• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Madli... fotí, ale není profík. Mrkni k Věrce do alba :wink: , fotil je s Klaudinkou v bříšku. A cena??? Nevím... fakt netuším. Se zase musíš obejít u Věruš :wink: ...

Very... kadeřnictví ve zlatnictví :astonished: :astonished: :astonished: ??? To bude drahý, ne :grinning: :grinning: :grinning: ???
6. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Very... pro mě bylo kojení taky lopota, ale zúčastnila jsem se půl roku úplně...
6. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Šári, drahá není určitě :grinning: , první obchod je zlatnictví, vejdeš, projdeš a jseš tam, dělají tam teď i nehty :wink:

a kojení to bude zpráv ode mě, pomoooc :astonished: :astonished: , jsem zvědavá jak to bude :pensive: , ale nejprve odrodit a pak kojit, budu to brát postupně :wink:
6. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Dančo, to je krásná váha :dizzy_face: , je to prostě drobínek, ikdyž má papule :wink: aspoň máš pořád miminko :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Dani... dobrý... a jestli bude Anežka pěkně papkat příkrmy, tak to půjde nahoru... nám šlo :wink: .
6. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Věrůůůůůůš,jsi tu? Kolikpak jsi dávala za focení s Klaudinkou v bříšku?
6. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Madli.. v IP máš maila na manžu :wink:
6. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Very,díky,mrkla jsem na stránky a mám pocit,že tam na mě nebudou nic mít a ty ceny-no spadla mi čelist,su zvědavá co na to zítra holky v práci :grinning:
Dani,Anežka je oproti kámoščiný kočence drobek,ta má v necelých 7m 9000 g. :confused: Jaké máš obrázky kuchyně,je možné je hodit do alba,že bych mrkla?
6. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojko, já jsem tady holkám kdysi dávala odkazy odkud jsem si objednávala prádlo a košilky, tak ti je hodím, ceny podstatně jiný, ale i zboží samozřejmě, zašla jsem do obchodu tam vyzkoušela velikost a pak objednala z netu :wink:

http://www.ignite.cz/

http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/
6. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
ahojky
Věrko to jsem nechtěla tě takhle strašit, třeba to u Klaudi bude jiné

Verunka dnes přes den spala jen hodinu a od 12 hod je vzhurů, od 17 hod otravovala maximálně, ted už spinká, má trochu opruzeninky,tak zítra koupím rybilku a snad bude líp a asi nám rostou nahoře další 2 zoubky, asi to je vše k nim, třeba bude brzy líp :slight_smile:

vše hezky večer nějak ten kůn zlobí co?
pááááááááááááá
6. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahojda.Mě vždycky večer blbne koník přes den nemůžu to jsem v práci tak to jde. :wink: Very krásný fotečky jo už se to blíží vid. :wink: Agi obvodák by měl mít v kartě krevní skupinu.Já se teda přiznám,že vím že mám nulu ale nevím ten Rh faktor a ten je moc důležitej.Tak jdu taky v pátek obvodáka otravovat kvůli tomu páč tam má kartu i manža tak at mi řekne obou. :wink:
6. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
ten kůň je na zabití, fakt že jo!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Andi ahoj :slight_smile: , já mám taky 0 +, ale u manži nevíme :frowning2: , měli jsme doma celou jehokartu od dětsvtí a nikde jsme to nenašli :frowning2:

holky mě už několik dní bolí hlava, břicho, jestli by to takhle mělo trvat jako třeba do 41tt tak mě švihne :pensive:

jsem si udělala lázeň s mořskou solí, jen svíčku pro romantiku a ulevilo se mi, ale vylezu a hlava začne zas :confounded: , to už se asi blíží ten sníh - změna počasíčka :grinning:
6. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Andi... řekla bych, že máš Rh+... Páč jinak by ti po revizi aplikovali anti-D globulin :wink: . Já to tak měla... Jsem taky 0, neg.
6. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj Very no já právě nevím jestli plus ale asi jo.Páč mi ted v říjnu po tý revizi nic nepíchali a kdybych byla mínus tak by museli.Very ještě týden vydrž.Já ještě musím počkat měsíc na ten Ket.Přeci jen brala jsem ted antibiotika i když ms přišla skoro přesně tak počkám ještě na jednu a zač.unora na Ket. :wink:
6. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jaji, to není strašení... podle mě jsou všechny děti takové, že než sedět u známých hraček, radši rabují a objevují neznámé. Na to se můžem těšit asi všechny...

Holky, to prádlo... nestěžuju si, že bychom neměli peníze, ale 3000 za podprsenku bych v životě nedala! Nejsem blázen...

Sari, na příkrmy se těším, to bude boj :grinning: :grinning: i když, podvědomě mám pocit, že bude dlabat všechno a ve velkém, nevím, proč si to myslím... asi proto, že nechci, aby byla "nežravka" po tatínkovi?? Nevím. Manžílka "řezali", protože nejed, jinak byl zlaté dítě. Tak uvidíme...

