• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Vypadá to tak, že máme po 2.IUI dostala jsem to o 5 dní dřív a ted čekám až dorazí další mrcha a objednám se na 3.IUI :wink: a jak seš na tom ty?
8. led 2010 v 08:48  • Odpověz
no á jdu 19na utz a uvidí se minule tam nic ebylo anovulák had jeden,tak jsme se domluvili teda ještě na jednom iui a kdyby prý zas nic nebylo tak bychom šli hned do ivf prý,ale ikdyž se nepovede ted to iui tak nás čeká ivf šilhan to aspon takhle řekl :fearful:
8. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak nám sněhá :dizzy_face: , opravdu krásný, jen zase to ježdění bude stát za prd, musím si rychle zajet akoupit a pak už nevylezu :sweat_smile:
on si to naše děťátko fakt ten sníh přivolalo, jsme si právě říkali, že necháme doma stromeček, aby jsme si ho pod ním vyfotili a k tomu ještě sníh to by byla romantika, jen doufám, že se nenarodí začátkem února :grinning:

Dančo, tak to je moc hezký s těma kočárkama :grinning: , já jsem taky zvědavá, víte jak to je, nikde nikdo a jen vyjedete a najednou ho bude mít každej a mě odvezou :grinning: , ale to ne, fakt jsem ho tu neviděla široko daleko a sídliště je plný V-cross a X. takže IMPLASŤAČKA snad budu sama a nebo jedna z mála :wink:

Dani a ať tě zubař moc netrápí :pensive:

Delf, Luci užijte si noční a at je bezproblémová a rychle uteče :wink:

Šári, hezký cvíčo :slight_smile:
8. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Jo,v Pardubicích je to taky samej X a Cross.Boldera jsem viděla jednoho a to přímo vedle nás v baráku.Ale ti už jezdí se sporťáčkem.Já jsem docela chtěla ten Cross,ale pak právě když ho měla půlka Pardubic,mě to přešlo.A tak jsem koupila úplně něco jiného... Sice teda né značkový,ale jsem spokojená.Je veliký,místa tam máme i s fusakem hafo a taky jsem skoro jediná ve městě.Viděla jsem tady ten co mám já jen jeden a ani nebyl ve stejné barvě,takže jsme fakt originál. :grinning:

Dnešní noc byla opět ve znamení kojení po 2h a čaje,ale už si začínám zvykat.Vždycky je lepší,počítat s tím horším a pak být třeba mile překvapená,když dítko jídlo zaspí. :grinning: No a od rána je nějak podezřele hodná. :confused: Vůbec,ale vůbec nebrečí a dokonce mě nechala vyluxovat,vytřít,uvařit šunkafleky a koníkovat... :confused: :dizzy_face:

Sněžení je nádherný.To úplně miluju.Tu čistotu,jak je všechen bordel na ulicích schovaný. :sunglasses: Akorát se teda bude blbě jezdit-s kočárkem.Nemám to ráda,jednou rukou držet deštník a druhou rejdit s kočárem.
Měly jsme jet na chalupu,ale malá neteřinka nás pozvala na oslavu 7.narozenin,tak půjdeme slavit.Zítra.
8. led 2010 v 10:33  • Odpověz
delf14, nazdárek, hele, jestli ještě nemáš vybraný telefon, takl ti přidávám jeden typ. Já ho dostala na Vánoce a je úúúúúúžasnej. Funguje jako mp3, je na to přímo stavěnej. Jsem z něj nadšená :slight_smile:
http://eshop.vodafone.cz/hs.htm?detail=3&lang=cs
8. led 2010 v 10:37  • Odpověz
hned juknu lady,tady taky sněží a dost snad to pak malinko přestane než půjdu do školky pro dítko.hele holky nevíte koli se udává učitelek na školku?Zkoušela jsem to hledat a nenašla nebo kdo o tom rozhoduje kolik tam má být učitelek?
8. led 2010 v 10:45  • Odpověz
vypadá pěkně,ale já se asi rozhodla pro dotykáč nokia 5530 tenhle http://www.alza.cz/nokia-5530-xpressmusic-kenzo-d139942.htm?kampan=zbozi.cz
8. led 2010 v 10:47  • Odpověz
jsem doma z nákupu, co obchod to ometání auta :grinning: , to mělo být fakt na vánoce :wink:
jinak skoro celou cestu jsem jela na 2 a myslím, že všichni, páč měli dost velký odstup a nikdo se nikam nehnal, ono lepší, jen jsem se modlila, abych vyjela k nám do kopce, kde samozřejmě zůstala stát 2 auta (1autoškola, tak tam to je jasný) ale zdárně jsem vyjela, takže 3x huráááá !!!! :grinning:

nejhorší to bylo u vchodu, na dlažbě se to klouzalo jako sv..., já plnou ruku tašek a v druhý balík toaleťáku (24kusů), kde se mi obal roztrhl samozřejmě :angry: :grinning: , tak jsem si říkala ještě se mi to tu může vysypat a jsme bez hajzlpapíru :grinning: :grinning: :grinning: , ještě že šel soused a odemknul mi a i výtah zavolal, asi když mě chuděru viděl tak se slitoval :pensive: , díky bohu za dobré lidi :grinning: , toť můj popisek z nákupu, aby řeč nestála :wink:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Holky, já jsem ostuda, probudila jsem se až v 11:48 :sweat_smile: tak snídám u pc :grinning:

Já jsem si nakonec vybrala šedivýho x-landera se 4ma pořádnýma kolečkama (foto vám neukážu, admin má na to jiný názor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale čekám, až bude pořádně v prodeji kolekce 2010, říkám si, že by mohli kolekci 2009 o nějakou tu tisícovečku zlevnit :slight_smile: na naší pidivesnici, případně na chaloupce konkurence nehrozí, okoukávat ho budou tak maximálně zajíci v poli :grinning:

Gabi, v půlce prosince jsem měla hrdlo 32 mm, teď v pondělí mi ho měřila jen pohmatem, takže nevím, rozměr budu zase vědět v půlce ledna. 32 mm ve 20tt je prý trochu kratší, ale že bych musela vyloženě ležet, to neříkal - jen nejančit. Nákupy taky nijak moc neřeším, spíš okoukávám, když se náhodou dostanu do města, ono my spoustu věcí dostaneme od ségry - monitor, oblečení, vaničku, jednu postýlku, nejspíš i lehátko... takže spíš koukám po plínách, hračkách apod., protože ty ještě nezdědíme.

Veru, mě fascinuje, že jsi ještě nepraskla :sweat_smile: já v tvým stavu bych jen ležela rozvalená v sedačce, ani se nehla a čekala, až to přijde :grinning:

Dani, kuchyň je parádní :wink:

Dabli, hlavu vzhůru, chci u Tebe vidět první // roku :wink:

Lady, ahój, lázně závidím, nikdy jsem v žádných nebyla :slight_smile: a pak vzhůru do toho :slight_smile:

delf, manžel pracuje v Nokii v Nerudovce, klidně se tam stav, určitě Ti poradí (on je do toho děsně zapálenej :wink: )
8. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
very ty mas odvahu, to tam klouze jak blazen :sweat_smile: my jsme byly na nakup a nemit limuzinu tak jsem se par krat natahla :-s jsem jen zvedava jak to uklidim pred barakem, mam sluzbu, nemam hrablo, ani poradne koste :sweat_smile: neva, nepos... se :sweat_smile: a s prdou to moc ani nejde, budu rada kdyz to vytru :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
woblud opravdu no já už jsem se rozhodla pro tu nokii 5530,ale rozhoduji se kde jí koupit víš to je v HK vid?
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
ráda bych si ho objednala už dnes,ale chtěla bych někde z obchodu,kde je levnější a hlavně má kamenný obchod někde poblíž,nejsem zrova náročná co?! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Woblu, zajíci budou tiše závidět :grinning: , mě se ten x-lander líbí taky, ale implast mám vysněný už dlouho, to jsem ještě nebyla ani těhu(pamatuješ na srazík v Hradci), tam jsem si se Žofíkem říkala, že musím s tím těhotenstvím něco udělat už kvůli tomu kočárku a ono to vyšlo :dizzy_face: a nám ho zlevnili o 3000kč, takže super :wink: , sice to není nejmodernější barva, ale mě to neva, mě se líbí a ostatní mi můžou, si fakt nenechám poslední dny kazit :wink:

stačí, že včera volal manža domů a rodiče mu řekli, že jsme si ty fotky mohli odpustit, jestli to nebylo zbytečné, hlavně že oni si koupili TV do kuchyně, přitom ta jejich stará normálně šla a byla pěkná, jenže oni museli mít tu úzkou a ona jim tam stejně nejde a ruší jim všechny ostatní TV po baráku :grinning: , takže to mají za to, jak jsou hnusný :pensive:

Soni, klouže, klouže, ale neboj to bylo poslední kam jsem vyjela, v pondělí na KO se mnou jede manža a maximálně kam vyrazím bude porodka, kéž by se mladýmu teda chtělo :sweat_smile: , taková romantika ten snížek :dizzy_face:
a uklízet chodníky před domem už nemusíš, to není tvoje starost, ale města pokud vím
8. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
very to jsou rodiče postě,ale je dobře,že jste si ty fotky udělali jsou moc pěkné taky bych chtěla takové někdy,jenže ten můj se moc nerad fotí,takže si můžu nechtat chut zajít :frowning2:
8. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Very :grinning: co jim je do toho, do čeho jste investovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
delf kontakt máš v ip, nebo stačí zadat do vyhledávače nokia hk... ale víc Ti k tomu odborně nepovím, já ani netuším, co mám za typ telefonu :zipper_mouth: :grinning:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Týý joo, tak to je maras... venku. Já sebou řízla, pod sněhem byla ledovka... A deštník? Ten ani náhodou, dám kapucu a jedu...

