• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno :slight_smile:
Dabli, já myslím, že máš rozházený hormony - ty prsa k tomu a zánět, ale to se srovná, až dorazí ms, tak se hladiny porovnají a bude dobře :wink:
Jaji, já tomu teda prd rozumím, ale já bych jí je nenutila, když je nechce... jestli máte studenější podlahu, tak přidej ponožku :slight_smile:
29. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak jsem volala té poradkyni a ona mi řekla,že když kojím z jednoho prsa 20min,mám ji pak ještě přiložit k druhému a dokojit třeba ještě dalších 10min. Tak jsem na to teda zvědavá,jestli to pomůže.A jak jste mi psaly - prý má teď větší potřebu,proto už ty 3h nevydrží a když ji budu přikládat častěji a ona bude dýl sát,mělo by se to zase pěkně rozběhnout.Prsa mám teda takový měký a málo nalitý,ale to je prý taky úplně normální.Tak uvidíme... :confused:
29. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holčiny,
my dnes máme oslavu manželových narozenin, oběd u babičky a pak bowling s kámošema... vloni jsme tam byly tři těhule, teď tam budou tři kočárky.

Věrko, s tím čajem chápu. Poradkyni zavolej, fakt to může být spurt nebo laktační krize (to fakt existuje), narozdíl od tolik populárního "hladovýho mlíka", který neexistuje.

Užijte si den!

Jo, u nás noc stála za prd, asi prdíky nebo co... :unamused:
29. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Věrko - podle mě dobrá rada. Od tří měsíců kojím z obou stran a fakt je to na přibírání znát...
29. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
mimochodem, tohle Tvoje období "častého jídla" - 2 měsíce a 3 týdny, naprosto sedí s Anežčiným obdobím! Tak asi záhada vyřešena... jsou ty děti naprogramovaný, asi... :grinning:
29. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

mě dnes čeká kontrola u obvodní, tak to snad bude rychlovka, pak na otočku možná k našim a nějaký nákup.
Odpoledne čekáme návštěvu, švagra s přítelkyní a ještě přijede jeden švagr, ale ten neví zda tu bude spát, tak budeme mít veseleji. Jen chudák manža musí zítra na chvíli do práce, to bude asi krušné vstávání :sweat_smile:

Dančo užijte si oslavu i bowling, ten bych si taky s chutí zahrála

holky, vy to máte s těma dětičkama vašima fakt naprogramovaný snad...ale díky Dančiným záznamům aspoň víte, že to funguje všude stejně
29. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Dani,mě snad ani nejde o to přibírání... :grinning: Ale o to,aby mě nebudila 1,5h od skončeného kojení. :unamused: Tak to zkusím a uvidíme. :wink:
29. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj...
odpadlo nám plavání... tak jsem tu na skok...

Věru... zkus co ti radí. A za čas dej vědět, s jakým to bylo efektem :wink: .1,5 hod po skončení koja :astonished:... To neděláš nic jinýho, ne???

Woblu... už 21tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tak přihoď zase foto :wink:...
29. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojky

Věruško, my jsme na tom úplně stejně. Od 25. prosince neexistuje delší spaní, než 2 až 2,5 hodiny. Já jsem na šrot, nevyspalá a hlavně nervózní, že mám málo mléka. Snad to je jen ten spurt a přejde to. Noční kojení vypadá tak, že dám Sab simplex, přiložím a za 15 minut už zase oba spíme. Je to rychlovka, ale stejně, hrůza. Dřív spal kolem 5 až 6 hodin v kuse a pak ještě 3. Teď vstávám 4 - 5x za noc. :angry:
A prsa, mám pocit, že je mám vyždímaný. Volné chvíle trávím u kojení.net a hledám podporu. V noci kojím jen z jednoho, protože on hned usne. My i přes den jsme za 4 až 5 minut najedený. Uvidíme.
Kaká jednou za týden a ještě zelenou, tak uvidím v poradně, jestli fakt nestrádá, i když váhově si myslím, že jsme ok.

