• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jestli chce sexi s měkkým, tak to bych nebrala :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:52  • Odpověz
a už jdu páááá
8. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Gramaticky děvčata, gramaticky :grinning: nedejte se strhnout k nějakým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Palvap, nebude to sex bez sexu jako hrad bez hradu,takže hrady tím pádem sexy asi blbost,co,ale to už je let co jsem ze školy venku a proto bych měla mít nějaké dětičky,abych si to vše zopákla. :wink: Počkej,až přijde někdo zkušený,tak nám vše vysvětlí.
Very,bacha ať ti nepodklouznou nohy,drž se jako klíště,jen jestli nejdete hledat taky nějakou pizzerii. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jinak souhlasím s very,s měkkým nebrat,ale jaký si to uděláš takový to máš :grinning: mě dneska ty rčení nějak jdou,že :grinning:
8. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
ženy jsme doma a úplně OK, je tam tolik sněhu, že to nemá ani kde uklouznout :grinning: , ale teda chumelí moc moc, z okna se to nezdá, je to drobný, ale mete se :dizzy_face: , manža zhodnotil situaci tak, že škoda, že jsem těhotná, že by mě vyválel ve sněhu :sweat_smile: , tak to abych si na příští rok nacpala polštář pod triko :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Veru,tak hlavně že jsi neuklouzla.Je tam fakt nádherně.Taky bych se šla procházet...
8. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Já jsm jen na skok, prolítla jsem...
Sarii, my byli v Cinestar, tam 3D není, Avatar je prostě nádhernej filmík i s přestávkou na čůrání, což je fajn, chystáme se ještě jednou do Cinema City do Afi na 3D pro správnej zážitek :wink:
8. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tedy, tady se pěkně povídalo!!

Soni, fotky jsem nestihla :pensive:

Sari, gratuluju k přetočení!!! To je super!

Pavli, vzpomínám-li si dobře ze základky, tak x patří mezi tvrdé souhlásky a proto tam je tvrdé y. Ale to vysvětlení "s měkkým nebrat" se mi líbí víc :dizzy_face:

Budu tu (asi sama) ale to neva. Překný večer a příp. taky dobrou (s kobrou) :wink:

Jo, ještě něco, zabila jsem malým cinzanem to, že jsem zvládla půl roku plně kojit. To je pro mě takový sportovní výkon, že jsem si musela osladit život. A zítra první mrkev :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dani-tý jo,už 1/2 roku!!! To je hrůza,jak to letí.A ke kojení teda gratuluju!!! Kdo ví,jak dlouho vydržíme my.Zatím to teda jde,tak uvidím,jak dál.Ale i tak si říkám,že kdyby to teď skončilo,tak i to budu brát jako celkem dobrý výkon.
A jak dál? Jak to budeš praktikovat dál?
8. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Holky,v albíku mám tříměsíční Klaudi,tak můžete kouknout. :wink: Taky jsem cvakla,jak už je jí plná vanička.Na tý fotce je to snad vidět víc,jak ve skutečnosti :confused: .
8. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Věrko, kolem třetího měsíce jsem taky nevěřila, že to vydržím... Tak uvidíš, zvládneš to. A když ne, svět se nezboří.
Jinak Klaudinka je kus! Krásná holčička :dizzy_face:

No, jak dál, mrkev brambora, za chvíli maso, a pořád kojit a kojit. Nechce se mi teď kupovat mlíko, když mám svoje. Takže asi budu kojit do roka. Jestli jsem ty pokyny k příkrmům dobře pochopila, tak buď budu kojit nebo začnu shánět akce na mlíka, abych se doplatila... . Uvidím, mety si nedávám, říkám si, že je to jedno... ale asi to ještě zkusím dál.

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Tak to jsem si nemohla nevšimnout ještě............

Jsem se fakt pobavila rozebráním tvrdého a měkkého zde přítomných dam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Věru to už je kusanec žesnký! Nám se ten molitan jen tak tak vejde do vaničky, tak ho pak spíš užijem do vany.... až bude větší......aby se nesmykovala...

Tak a brou pro Very s kobrou, spíš už po kobře :sunglasses:
8. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
... tak podle jazykové poradny Ústavu pro jazyk český akademie věd (a nedělám si nároky na to, že mám správně velká písmena) se sex skloňuje podle vzoru hrad a proto je tam tvrdé y. Asi tak stejně jako faxy.

A ta tvrdá souhláska je kravina. Já jsem si to spletla s f. Zkrátka jsem si myslela, že ta "divná" tvrdá souhláska, která nemá vyjmenovaná slova je x a ono je to f.
Jdu se kouzat (nebo spát) :grinning: :grinning:

Anebo přemýšlet, proč xylofon je xylofon a ne xilofon :grinning: :grinning:

Dobrou :wink:
8. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
Jdu kolem :wink: ... dala jsem Mar prášek, pustila Reguli čůrat...venku je krásně... kicho, klid, bílo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jo a mě bolí budka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Věru... no jo, Klaudis je už pořádnej kousek :wink: a koukám, ručičky jsou na programu dne...

Dani... jasný, kojit dál :wink: !!!

San.. no jóóó... ty aby ses nechytla toho "chytlavýho" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

A jdu pokračovat...
9. led 2010 v 00:53  • Odpověz
Tesi... kámoš byl taky na normoš a taky se ještě chystá na 3D :wink: . A další kámoška říkala, že musela jít v půlce zvracet :astonished: :astonished: :astonished: ...

Dani... dneska na Vás myslím :wink: . Ještě jsem si vzpomněla, viz kuchyň... supr jsou tlumiče pro tichý chod skříněk a zásuvek :wink: ...

