• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
:dizzy_face: tady po sluníčku taky ani památky.... ale stačí mi to naše malé v postýlce :wink:

Přeji dobré dopoledne.
U nás byly obě ségry s manželama, hráli jsme Activity a bezvadně jsme si Silvouše užili. Anežka to všechno úspěšně zaspala :dizzy_face: :dizzy_face: obdivuju to, takový ďahy... V půl třetí jsem jí vzbudila na jídlo a šly jsme spát, "ráno" v šest krmení, potom další v devět a pak vstával manžílek, takže já jsem vylezla v půl jedenácté... jak na Nový rok, tak po celý rok :grinning: :grinning: :grinning: to snad ne... Teď jsou venku s kočárkem. Takže tady je pohoda :slight_smile: Přeju totéž i Vám a to v celém tomhle novém roce :wink:
1. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Hezký Nový rok :slight_smile:
holky brzy ráno opravdu sluníčko vylézalo, i tady, ale pak se brzy schovalo a zase už je mlha :confounded:

my měli včerejšek v poklidu, páč z minulé noci jsem nebyla úplně OK a celý den mi tvrdlo břicho, dneska už nic, takže první občánek Chrudimi určitě náš prcek nebude :grinning:

v telce nic není, takže to jistí DVD a odpočinek, svátky nějak rychle utekly :frowning2: , ale aspoň skončí to nechutné obžérství :sweat_smile: :pensive:
1. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Chci popřát všem štastný nový rok a každému ať se splní vše po čem touží.

Tak já teď v lednu asi iui nestihnu, nebo teda nevím, zda jí dělají třeba i v neděli. 13 den cyklu mi totiž vychází na středu.tak jsem si řekla, že se objednám do té Plzně na tu imunologii. Stejně bych to před 3.IVF udělala.
Holky prosím vám nevíte zda mi i obvodní nabere krev na zjištění krevní skupiny a nebo musím přímo na hematologii????

Jinak vás dočítám postupně a koukám na krásná albíčka vašich miminek :slight_smile: :slight_smile: .Řekla bych , že nás sem chodí čím dál méně.

Very- už máš teda bříško to je nádhera :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Hezký první novoroční večer. :slight_smile:

Já jsem si silvestra taky hezky užila.Po delší době jsem si zase "zapařila" s naší partičkou.I když s džusíkem,ale to mi vůůůůbec nevadilo. :dizzy_face: Hlavně že jsem přišla zase na chvíli na jiné myšlenky a po těch uplynulých dnech strávených ve dvou,jen s Klaudi jsem si i pořádně pokecala a vybláznila se. :grinning: Mamka si ji odvezla domů po večerním nakojení před 20h,další dávku dala z lahvičky v 1.30h a na další jídlo ve 4h už jsem byla hezky u Klaudinky.(Odcházela jsem ve 2.30h,což jsem ani sama nečekala.)Takže to zvládly na 1*,akorát já jsem se musela dopoledne a odpoledne,když usnula Klaudi,taky trošičku dospat.Jinak bych ani nemohla pořádně fungovat. :sweat_smile:

Jinak Verča je celá - ale to je dobře,má ještě čas. :wink:

A že nás sem chodí čím dál míň??? Já myslím,že nás sem chodí pořád stejně,ale spíš už ne tak často,jako v dobách snažilkování a těhulkování.Ono s těma drobečkama je to opravdu už poněkud náročnější se na chvíli urvat.Ale až nám hezky povyrostou,určitě se zase zlepšíme,že jo? :wink: :wink: :wink:
1. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Hezké ráno,dnes nesvítí sluníčko,mimochodem pak se schovalo a padla mlha,ale ja trochu nasněženo,doufám,že i u vás.
Včera jsem dala někomu za pravdu,myslím veryskovi,že buď neni v telce nic a nebo ve stejný čas na všech programech něco dobrýho.
Jinak si myslím taky,že je tady míň holek,když jsem sem nakoukla poprvé,tak se to tu hemžilo a teď 10hodin a nikde nikdo.Vůbec nepíše lady,culinka,vysočanka teď už ani žofík,míša,delf,luccia-pokud neni na těch horách a tak celkově,hodně příspěvků bývalo od danči a sanusky,maminky jako je artepka a majerovic,ale vše se dá pochopit a budem věřit,že zas bude líp a že nás snažilky bude mít v tomto novém roce kdo podpořit. :wink: :wink: :wink:
2. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky tak já nevím proč ale ani rok 2009 krásně neskončil a rok 2010 ani hezky nezačal. Hrůza děs.

