• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very ahoj, čekám tu na info a dobrý, že to postupuju :wink:
S dovolenou nevím, mě řekli, že ji neproplácejí, jen v případě, že odcházíš z pracovního poměru. Jinak si ji musím vybrat. Takže pr se to udělá tak, že až mi skončí mateřská, tak 1 den rodičovské mi poběží ještě jako dovolená, do té doby než to vyčepru a na rodičák to nebude mít vliv. Nevím, co je teda výhodnější, ale nezdá se mi, že by to nesměli u nás ve firmě proplácet, když jinde to jde :angry: .

Jinak já hlásím regulérní přetáčení na levou stranu na bříško i mimo sedačku, včera se mladej začal překulovat na zemi na hrací dece :grinning: :wink:
11. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Tesi, já mám, ale k 31.12.2009 ukončený PP, proto mi ji propláceli :wink: , jinak se opravdu neproplácí

hezký, že už se přetáčíte :dizzy_face: , gratulujeme :wink:
11. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
aha very, tak to jo, ale švagrový to normálně proplatili i tak, stejně to jsou ale potvory!!!
Už máš sbaleno do porodky? :wink:
11. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
oni si to asi fakt dělají jak kde :confounded:
no jo částečně asi jo, mám to po třech taškách :grinning: , protože u nás prý nadávají, když jdeš s velkou kabelou :grinning: , jenže já mám cestovní takovou malou a když tam narvu svůj župan a ručník, tak už tam toho moc nedám :sweat_smile: a sestřička ještě radila 1 ručník navíc, takže ručníky 2 a to je hned plno krámů... :sweat_smile:
11. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Dančo Anežka je krásná "vokatice", má doma taťka už nějakou zbraň?? :grinning:

Vodu moc neřeším. Kámoška dávala kohoutkovou na rozbor a v laborce se jí ptali, kde vzala tak perfektní vodu..... takže když dojde flašková, tak vemu z kohoutku..... stejně ji pokaždé převářím......

Very a ty chodíš už do rizikovky do špitálu nebo ještě ke gyndařovi??? Tak vidíš Mišák si cestu třeba prorazí sám :slight_smile: To by bylo ideální.... I když Hamilton by, si myslím v tvém případě, zabral.... :wink: - při nejhorším no....
S dovčou nevím, neporadím.

Luc to se dá jet v centru se saněma? Tak to teda moc upravený nemaj.... :confused:

Věru já s kočárkem tady vyjet nemůžu, jsme tady jak na horách a jelikož tady máme defacto "jen" hlavní silnici, tak manža říkal, že 2 auta maj dost problém se vyhejbat natož abych se tam motala i já. A u baráku jsme taky zasněžený........ jedině, že bych ji nechala stát uprostřed chodníku jak je vymetená cestička... :sweat_smile: A to bych ji neslyšela až by ječela, tak čekám až to trošku opadne a pak vyrazím ven.... někdy...
11. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
sanu, jj, dá :grinning: oni to protáhli,a le ne úplně až na chodník..je tam trošku vrstva sněhu, ale udusaná :wink: takže na koár v pohodě :wink:
11. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jsem se rozhodla jdu se projíždět metr sem metr tam po chodníku před barák, bo tady shnijem.

Tak to je Luci praktické i v centru si "zasáňkujete" i když mamka musí dělat tahače :wink:

Pak juknu.

Joo Luc nedáš ani jednu fotečku z vánoc? Já se na FB nedostanu :pensive:
11. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Tak se mi to včera podařilo zaspat a dneska už dobrý, tak to byl asi jenom nějaký hormonální výkyv :sweat_smile:

Very, já myslím, že Míša bude +- termínovej :wink:

Dani, Anežku vám rozhodně nevyměnili :grinning: :dizzy_face:

Andi a dceři se trochu ulevilo?

copak máte dobrého k véče?
11. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
sanu, že seš to ty, tak sem nějakou teda dám :wink:

woblu, my budem mít k véče fazolky na slanině a kuřecí s nivou :dizzy_face: já už to měla k obědu a manža si to dá k véče
11. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Luci, to zní dobře, akorát já moc nemusím fazolky - jako sním je, ale nepochutnám si, takže bych je vynechala :slight_smile: Švagr je taky nerad, chodili jsme spolu do školky, takže víme, odkud vítr fouká :grinning:
11. led 2010 v 15:02  • Odpověz
woblu, :grinning: :grinning: :grinning: já fazolky miluju :dizzy_face: ale chápu, já ze školky a školy nejím maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bílou polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 15:08  • Odpověz
sanu, máš je tam :wink:
11. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Sanu, ještě ke své Dr. :wink: , kéž by se ta její prognóza vyplnila a já už tam v pondělí nemusela :pensive:
ale to dnešní hezký datum už asi nestihneme :sweat_smile: , páč manža ještě v práci, domů se dostane večer a to do půlnoci nedáme :grinning:

Luci, po chrudimi taky jezdí mamky se sáňkama :slight_smile: , je to paráda, protože s těma kočárkama to jsou chuděrky - zápasnice :confounded:

Woblu, tak to je dobře, že ses z toho vyspala, ono někdy jsou takové divné dny,ikdyž ty sis jich užila haba kuk, tak tobě už mohly dát pokoj :wink:

fazolky bych si taky dala, ty já můžu, mňam,mňam, ale manža je taky nějak nemusí :unamused:

my máme k véče rajskou polévku s hvězdičkama :dizzy_face: a pak plátek vepřového s rozpuštěným sýrem na pánvi + hranolky :wink:
11. led 2010 v 16:12  • Odpověz
jinak jsem si dnes koupila lněné semínko, jsem zvědavá na zázraky :confused:
11. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Luci to jsou krásný fotky, Anetka je kéča v tom mikádku. A nejlepší je fotka jak Anetka dáma se kření na tom traktoru :grinning:

My dneska budeme mít Pangouše s br kaší.

Fazolky bych si taky dala, si je dávám v restauračce doma jsem je dělala jen jednou.

Very no jsem na tebe zvědavá, takže čísla nevíš, jen že se něco pomalu chystá......

Venku jsem si prohrnula víc chodník a jezdila jsem sem a tam, Cel si dáchla z těch 40 min asi na 10 minut a jinak koukala do boudičky, hlavně, že má na straně vílu Lamazačku :grinning:
11. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Very no když nic jiného, tak aspoň nebudeš mít po lněném semínku zácpu :grinning:
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Holky, zeptám se, chceme Kubíkovi pořídit ohrádku, když už se otáčí, v postýlce být nechce. Od jakého věku je doporučeno ohrádky používat, je to nějak věkově omezeno, mám strach, že mi žuchne ze sedačky na zem, když odejdu třeba na záchod. :confused:
11. led 2010 v 16:32  • Odpověz
tesi, to víš, že není používání ohrádky omezeno :wink: spíš pak když už jí prcci začnou přelízat :grinning: my jsme jí teda neměli..Anetka si hodně vyhrála na hrací dece a mě se příčilo jí někde zavírat :unamused: ale chápu, že pro někoho je to pomoc
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Tesi to je přece fučik od kdy dáš ohráku ne? Když v ní bude ležet, tak v ní bude ležet, když se v ní bude přetáčet, tak se bude dle libosti přetáčet....si myslím já.
Já bych ji koupil a je to :wink:
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz
No holky já taky, Kuba být na dece nechce a na zemi ho nechávat dlouho nemůžu, máme starý byt a od země celkem táhne, ale manža má pochybnosti a měla jsem se zeptat :wink:
11. led 2010 v 16:39  • Odpověz
tesi, tak to jo...když je zima od podlahy tak je to pro prcky blbý :unamused:
11. led 2010 v 16:40  • Odpověz
no právě luci, kdyby to bylo ok, ohrádku asi neřeším, ale takhle bude alespoň trochu od země a já nebudu mít strach že zahučí ze sedačky dolů :confounded: .
11. led 2010 v 16:45  • Odpověz
U nás bude ohrádka taky na místě.....
11. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Sar na názor jsem se už ptala, teď vy.

Jak to je s ohříváním už převažené vody v mikrovlnce???
11. led 2010 v 16:52  • Odpověz
sanu, klidně ohřívej :wink: já ohřívala převařenou vodu v ohříváčku :wink:
11. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Sanu, já jsem na sebe taky zvědavá :sweat_smile: :pensive: (jinak čísla fakt nevím a ani radši nechci, protože někdo je otevřený bůh ví jak dlouho a nic, takže spoléhám na Dr. slova)

ohrádka je fajn, máme ji ještě po nás a ségra ji dlouho užívala i pro synovce, měla ji v kuchyni, protože mají velkou spojenou s obývákem a malej na ní krásně viděl, když vařila a byl spokojenej, u nás bude sice v obýváku, ale i tak věřím, že ji využijeme a když bude nejhůř, už jen to, že se do ní nahází všechny hračky roztahaný později po bytě má své + :grinning:
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Tesi... to je pěkný, manžel má pochybnosti, tak se máš zeptat nás :grinning: :grinning: :grinning: ... Jen prý některý dítko v tom nechce být :confused: :confused: :confused: ...

Very... tý jo, se Vám to blíží, pak nám tady budeš chybět :frowning2: ...

San... ty mě zkoušíš :astonished: ...

Hurááá... zítra nikam nemusím, akce zrušena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dneska už už bych se dostala do obchodu, nebýt tam silnice a neprohrnutý chodník... Každý den o kus dál... Jen mám vítr z lavin ze střech... bych nikam neuskočila :confused: :astonished: :unamused: !!!
11. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Luuc... Aneťáčkovi to moc sluší... Maminka má vkus :wink: ... Tý jo a jak pěkně drží tu skleničku na nožičce :wink: !
11. led 2010 v 17:13  • Odpověz
sarii...to víš, když to vidí každej den doma :grinning: :grinning: :grinning: z toho sněhu ze střech mám taky strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Se děsím zítra tý školky...snad Anetku vezmou :pensive:
11. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Luuc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.