• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
este k tym vysledkom na hematologii , zistili mi toto : anti beta-2-GPI.
4. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
andi, pozeram, ze si pisala, ze to ma byt 0,8 az 1,2 - tak ja mam 2,6... :frowning2:
4. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ranko,

Dani jo s chlapama je fakt zábava :grinning: jsem včera usilovně přemýšlela kdy jsme se naposled pohádali a zjistila jsem, že je to celkem doba víc jak rok půl, jsme po sobě řvali v autě a to žádná krize nebyla :grinning: :grinning:

taky jsem se tomu smála, občas je to na zabití :grinning:

Arti tak hurá že jste doma, tak at je všechno ouki :wink:
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Sari neboj, teď jsem si popisovala kořenky, takže žádná námaha, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Míšo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vůbec všichni :wink:
4. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Čau čau čau

Artiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii než prchneš, hele Easy je dost širokej? Jsem ho viděla ve městě taky dvojkovej a přišel mi uzoučkej :sweat_smile: Ale asi zdání klame viď...
4. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
čau Sanusky..holky, kde je Luciáš? Ona je ještě u rodičů? :confused:
4. čer 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Arti a teda samo tě vítám zpět :grinning:

Jdu dočíst
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojda tak jsem se konečně probudila. Zase jsem se vzbudila ve dvě ráno a do půl čtvrté jsem nemohla usnout. Fakt super. Pořád přemýšlím zda je vevnitř vše v pořádku, už abych měla UZ
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Sanu no žádná sláva ty korbičky, ale sporťák v pohodě.
Ptala jsem se proč to dělají tak úzké, prý jak by to bylo nad 80 cm, že by to nikdo nekoupil kvůli dveřím.
Nám by to zrovna byla putna, páč máme baráka a je mi jedno, jak by byl široký, třeba i metr. :grinning:
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Dabli klídek, já taky nemohla moc spát ale ono se to srovná. :wink:
4. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
zdravím musím vás dočíst ..
dnes mi přišel z MMB svetřík next pro Verču je kouzelný, tak mám radost..
koukám jak vám ty těhu týdny nabíhají, to je neuvěřitelné.. :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Míšo - my si vyměňujeme pouze :wink: názor, tak jednou do měsíce. A v neděli mě tak vytočil, že jsem bulela půl dne - vše mi přišlo najednou líto :frowning2: a a ni nevím, co.

Dnes mám rozlítanej den, nevím jak večer, tak nejspíš zítra papa

Dabli - drž se, já se zas budím, aby se udrželi, pokud tam jsou tedy 2 :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak co jsem vše chtěla..

Danu Brno Brno, nevím, asi bych jela když se budeš cítit dobře.... šak si tam někde budeš moct mezi tím sednout na kávičku, aby sis trošku odfrkla ne.... Nebrat to vyloženě jako maraton.....

Srazíííííííííííííííík, včera jsem psala, ať se hlásej hodící se data a místo, tak zatím jsou hlášeny víc Pardubice, tak uvidíme dál.....

Nelča psala, že se drží, halva pořád zlobí, jaterky se taky držej, inzulín píchat nemusí, že se šprtá, spí a jí :grinning: :pensive: No a samo je pořád ve špitále..... Ale na sraza by dorazila ráda, tak snad bude vše ok....

Arti no já na to koukala, jako strašně se mi líbí,, ale začala jsem pochybovat, jestli se mi do toho kočáru bude vejít 4 měsíční dítě ve fusaku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :unamused:
4. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
A jdu pokračovat v úklidu než se rozsedím...

Zaítm pa pak juknu
4. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Tady mrtvo... copak se děje???

Jaji.. hoď svetřík do alba :wink:
4. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Rozi u nás se právě moc nevyměnuje, hodně se shodneme, takže jsme takové to klidné soužití, jsme spolu 4 roky a za tu dobu jsme se rafli jen asi 2x, jinak pohoda lábus :grinning: :grinning:

já taky lítám, planýruju zahradu, drahý to pošplíchal čímsi na plevel, tak to uschlo a já to ted likviduju, když vegetím doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
holky tak hotovo,jeste nejsem doma ale musim vam napsat ze jsem nadsena :dizzy_face: i holky me chvalili :grinning:
4. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tyjo taddy je mrtvo. :confused:

Já mám pro dnešek co jsem chtěla splníno... Jen pak něco provedu ještě v kuchyni, ale to až nějak odpol..

A měla jsem v Irské luxusní oběd............ guláš v tom chlebu s chlebem a cibulí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ňam.

Tak jdu s trhačema ven, počasí nám přeje, tak je zkusím utahat....

Tak zatím pa

Sari to se dneska bude prochajdouvat :wink:
4. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
... jsem víc jak hodinu běhala u našich kolem kytek. To si vždycky uvědomím, jak mi je dobře v paneláku ve tři jedničce (navíc kytky zalívá manžel a máme jich asi 6). :grinning:

Na monitoru to byla legrace - se se mnou asi pobavíte, než pojedu rodit, protože když mám poslíka, tak o něm nevím, tvrdne mi děloha, aniž bych si toho všimla. Křivka v pořádku, ale tak nějak si pletu pohyby miminka a tvrdnutí dělohy, sestra ze mě byla lehce vyděšená... :grinning: :grinning: ale hlavně, že je to vše OK (Anežce se to monitorování nelíbilo, takže kopala dost).

