• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, ten obchod mě taky lákájen jsem viděla jeden díl a byla tam holčina plochá jak prkno a paní jí řekla, že má pěkný pevný dvojky..v tom případě nevím, co mám já :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agi, držím moc pěsti, at imuno dobře dopadne :slight_smile: práce super, zrovna včera jsem měla denní...klidně bych brala i víc služeb, ale zatím nechci šidit Anetku :wink: Anetka je hodná, už je to s ní pohoda..už je úplně bez plín, jen na noc.příští týden jdu zjištovat školku :wink: snaženíčko zatím nic,, mám po 2.IUI a nic, dostala jsem to o 5 dní dřív :confused: mě to zas tak neva, ale manža je docela zdrblej :unamused: chce zkusit ještě 4 IUI a pak IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě to zatím vyhovuje, Anetka mi stačí a chci jít do práce
5. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
very- a kde jsou ty fotky ,v albíku jsem nic nenašla??
5. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
holky tak se ptejte :grinning:
já bych fakt dala ten srazík, to by se nám zase huby nezastavily 5 hodin :grinning:

gabi, jsem se chtěla akoráde zeptat jak je a ty píšeš stav po těch čípkách :confounded: , to je síla, hlavně ať je brzy lépe
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Very, mám se dobře...možná víc než dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se chystám vložit fotky z Vánoc snad ve čtvrtek :wink:
autor
tak v tom případě já mám teda pořádný melouny brrrrrrrr....
Gabi, teda ty si to "užíváš" :astonished: snad už bude dobře :wink:
5. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Luci, jj, já viděla taky nějaký díl a to vlastně byla myslím misska, byl to v Top staru a tý řekla, že má hezký 3, tak jsem si přesně říkala a co mám já????????? :confused: 5 :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
no ono je asi nejlepsi kdyz mate odsavacku moznost skusit ktera vam bude vyhovovat, ale ja jak rikam nedam dopustit na obyc. pistovku za 150 :sweat_smile:
jeste ji mam tak kdybys very chtela daruju :wink:
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
Já bych taky dala srazík, ale jsem v práci. To by se nám huby nezastavily 6 hodin :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Agi, teprve na tom pracuji, zmenšuji a založím nové album :wink: , až to bude hotové vložím odkaz

Luci, to ráda slyším, že se máš super a na fotky se těším, to budou zase u vás luxusní dárečky :dizzy_face:
5. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Gabi... lepší bláznit, než pozdě bycha honit :wink: :wink: :wink:

Very... já v tom nimravým rámečku nic nevidím :confused: ... hoď něco do alba :wink:
5. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
nejak se nas tady seslo moc, konik zas blbne :grinning:
no ono holky nejsou dvojky jako dvojky :confounded:
5. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
jo, koník blbne a zrovna dneska, když jsme se tu sešly :angry: :angry: , bych do toho kopla, fakt že jo :confounded:
5. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
vid taky si rikam, mrcha jedna ctyrnoha :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
very, tak to jsem viděla to stjený...byla to modelka a máš recht, říkala jí, že má trojky..v tom případě já mám asi 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
s takovouhle to album ani nezaložím :grinning: :angry:
5. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Luci, jo to bylo fakt trapný v tom díle, ale zase nám s těma malejma prsama aspoň stouplo sebevědomí :grinning:
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
no ten kůň je čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agi,č ekáme tě na FB :wink:
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Hezký večer přeju,
konukám, že to tady jede a že se nás tu dneska sešlo, jen kdyby ten kůň nebyl zamrzlý. :confounded:

Very, krásná fotka :wink:
A koukám, že luuci se taky ukázala :wink:

Hele, holky, budou nás očkovat a máme si vybrat nějaká dodatečná očkování, která nejsou povinná, poradíte mi?
5. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
toho koně a si hodim z okna :angry: :angry: :angry: :angry:

já si poslední dobou říkám, že v tom Top staru jsou pořád stejný lidi. Pořád dokola Bartošová, Verešová, Krainová.

jdu na ty Prázdniny, Audrey Herburn mám moc ráda. Tak páááááááááááááááááááá zítra se snad zase ukážu, teda jestli venku neumrznu.
5. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
holky fakt nekoukejte na kvalitu je to zatím jen naskenované :unamused: , originál v ruce vypadá mnohem lépe:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=554697
5. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Very, já koukala, as 10 minut mi trvalo, než s to načetlo, ale fotky krááááááááásný a moc vám to tam sluší :wink:
5. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ver, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
verysku nadherny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Holky děkuju za pochvalu :wink:

dneska to je teda opruz s tím koněm :confounded:
5. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
hezký večer,

very fotečky jsou moc krásný.jsi rozená modelka.Tvoje drahá polovička samozřejmě taky. :wink:

luuci,asi se u tebe stavím na školení.Já se na tom Fb pořád nemůžu nějak zorientovat. :confused:
5. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Very, fotky jsou fantastické!!!

Gabi, drž se!!

Já jsem dovařila a jdu se ještě chvíli připravovat na to přednášení. Jak jste tu psaly, že to zvládnu, moc jste mě potěšily! Takovou vzpruhu jsem potřebovala :wink:

Zítra jedem kvůli koupelně a pak s Anežkou k Dr. na vážení, 3. hexu a půlroční prohlídku no a pak tu váhu půjdem zapít s holkama na kafe :grinning: :grinning: Večer kouknu.
Přeju krásnou dobrou :wink:
5. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Very fotky jsou prostě nádherný :wink: co dodat...... a jak ti to bříško narostlo :wink: pamatuješ ještě nedávno jsme spolu zkoumaly puíky v Sanusu a teď takovej balonek.Jo a nezdá se ti, že ti klesl břuch dolů?????
5. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
holky, díky, díky moc, asi budu muset doma vyvětrat :grinning: , abych nespychla :grinning: :pensive:

Madli, já ten FB taky nemůžu nějak dát :sweat_smile:

Dani, tak zítra dobře pořiďte na KO, ať je dobrá reakce na očkování a pak si užij zapíjení kafem :wink: :slight_smile:

Gabi, tam ani ne, ale teď se mi někdy zdá že jo, ale spíš je to jak se malej v břiše porovná, ve čtvrtek mám fotit zase břuch, tak to pak porovnám s tou poslední fotkou, ale kočík má dorazit v půli příštího týdne, tak ať ještě vydrží, sice sedačku máme pro jistotu půjčenou, ale ať si vydrží do své :wink:

tý bláááho s těma pupíkama v Sanusu, to bylo něco :grinning: :grinning: :grinning: a za chvíli ty svoje ratolesti budeme vozit :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
kočky, přesto, že nešel moc kůň, tak jsme po dlouhé době popsaly 2 stránky, škoda že tu není smajlík s kloboukem dolů, protože to smeknutí by se vyplatilo :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.