• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jsem doma z města, co jsem chtěla jsem nekoupila, mají inventuru :grinning: , když já se vypravím do města tak to stojí za to

jinak si pojedu dneska pro fotky z focení s bříškem, tak se docela těším :dizzy_face: , jen jestli je na co :grinning:

Tesi, já se nebojím, já se nebojím.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jáji, teda klidně těhotná být můžeš :wink: :dizzy_face: , tělo se po porodu očistilo, na miminko nemyslíš, protože máš Verunku a to pak jde úplně samo, takových už bylo co přišly takhle do jiného stavu, ne nadarmo se říká, že je to jako pohnojená zahrádka :sweat_smile: a děkuji za pěstičky :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

Ajo, Sanus je i bez doporučení a nebude se platit (si myslím). I kdyby ses tam dohodla, že doporučení přineseš, ale podle mě by to nemělo být nutné. Držím palce! Přečetla jsem si, co máš za sebou a myslím, že Vám nic nenajdou a brzy budeš přirozeně těhulka! :wink:

Muchli jsem napsala IP, podle mě je to laktační krize a přejde to během pár dnů. Sari, pěkně napsané "nejsi stroj".

Holkýýý, v pátek bude Anežce půl roku a v sobotu dostane první mrkev. Se těším jak malá :grinning:
Letí to neskutečně, občas vzpomínám na to, jak jsem tu rodila téměř v přímém přenosu :grinning: :grinning:

Jaji, to by byla bomba být zas těhulka, viď??

Jinak my máme první návrh kuchyně a v bytě se staví příčka dělají další věci, tak mi to dělá radost :slight_smile:
Tchyňka odjela s malou, jdu něco dělat, večer budu :slight_smile:
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
ahojda,
hlásím že nám dopadla školka.Poslední týden v lednu tam dám Adélku na 4 hoďky aby se trochu otrkala a rozkoukala,a od února to chuděrku malou čeká hezky na tvrdo :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
5. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojky,druhý pracovní den za námi :grinning: :grinning: :grinning:
Ajo 83,měli byste platit jen regulační poplatek a je zajímavé,že přestože jsme byli dva platili jsme jen za jednoho :grinning:,na poprvé jsme měli jen pohovor,kde se seznámí s vaším zdravotním stavem,navrhne nějaká vyšetření určitě u tebe hormonální profil a u manžela spermiogram a záleží jen na vás jak a kdy se rozhodnete zda do toho půjdete,alespoň tak to bylo v Jihlavě.Přeji hodně štěstí a dej vědět jak to šlo. :wink:
Snow,já jsem taky při těle,to víš,že dr.říkal,že obezita může být jednou z překážek,ale bojovat se musí.
Very,brácha taky vykřikoval já se nebojím,já se nebojím,když ho taťka jako malého honil s pantoflí kolem stolu a jen co ho dohnal tak změnil a bylo ,,bojím,bojím,,,ale strach je přirozený,co naděláme. :frowning2:
Dani,já měla tři návrhy kuchyně a z každé jsem něco použila a dá se říct,sestavila si sama svou. :sweat_smile:
5. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky!
Veru,opravdu jsem viděla ty podprdy tady u nás u vietnamců a zírala jsem jako blázen,jak byly pěkný a LEVNÝ,oproti těm co se kupujou v normálním obchodě.Je to teda už dýl,ale kdyby jsi chtěla,můžu se ti tam dojít mrknout,jestli je ještě mají a popřípadě vysvětlím cestu.Je to strašně jednoduchý-vlastně je to na hlavním tahu od Chrudimi na rohu druhé světelné křižovatky vpravo.Akorát se tam nesmí do prava zatáčet,musí se objet celý blok,tak to bych Ti kdyžtak vysvětlila. :wink:

Klaudi dnes HURÁ,HURÁ maličkato kajdíkovala,tak snad to bude všechno dobrý.Jen ten její neustálý křik... :unamused: :rolling_eyes: Teda ne že by řvala jako dřív,to ne,ale prostě sticha nebude a nebude... Trošku to unavuje,ale já jsem bojovník-vlastně musím být,tak to nějak zvládnu. :wink:

No,a jinak - koupila jsem si odsávačku MEDELA,abych mohla odsávat do mrazáčku a potom trajdat po plesech,ale bohužel - NIC. Prostě mi to nejde.Chjo. :rolling_eyes:
5. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
hoja hoja

VM- Já nemám žádnou Cel přebornici!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To asi nepatřilo mě.
5. led 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
Ajo- my hned na první návštěvě už vyplnovali papíry na IVF. Jde to děsně rychle všechno. :slight_smile:
5. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Dančo, první mrkev, bude oslava :slight_smile:
super, že se na bytečku něco rýsuje a i první návrh kuchyně, na to se taky jednou těším až se bude dělat kuchyň :dizzy_face:

Věrko, u nás jsem u jednoho vietnamce taky sehnala podprdu za 59kč :grinning: , ještě se mrknu u jiných, tady měl jen jeden druh, ale příjemný matroš, fakt super, tak snad něco vydrží a kdyžtak poletí, 59kč není nic
fajn, že se Klaudi konečně vykajdila, týjo a MEDELA odsávačku, tu tady holky chválily, Sanuska i Šári :confused:

Ahojko, já se právě bojím, já to říkám jako zajíc, já se nebojím, já se nebojím - jen když tu není vlk :grinning:
5. led 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
holky já teda nevím ,ale mě ty podprdy od vietnmců prostě nesedí. Vydrží mi tak na 3 měsíce a pak letí do koše. Asi , že mám velká prsa tak mi ty jejich kostice vůbec nesedí a většinou se někde rozpáře. Mám podprdy z Polska,ale sportovní a ty si nemůžu vynachválit.
5. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Agi, já se teda přiznám, že jich mám spoustu od vietnamců, i souprav a né všechny, ale spoustu z nich stálo za to, za to jsem párkrát koupila drahou a ta se hned po vyprání zkroutila, protože si kupuju vystužené a bylo to vidět pod trikem a za ty prachy jsem byla pěkně nas... :angry:
5. led 2010 v 18:28  • Odpověz
a tahle kojící je bez kostic, takže to snad bude dobrý :wink:
5. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Agi,tak to byl asi překlep.Promiň,já si toho vůbec nevšimla.Samo že tam mělo být Sanu. :wink:

Veru,jj,chválily,tak proto jsem koupila právě tuhle. Jenomže já si myslím,že tady není na vině odsávačka,ale bohužel moje kozeny. :unamused: Prostě asi potřebuju ještě větší sání,který zvládne jen Kaudis. :unamused:

A podprdy - drahý už vůbec nekupuju.Je to úplně jedno,mi připadá.Od vietnamců jsou stejně pěkný a cena je bezkonkurenční.A když se náhodou stane karambol (který se běžně stával i u těch drahých) letí do koše a není mi to vůbec líto. :wink:
5. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Věrko a to máš ruční nebo tu elekrickou???
5. led 2010 v 19:09  • Odpověz
ruční
5. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Hoja, jsem po cvíču...

Dani... Anežka už nebude mlíčňák :astonished: :wink: :slight_smile: :grinning: ... Tak ať chutná!!! A dej nám vědět :wink: .

