• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
dani a co je dat na modrou strechu? :sweat_smile: ja jsem taky docela zvedava :sweat_smile:
very tos me nepotesila :grinning:
7. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Dani, jsou to výrazy, které moje hlava nebere, ale to víš to jsou ty 15 :wink:

Soni, promiň, ale ani sebe :sweat_smile: :grinning:

vložen pupajs :wink:
7. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Very, krásnej!

Soni, ta střecha mi padá, už dvakrát jsem založila album a než vložím votky, tak to žuchne. A na FB to po mě chce nějakou Javu, což je podle mě motorka.... jasně, taky je to nějaký software, ale náš počítač ho nemá rád.

Takže smolík. A namíchlo mě to. Jdu se najíst, koupat, krmit a fakt něco dělat... Kouknu pak.
7. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj,čtvrtý pracovní den za námi to nám to utíká :grinning: :grinning: :grinning:
Very,musím pochválit fotky máš se čím chlubit :wink: Jinak odkazy na prádýlko nádhera.ale bohužel nemohu si dovolit kde co hlavně postavou,takže klasika to bude asi jistit.
Dani, i já hledala marně a nejen fotky,mimochodem ty chaloupky jsem stihla-hezké,taková romantika.
Normálně si představte,že jsem v rámci předvánočního úklidu někam založila potvrzené propustky od dr.,aby jako nestrašily za sklem a teď jsem je víc jak půl hodiny hledala,no řeknu vám-brzy to začíná a bude hůř.
7. led 2010 v 18:58  • Odpověz
dani tak to jsme s vkladanim fotek na FC stejne :grinning: :grinning: :grinning:
a co rajce? ja jsem zvedava pac me neco napadlo a budu potrebovat inspiracku :wink:
very pupik ted uz tak nejak stejnej a ja bych rekla porad nahore, takze misanek bych rekla ze se jeste trosku propece :sweat_smile:
7. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Woblu... to je od manžela hezký :grinning: :grinning: :grinning: ... a zájem se cení :wink:.

Very... bříško pěkný :wink: a taky jsem okoukla ty další, kvůli kterým se ani nezapla žehlička :dizzy_face: :grinning: :wink:...

Dani... škoda přeškoda, taky jsem hned letěla do alba... a nic :unamused: ...
7. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Soni... budeš Danče dělat sousedku, nee :grinning: :grinning: :grinning: ?????????????????
7. led 2010 v 19:03  • Odpověz
sarii tak na to teda fakt nemam :-d
ale neco se dit bude, a ja uz mam v hlave par napadu ted je jenom dat dokupy :sweat_smile:
7. led 2010 v 19:05  • Odpověz
... no, zkusme to takto:

http://spejchalovi.rajce.idnes.cz/kuchyn/

ale ta nejlepší tam není, protože ani zde nejde pdf
7. led 2010 v 19:14  • Odpověz
dani skus ho pravym mysitkem otevrit v malovani... :wink: tak by to mohlo jit...
jinak moc hezky, ja jsem teda na svetlejsi, ale ty prihradky na tom pultu tak ty jsou supr a mela jsem pravdu ze si tam neco najdu... :sweat_smile:
7. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Dani, kuchyň je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 19:24  • Odpověz
woblu já pořád na ni nic nemám jen pomožky a čepici :sweat_smile: asi ten sen napovídal ať začnu chystat :wink: Nakupovat budu asi ve 28tt a teď jsem si říkala, že po kontrole 18.1. koupím soupravičku do porodky.Kočárek už vím jakej.Samo bude růžovej :wink: :sweat_smile: x Lendr ještě sice nevím jestli tři nebo čtyři kola??asi 4.

Nějako se mi ta sabinka oposlouchala a hlavně jsem se domákla, proč chce manžel Sabinu ..

Tak to bude možná Lilii, Elen,Valentýna, Sarah, Šarlota a nebo Gabriela..

