• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
je,verysku kdepak jsi byla na těch krásnejch rámečkách na fotky?
10. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Madli, IP :wink:
10. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Very, je to nebezpečný do budoucnosti, ohrožuje to jeho další motorickej vývoj. Je totiž takovej celej hodně napruženej, někdy to mají nedonošený. Ta vojtovka by měla pomoc, je to ale náročný cvičení, děti u toho moc a moc pláčou.

Karobky jsou z karobu, neboli svatojánského chleba. Karob je podobný čokoládě, ale mnohem zdravější.
10. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Nelčo, kámoška cvičí s holčičkou 10let nevím jestli vojtovku, ale vím, že vždycky říká, že mladá brečí při cvičení a ona jako máma hodinu po ní někde v koutku :frowning2: (moc rychle jim vyrostla a zadrhavá a ochrnuje jim :confounded: ), to je děsný fakt :frowning2:

Budu držet pěstičky ať se to brzy upraví a pokroky na sebe nenechají dlouho čekat :wink: , ale vy jste bojovníci od začátku, takže věřím, že to zvládnete :wink:
10. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Soni, ty už musíš bejt tak hubená. No to si užívej, to teda jo. Já měla obr nadváhu a mám pořád, takže taková krása to zas není. :confounded:
10. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj...

Neli... taky jsem na tebe myslela, jak s kojením. Minule jsi psala, že snad toho dravce ani neuživíš :fearful: . Za Vojtovku buď ráda!!! Hodně to Kubíčkovi pomůže!!! Asi budete chodit do Polabin, co? A co se týče diety, zvládáš to skvěle! A výsledných efektů bude víc, tak to je taky fajn!!!
10. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Neli,u cvičení prý děti pláčou ale prý je to nebolí.A Kubíčkovi to určitě pomůže.

přidala jsem pár fotek.
10. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jo, mě je do breku už teď, jen na to pomyslím. Ale já když brečím, tak mám za chvilku těžkou migrénu, takže se budu muset pořádně zatvrdit. Díky za důvěru a povzbuzení, budu ho potřebovat.
10. led 2010 v 11:40  • Odpověz
jsi silná ženská,to zvládneš.
10. led 2010 v 11:41  • Odpověz
neli nn, i kdyz budu jeste rada za par kilecek dolu, zatim se dari, tak proc toho nevyuzit, ale ja nabrala dost pred tim tou stimulkou, takze momentalne se dostavam dolu na vahu co jsem mela cca pred sedmi lety ale myslim ze na takovou tu normalni, velikost 38 ted a chci jeste na ten meziclanek co jsem mela ten krat 36-38 a zatim se dari...
ale myslim ze tobe to opravdu slusi a ta dieta, kdyz ti navic nevadi, tak ze to v poradku...
a kde kupujes ten karob? to jsem jeste nejedla... :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Sari, no spurt jsme překonali a kojíme dál, tak to jsem moc ráda.
Budeme chodit do Polabin, k paní Kalhousové. Do telefonu byla příjemná, tak snad to půjde.
Madli, já sama sebe pořád přesvědčuju, že je to snad nebolí, jen je jim nepříjemná ta pozice a omezení pohybu.
10. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Chodím na třídu Míru, uprostřed naproti poště je mezi optikou a květinářstvím v průchodu prodejna zdravé výživy - Špalda. Jde tam vjet i s kočárkem.
Jo a taky tam kupuju chrumky, je velkej pytel takovejch nafouknutejch hadů, mám rýžové a kuřičné a tím si cpu pusu každou chvilku, když jdu kolem nich v kuchyni, to mě moc chutná.

Soni, jsi dobrá, to já se pohybuju opravdu v jiných velikostech. :grinning:
10. led 2010 v 11:46  • Odpověz
hmmm to bych mela najit, juknu... :sweat_smile: nebo skusim i tady u nas, je tady prodejnicka zdrave vyzivy :sweat_smile: jo a chrumky ty znam taky ty krupe i prdka, kukuricne a ted mame spaldove :sweat_smile:
no v jinch velikostech, podstatne je ze jdes do jinych velikosti... :wink:
rozhodne ted se citim lip a to je podstatne, ale vic dolu jit nechci... :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Hoja hoj,
holky, děkujeme za pochvalu našeho vlasatého krasavce :slight_smile:

Neluško, klid Vojtovka je fajn, Kubičkovi fakt pomůže a děláš to pro něj, on to bude vědět, i když u toho bude plakat, ale nebolí to, se mnou ji taky máma cvičila, mám DMO. Nás to taky možná čeká, uvidíme 18. na kontrole :confused: . Paní Kalousová je fajn, chodí k ní švagrová, neboj :wink:

Dani, jj, lehátko jsem koupila po tom, co jsi tu psala, že je v něm Anežka spokojená :wink: . A Kubík si v něm chrochtá taky :grinning: :wink:
10. led 2010 v 11:52  • Odpověz
uz by to chtelo srazicek :grinning:
jen az sleze ten bily bordel ze silnic :unamused:
10. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Tesi, děkuju, tohle potřebuju moc a moc slyšet. Jsi hodná. A ty máš DMO, jo? A jsi v pohodě i díky Vojtovce?