31.12.2009 na nás zvonili policajti, že máme otevřená všechna okna u auta. Samy sjeli dolů a pršelo tak si to umíte představit.

1.1.2010 Jsme byli u našich na chalupě a Tom šel venčit Maxíka. Byla špatně zavřená branka a Max letěl do lesa. Hledali jsme ho jak blázni já na kole tom autem a pěšky. Ve vedlejší vesnici byl novoroční hon a hlavní silince na Borohrádek. Po 4h ho náhodou Tom našel v Borohrádku u rybníka¨když vyběhl z lesa. (6km daleko) Byl zmáchanej, nešťastnej a zmatenej. Ořvali jsme to úplně všichni.
2. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojda,hlásím že jsme vstup do roku 2010 zvládli v poho.Domů jsme dorazili asi o půl čtvrtý ráno a v pohodě.Byla nás partička osmi lidí a náramně jsme se bavili.Jako loni, jsme měli převleky.Letos byli pánové za dámy a my za pány.Měli jsme opravdu krásné dámy. :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak ať je ten letošní rok lepší než ten minulý.
2. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Zdravím děvčata :slight_smile:

jdu trochu udržet ten náš ohýnek :sweat_smile: :grinning:

Ahojka má pravdu, opravdu to upadá, ale snad se to brzy vzchopí k životu :wink: , je taky fakt, že s miminkama to není úplně jednoduchý dostat se sem kdykoliv jako za dob očekávání, ale i tak se to dá, pár holčin je na FB a taky z důvodu toho, že je někteří tady špehovali, tak diskusi opustily :frowning2: (což se dá pochopit, ale mrzí to)

jinak mě bývá už všelijak, chvíli dobře, chvíli blbě, už mě dost bolí břicho z toho jak se malej protahuje, chudák má tam málo místečka, občas tu jeho nožičku lituji, když vidím jak se táhne po břichu :sweat_smile: :pensive:

jinak dotaz pro maminky, kolik balíků vložek jste pořizovaly do porodky a doma se musí používat taky ty porodnické, nebo takové co vám vyhovují, jsem totiž zjistila, že kromě intimek doma po vložce ani památky :grinning: , mám jen 2 balíčky nachystané do porodky těch porodnických
2. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj zdravím, no u nás Novej rok stejný jako vždy.bez komentáře :sweat_smile: tentokrát manžílek dostal belík :sweat_smile: Jinak doufám, že bude lepší a veselejší než ten minulí.A nám taky začne škola :stuck_out_tongue_closed_eyes:

very taky už se to blíží už má Míša málo místa..
Dabli to jste měli teda vzrůšo :sweat_smile: chudák Maxík ...a ty na kole neumrzla jsi????

Jdu přidat fotky a půjdu se natáhnout :wink: holky jsem se dnes podruhé vykákla sama bez pomoci za celé těhotenství :sweat_smile: hurá :sweat_smile:
2. led 2010 v 15:30  • Odpověz
tak já jsem si zase přes půl hoďky schrupla :grinning: , chrupu tak denně 2 až 3x :grinning: , vždycky po jídle na mě padne únava :sweat_smile:

Gabi, bříško hezký :dizzy_face: a i fotečka malé je krásná :dizzy_face:
gratulka k vykáknutí :grinning: :grinning: :grinning: (ale chápu to nadšení, taky jsem zažila)
2. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Hola, ola...

Ať se to tu trochu hejbne...

