• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak jsem rozkecala novou stranu

přeji všem dobrou noc :wink:
5. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ráno, jsem si dnes musela přivstat :wink: ... Kůň byl včera fakt vopruz :angry: :angry: :angry:

Veru... fotky jsou nádherný!!! Tobě to tam tááák sluší!!! Krásný akorátní bříško a v obličeji jako bys "zářila" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . U mně vede 3. fotka.

Dani... dobré pořízení u Dr. a váhu a míru nám koukej napsat :wink: . Já se dívala, Mar měla 5 500g.
6. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Hoja hoj,

Hlásím se zase jen na rychlo, Cel už zase protestuje v postýlce, že se jí dlouho nikdo nevěnoval (dovolila mi vyndat nádobí z myčky....)

Very nádhera, mě se teda strašně líbí taprvní. A mocinky moc ti to sluší!!!

Jinak u nás noc zase super, v 19:15 dlabanec, pak chrupat budíček ve 3 a pak v 7:15 no teď už zase celej den toho moc nenaspí............a já prdlajsky zase udělám...

ALe dneska je extrovní den, jdu na nehtyyyyyyyyy hurááá :sunglasses: Takže budu mít 2 hodinky volníčka!!!

Zkusím dočíst během dne....

Zatím se mějte, Danča jde k dr koukám, tak ať vše dobře dopadne :slight_smile:
6. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojky holky ,dlouho jsme tu nebyla ale občas nakoukla,né že bych mezi vás nechtěla chodit to né ráda si pokecám,ale přišlo mi,že když jsem tu nová a vy mě tolik neznáte,tak jste ani na mě nějako nereágovali,když jsem něco napsala,tak proto jsem přestala i malinko chodit.Jinak u nás dnes sněží škoda,že to takhle nevypadalo i a vánoce takhle.
Jinak vánoce supr Kája dostala traktora s vlečkou a radlicí na šlapání co si přála,tak byla moc štastná a já jsem asi taky musela být hodná protože mi ježuch nadělil notase,tak se ason už nemusíme prát o pc a mám svůj :grinning: ikdyž radši bych měla jinej dárek,ale asi my snažilky všechny bychom ho chtěli jenže ježíšek miminka nenaděluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si musíme počkat :angry:
6. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Zdravím ženy :slight_smile:

nám už od pondělka zase vrtají v baráku :confounded: , takže jak manža v 7 vstane už nespím, protože o půl 8 to vypukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aspoň se povaluji v posteli, dneska mě to tam tuze nebavilo, tak už straším tady :grinning:

Šári, Sanu děkuju :slight_smile:

Sanusko, nehty :sunglasses: :dizzy_face: , zrovna včera jsem si říkala, že asi před porodem ještě jedny stihnu a chtěla bych i kadeřnici, dala bych to hodně prostříhat, mám to už dlouhý a těžký, ale to nevím jestli dám, protože kadeřnice v Pardubkách a hlásí sníh, takže budu ráda, když mě manža odveze na KO a né, aby se mnou ještě vysedával u kadeřnice :sweat_smile:, no uvidíme :wink:

Delf, ono to tak možná vypadá, ale musíš se poprat o své místo :grinning: , néééé dělám si srandu :grinning: , fajn, že jste si vánoce užili, ikdyž jsi tam nenašla ten dáreček co jsi chtěla, ale on přijde neboj :wink: , já si o něj taky napsala na vánoce, to sice nebyl, ale v květnu přišel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (to víš, ježíšek toho má moc a nejprve jsou na řadě ty dětský očička a pak až my :wink: :slight_smile: )
6. led 2010 v 08:59  • Odpověz
ahojky verýsku tak to se teda moc nevyspíš,když vám tam tak vrtají brr to musí být děs,když tenkrát tady dělali most před naším barákem to bylo taky hrůza takže vím co to je,jasně já se poperu jen se neboj vlítnu na vás tady a je to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 09:03  • Odpověz
a jak to vypadá very s porodem ještě se nechce prckoj ven?Ty už bys to asi brala vid,kdo se má furt tahat s břichem,ohnout se pořádně nedá,spát asi taky né?nebo tobě to jde?mě to tenkrát vůbec nešlo to když jsem spala přez noc 4 hodiny byla jsem ráda,ale kupodivu mi to nevadilo,že jsem měla,tak málo spánku :wink:
6. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Delf je to jak píšeš, už bych asi byla ráda, kdyby byl malý venku, ale na druhou stranu, už jsem tu psala - ještě nejsem připravená :sweat_smile: , kdybych mohla rozhodovat sama, tak bych to viděla někdy v půli toho příštího týdne, ale já si můžu říkat co chci, on si malej rozhodne sám :wink:

jen to spaní je teda hrůza, nespím, bdím a vyspím se tak jednou za 4dny, jakože fakt usnu a spím aspoň pár hodin pohromadě bez záchodu, bolestí, nevolností, ale už to máme za pár, tak to snad přežiju, pořád je relativní klid, ikdyž neemůžu spát, neumím si totiž vůbec představit, jak píší holky, že miminka nespí, brečí atd. to bude teprve procházka "růžovým sadem"
6. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj všem!
Včera jsem taky už nebyla,protože kůň pořádně stávkoval a já už na to neměla nervy. :unamused:

U nás se noci malinko zhoršily - už to není tak úplná pohodička jako dřív,bohužel... Mladá se zaala opět budit na druhé večerní kojení (kol.24h),které dřív v pohodě zaspávala.A já jsem si říkala,že právě to bude ta vhodná chvíle k odsávání odsávačkou,kterou jsem si pořídila.Když totiž Klaudi nemá "zmeškáno",tak patrně nevydudám ani kapku.Nevím,jestli tam toho mlíka mám opravdu tak akorát pro její potřebu,že už po jídle nic nezbývá,nebo prostě na moje bradavky funguje jenom její pusinka.Pěkně mě to štve.Kor když tady každýmu odsávání šlo a já zas musím mít úplný opak. :unamused: :rolling_eyes:
6. led 2010 v 09:32  • Odpověz
VM mě taky nešlo u malé odsát nic si z toho nedělej ale zkoušej to dál a uvidíš držím pěstičky at ti to jde.Very tak to jsi jak já jak píšeš s tím spaním přesně do puntíku jsem to měla taky tak
6. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Dík delfi.Zkoušet to budu,ale teda nevím,nevím... Moc mě to štve,protože jsem chtěla začít chodit na plesy s tím,že by mamka malou hlídala a dávala jí mlíčko z lahvičky a od té odsávačky jsem si slibovala,že to bude v pohodě.A ono nic.
S tím spaním jsem to měla taky tak.Už jsem ty noci úplně nenáviděla a těšila se,až malou "vyprdnu". :grinning: Dnes mám okamžiky,kdy bych ji zase rychle šoupla alespoň na chvíli zpátky... :grinning:

A s tím FB - Mě to teda vůůůůbec neoslovilo.Připadá mi to tam strašně nepřehledný a takový chaotický.Ale může to být jen můj dojem... Jen je škoda,že se odtud právě tam přemístila spousta děvčat,se kterými jsme tu proklábosily společně každou volnou chvilku.Seznámily jsme se tu a všechny sem patřily.Když nám bylo ouvej,podporovaly jsme se,nebo spolu sdílely radůstky z úspěchů. Škoda,že je to dnes už jinak... :pensive:
6. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Věrko, tak to jepřesný, s tím šoupnutím zpátky do bříška :grinning: , jen kdyby to šlo na chvíli :wink:
s tou odsávačkou to je fakt blbý, já si myslela jaká je to brnkačka, ale vidím, že to kojení a odsávání bude pěkný boj, když naše mamka kojila ségru až do 3 let, tak mi to přišlo jako že to prostě je normální a jde to tak všem pokud mají mléko :pensive:

Věru, třeba se zase jenou vrátí :unamused: , dobří holubi se přeci vracejí :wink:
a když se bude domlouvat srazík, tak sice né na všechny, ale čísla na sebe máme takže se posháníme a když se neslezeme aspon trochu dřív, tak ten penzion v zahradě je při pěkným počásku moc fajn, takže jestli bude fungovat, tak tam se nás vejde i s kočárkama moc, moc :dizzy_face: (do hezkýho počáska sice daleko, ale to přežijeme)
6. led 2010 v 09:55  • Odpověz
taky bych někdy káju šoupla do břicha zpátky no nevím skoro čtyřletého caparta tam vrazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zas už je s ní veselo a pokecáme si :sunglasses:
6. led 2010 v 10:04  • Odpověz
zdravím
very moc ti to na fotečkách sluší, jsi krásná těhulka :slight_smile:

věrko já bych taky Verunku vrátila do bříška
v noci sice spí, usne mi kolem 20 a budí se tak 7, někdy 8 a dnes jsem měli mlíčko až v 9:15 hod, to je super
ale přes den zlobí, nebaví jí vůbec hračky, furt někde leze, nebo u něčeho stojí a rabuje, nic doma neudělám, jsem furt za ní aby někam nespadla, včera jsem se jen otočila a už narazila na roh a má odřený nosík :frowning2:
je to mazec, začala mě zlobit i v kočárku, už se jí tam asi nechce jen sedět a koukát, tak brečí, chtěla by si venku líst nebo capat za ruku a to ještě nejde, přijde mi zbytečný ted kupovat zimní botky za 800 na 2 měsíce, ti jí koupím krásná na jaro, které užije déle
musela, jsem se trochu vypsat a ulevit si :slight_smile:

jinak vše hezky den, Verunka mi spí tak jdu něco podělat :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
tak já jsem tu měla na návštěvě mamku s její kámoškou, tak mi to trochu zase uteklo, pobavily jsme se různýma historkama o dětech a o všem možném i nemožném :slight_smile:
za chvíli asi půjdu do sušárny pro prádlo, pustím si nějaký film a půjdu žehlit

Jáji, to máš teda recht, že za takový hříšný peníze na tak krátkou dobu ty botky nemají cenu, no jo proč nevydělávat na dětech že jo??? :confounded:

delf, tak u vás už by to do toho bříška asi fakt nešlo :grinning:
6. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojdy, tak Verýsku no fotečky jsou supr :grinning: , fakt vám to tam moc sluší, a to jsi zatajila, že manža je takový fešák :grinning: .
Ahojdy delf, tak tě tu vítám mezi námi opět po delší odmlce :sweat_smile: . Tak at jsi brzo těhulka a né snažilka :dizzy_face: :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojda,
já bych taky někdy nejradši Adélku vrátila.Ale hezky tatínkovi.Kdo by se sní teď tahal s takovou váhou :grinning: :grinning: :grinning: .
6. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
tak to je dobrý madli teda a je to fakt.díky Hop.
6. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
jaji,tak to koukám,že si teda moc nepomůžu.Já si totiž pořád říkám: až povyroste a bude si alespoň sama držet hračky,tak se zabaví...až bude sedět,dám ji do ohrádky k hračkám a tam se zabaví... Pořád se utěšuju tím,že teď se prostě jen nedokáže zabavit jen věčným ležením a že pak bude líp.Terka,ta totiž řvala v jednom kuse,tak jsem se těšila,že si to užiju alespoň s Klaudinkou,ale asi si to zase jenom hezky "maluju" a těším se na nemožné. :sweat_smile: :grinning:
No jo,no,ale musíme to nějak vydržet.Vždyť jsou to takový zlatíčka,že jo? :wink:

Veru,fotky taky chválím.Fakt nádhera.Ale ony tyhle těhu fotky jsou vždycky pastva pro očko. :wink: :dizzy_face:

Šári,to mi připomíná... Asi příští měsíc by jsme chtěly dát focení s Klaudinkou,tak se potom zase ozvu manželovi.A viděla jsem ty fotky švagrové a taky nádhera. :wink:
6. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky tak včera jsme zase měli nový problém. Vytopili jsme sousedku. My se z těch problémů asi nevyhrabeme. Auto, pes a teď tohle, hlavně má tam malý flek tak nic ani nechtěla jen nás seřvat.