Jo, Delf asi četla, že má Luuc angínu, já nejdřív taky :grinning: :grinning: :grinning:

Kdepak je Žofka, Jusi a další???
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
jo a Woblu, neležela bys na sedačce neboj, teda pokud ti to samozřejmě zdravotní stav nepřikáže, já jsem ráda, že čas od času vylezu, aspoň se rozhýbu a nejsem tak zdechlá jako když jsem celý den doma, trochu se zkulturním a vypadám taky trochu k světu, protože někdy to je fakt děs v tom zrcadle :grinning:

což mi taky připomnělo, že si musím vytrhat obočí, abych se tomu našemu mladíkovi líbila :slight_smile: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Delf, no to ten můj se taky nerad fotí, ale tohle dal úplně v pohodě, i na oznámko svatební a pak byl rád a fotky se mu líbíly :wink:

Woblu, jj, tam u nich je všechno jinak, slíbili nám totiž, že se podělí na náklady na kočárek s našima, z jejich strany to bude první vnouče, ale te´d na to prostě nemají, neboť oni od května nevědí, že se má prcek narodit, ale to je se vším,kdybych nedělala trochu vyrvál, tak snad malýmu vůbec nic nekoupili, až když jsem řekla, že kde jaká sousedka mi něco na malého koupila jen vlastní babi a děda nic, tak teda na vánoce něco dostal, protože u nich se nic nekupuje předem, takže si miminko povezeš z porodky asi nahatý, jak psala Gabča :grinning: a hlavně nám neopomněli při každé příležitosti říct, že tu ještě není, to je přesně to, co potřebuje těhotná slyšet, že se klidně přece může něco stát, (může, ale radši si nic nepřivoláváš),ále to je na dlouhý povídání........ a už bych se fakt zase rozčílila a to mi za to nestojí :wink:
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Šári, a nic se ti nestalo??? :confused: , já jsem taky pro kapucu :wink:
8. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
hlasuji taky pro kapuci deštník nesnáším :zipper_mouth:
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
nejenom , že deštník nesnáším, ale hlavně ho i někde nechám :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
sarii tak presne tak jsem se ja taky malem parkrat natahla... :confounded: jeste jsem se drzela limuziny... :sweat_smile:
a destnik? ja byla i bez te kapuce a bez cepice... :sweat_smile: jsem ji doma zapomela... :sweat_smile:
very a ty uz nevystrkuj cumak, tohle neni pro tehulky... :sweat_smile:
a ty chodniky, ono je mi to blby ho nevycistit, ale nevim jak to udelam, asi fakt v noci az bobek usne, nebo brzicko rano az bude jeste spat, i kdyz porad to huci tak zatim to nema ani moc cenu... :unamused:
8. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
jo a very, oboci bude misatkovi jedno, ten se bude zajimat i jine casti tveho tela... :grinning:
8. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ne, jen bude móňo... Veru, ty seš taky kaskadérka :wink: !!! A za fotky buď ráda, je to vzpomínka a jsou krásný!!! Někdy je lepší šetřit na jiných věcech :confused: ...
8. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Hmmm... Soňa má pravdu :grinning: :grinning: :grinning: ...
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
holky, já těch fotek nelituji, to jsem radši oželela 4D ultrazvuk :wink:

Šári, móňo, au, au :unamused:

Soni, já vím :grinning: :grinning: :grinning: , to mi doma taky říkají, jenže já mám takový pocit, když to tu tak čtu, že pak se hodně dlouho k ničemu takovýmu ani nedostanu, páč to bude jen krmení, přebalování a hlídání bobečku :grinning:
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Šári a mám zase po šmírování :grinning: , Pardubice jsou zapadlý sněhem a nevidím ani na silnici spojovací
8. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Veru, příbuzný si nevybereš, my jsme zase Homolkovi hadr :wink:
Já myslím, že až ten náš mladej vyleze, tak nebude ječet z šoku, že je na světě, ale z šoku, jaký exoty má za rodiče :grinning:
Přepisuju požární zprávu na naši chaloupečku, ty papíry, to je vopruz vám povím... to má tak do půlnoci :confounded:
8. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Woblu, jj, ono je všude něco, to je jasný :grinning: , my jsme byli tuhle jako Hujerovi, když jsme šli všichni na UTZ :grinning:

Teď jsem četla, že zavřou přechody pro kamiony :confused: , chudáci chlapi
Gabčo nemáš manžu někde na cestách???
8. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
very nemas co litovat, me je lito ze jsem se na ne vyprdla a ze mi na 3Dcku ukazala akorat buchtu :grinning: :grinning: :grinning: ale tu tam ma doted :grinning: :grinning: :grinning:
very najdes si svoje tempicko, svuj systemek a ono to pujde neboj, nebo snad nektera maminka tady vypada ze na seba nema chvilku? ani jedna nechodi v pytli od brambor a umounena od popela... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.