Dabli... chudák Maxík :fearful: . Mně se jednou zaběhla psina a měla jsem pěkně nahnáno. Strach a bezmoc, to znám :unamused: ...

Very... tak Míša už to vloni nestihl... jsem mu tak fandila :wink: . No, holt... born in 2010 :dizzy_face: ...

Gabi... o lepším roku nepochybuj!!! Však tě to štěstí už kope v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Věru... sis pěkně užila a odfrkla... to je dobře!!!
2. led 2010 v 17:26  • Odpověz
ahojky
tak na chvilku se pridam... :grinning:
very do porodky bal se tak ze kdyby neco tak polovicka nebo mamka ti vse co budes potrebovat dovezou... :wink: mas to oproti me snadnejsi... :wink: jinak i doma bys mela alespon ze zacatku pouzivat ty porodnicke, protoze ty tam nemaj ten igelit a ono to musi dychat... ale ja uz za dva tydny presla na obyc a dalsich par dnu na intimky protoze mi to stacilo... :wink:
a jsem zvedava kdy misa koukne na svet a doufam ze par dame nejak randicko abych se na nej prijela podivat a pomuchlovat zas takoveho drobecka... :dizzy_face: no kazdopadne ti preju at te dlouho netrapi a at az se rozmysli tak je venku natotata... :wink:
dabli koukam veselo ale nastesti bez ujmy tak to je hlavni... :wink:
a vsem v novem roce jen to nejlepsi a at se plni vsechny sny a prani... :wink:
2. led 2010 v 17:29  • Odpověz
tedááááááááá :astonished: :astonished: :astonished: , hurá, sláva 3 příspěvky v 10 minutách :grinning:

Šári, jj, jak jsme nestihli být prvním občánkem roku 2010, tak teď si ještě chvíli počkáme :wink:

Soni, díkes za radu ohledně těch porodnických propriet :grinning:
no budeme muset dát randíčko, to každopádně :wink: a až povyrosteme tak nějaké hromadnější SANUSKY, když už jsme ho daly před těma vánocema :pensive:
2. led 2010 v 17:34  • Odpověz
no jo no, tak to pred vanocema vysumelo ale zas to dozeneme... a neboj dame randicko v klacikove na namesti... :grinning:
no very ber to tak ze stejne manza ti bude muset prubezne odvazet blbustky z porodky at pak nejdes domu jako cirkusak s peti igelitkama dvouma batuzkama... :grinning: :grinning: :grinning: k tomu jsem mela vajicko s prdkou... :grinning: :grinning: :grinning:
ale na misatko se uz tesim... :dizzy_face: sice prvni obcanek neni ale to neva... ma cas... :wink: jinak prvni dvojcatka jsou z lukavic :wink:
2. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Chválím,chválím....
U nás na vesnici se narodili dvojčátka v prosinci a kámošovi se narodila před silvestrem holčička,taky mohla počkat a být prvním občánkem,ale hlavně,že jsou zdraví a myslím,že jsou všichni rádi,že to maj za sebou.
Dabli,hlavně,že se našel a ,,relativně se nic nestalo,,i když ty nervy a k tomu ten hon,nezávidím. :confused:
2. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Gabčo, hezké bříško :dizzy_face:

Verčo, jen odpočívej, každá naspaná půlhodinka se potom po porodu hodí jako zásobárna energie. A porodnické vložky zatím dvoje stačí, pak uvidíš.

Dabli, hlavně, že se našel...

Jj, bývá tu občas pusto a prázdno... ale mě to vyhovuje, jinak bych nestihala dočítat. Ale je to velmi sobecký pohled, to přiznávám. A ještě něco k tomu, jsme tady taky od toho, abychom radily novým snažilkám. A mám pocit, že když tu nějaké nové jsou, snažíme se jim pomoci. Takže to hlavní, proč tahle diskuse existuje, se pořád daří plnit. Že už se tu neprokecají stránky, to je pravda, ale otázkou je, zda je to dobře nebo špatně :wink:

My jsme byli na výletě na Prázově boudě, šli jsme s kočárkem na Šediviny, kdo to zná, ví, že tam je nádherně a taková krásná pravá zima :slight_smile:

Jdu něco dělat na PC, za 14 dnů jedu zas přednášet a za 20 dnů mám v jedné firmě audit (z pozice zkoušeného), takže to musím připravit, ať není ostuda.

