• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
:grinning: Prej když to vidí každej den doma, z ní bude v 10 letech degustátorka bo jak se to píše :grinning:

Sar neeee to víš že nezkouším. Ale říká se víc hlav víc ví a vidíš, Luci říká že můůůůžu :grinning:
11. led 2010 v 17:19  • Odpověz
No holky snad to tady nečte někdo se sociálky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a o co jde s tou vodou?? já teda vždycky ráno převařila celou konvici a pak už jen ohřívala
11. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Very, s dovolenou moc neporadím... a naší mzdovce už teď jen tak nemůžu volat... Ty se nemůžeš zeptat své mzdové účetní??
Jo a gratulace ke kontrole, jde to pěkně :slight_smile:

Díky za radu s příkrmama, zařídím se podle toho...

Jdu uplácat těsto na langoše a pak si sem s Anežkou sednem, na chvíli.
Dnes už má v sobě zas deci a půl mrkve / brambory, nepřestávám mrakat...
11. led 2010 v 17:26  • Odpověz
jůůůů langoše :dizzy_face: to bych si dalaaaa..asi je o víku uklohním
11. led 2010 v 17:29  • Odpověz
sarii, to víš, manželka mít názor může, ale manžel potřebuje radu dalších, je to stejné jako při nakupování s ním :grinning:
dani, jsem už psala, Anežka má teda apetit :grinning: :wink: a na fotkách je kouzelná, u mě vede čertík :slight_smile:
luci, Anetka je kočka :slight_smile:
sanu :grinning:, hele ale degustátorka, to není špatný, to by bavilo i mě :grinning:
11. led 2010 v 17:34  • Odpověz
ahoj-holky:slight_smile:)))nevite-zda-by-mohl-mit-UTROGESTAN-vliv-hladinu-HCG??
screening-jsem-mela-vpohode-jen-hranicni-HCG----ale-utz-byl-uplne-v-pohode
a-to-same-triple-zvysene-HCG
nasla-jsem-toto
hCG nemá silnou váhu v grav., kde byla podprova utrogestanem, nebo dalšími léky, či se jedná o graviditu po léčbě neplodnosti. S pozdravem MUDr. Jiří Doležal

diky-za-radu
11. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Luc jde mi o to, jestli můžu ohřejvat (převařená ta voda už je) vodu na přípravu dlabance pro Cel v mikro...
11. led 2010 v 17:40  • Odpověz
:grinning: Luci, :grinning: , co by z toho sociálka měla :grinning: :grinning:

Šári, já se zase vrátím a hlavně ještě nikam nejedu............ :grinning:

Dančo, prosím tě jak s těma homeopatikama v nemocnici ????
11. led 2010 v 17:41  • Odpověz
sanu, já myslím, že můžeš..nedoporučuje se v mikrovlnce ohřívat mlíko, ale voda podle mě nevadí :wink: já to tak dělala a i hodně kmarádek kolem :wink:
11. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Holkýý, díky za pochvalu fotek!
Zbraň zatím nemáme, ale příp. se půjčí od našich, doma jsme byly tři holky a taky to taťkovi říkali, zda má vzduchovku... ale takovýhle voči jsme neměly žádná... po kom to dítě je :wink: :grinning:

Very, homeopatika jsem nehlásila! By mě primář zabil!!
Ty na hojení po porodu (staphysagria a arnika) nemůžou uškodit, podle mě. Ty na kojení taky ne. Homeopatie v průběhu porodu je prý vyšší matematika, zkusila bych se poradit s porodní asistenskou, být Tebou, radši...

Luci, držím palce se školkou!

A laviny ze střech - taky mám strach.

To proplácení dovolené je na žádost, párkrát se to tu řešilo, dáš žádost, musí proplatit. A Tesi, čerpat dovolenou (při mateřské) a proplatit dovolenou je jedno a totéž, protože čerpání při mateřské znamená to, že si doma, ale v práci Ti jdou dny dovolené, které se proplatí.

Jdu plácat ty langoše, už jsou vykynuté :slight_smile:
11. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Eleona, to nevím, ale myslím, že by to nemělo mít vliv, ale opravdu nevím....

Dančo, díky :wink: , prý by mě zabil!! :grinning: tak budu mlčet :zipper_mouth: :zipper_mouth: , jsem právě četla různé diskuse i k těm homeopatikům k porodu a tam píšou jak to holky braly, jak jim to poradila homeopatka, tak snad to nějak neubliží :wink:

langoše bych si taky dala, kdyby mi ho někdo donesl hotový :grinning:

