• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky ještě že tu jste, hlavní je , že mě tu má kdo uklidnit :sweat_smile: :wink: :wink: Ani nevíte jaká jste tu podpora :wink: a já to zvládnu , když jsem to dotáhla už do poloviny tak vydržím i kdybych měla na hlavě stát :sweat_smile: Pořád si v kebuli opakuju, že když to bylo v pohodě do teď tak bude i nadále :wink: a nic jinýho neberu.Placenta funguje tak ať se naží...

tý brďo dani tak stěhování :confused: no to je super jdete do většího? Jdu kouknout na odkaz :wink:
23. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Dani tak tam bych se teda taky těšila :wink: :wink:
23. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,

jsem zase týden nebyla čtu samé novinky, i když u někoho nejsou tak úplně super.. :unamused:

Gabi, často na tebe a Sabinku myslím, tak pěkně lež, nic nedělej a určitě to dobře dopadne :wink: . A na netu prosím tě nic nehledej, akorát by ses vyplašila (to beru podle sebe :pensive: ), protože bys určitě našla samý nepozitivní články a to vážně nepotřebuješ.

Very máš krásný pupík :wink: !! A moc ti to sluší :wink:

Woblu, ty už máš salát? A to vydržíte ho do zítra nesníst, nebo spíš se ho nepřejíst :slight_smile:? Salát miluju, mňam.

Dani, blahopřeju k úžasnému překvapení :slight_smile:!!!. Až začne Anežka drandit na odrážedlu, větší plochu ocení :slight_smile:

Sari, jsem zvědavá na chuť toho medovníku. Jsem na to taky koukala a vypadal lákavě, tak jsem zvědavá jaký bude. To svařený salko je výborný už samo o sobě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, natož s oříšky :sweat_smile:

Sanu, Tak co Afi? Tam muselo být nechutně narváno.. :rolling_eyes:.

Víc nezvládám holky, ale dočíst jsem se tak nějak snažila..

Já i drobek se snad máme dobře, kontrola v pátek dopadla dobře :slight_smile:, droběk měřil 26 mm a krásně se hýbal :dizzy_face:. Začal mě trošičku zlobit (ale jen malinko, nestěžuju si ani trošičku), bývá mi po večerech nechutně špatně, ale nezvracím, to se mi povedlo pro změnu zatím poslední dva dny a to ráno po napití na prazdný žaludek. Jinak teda ťukám, snad je vše OK. 29.12. jdu (ještě do Sanusu) na ten screening..

Holky nevím jak se sem ještě dostanu nebo nedostanu, tak vám všem přeju krásné a klidné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Dani... tak gratulace!!! To je obr dárek pod stromeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! A k nastěhování to bude kdy???

Gabi... to víš, že to dokroužíte do zdárnýho konce... ale fakt klidový lidový režim :wink: !!!

Very... joo, koho jste vybrali za pediatra???
23. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Dančo super, tomu říkám pořádnej ježura :grinning: U vás vysypal z pytle byt a na nás zase zbydou jen sprcháče :grinning: :grinning: (určitě, určitě, taky důležitá věc.... :wink: )

Jusi, tak je fajn, že vše ok!! To budou fajn vánoce se špuntem v břiše co :slight_smile:
V AFI jsem nebyla.

Dneska jsme chctěli jet do Globu, jen jsme obkroužili parkoviště a jeli rovnou do Interspar, protože si lidi v Globu museli snad šlapat po hlavě!!!!!!!!!!!!!!!!! :confounded:

A já všem chci popřát krásné vánoční svátky, hlavně pohodu a bez kosti v krku!!! (kdybych to zítra sem už nestihla)

Zatím pa :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Moc vám všem chci popřát krásné a hlavně klidné vánoce. Nový rok ať je ještě lepší než ten letošní a ať se máme všichni dobře.