Já začala brát léky teď na ty moje hormony.
6. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahojky,ták třetí pracovní den za námi :grinning: to to utíká.
Včera jsem večer nakoukla,ale ta rychlost no děs,nevím,že to teď každý večer zlobí,tak ani nevím na co všechno jsem chtěla reagovat,ale jedno vím určitě-VERÝSKU,prosim tě,kde je v Praze ten obchod jak byl v tom pořadu,prosím písni buď sem nebo do IP.Jestli to znáš,tak trošku podrobněji.V práci jsme se o tom kolikrát bavili,že by stálo za to vyzkoušet co nám poradí,třeba bychom se i divili,že to budou víc než luxusní ceny je nám jasné,ale co by jsme pro pohodlí kozenek neudělali,že?Mimochodem mě od vietnamčíků taky nesedí,sice se hodně zlepšili jak materiálově tak jsou nové nádhérné střihy,ale myslím si,že jen na malá nebo normální prsa,já bych ty krásné krajkové nemohla a nepomohlo by mi ani kdybych sešila dvě dohromady. :grinning: :frowning2: :angry: :confused: :grinning:
6. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Čavec...

Holkýýý... já vám dám, vracet děti by se vám zachtělo :fearful: :fearful: :fearful: !!! Jak říkala sestřička včera na cvičení... teď už v klidu nebudeme nikdy... jak jsou děti. A má recht :wink: .

Delf... sim tě??? Jak jsi přišla na to, že jsi tady v koutě??? Blbost :wink: ...

Věru... manžovi řeknu, že se ozveš :wink: ...

Hop... co ty???

Dabli... no to se Vám to daří :confused: :confused: :confused: ...
6. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Jóóóó, to sem chtěla... Verys, kam jezdíš ke kadeřnici??? Já mám svoji zase v Chrudimi a budu muset zakotvit tady. Kvůli času...
6. led 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
hoja hoja :slight_smile:

Very- krááááááááááááásny fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu dát mamce natáčky na hlavu
6. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Věru, chceš chodit plesat, jo? Jsi taková tanečnice?
6. led 2010 v 17:50  • Odpověz
já nic nevyžehlila, padla na mě nějaká únava a tak jsem si na hoďku schrupla a teď je mi nějak zle
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hop, já nic nezatajila, a jak se máš ty??? už máš po zkouškách? a kdy se vrátí manža?

Věrko, tak nevím jestli bys měla číst co psa la Jájí :sweat_smile: , to by tě fakt nečekal žádný klid :confused: , jinak máš pravdu, že ty těhu fotky jsou moc hezký ať ptevřeš jakékoliv album :dizzy_face:

Ahojko, já nevím kde ten obchod je(já se tam teprve chystám - někdy do budoucna), byla tam mamka a ta Prahu nezná :grinning: , byla tam s taťkou, takže se optám a pak písnu :wink:

Šári, já jezdím k holčině co má kadeřnictví na 17.listopadu(Klára Elichová-česala mě na svatbu) je to v takovým zlatnictví , hned kousek od hlavní křižovatky od třídy Míru, Znám ji protože,ona byla místo mojí kadeřnice tady v Chrudimi, ale pak dostala lepší nabídku na pronájem tak odešla do PCE. Ale moje pravá kadeřnice je na mateřské až ta se jednou vrátí, to si oddechnu :slight_smile: , ale tahle je taky v pohodě a vezme tě celkem hodně rychle, což je fajn, to zase u té mojí občas trvalo třeba i měsíc :unamused:
6. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojko, co jsem koukala na net, tak by to mělo být na Opletalce, (Le Chaton,Opletalova 18, Praha 1)
6. led 2010 v 18:32  • Odpověz
http://www.lechaton.cz/

ovšem ceny velmi zajímavé, tohle navštívíme tak jednou maximálně dvakrát za život :grinning: , ale věci krásný
6. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Sari,manža fotí? A jakpak moc je drahej?
6. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak v půl roce 6000 g a 67 cm. Naše koťátko roste do dýlky, ale holky říkaly, že má i pěkně baculaté tvářičky :slight_smile: Takže jsem fakt dobrá kojná :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem nevěřila, že to vydržím, půl roku. Reakce na očkování žádná, zatím, divočák divočí, teď zrovna na mém klíně. A kafe bylo fajn :wink:

Věrko, s tím odsáváním - já taky neodstříkám nic, neumím to, odsávání se bojím, nevím... tak na tom nejsi ze všech nejhůř. Co kojit častěji, tím zvýšit produkci, pak třeba i odsaješ??
A Very, ono kojení není prča, chce to "mít nastudováno" a potom taky "dřít", aby se mlíko udrželo...

Delf, vydrž, i Tobě se zadaří!

Přišly obrázky kuchyní, tak se tomu jdu věnovat... dočtu později.
6. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.