• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very s tou diskotékou jsi mě pobavila.nejhorší na tom ,že je to pravda.Když občas vyrazíme s holkama,připadám si tam jak důchodce nebo dokonce z jiný planety. :grinning: :grinning: :grinning:
A co se týče jídla,taky s Petrem spasem na co přijdem.Holt to asi Adél okoukala od nás. :slight_smile:
7. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Madli, no jo je to tak se vším, tady sice u nás je diskotéka pro mladší a pak pro starší, ale není to na takový úrovni, jako třeba v cizině, kde jsou ty kluby rozdělený do nějaký věkové hranice a nemáš tady ani z čeho moc vybírat :confounded: , což pro tu naši generaci je a bude čím dál horší :pensive:
7. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak u nás je to s Anetčiným jídlem dědičný..má to po mě..když jsem byla malá, tak mě chtěli přijmout i do nemocnice, že jsem vůbec nejedla...a já jsem hrozná na jídlo do teď..jen tak něco nesním a maso vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Delf, já chodím na UZ 13.dc ..ale porpvý jsem byla 11.dc a pak ještě 13.dc :wink:

Very, s tou dízou jsem se pobavila, ale bohužel to tak je..všude samý puberťáci a my tam vypadáme blbě :unamused:
7. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky, nechte toho... my že jsme starý jo :astonished: ???

Dani... viz mrkev... já napoprvý udělala asi 50ml mrkve a jedla krásně, takže jsem navyšovala a zhruba po týdnu byla schopná sbouchnout + - 200ml. A to si na to dá ještě mlíčko :astonished: :astonished: :astonished: .
7. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
sarii, tak to Marinka pěkně papá..200 nesní Anetka ani ted..max má 100 :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Luuc... však si to pochvaluju!!! Jen aby se mi nepokazila :wink: :wink: :wink: ...
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Pěkné odpolko :slight_smile:
Kukám, co je nového :slight_smile: Už se na mk dávno nezlobím, vychladla jsem po deseti minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pomáhala jsem teď pár dní mamce, takže byl fofr :wink: :slight_smile:
Veru, fotky se moc povedly :dizzy_face:
7. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
tak jsem se chvíli motala v kuchyni, dnes bych měla dát to žehlení, co jsem včera vzdala, zatím jsem nenašla tu správnou chuť, tak uvidíme za chvíli :grinning:

Šári, teď jsem se lekla co to máš za album na koníkovi s dvojčátkama :confused: a myslela jsem, že to je teda někdo od vás z rodiny a až asi po třetím překliknutí sem a tam jsem si všimla, že ty máš NICK 2x ii na konci a ta paní má 2x rr a pak až i :grinning:
7. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahooj

Very tak to jsi mě pobavila :grinning: No nevím jak koukaj na manžu v Hobečku když mu je 36 :grinning: TO mu budu muset říct :grinning: Jestli je v Hobečku "nevyplavili! :grinning:
A kdy se porsím tě jako chystáš už....???? Kdy je nějaká KO? Jsem mimo...

A jak Gab?????????????????????

Věru já se taky těším, až si půjdu zatančit, já teda i s alkoholem :grinning: :pensive: :sunglasses: (samo decentně... :grinning: )

Luci no sláva jsem si říkala, jestli vás nesmetla na horách lavina. Jdu juknout do albíka... :slight_smile:
Já vím, ty jsi na FB viď...

U nás nic, noc ok, malá je od rána hodná - podezřele - ale nebudu podezíravá, třeba má holt dneska spací den....
Tak jsem si aspoň v klidu pofackovala bydlo, vyfoukala hlavu a teda ale na žehlení to není. To bude muset být doma manža.... jo toliká toho mám.
A jak to nevyžehlím najednou, tak to nevyžehlím nikdy..... :rolling_eyes:

Dančo, 6000 jo, hm, no to jsem zvědavá kam poroste ta naše droběna??? :confused: :astonished:
7. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj Sanu :slight_smile:
KO je v pondělí :wink: , píšu to poctivě do pasu, ale já jsem si vybrala 2 takový hezký datumy, buď neděli a nebo pondělí :grinning: :grinning: , si fandím co, tenkrát jsme to tuřešeily u Danči a ono stejně až se mu bude chtít tak vyleze, při mém štěstí budu ještě přenášet :grinning:

no tak to by se na manžovi fakt asi plavili :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Sanu a droběna :grinning: :grinning: :grinning: , to už tady dlouho nebylo :grinning: , bue úplně normální neboj, pokom by jako byla???
7. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
No to nevím po kom by byla, ale když Anežka má v 6 měsících 6 kilo a my ve 2 měsících 5.5 kilo tak to snad není aní možný.................................... To jsem musela něco blbě u danči přečíst. Pak to musím dohledat.....
Ale manža byl taky tlustoprďácký mimino, tak do toho asi spějem :wink: No ale v dospělosti to je už ok, tak snad to tak vydrží nadále.....ta dědičnost kilogramů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Zatim pa jdu připravit "sváču" a pak frčíme k mamul a tchánovcům....
7. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Sanu, to se potom vyrovná a nečetla si špatně, Danči Anežka je drobínek, ale to je i Karlička, to jsou tady 2 takový nejmenší dětičky :dizzy_face: a počkej oni to holky taky doženou :wink:
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Tak jsem dala fotky z Vánoce aspoň na FB http://www.facebook.com/editalbum.php?aid=2028941#/album.php?aid=2028941&id=1221244991 :wink: sem až časem...jestli vůbec :sweat_smile: nějako se mi je nechce zmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Luci, tak jsem omrkla fotečky, no jako vždy boží :wink:
Anetce to moc sluší jak je ostříhaná a pod tím stromkem už je za dámu :dizzy_face: , na Silvestru je za super šoumenku a krásná poslední fotka se sklenkou :grinning: :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:44  • Odpověz
teda holky, já budu dělat všechno možný, samé blbosti, ale žehlit prostě nebudu :pensive:
nachystám si zabálku do koše, hraju si s fotkama, ale pracovat, né a né :sweat_smile: :grinning:
7. led 2010 v 15:52  • Odpověz
very nevim jestli drobinek, dlouhy jsme dost ale ta vaha, no proste jednoznacne vedeme... :grinning: :grinning: :grinning:
v pul roce to bylo 5970g :grinning:
very ale kdybys zehlila tak rekni mam tady taky hromadku :grinning:
7. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že je mi lepší, léky pomohly...........hurá hurá tak teď aby se to zž nevracelo.
No já Vám povím já měla na dnešek sen.Jela jsem do porodnice pro miminko s lístečkem v ruce.Měla jsem kočárek po Důšovi a zabalovačku a už nic a cestou jsem řešila co mu obléknu a dali mi kluka :sweat_smile: Fakt nahatýho jsem ho dala do toho kočáru a jela :sweat_smile:

Holky a musím se pochlubit konečně jsem přibrala 2kg :wink: A pořád mě vrtá v hlavě jméno mám asi 10 jmen a z toho tři , který to vyhrajou no nevím je to dilema.

Jdu kouknout Luci na fotky..
7. led 2010 v 17:27  • Odpověz
No tak fotky neuvidím nejsem ještě na FB :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Luci :dizzy_face: až k vám pošlu mladýho na námluvy, tak né že po něm budete střílet vzduchovkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabi paráda :slight_smile: nic si z toho nedělej, my taky vůbec nevíme, jestli to bude Martin nebo Vojta... manžel to chce nejvíc řešit, když přijde z hospody :grinning:
7. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Věru... IP :wink:

Gabi, sláva, že je líp!!!A jak jsi na tom s nakupováním? Už začínáš??? Jména? To ještě nemusí být Sabinka :astonished: ???
7. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Tak jsem se holky objednala na úterý 19.1.to budu 13dc v pondělí tam šilhan není,až v úterý tak proto,ale bude to zajímavé ráno přijedu z noční chvilku budu doma a pak povalíme do HK tam jsem na devátou a pak domů malinko se vyspat a mazat do práce a noční snadd tam neusnu v práci to bude pěkná krizovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak se mi smazal příspěvek, tak to zkusím znovu.
Kuchyně jsou v albu, ale ta nejhezčí se mi nevložila, protože to je pdf a ne jpg a převod neumím... jsem tele...
Jinak dřív jsem se nedostala, ráno v bytě, pak smlouvy, zas kachličky, hypotéka a další zařizování, teď si Anežka hraje na dece, tak jsem chvíli s Vámi.

Wobludko, manžel začal jíst až ve škole, někdy v šesti letech, do školy šel ještě jako nejmeší a nejhubenější, prý. Ale příčina asi byla to nucení do jídla, se domnívám, jak psala Luci.

Jdu dočíst :wink:
7. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojda.Delf já taky chodím k šilhanovi.Ty a jdeš na iui?Já jdu v unoru na Ket a řekl mi taky 12 dc přijít uvidím jak to výjde.
7. led 2010 v 17:54  • Odpověz
... kdepak, kdepak... kuchyně už nejsou v albu - admin - ale byly tam, fakt! :grinning: :grinning:
A taky tam byla ta fotka Rychnova, ta taky zmizela, takže tak..
Zkusím to vychytat, až nebude admin tak pozorný, třeba brzy ráno nebo pozdě večer. Ta fotka Rychnova mi tam vydržela asi týden, tak třeba budem mít kliku.
Anebo jste zvány na kolaudaci oritinálu :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Holky mám dotaz.Kdo jste byli na Ketu dává se před Ketem Pregnyl ?Dík.
7. led 2010 v 17:56  • Odpověz
jé andi supr aspon vím kdo k němu chodí,já půjdu ted podruhé na iui tak snad tam folikui budou minule to byl anovulák no říkal nám šilhan,že když to ted nedopadne,tak nás čeká ivf hned
7. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Soni, já to žehlení zase vzdala :grinning: , takže z toho nic nebude :grinning:

Gabčo, moc dobře, že je líp :wink: To jsou sny viď, taky mám občas divoké sny, už ať to je zdárně za náma :slight_smile: , já myslela že to bude na 100% Sabinka???? :confused:

Woblu, z hospody :grinning: , to má asi nejvíc odvahy ne? :grinning:

Dančo, já hledala jak divá a admin byl opravdu moc moc rychlý :unamused:
7. led 2010 v 18:14  • Odpověz
samozřejmě s tím jídlem mělo být oslovení Sari a ne Wobludko

co že se na nás?? plavili??? to slyším prvně :confused: :confused: a nějak mi to hlava nebere...

Delf, budu držet palce!!

Gabi, dobře, že je Ti lépe!!

Lucko, Anetce to sluší :dizzy_face: :dizzy_face:

A jdu taky něco dělat. Večer ještě kouknu :wink:
7. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.