Kuchyně v albu nejsou, nejde kůň, ale až půjde, dám je tam :wink:

Kdybych se už neobjevila, přeju krásnou dobrou :slight_smile: Zítra kouknu asi až odpol...
6. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
sarii vid to by museli dát tu injekci.ted je jen otázka jestli vůbec v sanusu vědí krevní skupinu.
6. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Dani... a kdy se to v manžílkovi zlomilo??? Jako, kdy začal jíst? Ségra má obdobnej problém s klukem :confused: .

Andi... to by si nelajskli... se bere vždycky KS pro sichr :wink: :wink: :wink: ...
6. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Andi, jo to si určitě zjistili jakou máš KS, jen to neříkají, nevím proč.Tak ty půjdeš začátkem února, moc ti budu držet pěstičky :wink: :dizzy_face:, už tu dlouho nebyly // a někdo ten nový rok musí načít :wink:

Dančo, ta cena mě taky překvapila, někdo mi totiž říkal, že to tam není zase až tak drahý, ale tohle je fakt pro jinou sortu, no já stejně teď budu kupovat úplně jiné věci že :grinning:
na návrhy kuchyně se těším, pak dej info až budou v albu :wink:

budu sice koukat ještě chvíli na telku, ale už asi nebudu tu, takže také tak

dobrou noc
6. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak čekám ne se Anetáček vzbudí a letím na první letošní cvíčo :dizzy_face:

Zaujal mě odkaz od Very..krásný prádlo, ale teda ty ceny :astonished: :astonished: :astonished: to je teda masakr :zipper_mouth:

Dani, snad bude Anežka papat, pže s těma nejedoucíma dětma je to fakt děsnej boj :pensive:

Sarii, Anetka hrozně špatně jedla tak do těch 2 let..pak se to najednou zlomilo a ted celkem baští..ikdyž jsou dny, dy skoro nic nesní, ale proti tomu, co to bylo, je to žrout :grinning: Hlavní zásada je nenutit do jídla, jinak je to ještě horší
7. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahojky holky.Tak já to dnes dostala jupí,no né že bych byla ráda,ale věděla jsem že ted to nedopadlo a čekala jen na krámy,tak už dnes konečně dorazili a já mohu zavolat a objdnat se na utz nejhorší je ,že nám to vychází na 18.1. a to já mám jít a noční,to by tak nevadilo,ale P má raní takže by musel mít volno,a silě pochybuji,že mu ho dají,jsou to kreténi,no snad něco vydedukujem.
Jo a naše Kája taky špatně jí asi bude po mě s tím jídlem a to jí budou čtyři v březnu a jí jak mravenec no možná spíš jak pídalka :grinning:
7. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj...

Luuc... no jo, ty máš taky nejedlíka :confused: ! To je, co? Ségra kolikrát vyšiluje, ale nenadělá nic. Říkala, že takový exemplář jiný v Evropě snad nemůže být... a koukám, asi jsou :grinning: :grinning: :grinning:

Delf... to je špekulace, jak to nakombinovat, co :wink: ...
7. led 2010 v 09:30  • Odpověz
zdravím všechny

Verunka v noci spala jak zabitá, opruzeniny jsou lepší, tak snad bude dnes i hezčí nebrečící den

Dani máš pravdu, všechny vás to čeká, holt s tím nic nenadělám a musím doufam, že jí to přestane jednou bavit :slight_smile: ale stejně je to moje sluníčko :slight_smile:
7. led 2010 v 09:32  • Odpověz
no za chvilku frčíme ven, musíme koupit nutrilon, je tam zima ale co se dá dělat, tak zatím páááááááááá
7. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj všem!
Tak jsem se sem večer na vás chtěla joknout,ale kůň totálně zastávkoval. :unamused: Poslední dobou je to (hlavně večer) úplná katastrofa a včera jsem si tak říkala,že místo koník by se to mělo jmenovat Hlemýžď. :rolling_eyes: :grinning:

Chtěla jsem se pochlubit,jak jsem do odsávačky "vyždímala" 25ml a že jsem z toho měla radost. Dneska ráno po krmení jsem "odkapala" asi 15ml. :sweat_smile: Tak budu muset takhle po trošíčkách a kapka ke kapičce.... :wink:
Myslela jsem si teda,že to bude mnohem lepší,ale asi se mi toho mlíka dělá opravdu úplně přesně pro Klaudi,jen s minimálními přebytky.Tak musím takle po kapkách...

