• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jste se tu holky sešly...

Tak ještě jednou zkusíme Sanusku...

S a n u s k oooooooooooooo..............................................................
4. led 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
Miso- ty už máš 2.IVF za sebou??? Proč na imuno do Phy??? Já teď 18 ledna jedu do té Plzně a o Praze jsem ještě neslyšela.Jaké máš na ně reference??
4. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Jo, díky Tesi... Paní z magistrátu se ozvala... ale až duben :astonished: , to bude mít Mar 11 měsíců :astonished: :astonished: :astonished:
4. led 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
aha tak teď dočítám Miso o tvých ketech. Co napsat a říct, snad jen to, že zatím jsme obě pořád v té čekárně a nezbývá nám nic víc než čekat a doufat. :pensive: :pensive:
Já si stejně myslím, že mi zase nic nenajdou v té Plzni.

Dani- ve Svinným bydlí má sestra , to je nad Hrašticema. Jak je vidět tak neznám pořádně svůj kraj.
Budete mít novou kuchyň???To mně zajímá, taky mě to snad jednou čeká :slight_smile: :slight_smile: .
4. led 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
Jestli už sanuska nejela do Prahy na Depeche Mode, když ji minule utekly. Já na ně teda zase valim za týden ve čtvrtek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . :grinning: :grinning:

Very- dnes budou taky u nás špagety, ty miluju. Koupila jsem na ně boloňskou omajdu a mám tu točeňák.
4. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Agi... no, možná už na ně Sanuska čeká frontu :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning: ... Jo a Danče se staví barák a byt, tak proto ta nová kuchyň :wink: :wink: :wink: !!! Agi, však vy to máte taky všechno nový, podle fotek :confused: ...
4. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj, tak jsem v obýváku a přišlo mi, že slyším nějakej řev z pc, tak se podívám a ejhle ono fakt :grinning: :grinning:

Tak vás všechny moc zdravím..... Byla jsem v mama hotelu na pár dní.... a ta naše dračice sice spí v noci tak jen s jedním probuzením, ale přes den to je eine katastrooofe. Jestli většinou naspí hodinu a půl za den tak jsem ráda. Někdy se zadaří, že se prochrupne i dýl, ale je to mááálo.

Dneska jsme byli u dr má hrozně suchá místa na kůži, budem zjišťovat jestli nemá alergii na kravské mléko, tak nám "odebrala" nutrouš Comfort a dala pro alergiky a uvidíme za 14 dní....

Jo a dneska ve 2 měsících a 6 dnech má 5.540g a 59 cm :grinning: Takže myslím, že trumfla Klaudi?! :grinning:

Na všechny myslím, i když uznávám, že teď nejvíc na Very............. :wink:

No a špuntka se po dvacetiminutovce probrala a už se čílí, že se nic neděje.................. :grinning: Tak jdu pustit ten hrací blázinec.

Hodila jsem fota.

Zatím pa, kdybych to už sem dneska nestihla................................ ale budu se snažit dorazit častějc!!!!!
4. led 2010 v 16:51  • Odpověz
já hlásím uvařeno a konečně jsem vyčistila manžovi bundu, už jsem se na ni chystala takovou dobu :confused: :sweat_smile:

Agi, já špagetky taky můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

původně měla být sekaná, ale spletla jsem se v množství mletého co bylo v mrazáku, takže to dopadlo takhle, myslela jsem, že udělám 2 šíšy sekačky a 1 hned šoupnu do mrazáku, páč já jako nemám nic uvařeno do zásoby a na jedné diskusi psala nějaká holčina (termín , tak nějak se mnou myslím), že vaří každý den 2 jídla :confused: a šup s nima do mrazáku, takže jsem pěkná ostuda :pensive: , třeba ještě něco doženu :wink:

Šári, tak hlavně, že vás přivítají, ikdyž nechápu proč se to nedělá častěji :confused:

