• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very... Vás vytopili :astonished: ??? A s postýlkou je co???

Madli... tak to je ta kuchyňka u který se vaří ve dne v noci :dizzy_face: ... A taky prodávat a nakupovat se bude :wink: ...
30. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Madli, hezké fotky a Adélka dostala spoustu krásných dárků :dizzy_face:

Šári, jj už po druhé co jsme tu, nás vytopila jenže slečna nad náma neotvírá a majitelka bytu to pronájímá a klíče samo nemá :confounded:

postýlka, je klasika, akoráde je nastříkaná tou barvou co se dělali postýlky za nás a já ji chtěla obrousit na světlé dřevo a jen nalakovat bezbarvým lakem, načež mi tchýně tvrdila, že se naše postýlka nemusí brousit, neboť oni mají 2 a jednu měl kdosi půjčenou a dal ji komlet celou dohromady, včetně broušení a nástřiku - jenže houbelec, postýlka je ohlodaná, barva strašná, manža ji musel lepit, jak byla rozhrkaná a já nas.... :angry: , ale řekla jsem si, že už mě fakt taková prkotina nerozhodí, když jsem na to dala nebesa a to kolem, tak to není tolik vidět a až bude mít manža čas tak obrousí tu naši :wink:
30. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj,Andi a ty děláš na poště,myslím,viď?Taky jsem chtěla dělat na poště,ale škola byla až v Kolíně a já nechtěla na intr,tak jsem blbec zvolila něco jiného,bližšího a pro špatné autobusové spojení stejně na intru skončila a neměnila bych,myslím intr bylo to bezva a já tam tak nechtěla.
Holky,já su tak nasratá,jo nasratá i nasraná oni mi normálně dnes zrušili moje tel.číslo a nejhorší na tom je,že svou chybu napraví do 5 PRACOVNÍCH dnů,je tohle vůbec možný. :angry: :angry: :angry: My jsme totiž přešli v půlce prosince na jiné tarify s chlapem a od té doby máme problémy,stále jsme je neměli oba aktivovaný jen ten můj,tak dnes ho zaktivovali chlapovi a moje číslo systém zrušil no bordel,bordel.To nám ještě dali do smlouvy 100kč slevu na internet a tu nám pro změnu ani neuznali,tak proč to nabízí NECHÁPU.Promiňte,ale musí to ze mě ven.
30. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Very... no to je dobrý :fearful: , co dělají, že Vás tak často topí??? Hmmm, a majitelka by klíče měla mít!!! Jo a postýlka bude dobrá :wink: :wink: :wink: , bude v ní zářit poklad :wink: ...

Ahojko... to se zrušeným číslem, to je taky dobrý :astonished: ...
30. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Madli, dcerka je celá Ty! Krásný fotky :wink:

Verčo, máš recht, přeci Tě to nerozhodí :wink:
A s tím topením, noooo sousedi, nedávno to tu proběhlo... asi všude stejný :unamused:

Ahojko, který chytráci to takhle zvorali???
30. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Holky díky, máte pravdu nerozhodí mě to a prcek bude stejně nejhezčí a zářit bude všude :slight_smile:

Ahojko, no to je teda dobrý :confounded: , to jsou fakt "chytráci", ale člověk se nesmí dát, nám teda reklamaci uznali a te´d už vyúčtování za internet OK, ale nevím co máte za operátora, protože se jednalo jen o ten net
30. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
No jasnačka,že O2.Však už tu smolím stížnost a podám i předběžnou reklamaci na vyúčtování,protože jsem zvědavá co nám přijde za fakturu.Vyúčtování máme k 11.dni v měsíci společné pro oba telefony,muj novy tarif platil od 18.12. do dnes a chlapův nový tarif ode dneška,tak jsem zvědavá co tam napočítaj a hlavně,kdy mě zprovozní.
30. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahojda.jsem se dostala až ted k počítači.Odpolko rovnou z Hk do práce pak z práce znova do Hk ještě aspon do Kaufu.Ahojko né já nedělám na poště to myslím Agi dělá na poště.Já dělám v menší prodejně vedoucí .Ale to máš jedno je to všechno v kontaktu s lidma.Jinak kontrola dopadla dobře ale byla jsem teda jak na trní.Dr měla i tak radost že můžu být těhu.mám brát ten Femibion tak ten beru a po Ketu nasadit opět Anopyrin a na hematologii jít hned jak bude poz.krev.Akorát by radši ten Ket nechala na zač.unora když to počítala od revize.Po 3 ms to vychází na půlku ledna ale od revize na zač unora.Tak uvidím ještě.Gab jen lež ono s nabývajícíma týdnama se to urovná :wink:
30. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Á Andi,vedoucí..takže se dá říci bejvalé kolegyňky.Já dělala v obchodě,v potravinách,12 let,pak jsem kvůli nedostatečnému finančnímu ohodnocení změnila zaměstnání úplně mimo obor,bylo to pro mě těžké období,páč jsem tu práci měla i se všemi nedostatky ráda a proto neříkám,že bych zas někdy nešla prodávat.Ono má vše své pro a proti.Strašně jsem milovala doplňovat jogurty,vše v jedné lajně,jéé.Tady už to taky neni takové jako,když jsem přišla. :frowning2:
30. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj ještě nakukuju.Ahojko jo mě to taky baví i když některy lidi no však víš.A hlavně včera jsem chytila malýho klučinu jak krade takže to jsou takový ty nepříjemný věci.taky dělám v potravinách je to lepší než někde ve velkým.Jo jogurty taky ráda doplnuju hlavně je musím mít tak jak maj být.Já dělám ohodnocení hlavně podle tržeb a jak kdo dělá.Ale když pak někdo maká a má nic tak to je pak blbý.
30. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ráno.

