• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tesi, s tvrdým by sexy chlapa brala každá, ale gramaticky nevím proč. Ale Dani to dokáže, já jí věřím. :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:28  • Odpověz
pavli, hezký :grinning: , ale je to fakt, co by ženská dělala s nějakou měkotinou :grinning:, max. se koukala...
9. led 2010 v 18:30  • Odpověz
koukat se na měkouše :confused: to neeeeee :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Dani, Anežka je miminko na baterky??? :grinning: , ona tak poctivě všechno knížkově, jak se to dělá, napiš seznam bodů jak na to, aby jsme doma taky měli takový hodný mimi :slight_smile: , je super, že ji chutná, ikdyž mrkev a brambor já taky můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tesi, krásný fotečky Kubíčka :dizzy_face: , krásně se směje i vyplazuje jazyk :grinning: :slight_smile:
9. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Tak jsem to taky vyžehlila,skvostný to pohled na prázdný sušák,ale též se mi pere další várka.Mám takový dotaz-s čím perete utěrky?Když v týdnu nevařím,tak jich je málo a pak se mi zdá,že v koši dlouho leží.
Jo a ještě jsem chtěla reagovat na verýskovi tchánovce,jestli ono se jim nezdá,že ty fotky jsou moc SEXY,tak proto třeba,že jste si je mohli odpustit.Určo jsou ještě za staré školy. :wink:
9. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Jé, Very si hrála na netu s fotkama. Dobrýýýýý, dost dobrý, vy fakt vypadáte jak na titulní stranu časopisu.
Ale to by mě zajímalo. Co ty děláš s vlasama - máš je takový nadejchaný a pěkný. Čím myješ, co patláš atd. atd. prostě jak o ně pečuješ ať se něco přiučím :sweat_smile: ?? Díkas
9. led 2010 v 18:53  • Odpověz
pavli, no zase máš pravdu, to není ani na koukání :sweat_smile:

very, kráááááááááásnýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
9. led 2010 v 19:03  • Odpověz
very, díky za pochvalu, ta fotka s tím jazýčkem je fakt momentka, něco jsem mu říkala a tohle byla odpověď :grinning: :slight_smile:
9. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Dani... tak paráda!!! Anežka věděla, co se po ní chce :wink: ...

Tesi... jak má vlasy nahoru, jak pase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Kubík se už přetočí, jo??? Tak to je kabrňák!!!

Andi... zítra má být ledovka :confused: :confused: :confused: ...

Very... to jako máte sušárnu nějak na střídačku???
9. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Sarii, na sranda je, že se mu takhle staví vlásky samovolně, ani nemusíme načesávat i po koupání :grinning: . No, zatím se přetočí jen na sedačce na zemi na dece mu to ještě nejde, to jen tak na bok a když už mu chybí jen kusek, aby se přetočit, svalí se zpět na záda. Ale i tak je to šikula. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Tesi, momentky jsou nejlepší a ta vaše to jen potvrzuje :wink: :dizzy_face:

Pavli, tak teď jsem se posmála a manža taky :grinning: , jinak děkujeme za pochvalu :wink: a co se týče těch vlasů, tak se teda podrž a hodně pořádně :sweat_smile: , protože vůbec nic, ač bych asi měla, ale poslední půl rok myju vlasy jen obyč kopřivovým šamponém, protože po všech těch spešl voňavých se mě dělají lupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nesuším fénem, večer umeju a nechám uschnout :sweat_smile: :grinning: , občas si říkám, že bych si je měla narovnat a nebo naopak natočit, ale jsem líná jako prase... :grinning: , žádný gelíčky, tužidla, laky nic, jako mám to doma, když bych šla jako třeba na ples nebo diskotéku, ale to mě už nějakou dobu nehrozí :slight_smile:

Šári, máme sušárnu na svém patře, je jen pro nás 3byty, jenže v garsonce bydlí nějaká slečna, kterou jsem ještě neviděla, dělá někde v baru, takže buď spí a nebo je pryč a s druhou sousedkou jsme domluvený tak, že já od pondělí do středy a ona od čtvrtka do soboty, neděle je neutrální a jinak je to na dohodě :wink:
9. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Sar jo přímo skluzavka páč tady leje a fest.Prý já nebudu řídit tak se nemám starat.Tak budu do toho kecat ale jen potichoučku. :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojda,

tak hlásím, že jsem v pořádku dorazila do práce..za to noční stála za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: pán nám tam bláznil a ohrožoval :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a k tomu ta cesta ráno..fakt super výlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pořád padá a padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Very a na to focení jsi něco s nima dělala? Jinak teda péči máme stejnou, ale takhle jako nadýchané mi vydrží tak den po umytí :sweat_smile:
a jdu jukat na další fotky, nějak nestíhám či co
a ještě musím sundat tvaroh z nohy :grinning:
9. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Luci, fajn, že si někde nezapadla, vypadalo to na tom Hradecku dost nešťastně :pensive:

Pavli, nedělala, večer před tím umyla, nechala volně uschnout a ráno jen rozčesela, dělám to tak pořád a dokonce mi teď vydrží i několik dní nemastné, dřív jsem musela každý druhý den mýt, teď nic, ale taky to může být těhotenstvím, kdoví jak to bude pak

holky, já si už pochutnávám na dortíku, ještě by teda ty 2 hoďky na odložení snesl, ale chuť je silnější :grinning:

tak snad se mi pak neudělá zase zle :sweat_smile: , přeji všem dobrou noc :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Bré ránko všem,tak nám zas něco připadlo tak jdu hned odhazovat,taková větší ranní rozcvička. :sweat_smile:
Večer jsem skončila s knížkou,ale dobrý a v noci jsem špatně spala-pálila mě žáha jako sviňa ani prášek nezabral. :angry:
10. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Hoja hoj, Tak u nás je +1 stupeň, u sousedů už sjel sníh ze střechy a rampouchy taky tajou :rolling_eyes:

Noc pohádková kdyby šla spát s Cel tak jsem ukázkově vyspalá.....

Přeju hezkou neděli.

Veery???
10. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tesi, krásný fotky! :dizzy_face: A kolik má Kubík vlasů! Lehátko máme stejný, jen ta naše kroutilka se pořád prohýbá a otáčí na toho panáčka za sebou, tak tam mám plínu, protože jinak by se překroutila a přetrhla :grinning: :grinning:

Verčo, vlasy jsou krásné těhotenstvím, tutově. A většinou je po porodu dobrým vlasům konec. Ale jsou i výjimky, můj kadeřník konstatoval, že takový vlasy jsem nikdy neměla a že to nějak nechápe, že to neviděl, že by takhle pěkně po dětech vydržely... (nějak to tu smrdí :grinning: :grinning:) tedy, on říká, že když jsem lítala z jednoho do druhýho, že jsem je měla stresované a roztřepené a teď, jak jsem v pohodě, tak je mám krásné. No, jen aby mi to vydrželo :grinning:

Holky, venku opatrně!
Přeju krásnou neděli a vyvolávám Neli, dlouho tu nebyla...

Neliiiii!!!!!
10. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Very, ty mě s tím vařením fascinuješ :grinning: jako u mě by chuť taky byla, ale jakto, že vždycky najdeš potřebné suroviny :sweat_smile:
Andi, myslím na vás :wink:
10. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Joj jsem zapomněla složit pochvalu Kubislavovi :sunglasses: Je to čupr frajer a valím zrak, jak má světlé vlásky! Většinou maj špunťata tmavší...... je krásnej :dizzy_face:

Very copak za dortík??? Nedohledala jsem to.

Já budu vařit koleno, co jsme nestihli udělat na Silvestra...

Dani já mám vlasy taky relativně v cajku, padaj mi stejně jako před těhu..... v těhu mi snad nevypadnul ani jeden vlas!!! (samo s nadsázkou, ale vlasy po podlaze nebo ucpanej odpad jsem za těhu neznala :confused: )

Nějaký tip na zvlhčení vzduchu v místnosti když v ní není topení? (máme podlahové...)

Díkes
10. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Tak už mi dvakrát spadl dlouhý příspěvek, ach jo.

Tak potřetí. Přeju krásné zasněžené dopoledne a děkuju Dani za vyvolání.

U nás je pořád něco, Kubíček dostal 21.12. rýmu a 30.12. už jsme museli jet na pohotovost, jak chraptěl. Měl zánět nosohltanu, dostal antibiotika. Včera je dobral
a vypadá to, že bude mít znova rýmečku.
Byli jsme v poradně a protože má Kubík predilekci hlavičky a má ji fakt slehlou, tak jdeme ve středu poprvé na rehabilitaci. Čeká nás Vojtovka. Nejdřív jsem byla proti, ale už si to rovnám v hlavě a vidím, že to bude potřebovat.
Jinak váží 5960 g a měří 62 cm.
Dr. se mě ptala na jídlo mé, koliky a kojení. Kojíme plně, ale podle mých odběrů protilátek proti lepku a kravskému mléku je nutné, abych toto nejdela.
Takže jsem na bezlepkové a bezmléčné dietě, kombinované s dietou bez cukrů a tuků, protože mi zůstala po porodu cukrovka.
Má to docela fajn efekt na mou váhu. V těhu jsem přibrala 9 kg a už jsem shodila 18 kg. Jinak mi ta dieta ani nevadí, jím kukuřičnej chleba můžu maso, tak o nic nejde.

Very, moc ti držím palečky, ať vše v pohodě zvládnete. A moc ti to sluší, jsi krásná těhulka.

