• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... tak u nás pekaři byli, čerstvé rohlíčky, mňam...

ale řízení auta nikomu nezávidím!!

Věrko, a proč nespíš, když si povídá??? Dokud neřve, spím. Na Anežku to zabírá. Takže nakrmím, položím, usnu, ona taky, jak dlouho si žužlá ručičky, netuším...

Pavli, se mi to nezdá, v tom slovníku Ústavu pro jazyk český Akademie věd ČR (a teď už jsem si dala na velká písmena pozor) se píše:

sexy
dělení: se-xy
příklady: sexy šaty; je sexy

no a ten příklad vlastně znamená "on je sexy", tzn. každopádně tvrdé... ale nevím, ještě budu pátrat.

Jdu zkontrolovat vařící se mrkev :grinning: :grinning:
Odpol. jdeme k novým sousedům okouknout dokončený byt a taky po babičkách, večer kouknu. Opatrujte se a těhulky, opatrně!!!
9. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojdy,tak tady je sněhu od rána nedělám nic jiného než vyhrnuju a vyhrnuju, a že toho máme pořádný kus na vyhrnutí :grinning: , to je tak když je manža pryč na zimu. :sweat_smile: No vsadím se, že až se vrátí, tak chumelit nebude :dizzy_face: .
Agy, tak synátor, byl na Avataru, a byl nadšen, ale přeci jenom je to kluk , ale skoro všem chlapům se to líbílo :sweat_smile: , tak se ti to bude určitě také líbit. :slight_smile:
9. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Hop- o čem, že to vlastně je??
9. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Dani,mě to nejde spát,když ji slyším. :unamused: Prostě jsem pořád jedním uchem u ní.
9. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Hezké popoledni :slight_smile:

hlásím, že žiju a stále 2in1 a večer bez kobry,páč se mi udělalo dost rychle nevolno :pensive: , takže jsem lehla a spala, v noci opět oblíbené záchody, ale i tak jsme s manžou vydrželi v posteli do půl 12 :sweat_smile: , takže jsme krátce po snídani-obědě a z oběda bude večeře :grinning:

Ženy, koukám, že slovo sexy potrápilo nejednu hlavičku, ale opravdu je to cizí slovo, jak psala Pavli, takže nad tím dále nepřemýšlejte, protože s tím my nic neuděláme a opravdu znovu opakuji, nemůže existovat "sexi chlap" s měkkým :grinning: :grinning:

Věrko, Klaudinky je opravdu kus :dizzy_face: , jsem ji viděla už večer, ale napsat se miuž nepodařilo.

Dančo, teda ty kaskadérko, dneska už bych nejela nikam, pozorujeme tady lidi jak si vyhazují auta s lopatama a jaký je tu na sídlišti chaos :grinning: , docela vtipné, jen si musíme koupit pořádnou lopatu, aby nás do té porodky to auto opravdu dovezlo, manža jde pro jistotu odházet obě auta, kdyby v noci zase napadlo ať to prý pak nemá tolik :grinning: :grinning:

Holky a porodnici máme docela kousek, sice ne úplně za rohem, ale snad by jsme dojeli :sweat_smile: , popř sanita tu dnes už byla naproti v paneláku, takže ta sem vyjela a to mě uklidnilo :grinning: , manža za oknem házel frajeřinky ať počkají, že mě tam přiloží :grinning:
9. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Soni, to že to byla posilka, tomu věřím, já se tady tlemím jen lidem jak chodí v tom sněhu, protože vypadají jak po vášnivým Silvestru :grinning: , jeden chlap nesl vejce, tak jsem čekala jestli sebou švihne nebo ne, ale nešvihl :sweat_smile: :grinning: , byla jsem trochu škodolibá se přiznám :pensive:
9. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
jdu dát vařit ten oběd, nebo spíše péct a pak se dám do toho žehlení, dneska už fakt :pensive:
9. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Dančo a ať příkrm chutná :wink: , musíš průběžně informovat, jak to zvládáte kojení a příkrmy
9. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Věrko, cestujte opatrně

