• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,tak hlásím,že první pracovní den v novém roce za námi,jsem,říkala šéfoj,že v televizi říkali,že se to dnes nemá s prací přehánět,ale pozvolna a on vám to nějak nechtěl pochopit a vypadalo to,že budem muset zůstat i na přesčas :grinning:
Jsem právě dopekla bábovku z banánu,néé,že bychom nebyli přecpaní,ale bylo mě líto ty babány vyhodit,už byli přezrálý a celkem je dobrá,dnes premiéra bábovky :sweat_smile: A taky mě zlobí koník,všechno dlouho trvá. :confused:
Chválím docházku. :wink:
4. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
holky- my si letos pošmákly nejvíc na flambovaných banánech s ananasem. Ještě jsem tam přidala mandle,posypala to ořechy a zalila horkou čokoládou. Naprosto vynikající.

toho koně asi hodim do povětří :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
no ty lacláčky měly možná odkaz na mimibazar (ale já je koupila jinde), tak to upravím, ale ten kočárek fakt nevím, bylo to foto jako ho máš v albu ty, tak jako bylo vidět že to je x-lander, ale to je napsaný na každým kočáru :confused: hm, to jsem zvědavá, jak teď budu shánět kterej admin to udělal, abych zjistila, co je teda blbě, na to se můžu vyprdnout :angry: mám sto chutí to smáznout celý, ať si trhnou nohou :confounded:

jinak mně se líbí ty tři potvůrky, jak tam máš v albu, že jsi je, mimo jiné, od někoho dostala, mám je vyhlídnutý, ale v obchodě jsem na ně zatím nenarazila :wink:
4. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
agi, mně to taky blbne, holky nezlobte se, ale já na mk dneska fakt už nemám nervy, pa až vychladnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Hezký večer,jdu jen na skok vás pozdravit.Mám ještě nějakou práci v kuchyni.Ale když to zvládnu,budu chodit sledovat jestli se tu ještě něco děje.
Dneska volala paní že nám dopadla od února školka.Musím se tam stavit a všechno si s ředitelkou domluvit.Holky to tak strašně uteklo ta tři roky.A další miminko ne a ne.
4. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky, mám otázku, když se objednám do CAR jak dlouho přiblyžně vše trvá než dojde k IVF? A jsou problémy s obézníma holčinama?
4. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Agi,teda vaše Cel je fakt přebornice! A to jsem si myslela,jakého mám doma Otesánka. :grinning: Je vidět že prospívá a to je hlavní.Víc neřeš - až začne běhat,kilíčka spadnou ani nebudeš vědět jak.Kdyby jsi viděla naši Téru v roce :confused: :fearful: To byl jeden velkej špekáček a jaká je dnes. :wink:

Veru,kojící podprdy mají i vietnamci.U nás stojí asi 59,-Kč a zůstala jsem koukat,jaký jsou pěkný.Vůbec není poznat že nejsou z normoš krámu.Tak skus tam u vás,jestli je taky nemají. :wink:

My jsme dnes byli u našich a mamča nám naservírovala palačinky s marmoškou a šlehačkou (opravdickou,ne ve spreji) a bylo to MŇAM.Neměla jsem je už strašně dlouho. :dizzy_face:

Klaudi ani dnes nekajdila. :confused: Už jsem si pro jistotu zaznamenala do kalendáře a když to bude dýl jak 5 dní,asi zkonzultuji s Dr.(Zajímavé téma na rozhovor :grinning: )

snow - jak je to s obézníma holčinama nevím.A pokud jde o IVF,tak záleží na okolnostech.Jestli se před samotným IVF zkoušejí ještě IUI,nebo se jde rovnou na umělko.Je to u každého individuální.