Jinak Dančo kuchyň je bezvadná hned bych se vrhla na rekonstrukci když to vidím :wink:

woblu a kolik ty máš teď to hrdlo????
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Šári, nezapla mrcha jedna :grinning: :grinning:

Soni, já si taky myslím, že se propeče, vidím to tak na 41tt a švihne mě :confounded: , ale mě by fakt stačilo tak akoráde do té neděle :sweat_smile:

Dančo, kuchyň je opravdu krásná :dizzy_face: , teda to by se vařilo a zařizovalo, úplně bych se v ní viděla, akorát já jsem na tu kombinace vanilky a nevím co je to tmavý, myslím Luci, že vy to máte ne :wink:
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Gabčo, ale tvoje jméno je hezký, takže bych klidně byla i pro něj :wink: , ale samo je to vaše rozhodnutí, já čekat holčičku tak to ještě dneska nevím jak se bude jmenovat :sweat_smile:
7. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Very Dušánek chce Gábinku tak nevím??No vypadá to, že to vyhraje, já jsem spíš pro Sáru a manžel ten není zastánce dávat jména po rodičích.Prej, že mu jedna Gába doma stačí :angry:

very kde jste se fotili????
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Luci ty máš zítra iui ??Tak budu myslet ať se zadaří :wink:
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Čus holky,
Gab - já hlasuju za Ellen - El - pěkné, líbí se Pájoj :dizzy_face:
Dani, kde vám dělali návrhy kuchyní? Chtěli něco za projekt nebo příslib že si to koupíš u nich?
A teda ta skříňka na skleničky na víno :dizzy_face: úplně to tam vidím

U nás se chystá taky rekonstrukce, jen teda nevíme zda našeho bytu, nebo výměna s jiným atd.
Holky, já nevím jak jste na tom vy, co jste s chlapama dýl, ale mě to přijde jako včera, když jsme zařizovali a rekonstruovali současný byt a ono ouvej je to víc jak 10 let a zub času ohlodal snad úplně všechno. Jen mě to přijde divný zase rekonstruovat tak jako ve dvaceti :frowning2: chjoooo, jenže je to potřeba
7. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky tak zítra je den "D" kdy jsme se mohli stát rodiči. Ten nahoře, ale rozhodl jinak tak kdo můžete si na nás zítra vzpomeňte tedy spíš hlavně na mě. Dám si skleničku vína a zapiju to. Konečně to datum bude za mnou a já budu moci za poslední dva měsíce začít trochu dýchat. Jsem doma prý hrozně protivná a až moc to prožívám, ale já to jinak neumím. Předem vám děkuji
7. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Gabi, nemám :sweat_smile: příští týden mám dostat mrchu a pak možnááááá bude další :wink: nějak se mi do ní ted ale nechce :pensive: jména máte vybraný krásný :dizzy_face: kamarádka má Šarlotku a ta má tolik různách obměn :dizzy_face:

Holky, teda ten kůn je večer děsně pomalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to nemám nerva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Dablik,drž se svého motta a hlavu vzhůru,bohužel si myslím,že už ti to zůstane na pořád v mysli,i já si vzpomenu na ty data a říkám si teď už by nám bylo tolik a tolik,ale osud nám nepřál tak pojďme dál .....
Dani,velká,prostorná,moderní.
7. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Holčiny, díky za pochvalu kuchyně!
Pavli, je to Dřevocentrum Tins Opočno, ten dům s nima má smlouvu, že dělají návrhy zdarma a nemusíme si ji pak u nich objednat.
Soni, otevřela jsem v malování, ale bylo mi to k prdu, protože rajče nepřečte příponu malování a možnost uložit jako jpg tam není...

Dabli, však se dočkáš, určitě!!!!

Gabi, všechna ta jména jsou pěkná. Jen po rodičích bych asi nedávala, prý to není dobré ani z hlediska numerologie.

