• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
něco málo jsme poklidili a jinak se celou neděli válíme a papáme :sweat_smile: , to je ostuda

Andi, tak tvůj příspěvek nás doma pobavil, to jsem taky zvědavá kdo se nahlásí, že měl pečivo :grinning:
A jinak KO v pohodě, takže super, teď ať se rychle pročistí močové cesty a bude zase dobře, hodně brusinek ať mladá baští :wink:
10. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
ahoj všem- venku to je masakr. Mám úplně hrůzu jít zítra do práce. Jak v tomhle budem roznášet poštu tak to teda nevím. :pensive: :pensive: :pensive:
Přímo před oknama máme dráty a jak jsou zasypaný tíhou sněhu tak se děsně klepou, každou chvíli mám pocit, že to nevydrží a rupnou.

Včerá byl jinak Avatar moc pěknej film, já teda scifi nemusím ,ale že to bylo v 3D a trochu romantiky, tak to bylo fajn.

Neli- koukla jsem jak si zhubla a opravdu ti to moc sluší. Kubík je krásné mimčo :slight_smile: :slight_smile: .
10. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahojd nešel nám net....

Nelčo tak jsi se přece pro Vojtku rozhodla... jak píšou holky, všechno co budete muset, určitě zvlládnete....!! Držím pěst, aby jste to měli co nejdřív za sebou...

Tesi tohle lehátko jsem teď objednala.. :grinning: Jsem zvědavá co na něj Cel řekne...

Very to je pohodovej život, ti to přeju :slight_smile:

Holky s těma kilama jste teda dobrý, nepochopím jak někdo může tak zhubnout. Já bych potřebovala 7 kilo a to bych byla spokojená s přimhouřeným okem.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
CHtěla jsem držet dietu, ale prostě pravidelná strava s Cel se zvládnout nedá..... takže večer to jistí, ach jo :frowning2: A to jsem se na začátku po příjezdu z porodnice radovala, že mám 10 kilo dole, jak budu krásně hubnout, cha cha :rolling_eyes:

Jdu připravit koupando, krmení a večerní pohoda (snad).

Tak mějte se a venku opatrně, hlavně těhulky...!!!

Pa zítra :slight_smile: A pro Very s kobrou :sunglasses:
10. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Andi... jste tam lidem udělali "sámošku", jo :grinning: :grinning: :grinning: ??? Jinak dobře, že to není slepák... a jak píše Very, zobat brusinky. Živý i v tabletách, nejlepší jsou prý od Swiss :wink: .

Jo a Špalda obchůdek má i e-shop :wink: ... http://www.bio.spalda.cz/ . Já tam taky ráda nakupuju, ale teď po vánocích tam byli pěkně vybraní :unamused: ...

No a s hubnutím... asi bych měla něco dělat, samo to nejde :confused: :confused: :confused:...

Všem, kdo musí zítra do práce, nezávidím...
10. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dala jsem si vaničku a jdu zalézt do pelíšku,budu muset ráno asi dřív vylézt,abych si proházela cestičku ke garáži-stále tu chumelí.
Andi,přeji hodně poctivých zákazníků a přinejhorším dej zítra rohlík za 5kč ať se vám to vrátí :grinning: :grinning: :grinning: to bude o ně frmol.
Agi,ať vám to zítra ve sněhu šlape za to dýžo od důchodu to přece stojí,nééé. :wink:
Takže dobrou a zítra se nahlásím-první pracovní den za námi..
10. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

Ahoj holčiny.

Tady pořád sněží, už je snad 30 centimetrů! Co tu bydlíme, tolik sněhu nepamatuju! Sice je to krásný, za oknem, ale venku je to děs. A můj drahý dnes prohlásil, že už ho to s.re, protože odmet auto a mohl za chvíli znovu...
Zítra jdem domlouvat elektriku do novýho bytu, hurá :slight_smile:

Jinak Anežka dnes snědla 150 ml kombinace mrkev-brambor, toho MM tam bylo jen pár kapek. Bylo to během dvou krmení, ale stejně si říkám, že já tohle secpat, tak mi bude blbě, chci vidět jí. Já vím, mám být ráda, že baští...

Sanusko, na zvhčení nic neporadím, snad jen sušák s prádlem do místnosti.

Neli, Ty máš zas kupu starostí... Ale Vy to zvládnete! Vojtovka je zázrak, co vím od kámošky. A s tou dietou - kdo tu psal, že to není tak hrozné, neví, o čem mluví. Podle mě. Kámoška, co tu byla před Vánoci, má 4 děti (jednou dvojčata), to nejmladší dítě má tuto dietu (po dvouměsíčním průjmu vysadili mlíko a lepek a mají klid). Ale je to děs! Těžko se shání věci, pořád musíš číst návody, laktóza je ve všem - třeba v musli tyčince, zkrátka všude. To dítě s námi nemohlo palačinky, nemůže takový ty křupky, co se dávají dětem, piškoty, zkrátka nic. Jen ovoce, maso a vybrané druhy "chlebů", tedy polystyrenu, brambory, kukuřici. Takže já Tě obdivuju! Ale samozřejmě, pokud to pomůže zdravotnímu stavu, tak věřím, že u toho vydržíš a nebude Ti nic chybět ke štěstí. To hubnutí je krásný efekt, ale určitě ne to hlavní. A Kubík je moc hezký mimi!