já teď nestíhám psát natož dočítat,ale po svátcích to zase napravím. A v lednu se dám znovu do boje. :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj kočky,

taky s Anetkou přejeme všem Sanuskám a Sanusátkům krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Do nového roku jen to neeeeej :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Krásné a pohodové Vánoce.Maminkám hodné dětičky,těhulkám at je vše o.k. až do konce ,snažilkám at ty příští Vánoce máme mimíska v bříšku nebo u sebe prostě si to všichni užívejte. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky, taky se přidám do zástupu... ať nás je tu příští rok zase o několik miminek, maminek a těhulek víc :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky všem,

já se taky přidávám, přeji všem krásné vánoce a vše nej do nového roku a maminkám hodné děti, těhulkám pohodu a klid a nám snažillkám držím všechno co mám :grinning:

jinak hlásím, že mi musíme absolvovat imuno, just in case, Dr. sice říkal, že si myslí, že nic nenajdou, ale pro klid duše

páč nám se taktéž nepovedl dáreček pod stromeček, tudíž to byl už můj 4 transfer respektive 2KET
23. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
holky, tak já si ještě vyžehlila, poklidila pokojíček pro mladýho, po vánocích se dáme do skládání postýlky, dneska přišla ještě další souprava povlečení, tak se těším až to vyperu a nachystám, taky jsem dobalila věci do porodky, ale stejně mám pocit, že ještě něco přibude :grinning:

dneska se vás tu teda nahlásilo, tak si říkám, že ty vánoce mohou být častěji :grinning: , aby jsme o vás taky něco věděly :wink:

Gabi, nečti NIC!!!!!!!, já jsem "blbec hroznej" vždycky někam vlezu a pak si to všechno v hlavě znovu a znovu přemítám a stresuju se :stuck_out_tongue_closed_eyes: , k ničemu dobrému to nevede :angry: , fakt nic nečti.
Ty budeš se Sabinkou v pořádku, 21tt je už víc jak polovina :wink: :grinning: , takže se kočko drž, odpočívej, jedny vánoce bez nějakýho stresu, že třeba něco nemáš vydržíš a příští už budou ve 4 :dizzy_face:

Jusinko hojky, fajn, že se vám vede dobře :slight_smile: , dej určo vědět jak po kontrole, já jdu 28.12. na první monitor tak jsem taky zvědavá.

jinak jsem si holky říkala, já totiž sleduji Ulici, kde čeká mimčo Gábina na leden, že jsem zvědavá která z nás dvou porodí dřív a ona jako má porodit zítra :confused: :astonished: :confused: , mě teda naštvala, páč já čekala, že spolu budeme trochu soupeřit v lednu a oni si scénáristé takhle změní moje plány :grinning: :grinning: :grinning:

Šári, vybrala jsem Dr. Ženkovou, máme ji skoro hned pod barákem, takže proto jsem tak volila a hlavně jsme dostala i doporučení, tak snad to bude vše OK :wink:
23. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
A jinak přeji všem SANUSKÁM krásné Vánoce plné pohody a do nového roku všechno nej...

všem maminkám hodné dětičky,

těhulkám pohodové těhotenství až do zdárného konce (včetně sebe :grinning: ) a nejvíce přeji všem SNAŽILKÁM

ať se jejich sny a přání vyplní co nejdřív :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jusi, Anežka na odrážedlu v novém bytě, to by se rovnalo manželově popravě :grinning: :grinning: aspoň si to myslím...
A že se budem roztahovat, to tedy jo, teď máme 65 m, 3+1 a budem mít 103 m, 4+kk :slight_smile:

Jinak mám hotovo, sedím, pojídám zítřejší salát a popíjím zítřejší štědrovečerní víno. Ale žehlit budu až zítra - u pohádek - až pojede manžel po hřbitovech.

Užijte si krásný Štědrý den!!!!
Novoroční přání ještě stihnu, teď jen přeju, aby tu bylo příští Vánoce víc maminek, těhulek a méně snažilek.
23. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj holčičky!
I já se přidávám s přáním nádherných a pohodových vánoc. :dizzy_face:

My budeme mít premiéru s Klaudi a bez tatínka,tak jsem na to zvědavá.Ale věřím,že si to stejně užijeme - Klaudinka je pro nás dáreček nad dárečky a ostatním si nebudeme kazit krásnou atmosféru. :dizzy_face:

MOC si to užijte a ať najdete pod stromkama samý vysněný dárečky. :wink: A to platí především pro SNAŽILKY! :wink: :wink: :wink:
23. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Hezké štědrovečerní ráno všem,nebudu reagovat,nestíhám,ale na Danči vánoční dárek to se nedá-krásný,tak ať je vám tam fajn :sweat_smile:

Jinak všem přeji KRÁSNÉ VÁNOCE PLNÉ DÁRKŮ A POHODY :wink: :wink: :wink:
24. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
AAhoj holky tak mám rozházené hormony a vpáčené bradavky. Mám léky a cvičení.

jinak Dani ten barák se mi líbí je nový a naproti sluníčko. Budete mít 3+1?