Srazík by byl super, ale teď nejde ani jet s kočíkem.
10. led 2010 v 11:58  • Odpověz
neli to mas pravdu ja to vcera skusila a malem jsem u toho chcipla... :angry: a venku je tak krasne, jen ty chodniky kdyby byly prujezdne... :confounded:
no asi se oblecem a pujdem do snehu alespon pred baracek... :sweat_smile: kdyz se ji ten snih tak libi... :sweat_smile: a ja se ji nedivim :dizzy_face:
10. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Neluš, mysli pozitivně, :wink:, to bude dobrý, jj, myslím že Vojtovka taky moc pomohla, kdybys to nevěděla, nopoznala bys to :wink:
Na srazík se hlásím taky, ale nevím jak by ho zvládl Kuba, nikde nevydrží :sweat_smile: .
10. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Soni, já večra vyjela a dnes mám namožený celý tělo. Dvakrát jsem kompletně uvízla uprostřed vedlejší ulice, no síla.
10. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky tak už chmurné období je snad za mnou. Akorát by mohla přestat téct hadice pod vanou ach jo.

Jinak je u nás vše při starém manžovi se zatím nějak do tulení nechce a já ho nenutím. Pomalu to vzdávám, protože to pak přijde nečekaně.
10. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
no ja malem chcipla u toho prorazeni zaveju do toho kopecka nekopecka tady... :confounded: dojela jsem po kramek, koupila pak nejnutnejsich veci a trada domu, a to jsem si musela koupit piticko, pak se mi udelalo blbe... :confounded:
no nic, jdem ven alespon pred barak, zatim papa
10. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Dabli, gratuluju k úspěšnému překonávání tvého těžkého období. Neboj, jak říkáš, vše má svůj čas a přijde to určitě. Moc dobře si vzpomínám, jak mě manža přemlouval, že dnes ne, až zítra. Dneska se tomu smějeme, jak se nám nechtělo, byl to rok a půl řízeného snažení, takže se romantika někam vytratila. Tak hodně sil dabli ať úspěch nenenchá na sebe čekat.

A hadici opravte!!! :grinning: Ať ti nekazí náladu.
10. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Neli, držím palce, určitě to zmáknete :wink:
Mně se teď udělalo hrozně špatně, z ničeho nic se mi zamotala hlava a zvracela jsem :pensive: tak jsem zalezla s notebookem do postele a koukám, jak se to venku zase sype
10. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Neli,díky,karobky a kukuřičné mléko slyším poprvé,stejně jako ty chrumky-no je to na mě samozřejmě vidět,že kolem krámků zdravé výživy opravdu jen chodím.Já doufám,že po té operaci žlučníku něco shodím,protože už je to fakt hrůza a budu se snažit jíst méně a častěji a zdravěji.Plány hezké jen dodržet. :confused: Co se týče Vojtovky,tak kamarádka taky chodila s klučíkem k rehab.pracovnici a cvičili jí,někde kolem čtvrtého měsíce jí tam obvodní poslala a celkem rychle se to napravilo,ale hodně brečel u toho,prý to neni bolestí,ale tim,že ty děti k něčemu nutí,což se jim nelíbí.Takže přeji hodně sil a bude to stát za to. :wink:
10. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Holky tak nám právě tatínek odjel na hokejovej zápas někam do Nový Paky.Tajně jsem doufala že to zrušej ale bohužel :frowning2: .To zase budu do noci jak na trní aby vůbec dojeli.
10. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
tak holky, asi jsem cvok, ale objela jsem limuzinou mesto... :sweat_smile: malem jsem spatky nedojela, ale zvladli jsme to nakonec a prdka se i krasne vyspinkala, ja vyreklamovala kacenku, co jsem ji koupila do vany a nefungovala, jinou uz nemeli tak me to docela mrzi :confounded:
ale v mem oblibenem kramku byl krasny klidek, tak jsem si ho prosla, pokecala s prodavackama, nakoupila, miluju slevy a vyprodeje, mam pro sebe i pro prdku rukavice ze pe
10. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
po petikorune, ted mi to odeslala sikula driv nez jsem dopsala... :grinning:
porad se to tady sype a sype... az na ty chodniky je venku uzasne :dizzy_face:
10. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
My bez bobů nevyrazíme nikam.Než by se Adél probrodila sněhem,byla by hotová a nikam bysme nedošli.No a vláčet ji na sporťáku se mi v tomhle nechce.Tlačit sněhem na kočáru 18 kilo,by asi bylo pěkně znát.
10. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ahoj

Neli zdravím :wink: koukám, že Vás čeká Vojtova metoda.Taky jsem ji cvičila s Dušánkem ze začátku to bylo těžký, ale zvládli jsme to taky.Dušánek měl v břiše málo místa a ležel na levé straně a když se položil na záda celé tělíčko se mu automaticky hodilo vlevo..Cvičení pomohlo, nejdřív u toho strašně řval, když jsem mu mačkala hrudník a držela hlavu do prava.Chce to fakt pevné nervy a špunty do uší :wink: :sweat_smile:
10. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahojda tak jsme dorazili z HK.Ráno jsme nemohli nastartovat pak jsme museli do práce uklidit pečivo páč kolegyně se nedostala.Tak dneska bylo pečivo ale nebyla prodavačka.Včera zas obráceně.No ale lidi si zřejmě poradili všechny bedny od pečiva prázdný.Tak jsem zvědavá kdo se zítra poctivě nahlásí,že měl pečivo :grinning: Pak jsme od obchodu nemohli vyjet tak odházet lopatou sníh .A nazpátek z Hradce jedna cesta k nám uzavřená tak jsme zkusili další.A ty závěje dcera říkala,že je to jak iglu.Jinak dceru prohlídl dr. a že to slepák není,že je to od těch moč.cest ve středu na ko ke svý.Tak jsem docela ráda,že jsem ten Ket posunula na unor to bych musela už příští týden do Sanusu a snad v unoru bude líp. :wink: Neli taky držím palce Vy to zmáknete. :wink:
10. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.