• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo a děvčata, taky by se hodilo dodat fotky... takže se čiňte :wink: :wink: :wink:!!!
26. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Sari - kotníkovou, tj. pod koleno a ruplo to jako když se odloupne podrážka. Ale to bude OK
26. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
jeee tady se po case drbe :grinning:
jsem tady na chvilku, tak jdu okouknout taky fotecky a dam na chvilku do albicka taky jednu... :wink:
26. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jé, Pavli, tak nízkou... tak to bude únavou materiálu... ale poradili jste si dobře :grinning: :grinning: :grinning: ...
26. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Věru... no vánoční, u babičky...

Soňo... klidně jich dej víc :wink: ...
26. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
sarii jsou tam... :wink:
26. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Soni... 6. je nejhezčí a 7. je zajímavá :wink: ...
26. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
jeee to ja ani nevim ktera je ktera, to musim omrknout... :grinning:
26. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
:grinning: jo ten skritecek... :grinning: no zadarilo se... :grinning:
a ta dalsi, no strejda s ni blbne a prtka je z toho uplne nadsena, zacina se poustet, obcas uz chvilku postoji, snazi se vykrocit... no snazi se prdelka... :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
verusko tak ta ma faldicky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale holky jsou krasne :wink:
26. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jj,zakulacuje se nám.Díky za vložení. :wink:
A až teď jsem si všimla té pet lahve s minerálkou u té vánoční... :confused: :sweat_smile: :grinning:
26. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahooooj,hm, jsme včera všechny číhaly :grinning: :grinning:

Sanusko, Cel je nádherná!! A ty oči!!! Docela bych řekla, že si jsou s Anežkou podobné - jak je to možný?? :confused: :confused: A s tou vzduchovkou nám to už taky říkali, u Vás to platí taky... :wink:
... Anežka není zrádkyně, je celá mamka :wink:

Soni, Sari, krásný fotky!

Jj, stěhování bude za pět dvanáct... a to víte, že jsem na ně vlítla, na sousedy - tedy jen na děti, zatím... oni jsou tu v nájmu a na majitele máme telefon, tak uvidíme, jak se to vyvine, manžel je zástupce v samosprávě, takže tak... :wink:

Woblud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavli, chudák pejsek... a sádra lepená jako loď, to je teda dobrý!

Jdu na Preety woman, to já můžu :slight_smile:
Dobrou :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Soni,neva.Mateme nepřítele... :sunglasses: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak kdo nestihl ma smulu :grinning:
26. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
a já nestihla, ale smůlu nemám, heheč !!!
26. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

... jsem si to včera tááák užila... Pretty woman je jistota dobrého pokoukání, po pár týdnech jsem si zacvičila u televize, nalila jsem si vínko a tak... a pak jsem od půlnoci do půl druhé krmila, nosila, uklidňovala, protože Anežka včera nekakala, vlastně od předevčírem v poledne a asi jí to tlačí v bříšku, takže po dlouhé době byla i horší noc. Ale co už, to je život.

Užijte si neděli!
27. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky!
No,u nás taky nastaly maličko změny... :sweat_smile: Klaudi celkem dobře zaspávala to druhé večerní kojení kolem 23h a budila se až tak ve 2h.No a už je to asi tři noci zpět,co se mi začala kolem půlnoci budit.K tomu si zkracuje intervaly - po 2,max.2,5 hod a brzo ráno,tak mezi 3-4h se najednou probere a jako kdyby snad chtěla vstávat nebo co... :confused: Tak do ní vždycky neleju čajík a modlím se,ať ještě spí dál.Zatím to teda vychází,ale bojím se,že si stejně za pár nocí prosadí svou. :fearful:

No a kdo včera nepostřehl - mám v albíku zase pár nových foteček,tak můžete mrknout. :wink:

Hezký den!
27. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj,tak já se odvážím napsat jako první po svátcích a pak se celý den neukážu,no to su ostuda a tady se povídalo,chválilo,fotilo....My měli návštěvu a byla jsem nějak zničená,že jsem usnula i u mého oblíbeného filmu,jasně Pretty woman a ,,svině klouzavý jsem ještě viděla,,,ale pak.... :pensive:
My dnes máme akcičku,kámoš,co nám v létě griloval prasátko na narozky má dnes 30 a na oplátku mu chlap též griluje prasátko,ještě,že nechumelí,toho jsme se už od léta báli.Takže se ráno nabalil a vyrazil grilovat,doufám,že se nebude vnitřně moc zahřívat,zítra ráno jedou na volejbal a já musím do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojda tak všichni zase nakukujou a nikdo nepíše :slight_smile: Zkoukla jsem albíčka moc pěkné všechna miminka mají ty kukadla tak nádherný. :wink: Tak se zatím mějte.Jdu vařit. :wink:
27. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj... dnes jsme výletovali...

Věru, včera jsem ti fotky omrkla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Klaudi mi připadá tak dlouhá :astonished: ... Jako oproti mojí prtici :wink: ... A ty intervaly, třeba je to růstový spurt. Má větší nároky na mlíčko...