Pořád bojujeme ještě k tomu s rýmou, tak pořád odsáváme, no uvidíme, jak to půjde dál. Do poradny jdeme až 7. ledna.
29. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky
zas nakukuju a koukam ze rozebirate vahy mimisku, tak se schvalne podivejte sem...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3636886&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D640%26vOrderBy%3D1
myslim ze my jednoznacne vedem :grinning: a jen pro info, jsme v naprostem poradku, delali nam i krevni testy a je vse jak ma byt... :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile: ,

děkuju za držení palečků na kontrolu, dopadla dobře :o). Jsem 10+5 takže ze mě sestra vycucla ampulku krve na screening. Do alba jsem vložila fotky :grinning: .
Tak a teď si jdu objednat pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zatíííííííííím
29. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Nikde nikdo :confused: :confused: :confused:
29. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj,tak jsem chtěla napsat,že posouvám z třetí strany a jusi mě předběhla. :wink:
No pěkně to tu flákáme,už aby very rodila :grinning: to tu bude plno v přímém přenosu.
My už zítra nemusíme do práce :sweat_smile: ,to je bezva :wink: ,že taky dostal šéf rozum,ono by se taky mohlo stát,že vše uděláme a po novém roce na sebe budem čučet než se zas rozjedou zakázky. :confused:
29. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojda.ahojko to se máš já jdu do práce i na Silvestra.Zítra jdu na gyndu tak mi držte palce at je vše o.k.a můžu za 3 týdny na ketík.Doufám,že budou nějaký eskymáčci.Tak zatím a krásný večer. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jusi, gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: Vloni touhle dobou jsem byla o 14 dní víc těhotná, než Ty teď... jo, to to letí... Takže bude letní mimi. Bezva :dizzy_face:

Andi, za nítra držím palce!

Holčiny, my máme nábytek rozkreslený na čtverečky a šoupem s ním po pokoji... tak to je teď naše nevětší zábava :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou :wink:
29. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hezké ránko všem!
Dani,to je super zábavný program,s tím "šoupáním". :slight_smile: To by mě taky bavilo.Tak ať došoupáte k dokonalosti. :wink:

Já jsem se včera začala držet rad laktační poradkyně a nechci to teda zakřiknout,ale dnešní noc byla zase po delší době (4 noce zlobení už beru za delší dobu... :grinning: ) klidná a pohodová.Klaudi se najedla ve 20h a bez jediného muknutí okamžitě usnula.Další krmčo bylo v 0.50h.Potom jedla ve 3.50h,což je v pohodě,ale pak nastal náš v poslední době obvyklý problém - vzbudila se opět v 5.20... Takže jsem rychle ohřála čajík a nalila do ní 80.No,nalila - sála jako o život.Potom to ale "zalomila" a vzbudila se až v 7.30h.Najedla se,po 9h začala kňourat,tak jsem ji položila do postýlky a během 10min usnula.Takže zatím dobrý,ale raději beru s rezervou. :wink:
30. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holčiny, hezký den :wink:

tak jsem svátky proležela a snad dobrý.Manžel blokoval počítač tak jsem až teď.

Jusi to je super , že je vše v pořádku :wink: jsem ráda :wink: fotky moc hezký :wink:
Holky jdu se natáhnout a nasnídat, i když nepíšu tak tu na Vás myslím a taky na Verču tý se to už blíží :confused:
30. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Dobré ráno, no teda spíš dopoledne :sweat_smile:
andi, držím palčáky, pak dej vědět :wink:
30. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsme byli na očko hexou a ptala jsem se Mudr. na očkování proti pneumokokovi. Pro děti narozené od 1.8.2009 je zadarmo. A my jsme 26.7.2009. No není to pech :frowning2: Ale i tak to dáme, ale až v 7. měsíci. A prý bude nějaký nový lepší Prevenar.
Tak jen pro info, ale vy už to určitě víte.
30. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jo a taky jsem se vás chtěla zeptat. Mudr. říkala, že můžeme dávat příkrmy (mrkev, brambor, brokolici, ...). Co dáváte prckům vy? Kupujete už ty hotové jako je Hamánek, Hami, ....... nebo vaříte doma. Nevím totiž, zda vařit z nakoupené zeleniny. Ano, mám obavy z dusičňanů a jiných chemikálií.
30. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holčiny,

my ještě běháme po návštěvách a zařizujem ohledně bytu, takže tu moc nejsem.