Věru... Já mám teda Avent a úplně v poho. Chvála bohu za ten vynález!!! Odsávám doteď :wink: . Tý jo, větší tah, jo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ...
5. led 2010 v 19:21  • Odpověz
aha, no ono to prý s tou ruční nic moc, ale asi jak kdo, jenže ta el. je drahá jako sviňa :confounded:
5. led 2010 v 19:21  • Odpověz
very verko a dalsi, ja mela elektrickou medelu a druhy den letela do krabice a na MMB :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
znacka - neznacka... :angry: :angry: :angry:
mam obyc. pistovou od babynovy a ta byla supr, sice to chtelo prijit na spravny grif a pak to byla pohoda... a jak vite zvladli jsme to 4 mesice :wink:
s tou medelkou, jsem neodsala skoro nic, tak sotva 20cku a s tou pistovkou jsem po ni vytahla 100vku, tak nevim, a tak rozkousane bradavky jsem nemela ani druhy den v porodce... :angry: :angry: :angry: takze je rikam ze je to svine kousava a draha... :grinning:
5. led 2010 v 19:26  • Odpověz
:fearful: :fearful: :fearful: veery to snad neni ani pravda... :fearful: :fearful: :fearful: misanek si udelal teda mistecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
Very- já si hlavně myslím, že je to tím, že kdo má opravdu větší prsa tak potřebuje ,aby mu ta podprda ty prsa dobře držela a seděla zároveň.A mě kolikrát ten materiál i docela štípal u těch hodně krajkových. A samozřejmě, že jsem si koupila taky drahou jak pes a za pár měsíců se mi taky nějak poškodila. Člověk prostě musí vyzkoušet všechno než najde to svý.
5. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Soni, to jako fakt jo???, tak mě teda fakt řekněte co už je dnes dobrý :grinning: , kámoška měla taky ruční od Aventu a byla spokojená, asi je to fakt i na technice :unamused:

Agi, jo to máš taky pravdu, tak to víš, s těma mejma lentilkama co tam mám, mě sedno kde co :grinning:
5. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojky v novém roce :slight_smile:

jak se máte?? koukám, že zrovna rozebíráte podprdy..moje oblíbené téma :grinning: já mám teda jen z obchodu, sice dražší, ale jsem spokojená :dizzy_face:

Very, týjo, kdo by to řekl, že je tvoje hubený bříško schopný se tak nafouknout :astonished: krása :astonished:

Agi, jak je??? :wink:

Já měla elektrickou odsávačku, ne teda Medelu, ale byla jsem spokojená :wink: vysaje určitě víc neč ruční :wink:
5. led 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Vm- Je to fakt, co se týká ceny jsou o hodně levnější.

Dnes dávají Prázdniny v Římě a ten film mám moc ráda, tak jdu na něj mrknout.

Dani- tak už vím který dům myslíš.
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahoj zdravím
Very, krásná fotka v profilu :dizzy_face:
Veru nové foto :confused: pěkné :wink:

jinak tě musím porychtovat :grinning: jsem teď posílala vzkaz :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:55  • Odpověz
ale jaký obchod určitě navštívím na podprdy, je ten v Praze, jak vždycky k ní chodili při nátáčení "Nahá jsi krásná", mamka tam načíhla, když byla v Praze, teda jen přes výlohu, ale jsme domluvený, že až odkojím, tak tam vyrazíme, už ta paní je správná tak čekám co nám poradí :wink:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
tééééééééééééda Very- hotová modelka a to fakt ,že jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahoj Luuci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: docela dobrý . V pondělí 18 jedeme do Plzně na imuno. Specializují se přímo na neúspěchy po IVF tak uvidím jestli mi na něco příjdou , proč se embroušům u mě nelíbí. Ale mám pocit, že budu zase zdravá jako řepa.
Na FB jsem se ještě vůbec nedostala ,ale napravím to :pensive: :pensive:

A co ty a práce, jak to jde???? A co Anetka a co snaženíčko??????
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky já zas dnes bláznila u Dobrka :sweat_smile: včera jsem sotva nohy tahala páč mě po těch čípkách chytlo břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bylo mi snad ještě hůř.dr se divil co to beru tak mi dal jiný a doufám, že to konečně přejde :pensive: normálně jsem po těch čípkách žačla špinit :angry: teď je to už dobrý.
5. led 2010 v 19:58  • Odpověz
holky díky :wink:

Luci, jj i moje břicho se nafouklo :grinning: a jak se máš ty, ty povídej a přeháněj :wink:

jinak vložím fotky z focení, ale jsou jen přes scan, takže omluvte kvalitu, CD ještě nemám, jen hotové fotky a akty vkládat nebudu :grinning: , mám stejně jen jeden :grinning: :sunglasses:
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
Mám miliony otázek :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale taky jsem tu dlouho tak nevím co je aktuální.
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.