Dani... každý den není posvícení. A jak píšeš, ale co už :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Šári - Klaudi má 5,30kg a 57 cm.Nevím jestli je to moc,nebo akorát (málo to určitě není :grinning: ),ale hlavně nemá být po kom drobek - já měřím 178cm a "tatínek" je na tom stejně.

Dneska jsme byly na návštěvě u té kamarádky,co včera nebyla doma.Klaudis byla mooooc hodná. :dizzy_face: Tak jsme si v klidu poklábosily a poňuchňala jsem se se třema štěňátkama čivavek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mimochodem - jsou stále ještě volná,k odběru ihned za 4 000,-,kdyby jste některá (nebo někdo z vašich známých) měl zájem.Jsou naprosto úžasný.
No a cestou domů jsme se ještě stavily v TAKU a Klaudi mě nechala koupit si nový riflíky. :sunglasses: :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky, já trochu nestíhám. Manžela chytly záda, tak pečuju o oba. Do toho má Kubíček rýmu, takže je takovej unavenej. Taky máme spurtík, takže v noci vstávám i po dvou hodinách a bojuju s pocitem, že ho neuživím. Věruško, myslím, že máte taky spurt, máte na to věk.
Dnes jsme Kubíčka vyfotily, jak pase koníčky.
Zkoukla jsem albíčka, prostě nádhera. Ty děti jsou tak nádherný. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jelikož jsem úplně kantare, tak jdu do sprchy a zalehnu, dokud malej spinká. Přeju všem klidnou dobrou noc.
27. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ráno. Odemykám :wink:
Ale budem dnes jezdit ohledně bytu (kuchyň, koupelna), takže tu nebudu.

Věrko, Anežka měla 5,3 kg v 5 měsících :grinning: takže Klaudi je kus. Čivavku nechci :grinning:
A jak si psala, že jí dáváš čajíček, proč?? Já doteď občas třeba v šest nebo i po šesté ráno nakojím, zas zalehnem a vstáváme po osmé. Ale je mi jasný, že každý dítko je jiný, že kdybys ji nakrmila, mohla by to považovat za snídani a už by nezabrala, nevím.

Neli, přeju, ať spurt vybojujete! Jo a... doporučuju myslet na průtokový ohřívač, na mě to zabíralo bezvadně. Když jsem měla pocit, že mám málo mlíka, představovala jsem si, jak se pořád tvoří a pořád, jak Anežka tahá. Fakt to funguje :slight_smile:

Užijte si den!
28. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
hezký den,
Dani šťastnou ruku při výběru.A pochlub se pak co jste vybrali.Trochu inspirace se mi bude hodit.
28. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Zdravím,
dočtu později, stejně toho moc není :wink:

za chvíli frčím na kontrolu, tak ani nevím co čekám :pensive: , asi nic v 36tt :grinning: , ale jistota je jistota :wink: , pak dám vědět

přeji hezký den a komu začal pracovní den, tak ať rychle uteče :wink:
28. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Very, tak tfuj tfuj :slight_smile:
Dani, příjemné starosti :dizzy_face:
Dětičkám to sluší :slight_smile:
:grinning: to jsem dneska ale ukecaná
28. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojda tak jsem 35DC a MS nikde. Pořád takový tlak jako na MS, ale nic testíky taky negativní a poprsí stále citlivé. Ach jo
28. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
jsem doma z KO :wink:

proběhla celkem v poklidu asi :pensive: , na monitoru mírná tachykardie, prý v tomto týdnu normální a malý se dost hýbal, tak možná proto, jinak otevřená na 1 prst a příští týden se prý ještě uvidíme :grinning: , dostali jsme Prenatal Box a 4.1. znovu KO :wink:

chválím fotečky :dizzy_face:

Dabli, ty si záhada sama, nebyla dýl ovu??? a nebo je nějaký zánět v těle a tak se to opozdilo :confounded:
28. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holčinky :wink: ,

Vánoce za náma, nějak rychle to uteklo.. Ale stejně bylo v tv kulový, co :angry: ! Nějak jsem to tenhle rok víc sledovala a byla jsem zklamaná..

Dabli, to máš asi pořádně rozházený hormony, pořád :frowning2:. A nebo i nervy, u mě to tak vždycky bylo..

Very, ty už to máš ZA PÁR :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, jupííí :wink:. Už se těšíš, viď :slight_smile:. Ta tachykardie se teda srovná porodem?

Jdu si vzít utrouš :wink:
28. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
kdo se vyzná v monitorech, je vložen v albu :wink: , těm děložním stahům moc nerozumím, ale asi jsou taky dobrý, když nic dr. neříkala

Jusi, no v té telce buď nic a nebo dávali na všech programech ve stejný čas hezkou pohádku, tak pak si vyber, ještě že je máme všechny na DVD a když, tak jsme si je pustili :wink:

ta tachykardie by neměla nic znamenat, pokud se nebude opakovat častěji, ale malej je divoch, takže kdoví :confused:
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.