Maralko, příkrmy jsou pro mě zatím záhada, musím to nastudovat, budem začínat 8/1, tj. v půl roce.
Ohledně toho očkování - pneumokoka jsem chtěla dát, ale že by to někdo měl zadarmo slyším prvně, Anežka je 8/7, takže taky asi smolík... poptám se, na půlroční kontrolu jdem 6/1 a taky bude třetí hexa.

Gabi, drž se!!!
30. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
maralko,a není to spíš jen pro děti zařazené do té studie snášenlivosti vakcíny meningokoka B (nová vakcína) s ostatním očkováním? My v té studii jsme a k tomu nám ďobli zdarma prevenar. :wink:
30. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Gabi,drž se a polehávej. Raději na nás JEN mysli. :wink:
30. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

u nás návštěva super :dizzy_face: , užili jsme si to, vyprávěli jsme jim jak nás vytopili a pouštěli si z toho video a co si myslíte, za hoďku to bylo v originále :grinning: :grinning: :grinning: přijde mi to vtipný, protože kdyby jste to viděly, tak tomu holky ani neuvěříte a bratři si z manžela dělali srandu, jak ten zvládne porod, když viděli jak se opotil, když vyslovil: "jsme vytopení" :sweat_smile: :grinning:

dneska jsem si byla pro matraci do postýlky, takže postýlka bude komplet :wink: , akoráde nás čeká menší výměna do budoucna, protože mě tchýně tvrdila, že je ta postýlka obroušená a nalakovaná a to když jsem ji uviděla, tak mě málem švihlo :angry: , teď už to vydržím, ale pak manžu čeká opravdu obroušení a jen nalakování (naší postýlky) a tuhle ať si zase vezmou zpět a né tohle, že já "blbec" ji na to zase skočila :confounded:

Dančo šoupání s čtverečkama bezvadný :wink: :grinning: , ale je to to nejlepší co můžete udělat, já si to takhle kreslila a skládala si barvy v pokojíčky

Jusinko, fotečky krásný, prý špek :grinning: - hezký těhu špíček :dizzy_face: a prcek boží, to snad ani není možný, že ten můj prďolka byl taky takový, to je fičák ten čas :slight_smile:
30. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
odešlu příspěvek a přitom chci ještě psát :pensive:

Andi, držím pěstičky, jistě už máš po KO, tak ať jsi tu brzy jen s dobrýma zprávama :wink: :slight_smile:

Věru, no vidíš, zdá se, že stačí málo, tak ať se to zlepšuje :wink:

Gabi, hojda :slight_smile: , se nedivím, že manža zablokoval PC, ale ono pro tebe lepší, užívej klídku a jen se občas nahlaš ať víme jak se vám se Sabinkou vede :slight_smile:
my to máme s prckem za pár a vy s Wobludkou taky, holky jste za půlkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
kdepak máme Sanusku a Šári??????? :astonished: :astonished: :astonished:
holky snad se pávíte či co, že tu od vás ani čárka :angry: :grinning:
30. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
jo a můj manžel v pěti měsících 10 000g :sweat_smile: :grinning: (jen taková perlička) :sweat_smile: :grinning:
30. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Hoja...

Maralko, je to tak... děti narozené od srpna, mají Synflorix zdarma! A pro tvůj průzkum... já vařím příkrmy doma. Nějakou zeleninu máme ze zahrádky, jinak kupuju v bio kvalitě... Ono ve skleničkách to je dost hlídané, ale některý obsahujou cukr, sůl :unamused: ... Takže tak...
30. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojda,
jdu vás jen pozdravit a pochlubit se pár fotečkama.Jsou v albumu.Ještě dodám rodinnou,ale musí ji Petr zmenšit.
30. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Tak slibená fotka je přidaná.
30. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.