• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no jo holky dnes to tam fičí o sto šest teda hrůza dobře je doma za oknem to vám povím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Soni, :grinning: :grinning: :grinning: , má ji tam jo??? :grinning: , to mě zase rozesmálo :slight_smile:
hele, ale popelky jsou nejhezčí :dizzy_face: , vzala si prnce a žila šťastně až do smrti :grinning:
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
prnce=prince
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Hele teď jsem zjistila, že mi pes sežral 2 tablety Rennie na pálení žáhy, co jsem měla vedle postele :astonished: To by mu nemuselo nic udělat, ne :confused: Měl si vzít spíš septisan, co se válel vedle, třeba by mu tak nesmrdělo z držky :rolling_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
tý jo se tam tak mete, že si zítra ani nepoznáme auta, ještě že zrovna stojím poslední v první řadě, ale chudáci ty ostatní :grinning: , přes ten sníh nebude vidět ani odemykání, takže to bude pech :grinning: , to aby jsme si začali přes víkend vyrábět cedule se jménama :grinning:
8. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
teda woblud ty máš teda dobrý hemzi to ti povím tak ráda sezasměji teda
8. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
jj very ma ji tam :grinning: :grinning: :grinning: asi uz ji zustane... :grinning: :grinning: :grinning: jestli si to jednou ona nerozmysli... :grinning: :grinning: :grinning:
jo nejhezci ale to je nekdo nejdrive musi oklepat od popela... :grinning: :grinning: :grinning:
woblu no rozhodne ho nebude palit zaha... :grinning: :grinning: :grinning:
Woblu, to se mi snad zdá :grinning: :grinning: , dneska je tu fakt veselo :grinning: , tak teď se může ncpat čím chce a pálení žáhy nehrozí :grinning: , je to borec :sunglasses:
to mi připomnělo, že si takhle kámoška koupila větší balení polomáčených sušenek, že jako přijde z práce, udělá si čajíček a ty sušenky k tomu a než se stačila zeslíct a uvařit si čaj, tak milý jorkšírek sežral celé balení a nechal tam jednu usmolenou půlku sušenky :grinning: , taky byla nadšená :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj hočiny.
Tak u zubaře dobrý, ale pak ještě výběr koberce a tisk různých podkladů k hypotéce a zastavila jsem se teď. Jdu si dát kafe a dočíst.
Ohledně těch fotek, pokud jste se k Anežce nedostaly, nedivte se, já se tam nedostanu taky :frowning2: Zapomněla jsem jména alb, nějak jsem to pětkrát měnila a pak jsem to vypustila... Až budu mít chvíli, tahle alba smažu a založím nová, to by mělo jít. A hlavně kvůli sobě si tam dám jednotný název a heslo... :grinning: :grinning:
No, jsem pako...
8. led 2010 v 15:01  • Odpověz
hoja, hoj,
koukám, že je tu dnes veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
woblu, ty máš teda hlášky, jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning:

Very, ty jsi teda kaskadérka s takovým bříškem chodit ven, když už musíš, tak hlavně opatrně :wink:

Delf, hezký telefon máš v merku :wink:

Sarii, to jsi na tom jako já, před vánoce jsme šli s manžou z poradny a měli jsme se zastavit v lékárně, vyšla jsem ven mluvím na manžu, stál u kočárku a drndal Kubíka a on na mě bacha na tý zámkovce tady je led a já na to kde? Stoupla jsem na to samozřejmě druhou nohou a držkopád jak blázen, kapky letěly, Beba půl metru před kočárem a já tam ležela jak žába v novém kabátě. Než aby se mě snažil pomoci manža vstát, smál se jak blázen :grinning: :grinning: .
8. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj,

woblu ty máš teda dobrýho psa :sweat_smile: :grinning:
no tak to hrdlo já měla ve 20tt 42 mm a ve 22tt už 32mm takže se mi za dva týdny zkrátilo o 1cm.Jsem zvědavá jaký bude toho 18.1.?????
holky mě zas dneska ty střeva dávaj zabrat :frowning2: já už nevím co s tím a to už jsem toho zkusila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very rodiče neposlouchej, vyprdni se na ně.Všechny jsou stejný.Mě by zas novej kočár nedopřály babky.Prej, že ten co mám je tak krásnej, ale na hov..o :angry:

Tesi ty brďo taková klouzajda :sweat_smile: :grinning: no já vidět takhle manžela tak se taky chechtám :grinning: no ale zvednout tě mohl :sweat_smile:
8. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Gab,
tak hlavně odpočívej, se střevama teda nevím, co bych poradila :confused:
No, já bych se taky chechtala, o tom žádná. Ale víš co, chlapi jsou jiní. Minulou sobotu jsme byli v kině na Avatar a moje mamka hlídala, jdeme domů a tady na Karlovině je to samá zámkovka, vedeme se s manžou za ruku a pod sněhem byl led, manža na něj stoupnul, a né že by se pustil, zavrávoval, nohy mu podjeli, a držel se mě jako klíště. No, já nemít solidní základnu a být hubeňour, tak ležíme oba dva :grinning: :grinning: .
8. led 2010 v 15:25  • Odpověz
to je dobrý tesi,ale na jeho místě bych se teda taky smála :stuck_out_tongue_closed_eyes: však už ho jdu objednávat a pak se připravit na noční :frowning2:
gabi takže ti není moc dobře co?
8. led 2010 v 15:28  • Odpověz
delf, já se mu fakt nedivím, mě spíš dostalo, že tam jen stál, čekal co udělám, jestli jako vstanu sama a výtlem totální :grinning:
Tak ať noční uteče, kde děláš?
8. led 2010 v 15:30  • Odpověz
no v jedné fabrice radši nebudu jmenovat :wink: to víš chlapy málo kterej by hned pomáhal na nohy nejdřív si to musí užít,a pak až se dost nasmějí tak pak pomůžou :grinning:
8. led 2010 v 15:32  • Odpověz
holky, já teda aky dneska ještě musím na nákup, ale čekám , až dorazí manža a pohlídá Kubíka, protože do tohohle marastu s kočárek nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 15:32  • Odpověz
no, já taky v jedné dělala, ale ne v Pardubicích :wink:
8. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Danča u zubáka dobrý, to je fajn slyšet, zubaře nemusím :rolling_eyes:

Tesi, tady se to dneska hemží zážitkama, Šári se válí po zemi, ty se válíš po zemi a manža se směje :grinning: , já bych to viděla tak jak psala Gabi :sweat_smile: , ikdyž nevím můj manža je jiný, ten když já fičela ze svahu a nedokázala zastavit, tak za mnou dojel s infartovým stavem :grinning: , jak se bál, že sebou někde říznu
ale, že se tě držel jako klíště,mě taky pobavilo, to víš pud sebezáchovy funguje dobře

Gabi, to u nás bylo taky tak s kočárkem, manža půjčil autosedačku jako kdyby to náhodou přišlo dřív, tak ať nevezeme prcka v ruce a tchýně na to řekla, že už mohl půjčit i ten kočárek a nemusel se kupovat nový :pensive:
a teda s tím tvým bobkem nevím, nevím :confounded: :confounded:
8. led 2010 v 15:34  • Odpověz
No Very, to jo, u mého manži je pud sebezáchovy rozhodně na svém místě :grinning:

Dani, toho zubáka závidím, mě po porodu odešel zub, před Vánoce mi vytrhla nervy, teď mi ho chtěla zadělat a já si ho před vánoce rozštípla v půli :angry: , takže místo výplně bylo trhání a to prosím bez injekce, jsem myslela, že se po..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Příští týden jdu na KO a rozhodne se, co s tím, jestli půjde korunka, nebo nástavba nebo jako co. Každopádně momentální průvan v puse je docela nepříjemný :grinning: :grinning: :unamused:
8. led 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

Dani- kuchyň krásná. Sice mám trochu jiný vkus,ale je praktická a dobře řešená. Zatim jen závidim :wink: :wink:

Luuci- fotečky z vánoc super. Anetka je super parádnice. A máte hezký byt.

holky já včera sundala vánoční výzdobu, ale stromeček ještě nechám. Je krásně rostlý a neopadává.