Śári - plesat chodíme už několik let.Sice jsem vždycky teda chodila s manželem a letos to bude jinak,ale mě to nevadí.Jsme partička a tam se jedna sólo ženská ztratí.A když si budu chtít trsnout nějakou tu polčičku,tak si prostě partnera na chvilku vypůjčím. :wink: My se stejně pak nejvíc zdržujeme v salonkách na disko,tam se pořádně vyblbneme.Už si z toho děláme legraci,že když si chceme jít někam zapařit,bereme si na to společenské šaty a botky na podpatku.No jo,ale co nám zbývá v našem věku,že jo? Přece nepůjdeme někam na diskošku mezi omladinu.To by nám taky klidně mohli říct:Vrať se do hrobu! :grinning:

Jinak dnešní noc opět o něco horší,než ta včerejší.Mám takový neblahý dojem,že pohodové noci nám jaksi končí a začíná nám pěkně "přituhovat".Druhé večerní jídlo po koupání (tak kolem 23h) vždycky zaspávala,pak se začla budit a po změně techniky opět zase zaspávala.Jenomže je to asi dvě noci zpět,co se na něj opět budí.A pak se celou noc budila přesně po 2h (víc ani minutu) a žádala si své.Když se pak vzbudila po jednom kojení za hodinu,opět přišel na řadu čaj... Takže docela síla a já jsem pěkně nevyspalá.Ráno mě dokonce přišla vzbudit Terka,že je 7.15h a že jsme poněkud zaspaly...A takový jsme to mívaly pěkné noci... :rolling_eyes:
7. led 2010 v 09:44  • Odpověz
holky prosím vás musí to být přesně na ten utz 12dc?nemůže to být dýl?
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojda,Petr s Adélkou odjeli do města tak mám chvilku volnou.Než se pustím do zkulturňování bytu :slight_smile: .

Dani taky jsem začala Adélce dávat příkrmy na půl roce.trochu jsem se bála jak jí to pojede ale v poho.Známý dávali malou přesnídávku a náš otesánek zblajznul na posezení velkou.Stejně tak s jídlem.A zůstalo jí to.Ještě jsem nenašla jídlo který by jí nechutnalo.Jednou sní i nás dva :grinning: :grinning: :grinning: .
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Delf,já se objednávám na 11DC a buď to stačí nebo musím ještě jednou.Byla jsem i 13 den.
7. led 2010 v 10:15  • Odpověz
ahá madli díky moc
7. led 2010 v 10:48  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

holky já si dneska přispala, v noci sice obvyklé courání na záchod, ale pak jsem spala jako zabitá, manža odjel do práce a já si myslela, že zase neusnu a jak pěkně se mi chrupalo :grinning: ,až do třičtvrtě na 11 :sweat_smile: sice mě hlava bolí pořád, ale jinak ten spánek byl moc příjemný, musím si ho hromadit :wink:

Delf, jj na UTZ můžeš jít i 11 DC a nebo taky 13DC i dýl, podle toho, kdy je ovulka. Nic nelámej přes koleno, ono čím víc chceš, tak to pak stejně nevyjde :confounded: , my když jsme šli na IUI, tak manža sice mohl oba dny, které nám byli nabídnuty, ale ten 14 něco v práci měl, tak jsem se Dr. zeptala jestli by to šlo a ničemu to nebude vadit, že půjdeme až ten 15 DC (jinak jsme vždycky chodili přesně 14 DC), ale když se to má povíst, tak se to povede sem si říkala i ten 15 den :wink: , a ono fakt :sweat_smile: :slight_smile: , sice u nás kdoví jak se to povedlo, ale stalo se :dizzy_face: (a ten měsíc taky nejhorší výsledky na spermiu za celou dobu, takže pan bůh ví, jak se to stalo)
7. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Věrko, tak to je moc dobře, že střádáš kapičku ke kapičce a ještě si to nevzdala :wink: , s tím plesem a diskoškou chápu :wink: , moje ségra tuhle přišla z diskotéky a povídá, tam byli takový starý chlapi, tak jsme se na nich plavili (nový výraz puberťáků = JAKO, ŽE SE JIM SMÁLI :grinning: ) a poslali jsme se je na disco pro starší a já se jí ptám kolik jim bylo??? a ona no tak jak tobě a Michalovi :sweat_smile: , tak jsme se s manžou smáli a říkali jsme si, no to je dobrý, tak mi si už ani nebudeme moc jít trsnout neboť by se na mě moje sestra "plavila" :grinning: :grinning:

ale aby jí to nebylo líto, hned jsem jí řekla ať si uvědomí, že až začne chodit náš mladej, že bude skoro stejně stará jako mi teď a on bude říkat, rodičové představte si, já jsem se potkal s tetou na diskotéce, ta je praštěná, taková stará vykopávka :grinning: :grinning: a ono to tak bude, tak se řechtala jak divá :grinning:

Co se týká jídla, já doufám, že bude naše dítko po nás a spase všechno jako my s manžou :grinning:, ale bývá to naopak, určitě bude nimra :confounded:
7. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.