Tesi, máš teda Kubíčka nádhernýho a šikovnýho.

Prožijte krásnou neděli!!!
10. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

dneska není spánek do poledne :grinning:

Dančo, já mám právě ten pocit, že po porodu to bude horší, ale dám to za včas ostříhat, aby si trochu oddechly :wink: , ale s tou pohodou je to určitě pravda :wink:

jj, Nelča tu opravdu dlouho nebyla :confused:

Woblu, já nakupuji hodně do zásoby, protože jsme mlsní, takže tu vždycky musí být víc surovin, co kdyby náhodou :grinning: a většinou se to fakt vyplatí :wink:

Sanu, je to dortík za studena, ze zakysané smetany :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak s tím vzduchem neporadím, jedině zvlhčovač vzduchu nějaký splašit
10. led 2010 v 10:26  • Odpověz
teda Dančo, dobrý, brnkneš prstem a Nelča je tu :wink:

Neli, to jsou starosti :frowning2: :confounded: , co to znamená ta predilekce hlavičky???, jako to je mi starostí s těma miminkama, zlatá příprava, člověk tady řeší malichernosti s barvama a značkama a já nevím co všechno, ale tohle jsou teprve starosti :unamused: , dieta může bát prospěšná, očistíš si tělo a tak, ale že bych chtěla pořád to neeee :pensive: , máš to Neli na stálo nebo zatím jen...
10. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Neli,to jako kukuřičný chléb ty plátky jako je třeba graham?Jestli budeš mít chvilku tak napiš jak vypadá tvůj třeba týdenní jídelníček,celkem mě to zajímá.Děkuji předem.
10. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Jeee nelca :dizzy_face: nely no teda ty starosti nic moc, ale na fotce je opravdu videt ze jsi krasne zhubla a moooc opravdu moooc ti to slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kubik je teda poradnej kus chlapa :dizzy_face: tak hlavne at to zvladnete k spokojenosti :wink:
10. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojda,
koukám že tady se vesele debatí.Aspoň včera se debatilo.Takže nikoho ta sněhová nadílka nezavalila.My blbli včera jen před barákem.manžílkové odhrnovali sníh kolem vchodů,házeli ho dětem na jednu hromadu a dětičky se náramně bavili a jezdili na bobech na soukromým kopci.Dneska vyrazili taky bobovat ale myslím že za chvílu přitáhnou promáchaný.
A hlásím první letošní úraz.Okrajovala jsem maso a vzala to i s prstem.A abych to mělo súrávnej efekt,vzala jsem si na to keramickej nůž.Bilí to jak svi.a.Pomoooooooooooc.
10. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Very, mám tu dietu po dobu kojení, ale uvidím, pokud to udělá dobře i na mé průjmy a migrény, třeba u toho zůstanu, uvidíme.
Predilekce hlavičky, je, že se pořád stáčí na jednu stranu a na druhou nechce.

Soni, díky za pochvalu.

Ahojky, snídám kukuřičný a rýžový chleba, natírám na to Floru, na to šunku, nebo vejce natvrdo nebo rajče. Oběd mám většinou maso, vařím na olivovém oleji a zahušťuju Solamylem a můžu brambory, rýži a kupuju kukuřičné těstoviny. Hodně si vařím kuřecí nebo hovězí polévku. Večeřím většinou zase ty chleby. Piju kafe bez kofeinu a do něho kukuřičné mléko. Jako zákusek jím karobové tyčinky a karobky. Je to docela dobrý a chutná to jak čokoláda.
10. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Jo, ještě jím banány, dia přesnídávky a hodně si peču pangase, víc nestíhám, rozhodně nemám zatím čas si třeba péct chleba.
10. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Nelčo, aha, tak tohle to znamená, ale není to jako nic hroznýho ne? a proč jsi nechtěla tu vojtovku? Je to náročný pro ty miminka?

Dieta nevypadá hrozně, docela bych si dala říct na pár dní, ale pak bych zhřešila :sweat_smile: a to by byl můj konec :grinning: , ikdyž 18 kg zní velmi slibně, ono stačí těch 9 kg jen za těhotenství, to nám s trojitou večeří nehrozí :grinning: karobky slyším prvně, ale spíš jsem to už viděla a možná u někoho i jedla, jen nevím, že se tomu tak říká.
10. led 2010 v 11:20  • Odpověz
neli myslim to vazne uprimne... :wink:
ja si taky uzivam tech 14kilecek co mam dole, a jelikoz jsem v tehu pribrala jen 300gramu, tak jsem se dostala o tri velikosti dolu... a citim se skvele, proste vim ze saticky mi budou sluset... :grinning:
no a to otaceni na jednu stranu, ono fakt je ze vojtovka umi byt drsna,a le taky pomaha... tak hodne stesticka at to nemate na dlouho a zvlatnete to na jednicku :wink:
10. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.