No a jdu chrnět.A kojit... A zase chrnět... :wink: A tak dál,až do rána... :grinning:

4. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
skus - zkus
4. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj,tak na to ti odpoví spíš v CARu.U každé je to jiné.
4. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
jsem to s tím koněm zakřikla :angry:

Woblu, jak je tam reklama na mimibazar atd. hned to mažou, já to musela oříznout a nebo najít jiné foto a u kočárku taky bacha, jestli někde nebyl odkaz na obchod, já si toho u některých věcí "ani" nevšimla, ale fakt tam třeba reklama byla :sweat_smile:, a ty příšerky to jsou usínáčci z C&A, zavedla to tady Luci, pak Sanu :wink:, jsou hezký a ani né tak drahý jak v jiných obchodech ty plyšáci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mě takhle smázl admin i fotky na beremese z příprav a žádná reklama tam nebyla, napsala nesouvisí s tématem a přitom tam byla fakt příprava, někdy je to těžký

Ahojko, šéfovi jsi to řekla dobře, ale můj manža byl dneska taky dýl v práci, řešil nějakou reklamaci, no jo po svátcích toho bude asi víc, ale on už se těší, že si udělá zase menší prázdniny až se malej narodí :dizzy_face:

Snow, s IVF úplně zkušenost nemám, ale po určitých vyšetřeních to dlouho netrvá, nakoukni, holky co jsou po IVF ti určo odpoví :wink: , do jakého CAR chceš jít?
4. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Woblu, jinak já mám u kočíku taky reklamu, jen není vidět celá adresa :sweat_smile: , ale jestli ho teď smažou nevadí, protože snad za týden dojde, tak pak už budu fotit reál :wink:
4. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Agi, zkrátka nad gymplem stojí nový bytový dům, tak tam :wink:

Snow, opravdu záleží na okolnostech a taky do jakého CAR se objednáš.

Jj, taky mi blbne kůň, ale kůň za to nemůže, zkrátka nám padá internet...

Woblud, ale přijď zas, chyběla bys tu!
A koňoví admini... to asi musíme nechat koňovi :fearful: :grinning:

Jj, staronovou snažilku taky vyhlížím... občas napíše nějaký (hromadný) mailík, ale jinak jako by se zem slehla...

Přeju krásnou dobrou :slight_smile: zítra máme další štaci na kuchyně a pak se ozvu :wink:
4. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
verysek
no právě zatím nevým kam
4. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
verysek
uvažuju o pardubicích
4. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Do Pardubic jezdím taky.Přesídlila tam dr.co byla v Hradci,tak jsem přešla s ní.
4. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Madlina
prej je tam taky sanus tak asi tam
4. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Dančo, necháme to koňovi :grinning: :grinning: :grinning: dost dobrý

jo snažilku taky vyhlížím, jsem zvědavá jest :grinning: i je to je to t :grinning: a na kterou myslím nebo ne :pensive:

Snow, holky ti odpoví, já chodila do Pardubic, ale i Hradec je dobrý, je to jedna firma, jen co ti bude vyhovovat na dojíždění, my jsme byly asi všechny se Sanusem spokojený, ale je to o lidech a přístupu

dnes se loučím, všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Přešla jsem ze Sanusu v Hradci,do Sanusu v Pardubkách.3la jsem kvůli tý doktorce.Jak píše verysek,záleží kde ti to bude víc vyhovovat na dojíždění.

Very,krásnou noc.
4. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze, ale měla bych na vás jednu otázku: Na příští týden jsme s manželem objednaný do Sanusu HK. Zatím jen prvotní vyšetření, chceme zjistit, zda jsme plodí, nebo jestli je u nás nějaký problém. Prosím vás, platí se něco za tato úvodní vyšetření - pohovor, prohlídka a tak? Nikdo mi na to zatím nedokázal odpovědět. Jo a jdeme tam bez doporučení lékaře. Děkuji moc za odpověď.
5. led 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko...