Sanuska a na Depeche Mode :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: , no dobrý, že by se s Cel jely holky kulturně vzdělávat :grinning:
musím ji holku tady trochu proprat, ať se nahlásí!!!!!!!!!!!!!!
4. led 2010 v 16:52  • Odpověz
se nám ty příspěvky minuly :grinning:
4. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Sanu, fotečky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: a musím říct, že až teď co si vybavuju tvého manžu z fotek ze svatby se mi zdá podoba :wink: a jinak přijď častějc a díky, že na mě myslíš :wink:
4. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
Sarii- to ano, ale na kuchyň už nezbylo :sweat_smile: :sweat_smile: . Ale já si počkám, chci dřevěnou dubovou.
4. led 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
Sanu- Cel je krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jo a Danča tu něco o bytě psala vlastně. Však budou to mít určitě lepší a větší.
4. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Very, nestresuj s jídlama. Máš maminku a manžel stejně až budeš v porodce, tak bude rozhodně požívat jiné věci než jídla z mrazáku, tedy rozhodně v jiném skupenství zato s dostatečným množstvím alkoholu :grinning: No a při té přiležitosti si vždy v hospodě dá utopence :grinning:
4. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Tý joo, jsme normálně Sanusku vyvolaly :astonished: :wink: :grinning:...

Agi... dubová, ta bude navěky :wink: :wink: :wink: ...

Very... kdypak bude další fotka bříška??? Jedna z posledních :slight_smile: ... Jo a ještě jsem chtěla... určo víš ordinační hodiny Dr. Písni mi je, sím, do IP :wink:.
4. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Very, já taky nemrazila... ale je fakt, že jsem pak byla ráda za jídlo od tchýňky nebo mamky... Když já ty mražený hotový jídla moc nemusím. Na to je přebornice Danča :wink: ...
4. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Jéé, tak já to trousím jak bobky....

Ale musím, koukám, Very, že Míša bude mít koš. Mám taky a je supr trupr... A ustrojená postýlka nemá chybu :wink:... Tak už máš všechno, ne???
4. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Pavli, :grinning: zapíjení ho čeká až dýl, protože to hlavní bude až na Vysočině, takže to zapije až budeme doma, on se o sebe postará, to nemám strach, ale spíše jsem chtěla mít jídlo na první dny doma :wink:

Šári, písnu ti co mám, ale jestli jsou fakt 100% neručím (opisovala jsem na začátku těhu,pokud tam bude nějaká změna, tak určo né moc velká) když tak cinkni a zeptej se :wink:

a bříško bude ve čtvrtek, podle tt, jinak je v albíčku vložená postýlka a pojízdný koš (ve výbavě) a 2.monitor, ale tam není nic zajímavého

no jinak mi snad mamka uvaří, tchýňka je daleko, ale snad tu sekanou a jednu dvě omáčky snad taky dám :wink:
4. led 2010 v 17:39  • Odpověz
a zase se příspěvky minuly :grinning: , to je ale vtipné že :grinning:
Šári, ještě čekám na přebalovací podložku a na kočárek, jo a taky si musím zajít koupit tu těhu podprsenku a pak už snad asi vše, zbytek přijde tak nějak časem
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Jsem zde.

Kuchyň se rýsuje, ale nic konkrétního. Takže dojmy budou později. Pro Anežku je každé jednání o bytě důvodem ke kajdění, nooo, řekla bych spíš, že se pořádně ze..ala. A taky dnes celý den řve, jako křičí, ale nahlas a bezdůvodně. Fakt netuším, co jí chybí...

Very, s těma jaterkama, abys pozítří nešla na vyvolání.... ale co, měla bys to za sebou :wink:

Věrko, zda nekrmíš moc dlouho - kdyby nechtěla, jíst nebude. Tak neboj, ono se to vyřeší nějak, možná nejlíp samo. Však kajdění není potřeba každý den.