A už se odpojuju, fakt... práce stojí :unamused:
7. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
aha no me to jse dolu pod tim nazvem vybrat kdyz tak priponu, no tak nic no, i tohle staci :wink:
gabi a ja jsem teda za sarlotku, elen uz tady mame a sarlotka je moc hezke, rozhodne ne po tobe, i kdyz je to hezke jmeno, to je pak same velka mala... :unamused:
7. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ďabli, nepřeháněj to, já měla taky nějak v lednu rodit (ne že bych to pamatovala, ale jedna "kamarádka" měla termín nějak po mně a neopomene každý rok napsat) - to jak jsem potratila před 12 tt, a pak ty další a a biochemický, tyjo, to bych chlastala celý rok. A nejen já, je nás tady víc, který potratili, ale je to život a jde dál.
Se tomu nesmíš tak poddávat. To bys pak mohla břečet nad datem úmrtí nenarozeného potomka. Omlouvám se, jestli je to trochu drsný, ale jinak se z toho nedostaneš. Co bylo bylo a je pryč a nemá cenu se v tom dál šťourat.

A jména po rodičích :sweat_smile: No když není fantazie, tak proč ne :grinning: Ale je to fajn, když nemůžu na poštu, dojde mi tam mladá :grinning: A v malá velká jak píše Sonča je pak pěknej zmatek, když malá je větší než velká :grinning:
7. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
... když už budete na těch našich stránkách u té kuchyně, můžete použít jméno naší holčičky jako heslo (samozřejmě bez háčku) a kouknout na její fotky :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Hezký večer.
S těma jménama,to můžu potvrdit.Z hlediska té numerologie opravdu "nebrat",jak mi bylo jedenou řečeno jednou kartářkou: Co vám to ty rodiče udělali???!!! U nás totiž byla Věra babička,moje mamka a pok i já.(Nebyla fantazie,navíc s holkou se absolutně nepočítalo-měla jsem být Jaroslav :grinning: ). No a i s tím stará,mladá - velká,malá.Já jsem totiž mamku brzo přerostla (tak o 1/2 metru :grinning: ) a to potom bylo - stará,malá... mladá,velká... No prostě pakárna. :grinning:

Dani - kuchyň krásná. :dizzy_face: Jó,já bych taky zařizovala... Nový život,nová kuchyň... :wink:
7. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jo,Gábi,u těch jmen hlasuju taky pro Ellen,ale moc se mi líbí i Lili.To je fakt moc pěkný. :wink:
7. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
souhlas s pavlou, dabli a taky si navic uvedom, ze dokud nejses v poradku tak se ti o to hur neco povede... :confounded: ja bych taky musela brecet kdyz byl termin u prvniho... :confounded: a k cemu by mi to bylo??? holka spamatuj se a prestan tyrat sama sebe :wink:
verko tak neco podobneho byly sousedi katky a jenici :confounded: des bes, velky maly, mlada stara... :grinning:
7. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Lili taky není špatný jméno, jednu holčičku Lili znám a je to roztomilý :dizzy_face: a dá se i různě skloňovat a zdrobňovat :dizzy_face:
7. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Holky je to dilema..... co já vymyslím, jo a už vím Elen tu už je..

Holky kde najdu nějakou stránku o závadách na kočárech???
7. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky holky, zase se vám po nějaké době hlásím, abyste mě neukamenovali :wink: Co se týče mě, mám pořád zákaz kvůli té toxoplazmóze, ale už se blíží ke konci :slight_smile: Kontrolní imunologie mi vyšla konečně dobře, protilátky proti spermiím ze séra mi vymizely, takže pohoda. Do třetice mého léčení jsem se rozhodla využít lázně, takže 2.2.2010 odjíždím do Františkovek trochu se zrelaxovat a připravit příznivé prostředí pro mimíse před poslední IUI a následným IVF. Snad už to po třech a půl letech klapne :wink: Jinak všechny vás zdravím a v Novém roce přeji všem maminám a snažilkám hodně zdraví a štěstí, ať už v jejich snažení o mimíska nebo s kouzelnýma potomka v náručí :slight_smile:
Pro inspiraci přidávám hotýlek, ve kterým budu bydlet po dobu 28 dní a relaxovat.
www.monti-spa.cz
Mějte se všichni báječně a nazdárek, snad už s pupíkem :grinning:
7. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.