taky až v lednu na další iui,teda pokud bude.
22. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Very, moc Ti to sluší :dizzy_face:
Luci, buď tam v práci hodná - hele to se ještě operuje takhle na svátky :confused: a je fajn, že to bereš takhle v pohodě :sunglasses:

My máme dnes 8 let výročí seznámení :sweat_smile: vůbec nechápu, že jsem ho ještě nezabila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky už vím, co je pálení žáhy :angry: jakmile si lehnu, tak je hotovo. Už jsem si nakoupila pastilky, ty se v těhu můžou, nebo tu ucucávám mlíko...

Ač nerada, vyrážím do obchodu, potřebuju jen cibuli a vejce, ale bez nich se neobejdu :confounded:
22. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Aha, tak to bylo vtipné - jsem se ustrojila, vyšla před dům, málem si rozbila hubu a zhodnotila, že to fakt nedám, takže jsem zase zalezla :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Woblu :grinning: Opatrhně holka opatrně!!!

Very jen 10 druhů jo :grinning: To jste tedda ostudy, že máte tak málo :grinning: Samo si dělám prču.... ty mede toliká cukroví!!!
A jaké budeš dělat to nepeččené? Úlky a?

Luci tak budeš moct aspoň zapít Silvestra........ a rok 2010 je váš.... :wink: A teda dobré kolegyňky, že ti ještě volaj aby jsi přijela do práce dýl i když ony tam musej bejt................ to se hned tak nevidí....!
Nějaká nová fotečka Anetky nebude?????????????
22. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
zdravím všechny, jak se vám vede, copak tu nového?
my se taky moc těšíme na vánoce, vše máme nachystáno, tak jsem zvědavá co Vewrunka a dárečky a taky stromeček :slight_smile:
jinak Verunka už malinko chodí za ruce, pořád stojí a pouští se, je to sranda..
22. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Sanu, budu dělat čokoládu do formiček, pak takovou kokosovou roládu dvoubarevnou a asi ořechový salám a asi ty úlky :sweat_smile: , ale ty nevím jestli dnes, to ještě uvidím

Woblu, opatrně opravdu, já vylejzám a nalejzám do auta jak stará bába :stuck_out_tongue_closed_eyes:, a chodím jak připo.... :grinning:

Jáji, super, že máte všechno nachystané, s těma prckama to budou hezké vánoce :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak kontrolu jsem včera dala, no nevím jak to zhodnotit.......
holčinka roste tak jak má, je živá až moc a trochu mě z kopanečků tvrdne břicho, což není novinka.Hrdlo a čípek vypadají dobře no ale ta plcenta si je pořád tam kde nemá. Stále překrývá branku a vypadá, že tam i zůstane.Takže je 100% císař.Další kontrolu mám za 4 týdny a pak se sunu do rizikovky do nemocnice :frowning2: mám pořád ležet držet lidový režim a zlobit by placenta snad neměla :unamused:

Woblu bacha i na sníh, mě to včera málem taky ujelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojdy byly jsme až na druhé stránce tak aspoň posouvám :slight_smile: a jdu pokračovat v balení dárků :grinning: .
Pav přáníčka jsou moc hezká, kam vy na to holky chodíte?
very pupíček je tak akorát, ještě chvilku a bude prcek doma :sweat_smile: toto letí :grinning:
lucci, jak tě znám po novém roce to bude coby dup :dizzy_face: ani se v práci neohřeješ a budeš těhulka :sweat_smile:
gab a ty si taky asi pěkně poležíš no hlavně, že jste s mladou v pořádku :slight_smile:
madli a jak dopadla ta holčina po kontrole co jí na to řekli doktoři, na takový rozdíl v týdnech :frowning2:
22. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Woblu, my jsme na dospáváku všechny hodný :wink: :grinning: :grinning: už se moc neoperuje, jen nějaký menší výkony..byla pohodička :dizzy_face:

Sanu, nový foto asi až po Vánocích :wink:

Týýjo, holky se normálně před váma stydím...já dělala jen jedno jediný cukroví...Mozartovy koule :sweat_smile: ale zas u nás to nikdo nejí a trochu pro návštěvy mi dala mamka :wink: v rámci diety to doma moc nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra nám ještě přivezou vánočku..tu můžu, dělaj nám spešl bez rozinek :dizzy_face: ani jeden je nejíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
zdravíme všechny Sanusky...

nevím jak se sem dostaneme, tak vám všem chci s Vašíčkem popřát, šťastné a veselé a spoutu Sanusátek a ty stávající ať nezloběj a nemaj boleníčko a jsou zdravá :wink:

pa pa

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3636465&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
22. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj tak zítra volám na gyndu kvůli tomu ňadru :grinning: každý večer to svědí a nevím co s tím
22. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
ty 3 druhy jsem dala ještě, ale úlky dodělám až se opravdu tyhle sní, protože už toho máme zbytečně moc a člověk pak jen chodí a cpe se, Luci dobře děláš :wink:

jinak jsem ještě musela pověsit prádlo, přemáchnout si košile nově koupené do porodky, musím poklidit pokojíček, protože se nám to tam zase nějak hromadí :sweat_smile:, manža chystá večeři, tak já v rychlosti posílám příspěveček

Gabi, to je pech s tou placentou :unamused:, ale hlavně ať jste v pořádku a to poleženíčko nemusí být zase tak špatný, já mám teď pocit, že porodím někde na cestě při práci :grinning:

Žofi, hezký :dizzy_face: , děkujeme za přáníčko :slight_smile:

Hopi ahooooooj :slight_smile:

Dabli, radši zajdi, na svátky nestojí za to nějaké starosti :wink: a ať to není nic hroznýho
22. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jsem tu...

Celý den něco a teď večer jsem se dala do medovníku. Jak mi San poradila, dávali ho teď v Babicových dobrotách. Šlo to hrc prc. Jen ještě nevím, jaký bude :confused: ...

Very... jů, tě vidím konečně celou... a teda takový břicho mi k tobě nejde... já tě mám furt za hubenou nítěnu :wink: :wink: :wink: ...

Dabli... no to půjdeš brzy!!! Zítra už tam Dr. ani nemusí být!!!

Žofi... přáníčko taky moc pěkný!

Gabi... jen si polež a fakt neblázni s činností!!!

Jaji... já si říkala, jestli už se Verča nepožene chodit!!!

Jdu spát... dnes jsem na to pěkně zralá...
22. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holčiny,

jdu jen ohlásit, že stále ještě žiju. Krom předvánočních příprav pracujeme ještě na vánočním překvapení, zítra písnu víc... tedy vlastně dnes... :grinning:
Dnes (tedy včera) :grinning: jsem tu měla na návštěvě kámošku s dvojčatama, tak to bylo moc fajn, jen teď doháním práci po nocích.

Přeju krásnou dobrou :wink:
23. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem si přivstala, dělám bramborový salát pro 6 lidí, tak abych to stihla, odpoledne už návštěvujeme :wink:
Dabli, dej vědět, jak jsi dopadla :confused:
Gabi, vopruz co, ale jsme v půlce, to už nějak doklepem :wink:
Žofi, děkujeme :dizzy_face:
23. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky,
využívám toho, že náš prďolka spinká a jukám, jak se vám daří.

Přeji vám krásné vánoce, pohodový celý příští rok a ať se vám splní vaše přání.
23. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Čus...

Obleva fakt přišla :angry: :angry: :angry: ...

Dančo... co připravujete za překvapení :confused: :confused: :confused: ???
23. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
hezký den , všem

u nás to taky polevuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: i led Dušánek chtěl bruslit tak má smůlu. :unamused:

Woblu ty jsi rychlík už salát?No u nás se na něj manžel vrhne až zítra a hlavně podle toho kdy dorazí,jede z Francie a ke všemu má bloklou krční páteř.

