• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky holčiny.... :slight_smile:

Tak copak jste dnes probírali..... :wink: Asi to bude jídlo a mužský co....? :wink: :grinning:

Tak mi dnes psala kámoška,která je v 33týd. ,že ji dnes odvezlo Áro do nemocnice,že ji začalo šíleně bolet břicho a prý měla i stahy.....Hned ji napojili na kapačky a nějaké přístroje a snaží se holčinu tam udržet co nejdýl...Má moc strach,protože se jim to povedlo po 9letech snažení....
4. čer 2009 v 17:33  •  snaží se  • Odpověz
halooooooo kde jste všechny...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 17:48  •  snaží se  • Odpověz
trooli to je strasne, ale snad budou v poradku... :wink:
4. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Soni ahoj..... :slight_smile:
Tak teď jsem se dočetla,že máš nový sestřih můžu,taky juknout.....A co Karlička zlobí maminku.....?

Myslíš,že když by v tomto týdnu porodila,že malá bude v poho....?Mám o ně moc strach.... :frowning2:
4. čer 2009 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz
Montujeme postýlku :dizzy_face:

V porodnici se mi líbilo - no, možná to byl jen první dojem, ten druhý, při porodu, to je s otazníkem... :wink: A na chodbě tam je internet, takže pokud budu schopná, budu na příjmu....

Sanusko, výbavu z lékárny myslím takové ty základní věci, postupně doplňuju seznámek a až bude komplet, klidně Ti ho pošlu :wink:
4. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Rychnov,tak to je dobře ,že se ti v porodnici líbilo....tak to je fajn,že tam je internet,alespoň nám můžeš podávat hlášení..... :wink: teda pokud budeš mít čas...... :wink:
4. čer 2009 v 18:10  •  snaží se  • Odpověz
Soni, sluší Ti to :wink:

Evčo, jo, oni se při porodu nachechtaj... jde o to, abych to nějak přežila já :confused:

Sanusko, s tou tlačenkou - to nemůžeš napsat ráno, když si můžu skočit do masny?? Já tlačenku miluju :dizzy_face: Ale dnes mám brambory na loupačku s tvarohem, máslem a mlíkem, to je taky mňamka. Jdu na ně :wink:

Troli, koukni se na tyhle stránky na 33. tt. Miminko by bylo s velkou pravděpodobností v pořádku :wink:
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=73
4. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Dani no to by bylo super, doufám, že na něj nezapomenu než porodíš :sweat_smile:

Trooli, ale tak 33tt není "už zase taková trága" nebo??? Max by bylo malé v inkubátoru aby se dohřálo a dobralo sílu, ale myslím si, že by to bylo v nejhorším případě v pořádku, kdyby došlo k porodu......
Koukni na Sari, ta neměla ještě ukončenej 35tt... :wink:

Ha, že by špuntě bublinkovalo? :dizzy_face:
4. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Holčiny ,tak teď mi přišla sms od kámošky - Máme holčičku Terezku 1650 a 40cm prý bude v poradku.... :dizzy_face: Mám velkou radost,až jsem se z toho rozbrečela....
4. čer 2009 v 18:19  •  snaží se  • Odpověz
Zdravím kočky,

my jsme byly od včerejška u našich :slight_smile: Bylo to bájo jako vždy :slight_smile:

Co je tady novýho?

Zítra jdem ráno na plavčo a pak vezu Anetku na výměnný pobyt k našim :sweat_smile: a my půjdem na Perštýnskou noc :slight_smile: Kamarád udělal včera státnice, tak budem asi oslavovat :dizzy_face:
4. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Rodila v H.K. a je tam moc spokojená s doktory i sestřičkami......Jinak je z Pardubic a přístup doktorů byl prý hrozný.....
Tak buď zítra nebo v sobotu razím do porodnice v H.K. ...ani nevím kde ji tam budu hledat.... :sweat_smile:
4. čer 2009 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz
Troli to je jako ta jak je v tom 33tt????????????????????????? :confused: Jako přístup dr v pcích????

Luci čavec, hele ani mi tu Perštýnskou nepřipomínej :angry:
4. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
trooli no vidis, supr :dizzy_face:
4. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
sanu, proč?? my jdem jen na chvíli, obejdem to, dáme si něco dobrýho a půjdem do hospy :wink:

trooli, super :wink:
4. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Sanu jo to je ta ,která byla v tom 33t.... :slight_smile: Tak má holčičku..... :slight_smile: Jo dr. přístup v Pce špatný ....

a co se ti stalo ,tak strašnýho na Pernštýnský noci....?
4. čer 2009 v 18:37  •  snaží se  • Odpověz
Trooli na perštýnský nikdy nic špatnýho, právě že to byla pokaždý nejlepší pařba roku... :grinning: Takže tam ani radši nepůjdu, protože bych byla akorát naprdnutá že musím dom... :sweat_smile: :wink:

Luci no to já jen tak kvůli tý pařbě, ale zase ráno v sobotu když vstanu, tak mi bude fajn a manža bude mrtvej, to mě pokaždý hřeje u srdce, že druhej den netrpím :grinning:
4. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Trooli tak to je super, hlavně, že jsou holky v pořádku, to byl teda fičák ty jo :confused: :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Soni, týýýjo účes je bomba :dizzy_face: moooc ti sluší :dizzy_face:
4. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Soni střih byl dobrej, ale moje vlasy jsou na prd

Trooli to byl teda fofr, no ale hlavně, že jsou v pořádku :grinning:
4. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Tak to byl fakt fičák vůbec tomu nechci věřit..... :dizzy_face: Hlavně ,že jsou v pořádku....A to jsme se včera domlouvali,že dnes se u ní stavím na kafčo a už jsem to nestihla.....
4. čer 2009 v 18:47  •  snaží se  • Odpověz
Míšo co manža, už komunikujete, nebo máte ještě tu krizi? :grinning:
4. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
jé holčičku Terezku tu má moje neteř

Soni- bud v poho jooooooooooo :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Soni suprrrrr sestřih.... :dizzy_face: hodně tě ten sestřih změnil....viděla jsem u rychnov v albíku tvoji fotku ze srazu a je to změna 100%.... :wink:
4. čer 2009 v 18:53  •  snaží se  • Odpověz
Sanu on komunikoval už včera, bylo mu jasný, že to přepísk

dneska už jsem byla šušinek a myšáček a nevím co všechno, no srandy kopec
4. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
miso- vidíš jak by tě láskou sežral :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Sanu jo to je přesný, taky jsem se tlemila :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Agi to on jooo, jen to nepřizná :grinning: :grinning:

jdu si vytáhnout šicí stroj a spravit mu kalhoty :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
luci no bylo mi divny ze vsem to jde otevrit jenom tobe by to neslo... :grinning: :grinning: :grinning:
holky fakt dik, proste jsem to potrebovala... a hlavne az takhle radikalne... :grinning:
agi s cim mam byt vpoho?
miso nene vlasy kazde potrebuji neco jineho a to by dobra kadernice mela vedet a poradit ti co s nimi jde a co ne a co by ti sluselo... takze ja rikam strih byl na ho... :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Trool... Terezka je malinká, ale vyklube se... Švagrová rodila v 34. tt a malá měla 1 500 jen si měsíc pobyly v nemocnici :wink:
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.