Sanusko, hlavně, že jste OK

Agi, budem se stěhovat na Zborovskou... víc říkat nemusím, tam to asi znáš, myslím ten nový barák nad gymplem.
4. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Verčo, teď mi akorát ségra říkala, že mají v Hypernově/Albert hypermarketu kojící podprdy za dvě stovky, tak to omrkni :wink:
Gabi, dobré zprávy :dizzy_face: a s čípkem se netrap, já ho mám taky trochu kratší a nic se neděje :wink: dneska mi ho v poradně okoukla a říkala, že to ještě jde :slight_smile: jinak nás moc nezkoumala, jen zhodnotila, že je mladej živej :grinning: tak jsem mu pořídila v Tesco výprodeji 2 hračky a v sekáčku na Malém náměstí lacláčky a manšestráky, ale ty jsem hned dala ségře, aby je ještě stačil unosit Honzík. Jo a taky se mi podařilo oháknout manžela, v Time Outu mají vše za polovinu, tak jsem ráda, protože toho dotáhnout do obchodu, to je kolikrát nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšo, Blani, zdravím :slight_smile: Blani, co vůbec konzultace v novém car?
4. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Sanusko, hezký fotky!

Very, pěkná výbavička :wink:

A já se zas odhašuju a jdu něco dělat... Vám se svěřit můžu... musím připravit přednášku na předmět, který jsem se nikdy ani neučila, natož ho přednášet... teď jsem na tom tak, že se tam bojím jít, a to určitě víc, než studenti :grinning: :grinning: kdyby to věděli :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:28  • Odpověz
:grinning: Dani, to mi připomíná, že jsem jednou výjiečně dělala kontrolu u nějakýho řemeslníka, prd jsem tomu rozumněla, ale tvářila se přísně a kolega, kterej na tom byl zrovna tak, se ho neustále vyptával na nějaký technický podrobnosti, protože zrovna stavěl barák a hodilo se mu to. Ten řemeslník byl chudák celej zpocenej a neustále koukal na daňovýho poradce, jestli jako může odpovídat, protože si myslel, že ho na něčem chcem dostat :sweat_smile: :grinning:
4. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Dani, teda ty to bereš hopem, pozítří na vyvolání, já se tady uklidňuju, že když to bude zítra blbé, že nás ještě týden nechají :sweat_smile:

a Anežka se ze... :grinning: , Dančo, víš že tohle přináší štěstí, sice se říká, když do toho šlápneš, ale to Anežka ještě neumí :wink: :slight_smile:
a studenti nic nepoznají, ty jsi profesionál, takže to dobře dopadne :wink:

Woblu, díkes za tip, juknu tam zítra :wink: (ikdyž u nás Albert asi nebude to samé jako u vás), a že je mladej živej je super, ikdyž my si doma s manžou říkáme pokom ten "náš kluk" je???? :grinning: :grinning: , když je takhle živej
4. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Woblu, hezká hrací hračka - prej jsem přitáhla :grinning:
4. led 2010 v 19:27  • Odpověz
:sweat_smile: mi z alba zmizel vybraný kočárek :sweat_smile: byla to stáhnutá fotka z netu, žádný odkaz na prodejce nebo tak :confused: nevíte někdo, co teda v těch albech může být :sweat_smile:
4. led 2010 v 19:39  • Odpověz
a teď zmizly i lacláčky :sweat_smile: tak to jsem z toho teda fakt jelen...
4. led 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
jsem na chvilenku zde :slight_smile:

Dani- tak na Zborovský to moc neznám. Samo, že vím kde je gympl,ale nový dům nevím který to je.
4. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
blbne vám taky kůň :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Woblu, nesmí být u fotky žádná reklama na nějaký obchod nebo tak něco, mě toho tenkrát zmizelo strašně moc, lacláčky měly taky reklamu??? :confused:

Agi, mě neblbne :wink:
4. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
No jo, co Beryk???

A taky staronovou snažilku vyhlížím :confused: :confused: :confused: ...
4. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.