• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj...

Very... tak sláva!!! Jsem pochopila, že vyšší tepová frekvence je u miminka, jo :confused: ? Ale když byl zrovna v akci, tak to bude o.k. :wink: ... Jo a odhadovaná váha k dnešku???

Jusi... a jak ty? Taky ti pěkně nabíhají týdny :wink: !!!

Věru... tak to se Klaudi teda daří :slight_smile: !!! A ty se pyšni, když je jenom kojená :dizzy_face:...

Dani... tak dej vědět, co jste pokoukali. Byteček bude jako klícka :dizzy_face:...
28. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Jsem zase tu :slight_smile:

Mě ten monitor nic neříká, ale už se na to taky klepu :grinning:

Sari, přibívá, viď.. Zítra mám kontrolu, tak už mám trošku nervíky aby bylo všechno v pořádku.. Jsem o svátkách trošku stresovala, že mi už není tolik blivno jak bývávalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Márinka už je kus ženský :dizzy_face: :wink:
28. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Hoja, hoj,
přišla jsem vás pozdravit a kouknout jak se tu máte :wink:
28. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Šári, jj je to u mimča, a váhu nevím na UTZ jsme dnes nebyli :frowning2: , ale taky by mě zajímala, ale tady už se asi vážit nebude, nevím, nevím optám se na příští KO :wink:

Jusi, bude dobře :slight_smile: , všechny ty nervíky známe a konec konců pořád máme, i já čas od času :sweat_smile:
28. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Tesi ahoj,
jak se máte vy??? co Kubík - jak zvládáte?
28. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
hoj Very, koukám, že už to máš za pár :wink: S bříškem ti to moc sluší :wink:
My jsme v poho, ve třech měsících 7150g :grinning: a rosteme, mrkni do alba. No a na březen jsem si zajednala termín na vítání občánků :slight_smile:
Jak se cítíš?
28. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Tesi, váha pěkná :grinning: ,já u nás čekám taky tak :grinning: , malej je boží, má správné číro na hlavě :dizzy_face: , v té postýlce učiněný andílek :dizzy_face:
já se cítím dobře (to co mě čas od času štve jsou klasika příznaky, s tím stejně nic neudělám :grinning:, takže si nestěžuji), sice mi prý něco chybí, takže bych měla být unavená, což občas jsem, ale po nějaké práci, takže mi to přijde, že jsem v pohodě, ani jsem si nenechala nic napsat, nebrala jsem do teď nic, tak proč ke konci do sebe něco ládovat :wink:

holky a to se musí člověk na vítání občánků objednat nebo to přijde z úřadu??
28. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Very, Kubišta se už pěkně pronese :grinning: , a vlasů má fakt moc :grinning: škoda, že takový andílek jako je v postýlce není většinu dne :sweat_smile:
Nebo, za chvilku budeš mít jiné starosti, tak odpočívej, jak to jen jde :wink: Já jsem napsala na Magistrát maila, a oni mi odpověděli a dali na výběr za 3 nebo 4 termínů, který se nám jako hodí nejvíc :wink:
28. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Very, opravdu ti to moc sluší. Dívala jsem se na ten monitor, ve 36. týdnu je mírná tachykardie omluvitelná, zvláště při pohybech. Jak mimi zraje, frekvence se snižuje. Jinak je tam děložní činnmost, ta děloha není úplně vklidu, ale to nic neznamená.
Na vítání občánků jsem zašla a objednala se na Magistrátu. Tesi, my jdeme 23.3., kdy vy?
Kubíčka máš Tesi nádhernýho a ta váha, to je paráda. No to nošení je horší, viď?
28. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
tak to věřím, že se pronese, ale je to krásnej kluk :dizzy_face: , já včera ležela až skoro do 3odpoledne :sweat_smile: :grinning: , manža chystal snídani, oběd všechno, jsem právě říkala musím odpočívat, zbývá mi posledních pár dní klidu :wink:

aha, tak to jsem zvědavá jak to bude u nás s vítáním občanků, my budeme asi vátat ještě u našich na úřadě, jak jsme bydleli, protože trvalý pobyt přehlásíme až s rodným listem malýho, ať neměníme každý měsíc občanky jak trotlové
28. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Neluško čau, termín písnu do IP. Někdo se občas chodí jukat, tak nechci aby to četl. Tvůj Kubík je taky kouzelný a manžovi se ten kalendář moc povedl, co dělal pro rodiče k vánocům.
No, Kubišta je kus, ale to nošení je teda záhul. On by se pořád chovat, ale moje záda a ruce to prostě nezvládají. :sweat_smile:
28. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
vátat=vítat :grinning:

Neli, ahojky :slight_smile: , jo už jsem koukala na net na tu děložní činnost, ale jak píšeš nemusí to nic být a když vydrží 14 dní tak to bude akoráde :slight_smile:

já jdu žehlit, budu chystat 2 balíčky do porodky pro prcka, jeden jako kdyby byl větší a jeden jako kdyby byl menší :grinning: , protože v tom množství by manža stejně nevěděl co po něm chci.
jinak den před vánocema mi přišlo další povlečení do postýlky, tak ještě ta matrace aby dorazila a bude i postýlka nachystaná, pak snad nějak dorazí kočík a hurá do toho :grinning: , no huráááá :sweat_smile: , ale jo hurá!!!
28. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
No Very, užívej dokud to jde, bych taky odpočívala, kdyby to šlo :grinning: Hele třeba v Pardubkách se vítí v březnu a pak v září a myslím, že by byl váš malej, kdyby se vítalo v těchto měsících na ten březen až moc malej a vyplatilo by se podle mě počkat na ten termín pozdější :wink:
28. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Tesi, já už mám co dělat s nošením našehi šestikiláčka. Aon se taky moc rád chová, a to s ním ještě tancuju a dělám skopičiny a pak sotva funím. :grinning:
A děkuju za pochvalu.

Jusinko, tobě držím palce na zítřejší kontrolu. :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Neli... tanec taky provozuju :grinning: , ještě, že mě nikdo nevidí :grinning: ...

Tesi, vítání je jen v březnu a pak až v září??? My termín v září (letošní) projeli, páč jsme byli v nemocnici, tak jsme bez vítání... a teď už je Mar "velká". Ale lituju toho :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...
28. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Sarii, ale tam prý chodí děti 6 měsíců a i starší, nechceš tam napsat, jestli by vás taky nevzali? Nám taky bude 6 měsíců v době vítání. :wink:
28. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
zdravím všechny
chci se zeptat maminek jak to měli s dětmi a prvními bačkůrky?
Verunka si je pořád dává z nožky dolů a dává si je do pusy, jsem z toho zoufalá :frowning2: :frowning2:
poradte co dělat?

předem díky

šári to je škoda s tím vítáním, my byli a bylo to super a rádi na to vzpomínáme :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tesi, tak já tam zkusím napsat, teda no :wink: ...

Jaji a co koupit ty šněrovací???
28. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
no šári já nevím, moc je nedoporučují a myslím že Veru rozváže a slíkne i ty šněrovací, jsem z toho na nervy, pořád jí je oblékám :frowning2:
28. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojda-Jusi neboj kontrola bude o.k.jo jsou to pokaždé ale nervíky :wink: dabli a brala jsi ted antibiotika ty to můžou u někoho taky posunout :wink: Very už se to blíží aby jsme ve stejný den nešli ty rodit já na ket.ve středu jdu ještě na gyndu radši abych věděla,že je vše o.k.když mě po revizi dr.neprohlížel.Tak se mějte krásně :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
jinak už tu snad budu častěji, ježíšek nám donest notebook :slight_smile:
a možná zase dám do albíčka nějaké fotečky naší princezny
28. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Sarii, jestli chceš pošlu ti do IP mailovku na tu konkrétní paní :wink:
28. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jáji a Verunka už sama chodí?Pokud ne tak zkus ty kotníčkový capáčky.
28. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
andi kotníčkové máme
sama ještě né, cestuje kolem nábytku a stolu a tak..
28. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
posílám odkaz na bačkůrky které máme: http://www.dpk.cz/cs/kolekce/domaci-obuv/729-290-1-K57006-00/
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tesi, to budeš hodná :wink: ...

Jaji... tak to jinou radu nemám :confused: . Přikovat je nemůžeš, tak snad musíš počkat, až ji zouvání přestane bavit :wink: ...
28. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
šári díky, ale jsem z toho zoufalá, musím to probrat s dr, jdeme k ní v polovině ledna
nejraději bych je přikovala, kdyby to šlo :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
koukám nikde nikdo
tak všem hezký večer pa pa :slight_smile:)))
28. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Jusi, držím palce na kontrolu.

Tesi, Kubík je krásnej!!
Holkýýýý, šestikilové dítko mám taky, ale na půl roce... to je Anežka úplně mini, proti těm Vašim chlapákům... ale pro nás je samozřejmě NEJ :wink:

Jaji, neporadím... ale asi bych se na bačkůrky vybodla, až si je přestane sundávat, bude je nosit, do té doby bych to neřešila.

Very, monitor pěkný, fakt to asi nic neznamená. Když monitory nebyly, taky byly maminy v klidu...

Kuchyň, koupelna, máme zamotanou hlavu... až bude něco pro inspiraci, nafotím a dám sem.

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Jo,Klaudi je kusík,ale nezapomeňte,že už při narození měla 3.57Kg. :wink: A čajík dávám když se mi probudí přesně v mezičase kojení.Třeba po hodině od posledního jídla,to se mi zdá dost brzo do ní zase cpát mlíko a jen tak bez ničeho by asi těžko znova usínala.

No,ale jinak dneska asi zavolám té laktační poradkyni - nějak začínám být s tím mým kojením na pochybách... :unamused: Klaudi se už 4 noci zpět budí a žádá si své už po 1,5-2h a mě se zdá,že i prsa nemám tolik nalitý,aby v nich bylo dost... Prostě fakt nevím a potřebuju poradit,neb se v tom začínám nějak plácat. :confounded:
29. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.