Jinak všem maminkám hodná miminka, těhulkám pohodu a nám snažilkám aby ten rok 2010 přinesl vytoužená bříška :grinning:
24. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Milé Sanusky, přeju všem krásné pohodové vánoce. Všem snažilkám přeju hodně síly a hlavně co nejdříve úspěch. Těhulkám zdravíčko a těhulení bez komplikací až do zdárného konce. A maminkám zdravé a hodné dětičky.
24. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
... dobré ráno.
Když ten Nelinčin pozdrav je tak krásný, že se ani nehodí psát takové civilní věci...

Dabli, budem mít 4+kk.
Sari, stěhování někdy na jaře, snad duben, květen, uvidíme :wink:

Tak ještě jednou, užijte si Štědrý den!
24. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojda kočiny :slight_smile:

Moc nestíhám, většinou teď trajdám na facebooku, ale chtěla jsem se tu zastavit, abych Vám všem popřála krásné Vánoce..No a hlavně spoustu štěstí a sil snažilkám, pohodové těhu těhulkám a hodné dětičky maminkám.
A tady je něco od nás :slight_smile:

http://majercata.rajce.idnes.cz/Vanocni_prani/#Vanocni_pohlednice.jpg
24. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Hezký den,

dnes už asi nebudu, tak krásný Štědrý den pro všechny :dizzy_face:

Evi, moc hezká pohlednice :dizzy_face: , jsi šikulka :wink:
24. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
zdravím všechny, přejeme vše s Verunkou pohodové vánoce a vše nej.. do nového roku 2010 :slight_smile:

mějte se pa pa..
24. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj,tak nejdřív posouvám,ani se mi nechce věřit,že tu nikdo včera nebyl,možná byl,ale jen nakouknout a honem užívat si zas sváteční pohody,že?Tak doufám,že teď se už rozepíšete jaké byli vánoce,jak dětem zářili očíčka....
Já jsem ráda,že jsem přežila ve zdraví,lépe řečeno,že můj žlučník vydržel,ale neříkej hop,dokud nepřeskočíš,máme totiž k obídku bramboráčky se směsí,tak uvidíme,uvidíme.. :wink:
26. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holčiny. Jasně, byla jsem tu, ale jen jsem nakoukla...

Očička zářila, samozřejmě... dokonce i cupování a žužlání papíru proběhlo :grinning:

A máme nové sousedy, nějaký "socky", nezdravěj, třískaj dveřma, děti zvoní na všechny zvonky (jen tak z dlouhé chvíle... to jsem taky dělala :grinning: :grinning: ) no ale hlavně jich je všude plno, bydlí jich tam asi 7, tuším... děs. Ale skvělý je, že se budem stěhovat :wink:

... jsem si postěžovala... oni totiž tím rámusem budí Anežku, to mě štve...
Užívejte si! Pa :wink:
26. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky!
Já jsem včera taky jen nakukovala... Bylo mi jasné,že si stejně všechny užíváte vánoční pohodičky,tak jsem ani nepsala. :wink:

U nás Štědrý den proběhl taky skvěle.Klaudi nám nadělila dobrou náladu,takže koledy byly,ale jen ty z CD přehrávače. :slight_smile: U rozbalování dárků začla trošičku pokňourávat,ale uhoupala se v houpátku a byl zase klídek.
Bohužel nám velmi překazili plány naši dva pejsci (moje Amálka a našich Tedík),protože Ami ještě dohárává (já myslela,že 4.týden už to bude v pohodě) a Tedík byl pln psího zájmu a u toho pískal,kňoural...Tak jsme ho museli pořád napomínat.No a včera se jelo hromadně na chalupu - ještě i moje ségra s rodinou a já jsem na poslední chvíli rozhodla,že raději nepojedeme.Kvůli Ami,aby tam Tedík netrpěl a neobtěžovalo to nakonec všechny kolem.A Terinka je u táty,tak jsem tu s Klaudi sama (teda ještě s Amčou),ale ani s jednou si teda moc nepokecám,tak je mi tu docela smutno.Včera jsem celý den strávila u tchánovců a dneska jsem kontaktovala kamarádku (taky žije sama,jen s dcerou),tak jestli někde nelítají,pojedeme se na ně odpoledne podívat.