Přeju krásnou dobrou :slight_smile: a venku opatrně!!
10. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
A dočtu zítra, teď už pádím do hajan :slight_smile:
10. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
... Madli, hezký fotky.

Nelčo, ještě k Vojtovce - děti u toho brečí proto, že jim vadí "fixace", zkrátka setrvání ve vynucené poloze, to, že je někdo drží. Ale vlastní cvičení je nebolí. Já vím, Ty to víš, Ty si sestřička. Jen chci říct, že to zvládnete!
10. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Dobré ráno,

holky to je krása, samo za oknem a pro mě jako nikam nemusející jezdit....... chápu, že všichni co museli do práce, tohle počasí proklínali............

Ale je to úžasný jsem to fotila večer i ráno... :dizzy_face:

Dani tak hlavně, že Anežce chutná, to je super, vím že někdy někdo s tou mrkvičkou bojujou.... mrkev je všude jen ne v papule :grinning:

A jdu "fackovat" a dneska bude pangas s brambůrkem...

Very???????????

Pak juknu.
11. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Bréé ránko :dizzy_face:

za oknem opravdu nádhera, každý odhazuje půl hodiny lopatou své auto, ikdyž včera večer byli všichni odmetat a odhazovat, dnes opět nevyjeli, protože když si odházíte auto, zaseknete se na silnici :confounded: , tady na "větrné hůrce" asi někdo zaspal :grinning:

my máme na 10 dr. tak jsem zvědavá jestli se manža vůbec dostaví domů, to budou nervy ta cesta :pensive:
11. led 2010 v 08:48  • Odpověz
pak se ohlásím, zatím se mějte páá
11. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj...

Za oknem, joo? Já z patra nevidím ani ven, jakou tady mám sněhovou stěnu :grinning: :grinning: :grinning: ...

A myslím na všechny, kdo opustili domov, večer uděláme docházku!!! Se tu všechny povinně nahlásí!!! V tomhle bych do auta nesedla.Teda sedla, ale nejela :grinning: ... To nevím, co bych dělala, kdybych musela do práce :confused: :confused: :confused: ...
11. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Madli... hezký, andělíček ve sněhu :wink: . A na klavír jsem taky ráda "hrála".

Věruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... Jste tam na oslavě snad uvízly???
11. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Ne,neuvízly.Dojely jsme v pohodě. :wink: Včera jsem dokonce s Klaudi i absolvovala jízdu do Globusu na nákup.Mě teda jezdit v tomhle nevadí.Nebojím se,že bych to já nezvládla,ale spíš mám strach,aby do nás nevrazil nějakej ten machýrek.
Holky,mě zase "manžílek" včera udělal povyražení.Se z toho budu asi dlouho vzpamatovávat a hlavně budu mít postaráno o "soudní" zábavu. :frowning2: :unamused: :angry:
11. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky,

tak my a chvíli vyrážíme na sáňkách nakoupit :grinning: :grinning: :grinning:

Manža si včera večer poctivě vyhrabal a ometl auto a ráno stejně nemohl vyjet, tak jel mým..ale nastartoval a šel si zatím očistit auto a udělal se mu nějakej zkrat a auto se zamklo :sweat_smile: takže hodinu čekal než dorazí můj tatka s druhejma klíčema..pže na parkovišti nemohl nechat nastartovanbý auto :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se mi ten sníh líbí, Anetka je z něj nadšená a to je důležitý :dizzy_face:

Zítra jdem dát přihlášku do školky, tak snad nás vezmou :slight_smile:

Nelčo s Vojtovkou si nedělej hlavu..cvičí jí ted hodně dětí...ale všem pomůže :wink: držte se

Zítra jsem měla hlídat kamarádce 2letou holčičku a psala mi, že jsou v nemocnici, pže má malá popáleniny :pensive: dělaj jí převazy v narkoze..chudinka :pensive:
11. led 2010 v 10:25  • Odpověz
luci,ježiš marja,co se jí stalo???

Holky,jak se v tomhle dá jít s kočárkem na procházku...??? :confused: :fearful:
11. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Jak jsem dočetla, zjistila jsem, že jsem včera psala to, co už tu bylo napsáno (hlavně Nelince), snad to neva.

Anežka teď vytuhla u kojení, tak si dám kafe a jdem ven, jdu na lov - pro zeleninu - co je dál po bramboře a mrkvi? Petržel, pórek, kukuřice nebo co??? A... prý se má vařit z kojenecké vody, dodržujete to? Já měla teď dva dny kohoutkovou, tady je dobrá voda, tak nevím, my pijem kohoutkovou a malá ji má stejně převařenou, s tou mrkví a bramborama, co Vy na to, jak to děláte??

Woblud, ve 23. tt jsem byla se zvracením a průjmem na pohotovosti. A bylo to v pohodě. Tak přeju, aby u Tebe to bylo totéž :wink:

Myslím na všechny, které musely do práce, a na Agi zvlášť!!