Luci, ty se taky nahlaš, jaká byla cesta a co noční :wink:
9. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
no very reknu ti ze me se fakt udelalo hodne spatne, ono limuzinou pred sebou hrnout tu hromadu snehu nic moc... :confounded: takze jsem byla rada ze obchudek za rohem byl jeste otevrenej, nakoupila jsem neco abychom nechcipli kdyz tak hlady... :sweat_smile:
ted se uz cpu konecne prvnim jidlem, rovnou tou nadivkou s ryzi... :dizzy_face: prdka spinka, teda vypada ze se mozna budi, ale ja stihla odhrnout snih, teda, ja nemusela ani hnout prstickem, hodni lidi jeste nevymreli... :sweat_smile: vytrela jsem nahore i dole chodbu a mam splnino... :sweat_smile:
no rikam jsme vzhuru, takze mam po ryzi... :grinning: urcite mi ji sni... :grinning:
very a manzilek at poradne navoskuje sane, aby te zvladl do te porodky odtahnout :grinning:
9. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
pozdrav ze včerejší procházky, trochu se metlo :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3677529&vReferer=
9. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Soni, tak vidíš, já to taky říkám, že pár těch hodných se ještě najde :wink:
tak rychle bašti a Karličce nandej novou porci, jo a saně nemáme :sweat_smile: , museli by jsme obejít sousedy, ale vedle sousedka je porodní asistenka, teda se na ni teprve učí, ale snad by něco věděla :wink:
9. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
a už jdu vařit
9. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
jéééé Very, zakuklenci nebo eskymáci??? nevím :grinning:
9. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
hurááá, slavnostně hlásím vyžehleno

Pavli, asi jsme obojí :grinning:
9. led 2010 v 15:04  • Odpověz
very kde? ta moje hromada je tady stale :grinning: :grinning: :grinning:
musim pockat az usne... :sweat_smile:
9. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Soni u nás, u nás :grinning: a mám toho dost, ještě jsem přemáchla 3 věci v ruce a jsem utahaná jako kdybych složila kupu uhlí :pensive:
9. led 2010 v 15:12  • Odpověz
tak to ti verim :wink:
9. led 2010 v 15:23  • Odpověz
no a aby toho nebylo málo, tak jsem dostala chuť na dort za studena ze zakysaný smetany, tak se nám pěkně chladí v lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teď jdu ještě trochu přerovnat věci pro mladýho, protože dneska jsem vyžehlila zase pár věcí co jsem ještě dokoupila a už se v tom moc neorientuji, jak to nepoužívám :sweat_smile:
9. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Zdáreček při sobotě,já taky potřebuji vyžehlit,abych mohla vyprat další,mám jen jeden sušák a jak se to dá do koše,tak to tam pak dlouho leží :grinning:
Do rána teda,ale napadlo sněhu,jsem musela sama odhazovat,drahá polovička si užívá u vás v Hradci na volejbale :frowning2: ,tak jsem slaměná vdova,chtělo by to někam vyrazit,ale buď strávým večer tu a nebo v posteli s knížkou. :grinning: Jednu výhodu to má nemusí se vařit,jsem měla krupičnou k obědu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Věru... prej jestli se bojíme sněhu??? Odpolko jsem vyrazila ven, jako za plot a po 200m jsem se vracela. To se nadalo! Někdo odklidil sníh jen na šířku hrabáku a někdo vůbec, tak to se fakt nedalo. Silnici jsem taky nepřejela... A to v týdnu mám samý doktory :astonished: :astonished: :astonished: ...
9. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Šári, myslím, že to bude všude stejný, já od včera neviděla ani jeden kočár, že by vyjel. Člověk má co dělat, aby to ušel sám a né ještě s kočárkem :confounded: , nezávidím a snad se to trochu do toho týdne odrovná, zatím nesněží, aspoň u nás tak uvidíme jestli něco přibude nebo ne :confused:
9. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahojda tak já mám taky vyžehleno ale zas pere pračka tak bude další žehlení.Jé Very zrovna jsem přemýšlele co rýchlýho na snídani a dort za studena báječný.Jenže má zas příští týden mrznout to taky není dobrý.No jsem zvědavá jaký budou silnice zítra jdeme na ko s dcerou.
9. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojko, v posteli s knížkou je taky fajn :wink:, já dnes snídaňo-obědvala ovesnou kaši s jablíčkem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andi, mě čeká právě taky praní, od pondělí mám sušárnu, takže jsem se toho koše musela rychle zbavit :unamused:
A to jdete na KO v neděli nebo to má být až v pondělí???, hlavně ať to dobře dopadne, zajímalo by mě co jí vlastně je, chudáka ji léčí a ani neví na co :confounded:
9. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Very zítra do Hk do fakultky na dětskou kliniku.Poslala nás tam dětská že měla dle krve velikej zánět v břiše jako na sl.střevo nebo žlučník.Na UZ ale to sl.střevo nebylo vidět.Tak jí další dr.nabíraly krev moč apod.Nakonec že má zánět moč.cest ale že to může být i slepák tak tam pro jistotu zítra jdeme.No fakt děsný.A navíc Tě to deptá když Ti nemůžou říct přesně co.Very aby jsi v pondělí tu sušárnu využila.V pondělí jdeš na ko vid.
9. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak ted ve zprávách,že na hlavním tahu HK -Jičín je kalamitní stav tak tamtudy teda nepojedem radši zkusíme druhou stranu.No to bude jízda zítra.
9. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Andi, aha, tak to jo, no aspoň tam zase zítra snad nebude tolik lidí. A slepák to už snad nebude, hlavně ať je brzy líp :wink: držím vám holky pěsti, ať mají zítra pro vás jen dobré zprávy. Ať máš klid před Ketíkem a nemusíš mít navíc ještě jiný starosti.