Přeju fajn večer :wink:
2. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Dani... zase Prázovka :dizzy_face: ??? Se tam budeme muset taky vypravit, ale asi až na jaře. Dneska jsme hráli pexeso a byl tam Rychnov, zámek a tkalcovské chalupy... moc pěkný!

Agi... OL ti krev na KS veme bez problémů, měl by...

Však nebude dlouho trvat a pojedeme další snažící kolo, ne???
2. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Nooo, Sari, dnes jsem o tom přemýšlela, za kolik let půjdu na Prazovku zas jako těhule... zkrátka kdy do toho musíme praštit, abych nemusela za 3 roky do práce.
A Chaloupky jsou fakt pěkný :slight_smile: - přidala jsem foto z té ulice.
... a při tý příležitosti jsem zjistila, že mi admin hooodně promazal album. Kde nebylo dítě nebo manžílek a já, to zmizelo... inu co, jsem tu přes dva roky, stalo se to poprvé, a mají pravdu v tom, že ty fotky z cest tu neměly co dělat...

Jj, Agi, obvoďák by Ti krev měl vzít... jen nevím, zda si nebudeš muset test na krevní skupinu zaplatit, protože je to "nadstandard", ale stojí to do dvou stovek, pokud vím... mimochodem v RK na hematolce krev neberou, já když tam tenkrát šla, protože mi při darování krve něco našli a chtěli kontrolní odběr a mě se nechtělo do HK k nim, tak tam na to vůbec nebyli vybavení, oni dělají rozbory, ale krev odebrat neumějí... to je systém, že? :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
já tak co přemýšlím, tak krevní skupinu mám v očkováku už od narození, tak schválně jukni, třeba tam bude.

A Dani, zítra ti písnu, jak na FB je parle français :grinning: teda spíš moi avec google překladač :grinning: to je teda mazec :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobrou a mějte se :grinning:
2. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, co je nového a všechno při starém, všechny se tváříte pozitivně a to je fajn :dizzy_face:
U nás dobré, pořád jsme někde návštěvovali a trajdali, já zvracím pravidelně obden a mládě mě konečně začalo pěkně okopávat :dizzy_face: no ono to bylo teda fajn tak den dva, teď už jsem od něj zevnitř celá otlačená :sweat_smile: a bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Agi, proč na imuno až do Plzně?
No s těma albama je to trochu škoda, kvůli tomu mazání člověk málokdy narazí na něco originálního a zajímavého... je to samý test, břicho zleva, zprava, kočár a mimino - jako proč ne, ale stokrát nic umořilo vola...
Very, jen Míšu ještě zahřívej, to už uteče jako voda :sunglasses:
3. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Woblu, předpokládám, že do Plzně na imuno proto, že je tam MUDR. Gallová Ulčová, což je jedna z nejlepších imunoložek se specializoací na reprodukční imuno (nebo jak to napsat). Ještě se jezdí do Brna k nějakmu chlapovi. Navíc i HK neudělá všechno co lze vyšetřit, tak proto. Ale to jen tipuju :D
3. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoooj:slight_smile: Přišla jsem Vám popřát vše nej do nového roku 2010, pohodu,lásku, vytoužené dětičky a hlavně hodně štěstíčka:slight_smile:
My se máme skvěle, pořád se nemůžu malé nabažit a to už oslavila čtvrtý měsíc...Máme 7.2. kg, špeky už i v obličeji:slight_smile:
Dani, na Šedivininách máme chalupu, vím o čem píšeš a třeba jsi šla kolem nás:slight_smile:Moje mamka oslavila Silvestra na Prázovce.
Holky, co srazík?Ráda Vás všechny uvidím, máte tento týden čas?!? Moc čísel na mobil nemám,tak to píšu sem:slight_smile: Co pátek?!? Pa zas někdy:slight_smile:
3. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj maru!
My jsme měly na 2 a 1/2 měs. 5,3kg!! Takže si myslím,že vás budeme pěkně následovat. :grinning:
Srazík bych dala taky,jen teda nevím,kam by jsme se vešly nejen my,ale i naše kočíky... :confused:
3. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
ahoj kočulky :slight_smile: :slight_smile:
díky za odpovědi. No já si taky myslím, že by mi to měl Mudr. nabrat taky ,ale radši jsem se zeptala.Mě tenkrát ještě brala krev v RK na hematolce známá a řekla mi mou krevní skupinu ,ale manža ji vůbec nezná. Já ani nevím kde ten očkovací průkaz mám .