Tak, jdu něco dělat. Užijte si den :slight_smile:
Jo a snažíla jsem se přidat fotky, ale nejde to. Tak příště...
11. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Věru, nevím..psala jen, že má popáleniny hrudníku a bříška..nic víc :unamused:

My jdem ven se sáňkama :grinning:
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Dani,já si s vodou teda taky hlavu nelámu.Stejně jsem několikrát četla,že kouhoutková je na stejné úrovni jako ta balená a kolikrát i lepší.Že je to jen obchodní tah.Naše mámy taky žádnou balenou vodu neměly a žijem. :wink:
11. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Hm,my sáňky namáme.Že bych na ně přidělala korbu. :unamused: No,tak holt budu dělat tanka a cestu si nějakým způsobem razit. :sweat_smile: Přece nebudeme sedět doma. :confused:
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
fotky jsem přidala.
Sice to vypadá, že Anežka nemá nic jiného na sebe, ale to neva. Jde spíš o ksichtíky, že? :grinning: :grinning:

Věrko, dík :wink:
11. led 2010 v 11:00  • Odpověz
dani fotecky krasne, a vam to rodinko slusi... :dizzy_face:
a anezka je kocka hlavne ta panenka je bozi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty kukadla... :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Dani... panenka i čertík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Co dalšího? Cuketa, dýně, hrášek, červená řepa, špenát, brokolka, květák, fazol. lusky, kedlubna... a to, co jsi psala :wink:. Vařím taky v normoš vodě :wink:. A přidávám někdy máslo, někdy oliv. olej.

Luuc... jak to vypadá ve městě??? Zítra tam musím :confused:. Já se teď vydala ven, o kus dál než včera, ale stejně jsem se na hlavní nedostala :unamused: ... A popáleniny... au au :frowning2: :frowning2: :frowning2:.

Věru... v tomhle jezdíš ráda :astonished: :astonished: :astonished: ??? Mě podrž!!! Jestli to u Vás vypadá jako v naší ulici, tak nééé, do auta by mě nikdo nedostal!!! A ty si v tom libuješ :astonished: :astonished: :astonished: !!!
11. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Dani,krásný zlatíčko! Fakt se máš čím chlubit. :dizzy_face: :wink:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Sári,mě to fakt neva. :wink: Já jsem už autoškolu šla schválně dělat v zimě,aby byly co nejhorší podmínky a já pak z toho nebyla vyvalená.A vyplatilo se! Pan učitel jízd mi dal úžasnou školu smyku! :wink: :grinning:
11. led 2010 v 11:42  • Odpověz
holky hrasek, lusky, kedlubnu bych nedoporucoval, nadyma :sweat_smile:
po mrkvicce a bramboru, spenat, brokolice... :wink:
11. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak jsme doma, se sánkama to je pohodička :dizzy_face: všichni je obdivovali :grinning:

sarri, ve městě dost makaj a chodíky už jsou celkem protažený..byla jsem teda jen u Grandu :wink:

Věru, taky jsme to tak dělali, když byla Anetka malá, že jsme na sánky přidělali korbu..ted už se drží

s tou vodou..já asi v půlroce Anetky zkusila dát kohoutkovou a měla šílenej průjem..asi jak který dítě..mi do roka dávali balenou :wink:
11. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky, tak jsme doma z KO, silnice dobrý, jen ty parkovací plochy děsný :confounded: , ale to si asi budeme muset dlouho počkat, než tyhle haldy sněhu zmizí

na KO dobrý, prý se hezky otvírám, jen nevím na kolik či co, do týdne by to mohlo být samo a když ne, tak v pondělí bude proveden Hamiltonův hmat, na monitoru se mladýmu nechtělo nic jiného než spát :grinning:

Dančo, Anežce to moc sluší, mě teda fascinují ty její oči, taková barvička se jen tak nevidí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hezká fotečka je čertík i velká holka :dizzy_face: , a já jsem taky pro převařenou vodu, prvně jsem chtěla, že si u našich budu brát přes filtr z lednice vodu do barelu, ale někde jsem četla, že i v těchto filtrech se drží bakterie, takže je to jedno

jak psala Luci, na každého to může působit jinak, tak uvidíme jak se s tím popereme
11. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
jsem se těšila na proplacení dovolené a jako mi spadla čelist :angry: :frowning2: , jako asi to mají dobře spočítané, jen bych to chtěla vysvětlit, protože se v tom jaksi neorientuji :unamused:

nemáte nebo spíše neznáte někoho, kdo to umí spočítat???? já ať doma počítám jak počítám, tak se nedopočítávám :confounded:, docela mě teda dostali :grinning: :cry:
11. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Dančo a jinak jsem se ještě chtěla zeptat, hlásila jsi v nemocnici, že užíváš homeopatika??? si jako říkám, že oni to dr. neslyší moc rádi, tak jestli jim to vůbec říkat, že něco bereš k porodu + pak k podpoře kojení, sice jsem četla, že bys měla informovat, ale jak dalece by to mohlo uškodit, když to neřeknu netuším :pensive:
11. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.