jako při mém štěstí, tu sušárnu využiju minimálně 2x :grinning: , ale byla bych ráda, kdyby ne :slight_smile:
9. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahooooj.
Byla jsem špatně pochopena - ráno pro rohlíky jsme jely s Anežkou s kočárkem do nejbližšího obchodu, mám ho asi 300 metrů, takže spíš posilovna, než že bych byla kaskadér za volantem.

Příkrmy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Anežka zbaštila mrkev (brambor, MM) a dala by si ještě. Před chvílí měla druhou dávku a zvládla by dvojnásobek. Takže dvě lžičky v poledne a dvě teď (dle doporučení) by pro ni byly rozhodně málo, zbaštila určitě víc, ale zas jsem to nechtěla přehánět, aby jí nebylo blbě. Zítra uvidím dál. Ale zatím spokojenost :dizzy_face:

Sari, my jsme s kočárkem jeli i odpoledne, jde to ztuha, ale jde. No a v nejhorším po zadu...
9. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Very dík.Jé Dani tak to je supr,že jí chutná.Však zítra bude mít zase ono to chce pomalinku. :wink:
9. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Hoja, hoj :slight_smile:
Sarii, nevím proč tvoje kámoška byla zvracet, ale mě se film fakt líbil, je to scifi a má to pohádkový konec. :wink: Já byla fakt nadšená, ale každý máme samo jiný vkus :wink: .

Agi, ať se film líbí :wink: .

Very, s manžou vám to moc sluší :wink:, hezká fotka.

My pro jistotu zůtali doma, tu není protaže nic :angry:.

Btw. hodila jsem nová fota :slight_smile:

Jo, Pavli, dala bych sexy, měkký i mi tam prostě nesedí :sweat_smile:.

Dani, super, Anežka má teda pořádný apetit :wink:.
9. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.