Dabli- holka neblázní, moc se tomu poddáváš. Trápíš se sama uvnitř a to ti rozhodně nepřidá. Ty aspoň víš, že můžeš být přirozeně těhu jen to prdne :wink: :wink: .

Very- fotečký prostě nádhera, mě zaujala nejvíc ta první.
8. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Luci, Delf, ať to v práci ubíhá!

Very, opatrně v tom autě!! A na chodníkách taky! hele, toaleťák, to nemůže koupit manžel??? Já vím, mě se na to taky ptali a taky jsem to všechno chtěla udělat sama, abych si mohla říct "zvládla jsem to", ale není to dobrý přístup... a v tomhle počasí už vůbec ne!
K těm fotkám - dobře si udělala. A k těm příbuzným, nooo, jsou jaksi součástí světa.... občas bohužel...

Gabi, no jo, aby taťka dojel, viď?? Ale ty přechody jsou zavřené jen ze Slovenska, ne??
Mému manželovi tohle počasí vyhovuje, kamioňáci nejezdí, on jim nemusí dělat papíry a bude mít pohodovou směnu, si říkám...

taky jsem spíš kapucový typ

Wobludko, aby psovi nesmrdělo z držky :grinning: :grinning: :grinning:

A já razím na anglinu, babička vozit. Večer kouknu :wink:
8. led 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
Very- docela jsem se při čtení tvých tchnovců nas.... Co jim je potom, že máte nafocený fotky :angry: :angry: .
8. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Holky, tak se teda docela děsím jak dojedu v tomhle počasí do HK do práce :astonished: manža jede z Prahy a prý jedna bouračka za druhou :astonished:

agi, z Vánoc není ani jedna fotky z našeho bytu :grinning: jsou tam od tchýně a od našich :wink:

Very, na tchýni kašli..fotky jsou krásný :dizzy_face: budete mít vzpomínku..v příštím těhu chci tohle taky absolvovat :slight_smile:
8. led 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
Woblu- ty jsi stejně číslo :grinning: :grinning: :grinning:

Ten Šilháneček je stejně hodňoučkej :slight_smile: :slight_smile: .Jsem tam volala ,že potřebuju doporučení do tý Plzně a ,že se tam teď nedostanu a manža až pojdede ze školy buď dnes a nebo v úterý ,že by se tam pro něho stavil. Václav říkal, že ho již dnes napíše a nechá ho na recepci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. led 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
Luuci - a já myslela, že je to vaše no.

Já až budu taky jednou snad těhu tak chci taky takový fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
8. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Agi, já vonece ještě nechala, nějak rychle mi to uteklo a jak napadl ten sníh, tak já si výzdobu ještě nechám a stromeček ten je u nás jasný :wink:

Dančo může nakoupit, on i chodí nakupovat, ale jak píšeš :sweat_smile: a hlavně jsme se sešly s mamkou a nakupovaly spolu, u toho aspoň pokecáme a pak zase každá domů :wink:

Luci, do HK opravdu opatrně, jestli to manža stihne, tak ať tě radši odveze, tohle za nic nestojí, copak já se tady jen tak krokem courala po městě, ale do HK už je to přeci jen kousek cesty, teď v pátek všude aut a vždycky se najde nějaký prase, které tu nehodu způsobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

holky a jinak díky moc za podporu a povzbuzení :dizzy_face: , ono to těhotenství a ty slavný hormony moc nepřidají :sweat_smile: :slight_smile: , takže díkec :wink:
8. led 2010 v 16:07  • Odpověz
agi, jojo, Šilhan je hodňoučkej :dizzy_face: takový zlatíčko :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Very, no to já pojedu sama..by pro mě ráno zase musel a Anetka ted vstává až kolem 9. to bych si tam pěkně počkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 16:08  • Odpověz
kuk do alba za chvilku smazu :wink:
8. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.