• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ale je to strasny... :confounded:
kdo nema pristup at se prihlasi :wink:
4. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hoj, hoj, hoj... Soňa nevydržela nátlak :grinning: :grinning: :grinning: Hele, ale ono to je pod zámkem :angry: :angry: :angry: !!!
4. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Já bych si dala zase tlačenku :frowning2: Já snad pojedu do Globu :unamused:
4. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Hoj,hoj, kočislavy :slight_smile:

Týjo, Soni- bomba- ta světlá ti zjemňuje rysy a rošťáckej sestřih je taktéž super a bude asi i dost variabilní :wink: ..Paráda- moc ti to sluší.. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Téda... Danča už měla svůj první monitor!!!
Foto z prochajdy se nekoná... neměl nás kdo fotit. O víku využiju manži :wink:
4. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Sanu, nech toho furt s tím žrádlem :grinning: :grinning: :wink:

Já jsem dneska vypiglovala koupelnu- opravdu od podlahy až po poslední obkladačku a jsem K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

No, měla jsem toho v plánu ještě více, ale to už fakt nedám..To víte- už mě to chytá- kdybychom náhodou odfrčeli směr porodnice, abychom se vraceli do čistého.. :pensive: :sweat_smile:

Žofík psala, že ani druhá noc nebyla moc klidná, tak naspává aspoň během dne. Už z ní ale čiší taková ta maminkovská radost z miminka a ta správná dávka mateřské hrdosti :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Sarii- ale aspoň kočík s Marinkou si blejsknout mohla tedy... :sunglasses: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
eviku dekuji, fakt se v tom citim moc dobre a je to zmena ale opravdu spokojenost velika a je teda dost moznosti co s tim, to mas pravdu... :sweat_smile:
ale fotky hruza, no proste berte to tak sam si sam... kdyz uz jste me donutili :grinning: :grinning: :grinning:
holky ja se tak tesim do noveho, ze ozelim i ten nadhernej hrach co mi tady uz kvete a nestihne dozrat... :grinning: uz se tesim az si to tam vymaluju, alespon si to skusim na necisto a pak az dostanu svuj tak to budu mit uz natrenovane... :grinning:
no jdu pokracovat v pleteni at to stihnu a at to hlavne i oblece nez z toho vyroste :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Dani- ty si eso.. :grinning: ..Myslím, že se nemocniční personál s tebou při porodu dost nachechtá :grinning: :grinning: -
4. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Soni- to je fajn, že už se vezeš na slunečnější vlně- bude to nový začátek a určo přinese tobě i Karličce jen to nej, nej :dizzy_face:
4. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Ty vogo Soni ty vypadáš jak nějaká "....náctka" faaaaaaaaaaaaak, super, nečekala jsem, moc se mi to líbí. Sekne ti to!
4. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Majerka seš taky praštěná, nejseš náhodou bez manži? Ty chceš mermomoci jet coo :angry: Si to máš normálně rozložit do celýho dne.

A teda tlačenka mi velice, ale velice leží v hlavě, sakra, asi nakopnu oře a pojedu :confounded: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Sanu- tobě se to řekne- jenže když ti tam drahý choť s potomkem pořád courají atd- tak to bych se nedouklidila :grinning: ...Však neboj, dnes už dám kopyta nahoru a zase něco zítra..Stejně se to udělat musí a jak píše Lucia- manžík by to tak dobře neudělal.. :slight_smile: ..Já nejsem žádnej úklidovej fanatik, ale je fakt, že sem na to více než pekla- v uplynulých měsících a po zásahu to už doslova volalo..Zase si říkám, že každý den jsem méně a méně pohyblivá- tak musím využít ty energetické erupce, co na mě teď občas sednou :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
no jo danca mela monitor... :grinning: tak anezka protestovala? :grinning: karlicka ta naopak pokazde vytuhla jak slysela ten tukot sveho srdicka tak hned usla a ani tuk... i kdyz ji sestricka budila :grinning: :grinning: :grinning:
evi ty si tej pohov, vzdyt ono se to nezblazni... :wink:
sanu tak dovez kousek i me... :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Jedu do Globu čus :grinning:
4. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Soňi... kuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ve skutečnosti to musí být ještě lepší! Teď na léto to budeš mít supr!
4. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
ahoj
Soni písni mi heslo a to ostatní at se taky mrknu na nový vlas :slight_smile:

Dani- na tu hematologii budu asi potřebovat doporučení vid????? A to se dělá i v RK nevíš?????
4. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
ahojky,

soni já nic nevidííííím, ono to je na hesloooooo :frowning2:
4. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Prosím prosím taky heslo :sunglasses: ať můžu očumovat :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Soni- ty vlasy Ti moc sluší jen tomu ještě něco chybí a to je úúúúúúsměv. Ale jinak fakt super, na léto bezva a je to mladistvý.
4. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
agiiiiiiiiiii to chces moc, bud rada ze jsem se sama vyfotila, usmev dodam na sraziku... :grinning: nebo tenhle tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky dekuju, ale dost uz nebo si vazne budu myslet ze mi to slusi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
To si jen nemysli, to je holej fakt. Tak už mám fotku tak jí můžu poslat kam potřebuju. :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
agiiiiiiiiiiiiiiii dostanes na prdel, dohazovacka jedna :grinning: a vzdyt jsi mele i pred tim :grinning:
4. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaach, tak mám v sobě tak strašně dobrou tlačenčičku s globusáckou houskou, to jsme potřeebovali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a jdu připravovat salátek, si manža obědnal, ale pak si dám hroznové vínečko, na to mám taky chuť ňam.

Kde je dneska Lucka???????????????????????????????????????? Ona jela někam vejeltit bo co?
4. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Ty vogo tady to je seznamka s.r.o :grinning:

Jdu na ten salát.
4. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
sanu a na me jsi se vyprdla... :angry: :angry: :angry:
4. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Soni mooooooc ti to sekne, fakt že jo, hodně tě to omladilo :wink: :grinning:

taky by se mi neco takovýho líbilo
4. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
miso a co ti brani? :grinning: teda krom chlapa... :grinning:
4. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
mě to nesluší, mívala jsem krátké
4. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
tak nebyl dobry strih :sweat_smile:
4. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.