Dabli už má odžitý včerejšek... tak teď už jen světlé zítřky :wink: :wink: :wink: ... moc přeju.
9. led 2010 v 08:50  • Odpověz
A dobré ráno...
9. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:

Very tak kdepak jsi, hlásíme se hlásíme..... Teda v tomhle jet do porodky by se mi nechtělo teda kdybych ji neměla "za rohem".

Venku to je krásný, ale jezdit bych v tom nechtěla. Teda s kočárem jo, ale pochybuju, že bych se někam dostala....
9. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno, drahé přítelkyně.

Tak jsem se (po vzoru Verči) rozhodla, že zvládnu vše sama a nechala jsem manžílka spinkat a vyrazila s Anežkou v kočárku pro rohlíky. Noooo, je to tedy síla! Já jsem snad ve sněhu ještě nejela... Jasně, jde to, ale pětkrát pomaleji...

A to sexy mi neje z hlavy, to s tím hradem je asi dobře ve chvíli, kdy jsou "dva sexy", jako hrady a jako faxy, ale když je někdo sexy, tak je to přece přídavný jméno nebo příslovce (tuším) a to nemá s hradem nic společnýho... jdu hledat dál. Pavli, ach ta moje soutěživost, přeci to nevzdám a i kdybych měla kámošce češtinářce volat :grinning: :grinning:

Hezký den!
9. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Sar pročpak jsi dávalla Mar prášek??? Zoubky?
9. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno, Dani pro rohlíky :grinning: sousedka šla taky a v krámě na ni koukali, jako jestli se nezbláznila - pekaři prej nemají šanci se sem dostat :grinning: naši jedou k ségře na oběd na běžkách (4 km) :grinning:
9. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jo, na běžkách jedině, když bude stopa :wink: :wink: :wink: ...

U nás pečivo mají :wink: :wink: :wink: ...

Mangel šel fotit město pod sněhem, tak jsem zvědavá, kdy přijde :grinning: :grinning: :grinning:...

Prášek na ten hemangiom :wink:, má ho po 8 hodinách :wink: :wink: :wink:...

A já jdu dělat česnečku...
9. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Danííí, nevzdávej se!!!!
Hledej dál. Sexy jako Hrady bych brala taky jako v případě podstatného jména, ale v té větě vystupuje jako přídavné jméno. Tj. skloňovat dle mladý, jarní atd. Už jsem skoro začala vymýšlet, že by to bylo cizí slovo a proto se to tak psalo. Ale není to nikde napsané.
9. led 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky, tak ja tady naivka vyrazila s limuzinou ven... :sweat_smile: ten kopecek co ani vlastne neni kopecek, ale neodhrnuty snih... no malem jsem chcipla, takze jsem dosla jen do nejblizsiho kramku, tam si koupila piti, jinak bych pustila dusi, nakoupila nejnutnejsi a trada spatky... :rolling_eyes:
no muzu rict horsi nez posilka... :rolling_eyes:
9. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojda to je počásko.Ještě že mám volno ale kolegyně z práce volala,že ze 3 pekáren dorazila jen jedna a ta ještě u nás zapadla.No jsem zvědavá jak zítra do Hk s dcerou na kontrolu. :wink:
9. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Bílé ránko!
Tak noc opět o něco horší,než ta minulá... Si tak říkám,kam až se nám to bude stupňovat??? :confused:
Klaudis samo vzhůru po 2h a ve 3.40h se rozhodla,že spát prostě nebude,a tak se tam do 5.30h vrtěla,pokňourávala a když si opět objevila ručičky,to byl mlaskot,jako o život.Takže sice nebrečela,ale výsledný efekt - mé bdění,to mělo tak jako tak. :sweat_smile: Tak jsem teda zvědavá,jak dlouho ji bude bavit čučet v noci do tmy místo spaní,protože mě to teda nebaví vůbec. :rolling_eyes:

Venku je sněhu jako někde na Aljašce,tak jsem zvědavá,jak dojedeme dneska na oslavu narozenin mojí neteřinky.Ty silnice vypadají dost hrůzostrašně a na nějakýho "hrdinu" můžeme klidně narazit. :confused: Naštěstí je to jenom do Mikulovic,což je asi 5km.
9. led 2010 v 10:42  • Odpověz
jo a cesnecka zni taky dobre... :sweat_smile: ja se tesim na to kuratko s nadivkou... :dizzy_face:
jinak very doufam ze mate doma sanky aby te michal mohl odvezt do porodky, jen doufam ze ji nemate daleko :sweat_smile:
9. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Danííííí,
mladá kluci byli sexi - odůvodňuje jako doplněk (kluci sexi > jako ti kluci životní ; byli sexi > oni). A děvčata by pro změnu byla sexy. Např. Kluci byli sami.
9. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
ahoj při sobotě

tak podle mého je sexy jako hrady a, když ne tak to máte stejně jedno. Tak jako tak tam je yyyyyy. :sweat_smile:

Včera jsme strávili v pizzerii dobré 4 hodky a každá jsme vypila flašku červeného a bylo nám skvěle. Měla jsem výbornou pizzu s kuřecím, nivou, smetanou, gorgonzolou a špenátem.

Tesinko- dnes jedeme na Avatar do 3D a vůbec nevím na co vlastně jdu. Nikdy jsem o tom filmu neslyšela tak se nechám překvapit.

Teď jsem si byla proházet cestu a ometla auto, protože v tomhle marasu mám jet do Solnice.

U nás nemáme obchod a tudíš ani pečivo :sweat_smile:
9. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
No jo, tak teď čtu odůvodnění Pavli a ta má asi pravdu. Jsem z toho jelen
9. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.