Přejeme všem Sanuskám krásného Silvestra a hlavně šťastný rok 2010. Ať se všem splní, to, co si tolik přejí. :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky vsem,
jdem poprat do noveho roku vykroceni spravnou nozickou, maminkam jen radost s prdelkama, tehulkam pohodove tehulkovani a jeste pohodovejsi konec, snazilkam ty prave mimisky do briska, a jinak proste hodne zdravicka, stesticka, lasky a pohody at je ten novy rok lepsi nez byl ten co prave konci... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Holčiny, užijte si Silvestra a příští rok, ať je tu víc maminek a těhulek!!! :wink:
31. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky tak maminky užívejte si dětiček, těhulky vám přeju rychlý a bezbolestný porod a my snažilky ať je pro nás ten rok 2010 už konečně úspěšný. :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Krásného Silvestra všem a do toho nového roku 2010 vstupte všichni pravou :wink: , už tu bylo řečeno všechno, takže ať jsou všechna přání vyslyšena a to co nejdřív !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Když půlnoc zvony odbíjí a všichni si připíjí, já sklenku pozvedám, ať moje přání letí k vám. Zdraví, štěstí, lásku chci vám přát, ať NOVÝ ROK je skvělý napořád.
31. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak krásnýho Silvestra a uspěšný Nový rok 2010 :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Se vším souhlasím a ke všem přáním se přidávám.
Takže na Páju zbylo jen oblíbené "TAKY TAK . . . " :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
všechny zdravím :slight_smile:

přeji krásného silvestra a v tom novém roce 2010 hodně zdraví :slight_smile: jak maminkám tak i mimískům
těhulkám přeji zdravá dítka, která na ně budou brzičko koukám z kočíku a co popřát našim snažilkám??
At už brzičko mají v bříšku ty kouzelné fazolky, které jsou zázrakem života :slight_smile: :slight_smile:

všichni si to užijte a moc se neopijte :slight_smile:)
31. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Holky do toho nového roku vše nejlepší at se vám brzo vyplní všechna přáníčka. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
I já se přidávám s přáním a do nového roku přeji všem hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,pochopení a ať je pro všechny rok 2010 úspěšný po všech stránkách. :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Taky přeju jen to NEJ,NEJ. Ať je ten příští rok po všech stránkách dobrý,tak jak tu bylo napsáno.Všem ať se splní to,co si přejí ze všeho NEJ,NEJ NEJvíc!!!! :wink: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
(... a já jsem šťastná,že ten starý končí.Pro mě nebyl nejšťastnější,i když na druhou stranu - mám Klaudíska a to je pro mě to podstatné.Přesto bych ráda,kdyby ten příští rok byl pro mne poněkud pohodovější a skoupý na jobovky,jaké jsem si prožila letos... :wink: )
31. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Zdravím všechny Sanusky :slight_smile: .
Sice sem nechodím, ale myslím na vás často. Snad si ještě některá na mě pamatujete :wink: .
Chtěla bych vám všem popřát vše nej nej do nového roku, hlavně hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody a splnění všech přání.
Papa Lilli.
31. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
užijte si všechny krásný silvestrovský večer :wink: a do nového roku všechny vykročte pravou nohou!!!
Maminkám přeju hodná miminka, nám těhulkám pohodové těhulkování se šťastným koncem a netěhulkám přeji hóóódně štěstíčka aby to už konečně klaplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
31. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Holčiny i já se přidávám s přáním do Nového roku :wink: Hezky si oslavte a užijte Silvestra :wink: Jinak Všem vám přeju hodná a zdravá miminka a ať se vám vyplní každičký přání :wink:
31. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Vše nej v roce 2010 :slight_smile: A tímto i zahajuji diskusi v tomto roce :wink:
1. led 2010 v 07:03  • Odpověz
Hezké novoroční ráno,svítí nám sluníčko jako z jara :grinning:
Dovolila jsem si napsat pár řádků,aby jsme nedopadli jak na boží hod. :wink: ,když už máme zahájenou diskusi :sweat_smile:
My přišli ve tři ráno ve vší počestnosti.
1. led 2010 v 10:01  • Odpověz
2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahojko, to žiješ na jiný planetě, ne??? Sluníčko???
1. led 2010 v 10:43  • Odpověz
1. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.