• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
sarii- cooooooooooooo!!!! běž kamsi.... :confused: :confused:

Karlička je čupr slečna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Sar viiiď čéče.

Very hele založ si třeba telepatickaverca.sro :grinning:
8. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Agi, pizzu bych si taky dala a potom nějaký zákusek a pěkně se nechat obsloužit :wink: :slight_smile:

jsme se doma s manžou smáli, že jak má napadnout ještě přes 15 cm sněhu, že bychom si měli zajistit sáňky, aby jsme do té porodky dojeli bezpečně :grinning:
8. led 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Sanu- musim ti oznámit, že jsem dostala k vánocům dvd z koncertu DM v Edenu a myslela jsem, že ho vyhodím z okna. Mám to přes dm shop ,ale někdo to natáčel z dálky a stojí to za h....
Ale asi jsem se tam našla a to fakt, z tou igelitkou na hlavě :grinning: :grinning: jsem absolutně nepřehlédnutelný žlutý flek.
8. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Agi Sar opakovala Woblu :grinning: Nebo se pletu? :grinning: :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Sanu, dobrej nápad :wink: :grinning: , moc hezký telepatickaverca.sro :grinning: ,větnovat - no ty jsi to psala Šári na předešlé straně?? :sweat_smile: , jdu se tam vrátit, jestli jsem to blbě nepřečetla
8. led 2010 v 17:34  • Odpověz
no nepřečetla????, ale jsem teda asi fakt mimo, takže telepatickavercamimoň.sro :grinning:
8. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Sari jo ten on je hezký jen na oko........ :sweat_smile:

Very zákuseček :confused: už mám sliny na jazyku :sweat_smile:
zdravím Agi a Sanu :wink:
8. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Věnovat....................soráč :grinning:
8. led 2010 v 17:40  • Odpověz
takže jako jsem dostala hlad, tak jdu ohřát večeři :wink:
8. led 2010 v 17:41  • Odpověz
aha věnovat a teď jako komu???? :grinning: z vás to leze jak z chlupatý deky???? :grinning:
8. led 2010 v 17:42  • Odpověz
A co máš za lahůdku Very?

Ha, Sar se už asi věnuje :grinning:
8. led 2010 v 17:42  • Odpověz
tak prý až za chvíli papu, tak já budu přemýšlet co bych si dala dobrýho po večeři :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Já musím jít hledat Cel teplou kombinééé a pak koupat.

Kdybych se náhodou vytratila.........................
8. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Sanu, máme kuře na paprice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jako manžílkovi? že by? :zipper_mouth:
8. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Very noo to bych si taky dala....

A dneska si asi Cel přišla na ruce!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:45  • Odpověz
no my budeme celý víkend přát dobrou s kobrou, aby jsme to vyburcovali doma k nějaké činnosti :sweat_smile: :pensive:
8. led 2010 v 17:45  • Odpověz
juu very delas chte, vymenim za cukrovi :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Soni, cukrovího máme doma ještě dost, ale přijeď se šufánkem a nandám ti :grinning:
8. led 2010 v 17:48  • Odpověz
nemam sane :grinning: :grinning: :grinning: a auto bych ani nanasla, nevim kam ho zaparkoval :grinning:
ja to vidim na nadivku s kuratkem a ryzi, tu prdka miluje :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Soni, to taky není špatný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak už mám teda hlad a už jdu :wink: , tady to je tak na vlek už ani na saně :grinning:
8. led 2010 v 17:53  • Odpověz
ja taky ale prdka ma hlubokou pulnoc me v naruci takze ja mam smolika :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Sanu, Šári - dneska samý pokroky :dizzy_face:
u nás se smaží kuřecí křidýlka, bude rejžička a manžel tvoří jakýsi přeliv, viděla jsem tam nastrouhaný jablko, tak nevím nevím :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Jsem ZDE ! Tý jo,ale nedočítám :confused: Se bojíte sněhu? Já jsem teda statečně byla s Klaudi na vycházce - za každého počasí :wink: No,ale ani mě tak nebolej nohy,jako RUCE od tlačení kočáru těma závějema. :fearful:
8. led 2010 v 18:13  • Odpověz
No,tak jste se vyklábosily odpoledne,co a teď už na mě prdíte... :grinning:
8. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojda tak tak doma u PC.My ted dorazili z Hk cesta šílená.Od rána po doktorech to je taky šílený od 10 do 17 ve fakultce s dcerou páč měla teploty a 3 doktoři a přesně nevědí co ují je.Možná sl.střevo ale na UZ zas nebylo vidět.Tak dostala atb na močák.V neděli na ko jestli to není ten slepák.Ale to čekání tam.A já mám tu krevní skupinu O pozitivní tak hurá.
8. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Tesi... taky máme nakročeno na Avatar, jaký to je? A byli jste na 3D???

Very... prej budete aplikovat dobrou s kobrou :astonished: ... A já ti chtěla poradit maliníkový čaj, lněné semínko a masáž hráze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
8. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Holky zejména Daníííííí, dotázek:
Kluk je sexy nebo kluk je sexi ? Podle mého kluk je sexy ale proč????? Mladá mi tvrdí, že je sexi (s měkkým jak dodává - no, mladá). Každopádně já jsem zvědavá proč. Sím sím potřebuju to gramaticky zdůvodnit.
8. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Šári, jj to lněné semínko kupuju hubou už taky asi 14 dní :pensive:

jdeme na procházku, manža sníh miluje a nemůže si ho nechat ujít :slight_smile: , tak jdeme obejít sídliště
8. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Pavli, sexy je snad odjakživa s tvrdým :sweat_smile: a zdůvodnila bych to víš jak .... :grinning:
8. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.