• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahooooj bando, ráda zas vidím "starou vojnu" Marušku, Míšu...

srazík.... jé to by bylo... Ale naše druhé auto už zas stojí na bazaru, teď už je nutné ho prodat, jednak ho nepotřebujem a jednak o 200 tis. nižší hypotéka, to je hned znát...
Ale kdyby to bylo včas dopředu, auto si zařídím a přijedu. A taky záleží na počasí, teď nejezdím, takže si úplně nejsem jistá ve velkých mrazech...

Jinak přeju všem příjemný start do pracovního procesu (a vůbec nezávidím) a taky přeju, ať se tady jednou sejdem všechny už doma - s břichem nebo s miminkem :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jo a to jsem chtěla... i já se bažím každý den svojí holčičkou. A všem přeju totéž!
3. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
:grinning: agi, v praci pouzivaji isopropyl, coz je udajne bezpecna chemicka latka, neco jako lih. V sanusu nam rekli, ze by ta spatna morfologie mohla byt od nejake chemicke latky, prestoze normalne zadne ochranne pomucky nepouzivaji, tak v ramci boje s neplodnosti si k praci bral tuhle hruzu, aby to necuchal :grinning: ale asi to tim nebylo, nezlepsilo se :wink:
3. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahojda holky, po dlouhé době jsem se dostala k internetu.Všem přeji v novém roce móře zdraví, štěstí, lásky a jen samé úsměvy. :sunglasses:
3. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
jéé, se tu množí známé tváře :slight_smile: Ahoj Bery! Přeju taky hodně štěstí, zdraví a úspěchů!

Agi, Prázovka je nad Dobrým, Rovným, Hlinným nebo z druhé strany nad Hrašticí (sjízdné jen na běžkách) a ze třetí strany kus od Deštného, jde se přes Panoramu asi 5 km do lesů a polí, sjízdné opět jen na běžkách. Ale je tam krásně :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
téda a trochu jsme popojely :grinning:

Agi, no jo je to tak, hladily jsme holky a Danču jsme nakonec všechny obklopily a teď už zbýváš jen ty s té partičky, Anežka zapůsobila na všechny - takže přeju moc štěstí na výsledky a pak hurá do toho :wink: :dizzy_face:

vždyť to bylo těhulek na tom srazíku a dnes už mají svoje sluníčka u sebe :dizzy_face:

Míša, Beryk ahoooj :slight_smile:

Beryku, dej také vědět jak jste dopadli :wink:

Šári, tak tak zase monitor, už to bude asi vždycky po týdnu a hlavně doufám, že zítra už bude to srdíčko Ok, trochu z toho mám bobky, ikdyž mi to bylo vysvětleno :pensive:

a já se přidávám také k tomu, že kdo razí zítra do pracovního procesu, tak příjemný start a ať jste brzy doma a hladíte si svoje bříška :wink:
3. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem se vrátila z pohotovosti, mám zas ifekci tak jsem radši jela.Dostala jsem léky a mastičku a mělo by to zabrat.Jinak placenta se posunula z hrdla o 5cm což byl šok a příjemnej.zato hrdlo se zkrátilo o 1cm.Zítra Vás dočtu teď běžím do postele.

dobrou noc všem...
3. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Gabi,ležet, odpočívat!! Myslím na Tebe. A placenta si dala říct, to je dobře :wink:

Přeju všem krásnou dobrou :wink:
3. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
odemykám :wink: a odjíždím řešit kuchyň. Asi budu až večer.

Holkýýý, chybí Sanuska, už pěkně dlouho, copak s ní je? :confused:

Užijte si den :wink:
4. led 2010 v 10:00  • Odpověz
dobré ráno,

Sarii, já tu dočítám, ale nepíšu, za prvé není co a za druhé je tu stejně mrtvo a za třetí to nikoho nezajímá

nehledě na to, že pořádně nemám time, na netu jsem vždycky jen chvíli páč mě to nebaví
4. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Pěkný den...

Gab... infekce se přeléčí, placenta se chová skvěle a to hrdlo... lež, no :wink: .