Woblud-Pavla má opravdu pravdu :slight_smile: :slight_smile: , je to k paní Mudr.Gallové. Ona se hlavně zabývá neúspěchy po IVF. Pokud by někdo podstoupil již 2.IVF měla by návštěva u ní být samozřejmostí. Ala je fakt, že mi (jako vždy) nemusí nikdo nic najít.Ale zkusím samozřejmě všechno.
Tobě taky skáčou pěkně týdny, děsně to utíká.

Je fakt, že Vysočanka tu nebyla pěkně dlouho a Culinka taky.
3. led 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Dani- jsem ostuda ostudná ,ale právě tu přemýšlím kde ta Prázovka je!!! Tipuju, že někde na Deštný ,ale nejsem si jistá. :pensive: :pensive: :pensive:
3. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Pěkný nedělní podvečer :slight_smile:

chválím fotečky!!!

Tesinka přidala Kubíčka, moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Wobludka bříško :dizzy_face: , krásně se rýsuje :wink: :slight_smile:

zdravím Marušku a Agi :slight_smile: , jinak srazík bych dala ráda, ale do Pardubek jedu zítra na KO a tak pátek určo nedám :frowning2:

Agi, to vyšetření je jen pro jistotu, že jsi udělala vše co jsi mohla :wink: a s dobrýma výsledkama bude psychika na další snaženíčko určo lepší :wink: :slight_smile: , jen schvaluji

Danča hezky napsala, že ikdyž jsme tu málo, jsme tu pro nové snažilky :slight_smile:
3. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahá, tak to jó, ještě jsem o ní neslyšela :slight_smile: každopádně dobrý nápad :wink:
Díky Veru :slight_smile: já už bych chtěla taky finišovat :dizzy_face:
3. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
člověk jednou sedne ke koníkovi a ten stávkuje ,že to je hrůza :angry: :angry: :angry: .

Woblud- se musím tlemit tý fotce v albíčku kde má ten muž tu masku na obličeji. To je jako co????? :sweat_smile: :sweat_smile:

Very- holka když jsme seděli v Pardubkách v tý restauračce a hladily jsme si bříška Danči, Soni a nevím ještě přesně koho.A ty máš pár týdnů před porodem, opravdu to vše děsně letí. S náma vlastně ještě Gabča hladila bříška a už budete maminky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nevíte jak Misa???? Něco tu psala o adopci.
3. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Agi musíš si to pořádně přečíst :grinning: :grinning:

dělala jsem si srandu respekive pro tentokrát, zatím adopce ne, ještě mám jedno IVF a ted se musíme objednat na imunologii do Prahy :wink:
3. led 2010 v 19:54  • Odpověz
No, tak musím psát znova...

Agi... když je to tak, tak ta Plzeň je supr nápad!!!

Woblu... bříško pěkně povyskočilo :slight_smile: ...

Very... zítra zase monitor?

Míšo, stačí teknout a seš tu... S tou adopcí jsem minule kulila oči, než to Pavla napravila :wink:...

A Dadouš taky dala svůj třicítkovej břuch...
3. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.