Věru... u Vietnamců že mají i kojo podprdy??? Já padáááám :astonished: :astonished: :astonished: ...

ajo... nevím, jak to je když tam jdete bez doporučení. By ho snad mohl napsat OG, ne? A myslím, že vás bude čekat kompletní vyšetření... a to je na dýl, né na jedno sezení. Ale jak jsem tak četla Vaši anabázi... budete nejspíš v pořádku, otěhotnět jde a to je dobré zjištění :wink: ...
5. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: ,
přišla jsem se zase podívat a koukám, že se tady toho moc neděje, ale aspoň stíhám aspoň koukat :wink:

Very, koukala jsem, že už se ti to blíží, tak tfuj, tfuj a kdyby tě zajímlo něco ohledně Chrudimi, písni. :wink:

Ajo.83, my jsme yli v Pardubicích, taky bez doporučení a nic jsme neplatili :wink:, držím palce.
5. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Sarii a tesinko, moc Vám děkuji. :wink:
5. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Jo, jinak opožděně, přeju do Nového roku vše nej...., snažilkám brzo // na těhu testy, těhulkám zdravá miminka v náručí a nám maminkám hodná miminka, protože ne všechny máme to štěstí, že jsou hodná od přírody :grinning: :sweat_smile:
5. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak se po dlouhé době hlásím, že jsme vpořádku. Bohužel nemám vůbec čas dočítat. Teď už holky tolika nespí, takže je s něma víc práce, ale taky i víc zábavy.
Mám takový dotaz. Je možné, aby se mi najednou ztratilo mléko? Nejsem nemocná a přijde mi, že ho mám míň.
Může se stát, že třeba pár dní má ženská míň mléka, a pak zase dost nebo to už bude spíš trvalý stav?
5. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Hezké dopoledne holky :slight_smile:

hlásím jaterky OK, takže jak jsem předpokládala normální moribundus :grinning: :grinning:

Věrko, fakt vietnamci???? :astonished: , tak to taky padám, zkusím se schválně juknout tady u jednoho, ten vozí hezké věci, už jen pro zajímavost :wink:

to je příspěvků po ránu :grinning:

já mizím do města, odpolko asi budu :wink:
5. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Tesinko, když budu něco potřebovat určitě písnu :wink: , ale spíše mi cvaká prdýlka :pensive:

Muchli ahoj, s mlíkem nevím, ale i tak s dvojčaty obdivuji kojení tak dlouho :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Muchlo... to vůbec nemusí znamenat konec kojení!!! Prostě nejseš stroj :wink: ... a až bude čas, přihoď fotky :wink: ...
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Very, to bude v pohodě, neboj, taky jsem se bála, ale jakmile mi praskla voda, začala jsem se těšit, že snad do večera budu mít prcka v náručí. Takže žádný strach, to zvládneš, já to taky zvládla :wink:

Muchli, hele, já taky mám míň mléka, než na začátku, ale snažím se víc pít, beru homeopatika a odsávám častěji, tak uvidím. Ale jak píše Sarii, nemusí to znamenat konec kojení. :wink:
5. led 2010 v 10:50  • Odpověz
zdravím všechny

volala jsem si na gyndu a výsledky z krve ok, já totiž beru i po porodu ultrogestan a MS jsem dostávala po 22 dnech, takže jsem ho ani nedobrala a už mrcha byla tu, krev je ok, ted už jsem v cyklu 26 den a nic, tak mám počkat 14 dní a když nic, tak k dr na vyšetření, sestra mi řekla, že mohu být i těhule, to mě pobavila a těmi našimi problémy :slight_smile:
no uvidíme, třeba si to dá říct a zase se m i to srovná :slight_smile:

Jinak Verunka je drak, furt někde leze, vše bere, ted spinká a pořád si sundává bačkůrky, no jsem z toho na nervy,ale snad bude brzo líp :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
verýsku porodu se neboj, nemysli na to, určitě vše hravě zvlídneš jako my ostatní
držím pěstičky, už to máš za pár to snad není možné jak to letí......
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.