Dani - sousedi... Když se chytnou takovýhle,je to fakt vopruz.Nám sice netřískají dveřma,ale zase pán pod námi velice rád kouří na záchodě a v 50ti letém baráku,kde jsou všude škvíry je záchodová šachta dokonalej komín... :unamused:
26. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojda.Tak u nás taky očička zářila jak ty světýlka na stromečku.Dobře si pamatuju dceru na její první Vánoce byl jí skoro rok a strašně jí zajímaly světýlka ale hlavně ozdobičky.Letos jsme měli taky cupování a žužlání papíru od nový malinkatý králindy.Tak alespon máme nějaké miminko :wink: Dani nejhorší je,že oni se vůbec neslyší jak řvou pro ně je to normální.To vidím v práci dveře nechaj bud otevřený nebo s nima tak třískaj. :wink: Ahojko tak přiměřeně s těmi bramboráčky :wink: Tak zatím a užívejte si :wink:
26. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky při druhém svátku :slight_smile:

já taky včera načuhovala :grinning: , takže kdyby jsme každá něco písla, mohlo tu něco být napsané :grinning: :grinning: (všechny jsme jen číhaly... :grinning: )

tak u nás očička zářila, ale ségry - dostala dárek o kterém neměla ani páru a jinak jsme se všichni těšili na ty příští vánoce až tam s náma bude malej a taky jsme se modlili, aby ještě chvíli vydržel v bříšku, že na Štědrý den se rodit nehodí :grinning: , je to frajer :sunglasses: , protože nás vyslyšel :wink: :slight_smile:

Dani, tak s těma sousedama a novým bytem to bylo za 5 minut 12 :wink:, ještě že to klaplo :dizzy_face:

Věrko, snad dneska kámoška bude mít čas a jinak si užiješ trochu relax s Klaudinkou :dizzy_face:

Andi, králinda je taky dobré miminko a příští rok to jistí ten leden :dizzy_face: (to už je za pár, já to taky odpočítávám po dnech :sweat_smile: )
26. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
k nám za chvíli dorazí tchánovci ještě s manžovou babičkou a odpolko ještě dorazí asi naši a ségra s rodinou, takže 3+1 bude nafukovací :confused: , moc asi nebudu takže si to dál užívejte :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojda, já včera taky jen číhla :grinning: Very máš recht, kdyby každá něco napsala, tak se toho mohlo sejít.... :grinning:

Vánoce ok, Cel měla na jéééééžiška prdy celej den, i u večeře jsem ji měla na ramenu, ale bylo to fajn, ale těším se na ty další vánoce............

Dančo to bych si na ně asi cinkla kdyby mi malou budili, jsem alergická na bezohledný lidi :rolling_eyes: Ale jestli to jsou socani, tak za to ani nemůžou, jim to nedojde, že ostatní obtěžujou.... :rolling_eyes: :wink: Ale dlouho tam nebudete, tak to je ok.... :slight_smile:

Věru no manža si udělal dneska taky free den, tak tady taky bloumám sama a přitom je dneska tak krásně chjo, tak vemu asi Celi a někam dám špacíra.... Fajln, že jste si ježuru užili :slight_smile:

Very jak vyslyšel, on Mišák něco naznačoval, že by se mu ven chtělo???? No přesně za měsíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Kdopak je pak na řadě?????????????????????????????

Vložila jsem 2 fotečky.

A jdu vložit tabulku, aby byl přehled....................
26. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojda,přeji krásný zbytek svátků.Vůbec jsem neměla čas ani nakouknout.Zastavila jsem se až teď a to ani nevím na jak dlouho.Uvidíme jak dlouho mě nechá Adél oddechnout.
U nás ježíšek potěšil.Adélka byla nadšenáááááááááá.¨největší radost měla z kuchyně.Takže nám teď furt "vyvařuje".Ještě ráno pořádně ani nevidí a už stojí u kuchyňky a vaří.Jasně že radost měla ale ze všech dárků.
26. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Very i na štědrý den rodí.Sousedi si nadělili miminko na štědrý den,takže jdeme dneska zapíjet.
26. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.