• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gabi,napadá mě Česká obchodní inspekce.
7. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Věru ta se mi nechce otevřít :confused:
7. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
To je divný.Já jsem tam tehdá jukala,když jsem řešila kočárkový problém... :fearful:
7. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Lady - Tyjo, lázně. No doufám, že si je užiješ víc jak já :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Pavli,tam jsi tenkrát byla a poslala mi na mobil foto Frantíka... :wink:
7. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
gabco a co resis? uz ted? :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
JJ, Věru byla :frowning2:
Ale je fakt, že snad všechny holky si to tam užily, jen já tam plakala jako želva :grinning: Asi jsem nějaká trapná cíťa, se mi fakt moc stýskalo. Ale zato knížek co jsem tam přečetla, půl kufru :grinning:
7. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Pavli a nebylo tenkrát taky nějaký blbý počasí? Roční období... Podzim?
7. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Soni můj minulej kočár se mi rozpadal pod rukama a s půlročním dítětem se klopil dozadu takže jsem musela mít náklad v tašce a opírat se o kočár, aby dítě nepepadlo.Pak když měl 10kg tak zas padala konstrukce na kola tak jsem musela kočár táhnout nahoru, aby to jelo.No hrůza.tak teď si to chci užít a nemordovat se s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

věru už mi to jde?měla jsem špatnou adresu..
7. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Kámoška byla taky v lázních a v zimě.Pomohlo to a má holčičku jen říkala, že bylo blbí v zimě přebíhat z budov páč jí bylo zima a pořád byla namáchaná....

Lady tak až se vrátíš musí to klapnout :wink:
7. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
gabco tak to skus radsi tady dohledat nebo zalozit diskusi at ti holky napisou jake s nim maj skusenosti s tim co jsi si vybrala :confused: ale zrovna X na ten se moc nestezuji, pro mel mel teda jednu velkou vadu, korbicka nesla otacet... :confounded: ale mam skoro stejnej a tam to uz jde... teda jen u sportaku, ale to je to dulezite a taky zadne nastavce na jednotlive moznosti, rovnou zacvaknout :sweat_smile:
ono je najlepsi si to jim ohmatat na prodejnu, :wink:
7. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Na diskusi Výbava je téma X Lander. :wink: Mě se taky moc líbí.Hlavně ten šedý.Akorát mi připadá ta vanička hodně uzoučká.Že když tam pal dítko leží ve fusaku,je tam jak v lisu.Seskříplý a musí mít připažíno,aby se vešlo.To s tím mým takový problém nemáme.
7. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
a já jsem vyždímla 30ml :dizzy_face: a jdu chrupkat.
Pá a dobrou. :wink: :pensive:
7. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
verko ale pak jsou i takove miminka ze tam maj mista a mista... :grinning: :grinning: :grinning:
delam si srandu moje vanicka je o kapanek vetsi, i co do dylky i sirky... :sweat_smile: ale zas autosedajda a sportak je uzsi, ale my tam mame rozhodne mista dost... :grinning:
ja jen ted musim resit kolecka, musim se dokopat a konecne tam zajet... :unamused: ale ted ma snezit takze nic... :unamused:
7. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
No Pavli, já se teda těším a moc. Jsem zvyklá z internátů a od mala jsem spíš po republice. Ale po manžovi a hafanovi se mi stýskat bude, to bych kecala, kdybych řekla, že ne. Já budu na jednolůžáku, ač jsem chtěla dvoulůžák, takže sama. V budově je vlastní bazén s celodenním vstupem zdarma až do 22:00. Na ten se těším asi nejvíc. Je tam i vlastní fitko, takže hodlám cvičit do nekonečna :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na všechny procedury se chodí taky jen po té budově. Je to super hotel, tak snad to bude moc fajn, i když je zima.
7. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
tady se povídalo :slight_smile:

Gabi - Implast Bolder 3 - zatím funguje bezvadně, a to už jsme ho hodně potahali po světě, a je i dost veliký.

Přeju krásnou dobrou :wink: Zítra máme zubaře, ale odpol. kouknu.
7. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Lady, užij si to!
Já byla ve Františkách v květnu, ale byla neskutečná zima! To je takový chladný kout. Ale užila jsem si to skvěle, doteď vzpomínám na Sadovou kavárnu zvanou Urnový háj, tam se denně hrála klasika k tanci... :grinning:
7. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Rychnov, díky za typ :wink: Snad tam budu mít s kým pařit, když budu mít ten jednolůžák :frowning2:
7. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
tady se kecá a já kecala s mamkou a pak koukala na telku,dočtu zítra :wink:

jen k těm jménům, já teda souhlasím jako že se pak říká stará, mladá atd. ale protože u nás žádná Gábina široko daleko není tak mě se to líbí a halvně zase jméno takový, aby taky sedělo k příjmení a nemělo to dalších 150 lidí kolem. Já si teda v životě nemyslela, že zrovna Michal bude moje dítě :grinning: , můj šampion to není, ale to co se mi líbí se nehodí k našemu českému příjmení a pak víte jak to u nás bylo. :sweat_smile:

Gabi, já vždycky koukám na stránky chrudimského deníku, kdo se tam narodil a jak se jmenuje a podle těch jmen sem ze začátku vybírala a zatím to co jsem měla pro holčičku tam nebylo, takže si to fakt schovávám a ani do papíru jsem to nenapsala, aby to nějaká sestra nevynesla, jenže neovlivníš nic. S nejmladší ségrou to bylo tak, že v porodnici žádná Ilona nebyla a naši se přestěhovali do té naší vísky a tam je ilona, každá druhá :grinning: , takže asi tak.

Dabli, ty nesmutni, zítra to pořádně zapij a pak už běž dál, vyčisti si hlavu ať máš tělo připravený pro miminko, to bude potřebovat silnou mamku :wink:
7. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
tak jsem nakonec dočetla teď

Lady ahoj, tak ty jedeš do lázní, paráda :dizzy_face: , pěkně si to užij a ať to přinese to nejlepší ovoce :wink: a dej vědět jak ses měla

Dančo, já jsem na ten Implast zvědavá, mě se tak líbí a i jak jsem si Anežku povozila, tak jsem byla spokojená, jen to co jsem četla mě trochu zaráží, ale na každým kočárku je něco, jen doufám, že mě nezklame, ale hlavně jsem v chrudimi viděla 1 a to už tak před rokem a od té doby jen X a nebo V-cross, takže mě těší, že tenhle tu nejezdí ve velkém

Gabčo každému vyhovuje něco jiného, zrovna ten X i Jané, jsou jedny z dražších kočárků a taky je na nich + i -, ale tobě se přeci Implast taky líbí, zkus ještě prohledat net, tam najdeš reakce na různý kočárky

a už taky jdu, dobrou noc :wink:
7. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Very, no právě... tady má půlka holek X-landera a půlka V-crose a mě to přijde takový hloupý, mít kočárek, který mají všichni... implasťačky tu jsme ve městě jen 4. A jedna ta paní má stejnou barvu kočárku a je blondýna, takže jsme nejednu babičku už vyděsily (moji i její :grinning: :grinning: ) tím, že zmizel slon, kterýho mám na kočárku já a ona ne anebo kde je ta její opička... :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ráno holky.No páni rychnov to muselo být teda děsný tohle se stát nic teda příjemného mít dva stejné kočárky u sebe,jetš,že jste tam měl každý jiné zvíře :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemyslím děti :grinning:
8. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoooj... tak už je zase pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Dani, návrhy pěkný... A mám stejný názor na kočárek... taky jsem nechtěla být v davu :wink: .

Lady... si lázně pěkně užij!!! Bude to relax...

Gab... vesměs ty známější značky co teď jezděj, jsou good. Bych se nebála :wink: ...

Holky, běžím, máme cvíčo.
8. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko,

koukám, že řešíte kočárek :slight_smile: myslím, že žádná ženská nechce být v davu :wink: taky jsem nebyla vyjímka a měla jsem kočárek jediná ve městě :grinning: :grinning: :grinning: pak mě nas*ala jedna ženská, že si ho koupila taky, ale my už byly ve sportáku, tak to benyblo tak strašný :sweat_smile:

My máme anglinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak noční :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:32  • Odpověz
ahojky luci tak to budeme nocovat spolu :grinning: :grinning: :grinning: já též noční,brzy se uzdravte
8. led 2010 v 08:34  • Odpověz
delf, my nejsem nemocný :sweat_smile: teda manža má trochu kašílek, tak je nevrlej, ale to je normoš :grinning: já se dneska na noc těším, idkyž zíta nebudu moct jít spát, to by mě Anetka nenechala, si dám s ní po o :wink: ale budu tam s kolegyní, co je taky na MD, tak prokecáme celou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:35  • Odpověz
jé to bych taky brala,jenže j budu jak idiot makat už mě to tam fakt vážně nebaví ale šíleně.tak to jo já myslela že jste nemocný pořádně :wink:
8. led 2010 v 08:36  • Odpověz
delf, u nás snad o noční bude klid...doufááááááám :wink: ikdyž ne vždycky to tak je :confounded: já mám radši denní, to je šrumec pořád a rychle to utíká :slight_smile:
8. led 2010 v 08:38  • Odpověz
já právě brouzdám po netu a rozhoduji se ve kterém obchodu mám koupit telefon,chci si koupit novej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to ted vůbec vypadá s tebou luci nejsem nějáko v obraze :pensive:
8. led 2010 v 08:38  • Odpověz
já taky radši denní,ikdyž tam je teda vedení,ale jak píšeš rychlejc to utíká,stejně to je zajímavé je to stejně hodin jak večer tak ráno a nočí tak neutíkají,jako raní
8. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.