• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci, aha :wink: , no jo tak to je zase fakt, tahat Anetku z postýlky ráno to by byla chudák :unamused:
tak opravdu opatrně cestuj :wink: a ať je pro tebe cesta co nejpřijatelnější :wink:
8. led 2010 v 16:12  • Odpověz
já to stihla :wink: , krásný, jak pěkně pereme a červená kombinézka krásná :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:14  • Odpověz
nic ženy, žehlení mě zase obešlo, tak jdu otřít aspoň prach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Soni, Karlička je kouzelná :wink:
8. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Holky manžel přijel už včera ze Švédska.ráno vysločil a jel do Kolína nakládat.No nevím nevím padá pěkně, ale snad dorazí v pohodě :wink: Už jsem si zvykla, že se vždycky vrátil tak ani nic špatného nečekám.Prostě mu musím věřit.. no i když nehodu už měl a byli jsme z toho vykulení všichni.Jemu se nestalo nic jen potloukl kamion a odnesli to lidi v osobáku.Paní byla 2 měsíce v nemocnici a pán jen odřenej.Ale před očima to má prý pořád...

Very hormony o tom něco vím Bulím i u filmu.Na čt1 dávaj seriál a včera umřela Kler a dnes měla pohřeb no tak jsem si pobrečela :sweat_smile:

dani jasný aspoň mají chvíli odfrk :wink:
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Soni Karlička je kouzelná :dizzy_face: a kde je to miminko co jsem chovala???????????????
8. led 2010 v 16:26  • Odpověz
No občas ze mě něco vypadne :grinning:
Soni :dizzy_face: stejně nechápu, jak to mimčo z kočárku v Santa Marii může už být takový člobrda :dizzy_face:
JJ, Šilhán je zlatíčko :dizzy_face:
já bych šla snad taky radši uklízet, ale musím připravit tu debilní zprávu... a to nejsem ještě ani v půlce :confounded: samý vzorce, to se tak blbě opisuje... No a jestli nás s tím nějaká pí na stavebním úřadě vyhodí, tak budu zuřit. Jak já ty úředníky miluju :grinning: :grinning: :grinning: už chápu, proč si některý lidi před návštěvou úřadu dávají panáka :grinning:
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
dekujem, taky nevim kam se to miminko podelo... :sweat_smile:
priste uz bude behat na sraziku :sweat_smile:
8. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Soni, týjo, Karli je už velká holka :astonished: a je teda šikovná, jak hezky ťape :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Jsem správně v naší diskusi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ???
8. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Soni, no to je fakt, to bude, Karličku už asi v kočíku neudržíme :sweat_smile:
já mám otřený prach, ještě vlítnu na žaluzky s prachovkou a čau a žehlení teda snad zítra nebo pozítří a jak včera říkal manža, vys.. se na to, já až budeš v pondělí v porodnici tak to vyžehlím :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Šári se nestačíš divit co??? :grinning:
8. led 2010 v 16:41  • Odpověz
no taky jsem ted venku cumela jsem ji postavila a ona stala, koukala, ja stihla vyndat fotacek, vyfotit a ona stala a koukala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Gabčo, tak to brečení už jako dost polevilo, ale pamatuji si přesně to období, kdy mi tady holky psaly, že už to neskončí ani po porodu :grinning: , mě teda včera dojala kriminálka :pensive:
8. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Soni je boží :dizzy_face: , vždycky :dizzy_face: , jen chudák na takovou tíhu sněhu, tu nožičku nemůže ani zvednout ne :sweat_smile:
8. led 2010 v 16:44  • Odpověz
ještě tu dneska chybí Sanuska, asi Cel nechce mamku pustit a taky Žofík a mamky dvojčatovky, Artep a Evča a byla by to skvadra :slight_smile:
8. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Zdravím,i já se divím jak se tu povídá,vida trochu sněhu a hned všichni u PC. :grinning:
Soni,teď jsem chtěla napsat a to už chodí a ona tam jen stojí :grinning: holčina jak lusk.za tou se budou kluci otáčet už ve školce :wink:
Def,hezký telefon mi jsme oba zatížený na Nokie jiný jsme zatím neměli,holt zvyk je železná košile jak se říká.
Líbilo se mi,že toaleták by mohl koupit i manža,ale já bych si pro něj taky zajela co kdyby koupil špatný :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:48  • Odpověz
very no to neudrzime :grinning: a neboj zvedala je hezky :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Helou

Hm, tak Karli jsem prošvihla

Very drží teda spíš Míša....

Venku kalamita

Cel chrní

Mamka na skypu.

Jdu to tady přelítnout
8. led 2010 v 17:03  • Odpověz
No, nestačím... už asi 4. stránka :astonished: :astonished: :astonished: .

Gab... to mají na mysli ten kočárek, co jsi ho popisovala včera??? Ten "demont"???

Jinak volám SLÁVA... Mar se dneska p o p r v é přetočila na bříško!!! Už bylo na čase... Teď ještě aby se v tom zdokonalovala :confused:...

Soni... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:07  • Odpověz
no venku jen stala a koukala ale snaha o nejaky krucek byla, za ruce tapala krasne, doma kolem nabytku uz je machr, zacina se poustet a sama vykracovat :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Hele Sar nemáš se větnovat?????????????????? :sunglasses:

Věru Věru tu chybí...

Wobllu jsem se zasmála, jsem se chtěla zeptat jakej má dech a on vlastně sežrale Rennie :grinning:

Luc opatrně!!!!
8. led 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Soni - co bylo v albu??????????????????????,,,, Jsem přišla pozdě
8. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Woblu... teď už chápu povel: běž do prdele... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Soni... je to "vopice" šikovná!!!

San... no, není reakce, tak nemůže bejt ani akce :wink:...
8. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaak, Sar n dobrá, děláš dobře u nás najdeš reakce vždyyyyyyy :wink:
8. led 2010 v 17:23  • Odpověz
no jo mam co nahanet :grinning:
8. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Sanusku jsem vyvolala :slight_smile:

nefungoval mi koník :angry:

co to je větnovat?????

Šári, gratulujeme k přetočení na bříško :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Sanu- ahoj :slight_smile:

zase to tu začíná ožívat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My jdeme se švagrovou večer do pizzerie tak jsem zvědavá jak tam dojedem.
8. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Very... ty máš na Sanusku nějakej to... telepatickej vliv... to není náhoda :grinning: :grinning: :grinning: !!!
8. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Agi aby jste v pizzerce nemuseli přenocovat to by bylo mrzutééééééééééééééééé :grinning: ňam bych si taky dala pizzu - ahoj Agi :grinning: :slight_smile:

Very co? Jaký větnovat??
8. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.