Míšo... to zní trochu melancholicky...
4. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jeee,tak to jsem nechtěla,aby to vyznělo takhle blbě :frowning2: Myslela jsem to jinak,omlouvám se všem,koho se to dotklo :pensive: Samozřejmě to přeji taky všem....
Gab, držím ti pěstičky a odpočívej...Very, ať dnešní kontrola dopadne dobře..
Tak na srazík by mohla akorát Věruška, tak se domluvíme? Nebo se ještě někdo přidá?!? Věru,tak kolem desáté?Budu nahlížet co se z toho vyvine...Pa a hezký den.M.
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz
zdravím všechny
dočítám co tu nového

Agísku přeju hodně štěstíčka v plzni

gab drž se holka a hodně lež

rychnov vyber dobře kuchynku :slight_smile:

kdyby byl srazík zase v hk, konečně bych dorazila a poznala vás osobně na to se moc těším :slight_smile: i Verunka

jinak verunka už děla sama kroky, už jich udělala nejvíce tak 7,je to sranda, vše muselo jít nahoře, všude vše bere, pořád stojí a kdy to nejde jít tak leze jako pejsek, no asi mi roku uteče :slight_smile:

a kdepak máme lucíka a naše dvojčátkové maminy??
4. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Sari vůbec ne, jen říkám jak to je, každej má svých problémů dost a já nejsem z těch co si stěžují, neříkám, že nemám světlé chvilky, ale povětšinou si řeším věci sama se sebou

a abych byla úplná tak vždycky něco objevím kupříkladu loni v lednu koně a letos na podzim Facebook, ale po chvíli mě to přestane bavit, kůn mi vydržel asi půl roku, což zatím nejdýl, facebook mě nebaví už po měsíci, takže tak

nic melancholického v tom nebylo, vždycky jsem byla věcná a málokdy se rozepisuju, neumím to a nerada něco vysvětluju, tím chci říct, že o mých další ET neví nikdo, ani rodina, ví jen, že musíme na imuno a tím to hasne

ale neboj jestli jednou otěhotním, tak se přijdu pochlubit nebo pokud budu mít co říct, tak se ukážu :wink:
4. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Míšo... no vidíš, jak ses rozepsala :grinning: ...Jsi žena činu... Já bych kupříkladu nemohla a neuměla mlčet a dusit se ve svých problémech. Jasně, že všem na potkání bych to nevyprávěla, ale ráda si poslechnu názor nebo radu někoho jiného... a pak s tím nějak naložím.

Maru... na srazík bych ráda, ale v pátek v 10 nestíhám :unamused: ...

Jaji... Verunka je drak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
4. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Sarii já se nedusím, z toho jsem vyrostla, ale občas mám záchvat a všechno vyzvoním, ale povětšinou to řešíme doma a ostatní se to dozví až já budu chtít

nejsem typ co se stresuje a dusí v sobě problémy i když by mi to pomohlo, aspon v tom, že bych zhubla, na tohle je stres parádní :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Míšo... chápu
4. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
šári to teda je :slight_smile:)
4. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
zdravím všechny Sanusky...nakukuji co nového...

u nás -Vašík válí sudy, strašně piští a furt moc nespí....
4. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

hlásím se z KO, no monitor ukázková křivka, ale jen proto že sestřička musela naše díťátko budit, jelikož se mu dneska opravdu nic nechtělo, bodejť jo, když v noci dělal jak po pár plechovkách red bullu :grinning: :grinning:
otvíráme se prý pěkně, čípek se zkracuje, ale nevím žádný přesný počty :sweat_smile: a v průkazce to nepřečtu, jinak nám byla odebrána krev na jaterky kvůli drbání a svědění kůže:confounded: , tenkrát to měla snad jen Soník, ale ta psala, že se ani kvůli tomu nevyspala, to já zase tak strašný nemám a kdoví co to je za moribundus, třeba to ani játra nejsou :wink:
v každém případě jsem ráda, že paní dr. nenechá nic náhodě a chce mít vše pod kontrolou, zítra budou výsledky

Gabi, tak přeci jen pohotovost? :confused: jistota je jistota to každopádně a super, že si placenta dala říct a popolezla, s tím hrdlem víš jak to, hodně lež a odpočívej, ono to nakonec nemusí vůbec nic být :wink:
4. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Dančo, šťastnou ruku při řešení kuchyně :wink: a večer sděl dojmy

Míšo, vykecat se můžeš, určitě tě to spousta snažilkám pomůže, někdo může mít stejný problém jako ty a jen se ještě neodvážil napsat, ale už jsem ti mockrát psala, že chápu tvoji situaci i proč už tolik nepíšeš, v každém případě budu čekat až se přijdeš pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (přeju ti ať je to brzy)

holky dávají do kupy srazíka, já se snad brzy přidám, ale zas tak moc si nefandím :sweat_smile: :grinning:

Sanuska, opravdu moc nepíše, tuhle jen takový pidi příspěveček, snad se brzy ozve holka jedna a proto ji zkusíme vyvolat :grinning: :grinning:

Sanusko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: Sanusko!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: Sanusko!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Verysku držím pěsti... :wink: ať to vše zmáknete...
4. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Žofi ahoj, děkuju :wink: , snad jo, bude se řídit vaším heslem, nepanikařit a tlačit :grinning: , trochu mám strach, když si jako vzpomenu, že už to může být každým dnem a pak se zase těším až prcka uvidím a pomuchlám, holky jak já vám závidím, že už to máte za sebou :sweat_smile: :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Verysku,já mám obě holky 37+6,takže opravdu už to můžeš mít každou chvilku. :wink: Moc bych Ti přála,aby jsi to měla rychlé,bezbolestné a stačilo jen známé nepanikařit a tlačit. :wink:

Jinak hezký den všem. :slight_smile:

My tak nějak válčíme...Docela to jde.Klaudi nebyla a asi ještě dlouho nebude nebrečící miminko,ale celkem jsem si už zvykla.Ono mi vlastně ani nic jiného nezbývá. :sweat_smile: Co mě teda nejvíc vadí,ty její hysterický záchvaty řevu když ji strojím a než usne.To už vidím,jak má očička malinký,jenom jako špehýrky,ale nadělá s tím usínáním drahoty,až hrůza! :sweat_smile: No,tak uvidíme,jak dlouho ji to bude bavit a kdy přijde na to,že řvát není vůbec nutný. :slight_smile:

Teď máme takový malinký problémek... Dnes je to třetí den,kdy nekajdila a po jídle mi ublinkává.Před tím to bylo jen výjímečně,zato dnes a včera je to snad 5 "šavliček" po každém jídle. Jediné co mě napadá,jestli není přejedená.Jestli ji nekrmím moc dlouho... :confused:
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
verunko tak to je dobre a jeste lip ze ti dr. pohlida ty jaterky, u me to byla indikace k porodu... :sweat_smile: ale ja to mela opravdu hrozne a pri kontrole po sestinedeli se mi miroslav priznal ze to bylo u me za pet minut dvanact pry... :unamused: no jo ono to neni tak zname jako tehu cukrovka... :unamused: ja mela uz pry hranicni hodnoty, i ty prasky co mi hned v nemocnici nasadili tak mi museli zmenit protoze nezabirali tak jsem dostala silnejsi a stejne trvalo dva dni nez se zaclo neco dit... :unamused: no jo no, ja tim ze jsem nic nepribrala tak tam kocicka nemela bohuzel moc mista a tlacila se tam kam nemela... :unamused:
ale nastesti vse dobre dopadlo, sice jeste obcas pocituju ze by to mohlo byt lepsi, ale uz mam objednany kapicky tak snad to zvladneme uplne :sweat_smile:
very a ja zavidim tobe, ono kazdy to obdobicko ma svoje kouzlo :dizzy_face: a citit toho drobecka jak si tam radi a pak ho mas za chvilku v naruci a pred ocima ti roste... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no proste zazrak prirody, a opravdu to tak je... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja bych srazik taky moc rada, ale ne ted po tehle silnicich... :pensive: jsem rada ze jsem prezila cestu do praglu bez ujmy :pensive:
snad jindy, a o mistecku vhodnem vim... vejdou se tam i kocarky i detsky koutek tam je... :wink:
4. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Very no to víš podle mě je to hrozný, ale zvládneš to jako my všichni :wink:
4. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
jsi šikulka :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
tak se tu mějte, Vašík kvičí v hopsadle, tak musím...
4. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Věrko, jj, tak to je ten týden co by mi asi vyhovoval :grinning: , my jsme dneska 36+5tt, takže ještě tomu dávám ten týden a pak alou ven :grinning: :grinning: , to se mi to hezky kecá a vymýšlí, máte vidět, když mi včera bylo zle a něco se tlačilo na spodek s křečema v břiše, jak jsem si říkala, ještě ne, ještě ne já nejsem připravená :grinning: :pensive: a kdy budu co?????????? :sweat_smile:

Věru, Klaudinka má svůj styl, pokom to brečení ty tvoje holky mají ???říkala jsi, že i Terinka takhle brečela, ach jo, je to asi moc těžký, když nevíš proč a zvyknout si je to jediný co zbývá :confounded: , ale na fotečkách vypadá spokojeně, takže mamko jestli tak trochu nekecáš :grinning: :wink:

Soni, já myslím, že to vůbec játra nebudou, nebo se aspoň uklidňuju, ty jsi psala že ses škrábala a škrábala a to já se jen tak čas od času škrábnu a pak znáte to, jak se člověk někde rejpne musí to dlachnit hned pořád a pořád, mávla bych nad tím rukou.

a to období, že má své kouzlo to asi určitě ano, tuhle jsem si říkala jaký to asi bude až už se nic v bříšku nebude hýbat a bříško bude fuč (teda aspoň doufám :sweat_smile: )
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
teď jsem byla pověsit 2 pračky v sušárně a jdu vařit, ať máme něco na véču :stuck_out_tongue_closed_eyes: , budou špagety se směsí z mletého a zeleniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.