K počasí - bylo slušně, ale teď je zas hnusná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Za půl hoďky vstane manžel po noční a jdeme na prohlídku porodnice. Takže budu v podvečer nebo večer. Jo a volali, máme postýlku :dizzy_face: A taky jsem se stavila v lékárně a koupila komlepet lékárnickou výbavu na mimi, tak už to mám (skoro) komplet :wink:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
... jinak koukám, že je tu plus mínus mrtvo, takže se dobře dočítá.
Sari, fotka z procházky bude?
Artep - odpočívej.
Sanusko - pokud do Brna pojedu, tak to fakt vezmu lážu plážo, ono je jedno, zda mám chodit po městě tady a sedět po kafích nebo zda mám chodit a při tom koukat na auta a mezi tím sedět a baštit třeba tu skvělou klobásu, co na výstavišti při autosalonu vždycky mají :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak koukam tady je pekne mrtvo :confused:
tak my uz jsme doma, jeste jsem se musela stavit na obidek, jsem umirala hlady, tak jsem dala cinu, mnam... :dizzy_face: a pak jeste drogerka, protoze vosk a tuzidlo jsou ted nutnost, ale jsem opravdu nadsena, jako uz dloooouho ne... :dizzy_face: moc se ji to povedlo, i kdyz se nam nepovedla bila barva, ona spatne chyta a ja jsem si je navic nedavno obarvila teplou barvickou, tak o to hur, ale vysledny efekt je stejne supr... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dani jen klidne jdi, vzdyt si spomente ja byla tyden pred porodem na slovensku... a ono i kdyby neco tak i v brne jsou porodnice... :grinning:
4. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak už se vracím zpět z toho našeho velkoměsta...
Péťo, hurá že jsi doma, tak žádný vylomeniny, jasný :wink:
Soni, néééé, to nás nemůžeš takhle trááápíííít! To si nemůžeš vzít na svědomí - vždyť já jsem tak zvědavá, že Tu fotku z Tebe prostě musím vyškemrat :grinning:
No to manžel je protivnej každou chvíli :sweat_smile: ale já ho mám tak nějak na háku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: celej můj táta :zipper_mouth: já mu furt říkám, že jiná by s ním nevydržela :grinning: ale vyloženě krizi jsme něměli - teď teda to snažení špatně snáší no :pensive: musím říct, že mnohem hůř než já - nevím, já mám takový vnitřní instinkt, že vše funguje, jak má a že to je jen otázka času... tak jsem zvědavá, jak dlouho mi ten flegmatismus vydrží :grinning: ikdyž náročné to je, zvlášť když mimino a vše kolem něj je v rodině téma číslo jedna :unamused:
4. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
woblu je mi lito ale sama sebe fotit neumim, musite zorganizovat ten srazik... :grinning:
ale fakt se mi to moc moc libi, jsem opravdu moc spokojna :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
jo a dnes jsem si byla i vyzvednout hrnicky s fotkou blondynky co jsem si objednala ve fotolabu a jsou krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: babicky budou mit radost :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Soni, neděle "Zagorku" a zařiď tu fotku. Já už na sraz nepojedu, velmi pravděpodobně, a jsem moooc zvědavá :wink:

Woblud, vnitřní instinkt, že je vše OK jsem měla taky. To je podle mě to nejsprávnější! Fakt. A nemá to nic společného s flegmatismem, podle mě. Je fakt, že to chlapi snáší hůř, ale ty fáze jsou podobné - pocit neštěstí, pocit "proč zrovna já", pocit "co jsem udělal špatně" a pak ta chuť "budu bojovat a vybojuju". Jen každému to trvá jinak dlouho, proto vypadá, že to hůř snáší, ale bude to dobré, chce to jen čas, aby přešel do té "bojovné" roviny :wink:
Musím běžet. Pa
4. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky ale ja sama sebe fakt fotit neumim, to vyleze pokazde silena opicarna :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak jsem zpět, v pohodě jsem dočetla - nezvyklé :grinning:

Venku je super, člověk jde aniž by za sebou tahal jazyk, fajnovka, takhle ať je až do listopadu :dizzy_face: No i když sem tam na grilování by mohlo být teplejc.....

Já půjdu udělat tu kuchyň, pak zase juknu.

Jo Dani ta lékárnická výbavička bo jak jsi to psala, to je jako vyloženě spešl nějakej "set" nebo jsi prostě nakoupila co tak bejvá potřeba....???
4. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Soni neříkej, že tě tam u vás nemá kdo vyfotit.... :wink: Nebuď labuuuuuť :sunglasses:
4. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
hojda,

jsem si trochu pospala :grinning:

woblu drahý tohle všechno taky snáší hůř než já, vůbec ty moje dva odjezdy do nemocnice, narozdíl ode mě to obrečel, že jsme přišli o prcky

a mám stejný vnitřní pocit, že ted už to bude všechno ok, tudíž se jaksi nenervuju a těším se na červenec

Soni nebud labuť a se vyblejskni, to zvládneš, jsi holka šikovná, já tentokrát na srazík taky nepojedu, mám tak trochu strach z kontroly, nevím jak to ted funguje
4. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
4. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.