Holky ani nevím jestli mám pátrat a číst na netu něco o tý placentě, asi ne už takhle jsem vyblázněná až až.Ležím a ležím víc už to asi nejde.ač jsem nevěřící dala jsem se na modlení a prosím i boha ať mi aspoň tentokrát pomůže, když se na mě tolikrát vybod..... a z návštěvy od doktora se pak týden dostávám už ani nevím jestli se tam mám těšit. :pensive: A taky mi řekl, že se ta placenta chytla dole jen proto, že mám poničenou dělohu z minulé revize a tudíš se placenta chytla pouze tam kde mohla.Tohle mě sebralo teda dost.Ted si myslím , že i tohle těhotenství je u mě velkej zázrak .....

very na fotce ti to moc sluší a pěkný bříško, takovej balonek :wink:

holky přeju Všem moc hezký Vánoce a hodně dárků a každý kdo čeká na miminko ať se vyplní a ze snažilek ať jsou co nejdřív těhulky a maminky :wink:
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holčiny,

bojuju s padajícím internetem...
Přípravy se chýlí ke konci, ale ještě toho dost zbývá, takže si pomalu nesednu. Ale u dělání nehtů se sedět musí a u toho se dá číst a psát.

Verčo, pěkný pupík!!
Wobludko, opatrně!
Gab, opatruj se! Je to sice problém, s tou placentou, ale není nepřekonatelný. A císař je v poho (aspoň u mě byl). Hele, vcestné lůžko je "normální" věc, stejně jako mimi zadkem dolů, jako bylo u mě, nepátrej po tom, po příčinách a tak, dávej na sebe pozor a doufej. Ono to dobře dopadne.

Holčiny, to vánoční překvapení: budem se stěhovat do stometrového bytu tady v RK. Už máme zaplacenou zálohu. ... Abych toho zařizování neměla před Vánoci málo... upekli jsme to během předešlých 14 dnů. Už teď se těším! Je to byt č. 31.
http://www.investrk.cz/zborovska/index.php?page=6

Jinak Anežka už se obrací jak na obrtlíku, ať je nahá nebo má malou nebo velkou plínu. Tak jsem ráda, že si fakt vzpomněla.
Užijte si den, jdu pokračovat, večer kouknu :wink:
23. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
no já jsem ho taky chtěla dělat až zítra dopoledne, ale pánové prskali, že chtějí odleželej :sweat_smile:
Gabi, hlavně že je chycená :wink: ještě pár týdnů a mimča to v nejhorším zvládnou i bez nás... hoď nohy na trnož a relaxuj, jste holky šikovný :wink: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Čaaau jen rychle jukám.

Dančo copak to bude za překváko???????????????? Jsem napnutá jako by to bylo pro mě :slight_smile:

Gabčo dobře děláš, ležet ležet ležet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na KO se klidně těš, přece po každé ko víš, že holčička je ok :wink:

Very sluší ti to!!! I ty třetí véči jsou znát čéče, teda ale samo v dobrém, vypadáš jako my normální smrtelníci, ne jak žížala :wink: :dizzy_face: Sekne ti to!

Tak a už mi tady zase dítě urguje, že jsem ho měla chovat už přřed 5 minutama, tak za ní jdu. CHjo dneska asi nic neudělám, teda nevím kdy jindy........................ pozítří mi to už bude k prdu tady něco dělat :grinning: :rolling_eyes:
23. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky, já jsem to jen prolítla, ještě večer mrknu :wink:

dopoledne nákupy, zapsat se u pediatra - paní Dr. moc milá, tak snad to bude vše fajn, hned si hladila bříško :slight_smile: teď poslední balení dárků a také chystáme salát na zítra a pečeme vánočky :wink:

Dani, jinak přání moc hezké :dizzy_face: , děkuji a na byteček pak juknu, to budete mít teď místa oproti tomu co máte, se budete roztahovat :grinning:

a jinak mi dnes Dani přišli ty homeopatika, tak pak poreferuji :wink:

jdu něco dělat, nehoňte se děvčata :grinning:
23. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.