je mi dneska nějaká zima, tak jdu asi do vany, pak juknu
11. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Dani, dík, tak to nebudu nijak hrotit a udělám to tak jak chce naše mzdovka :wink:
Jinak já bych si taky langoše ráda dala, ale recepty jsou na těsto, které se nechá kynout 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nejsem zdatná kuchařka, takže vařit prostě moc neumím :sweat_smile: .
11. led 2010 v 18:09  • Odpověz
very danca hlasila u porodu kapky na bolest... :grinning: :grinning: :grinning:
holky my byly venku vyprovodit kamosku a ja odrovnala pojistku na prednim kolecku v tom snehu :confounded: tak ted uz opravdu musim vyrazit s tou reklamaci hned jak budou silnice OK :confounded:
11. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahoj,tak zdravím slovy první pracovní den tohoto týdne za námi,nevím jak to bude dál,ale přivezli nám moooc práce,možná bude muset být i odpolední.
Všem vám chválím fotečky,děti jsou prostě radost a určitě maj po kom být....
Jinak jsem se ráno nemohla dostat z naší ulice na hlavní,nebylo samo prohrnuto a hrabala jsem a hrabala,teda néé já,ale auto se zimním obutím :grinning: taky jsem dorazila se zpožděním,ale u nás se to ztratí,přijdeš dýl odejdeš dýl :grinning:
Very,tak už se to blíží,ještě je hezké datum 20 nebo 21 nebo22...,hlavně ať jste zdraví.
Soni,vyraž hned dokud můžeš jezdit na saních :wink:
11. led 2010 v 18:36  • Odpověz
A ještě se zeptám nemáte někdo zkušenost se zavirovaným počítačem,zajímá mě jak se to projeví,za jak dlouho a tak...Já včera něco hledala na stránkách Sedity a normoš mi naskočil na obrazovce vir Trojský kůň a že ho jako můj antivir.program odhalil a že mám postupovat dle návodu a bude to ok,tak snad jsem něco nezvorala a řídila se radami.
11. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahojda tak cesta do práce i z práce zvládnutá.A dokonce i lidi nahlásili to pečivo,že si ho včera brali.Ráno přišla paní a hned ten a ten si ho tam taky bral. :wink: Very tak to bude třeba v neděli.Já měla jít tenkrát v pátek 26.1. a 25 jsem porodila :wink: Woblu už je jí líp má atb na ty moč.cesty.A a nemá ani teploty tak aspon tak ve středu jdem na ko. :wink:
11. led 2010 v 18:43  • Odpověz
eloana - já měla taky trochu vyšší hcg, nevím, jestli to může být Utrogestanem, ale mně řekli, že je to aplikací Pregnylu (u mě při IVF). Když se to zohlednilo v tom jejich počítači, tak už to vycházelo ok :wink: asi má Tvůj doktor jiný program, ve kterém to nešlo opravit, každopádně by to mělo být ok :wink:

Proč se nemá ohřívat mlíko v mikrovlnce :confused: já že ho jinak ani neohřívám :sweat_smile:

Tak nakonec nás mamka pozvala na čočkovou polívku :grinning:

S tou ohrádkou jsem taky slyšela, že některý děti v tom zaboha nechtějí být, no některé jsou tam spokojené... tady každá rada drahá, asi se to holt musí vyzkoušet no...

Jinak jsem pořídila podprdu na kojení, v Intersparu v tom Tchibo koutku, docela příjemná za 2 kila, akorát si v tom připadám značně asexuálně :sweat_smile: nicméně náš tatík prohlásil, že přece nepotřebuju, aby se mladýmu něco zvedalo :sweat_smile: :grinning: prej si má hledět mlíka a basta :grinning:
11. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Woblu mateřské mléko :grinning: :wink:
11. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Mateřské mléko se nemá ohřívat v mikrovlnce proto, že se to ohřívá nejstejnoměrně a hrozí opaření (asi nás má někdo za debily, že to neumíme promíchat :grinning: :grinning: :grinning: ). Jiný důvod, proč ne mikrovlnka, jsem totiž nenašla!

... všechny podprdy na kojení jsou asexuální, podle mě... a kojení samo o sobě taky :unamused:
11. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Obecně, ohřívání v MWT snad není zdravý... MM se nemá ohřívat, páč všechny ty dobrý látky "zničí"... Dětem do roka by se v tom nemělo ohřívat pití, jídlo... tak jsem koupila na přednášce :confused: ...

Woblu... :grinning: :grinning: :grinning: ...
11. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Jejda, já přehlídla, že se jedná o MATEŘSKÉ mléko :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: Jó to si ohřívám běžně takhle ke snídani :grinning:
11. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Holky, tak manža má dneska dobrej den...ráno si půjčil moje auto, pže svým nemohl vyjet..jak ho ráno ometal, tak se mu nastartovaný zamklo :sweat_smile: náhradní klíče mu přivezl tatka až za hodinu, takže tam hodinu mrznul :sweat_smile: ted přijel z práce a šel s Anetkou ometat to svoje auto a vyjet s ním a Anetka se mu zamkla v autě :sweat_smile: chvíli jsme jí přemlouvali a pak musel rozbít zadní sklo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: snad už má pro letošek vybráno
11. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Luc to je na zfilmování :grinning: Snad už má fakt vybráno.
11. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Já jsem právě taky slyšela i četla, že to je kvůli nerovnoměrnému ohřevu, že hrozí opaření míma..... no tak to u nás nehrozí, takže vodu nejdřív ohřeju a pak šoupnu nutrouš.
Protože to ohřejvání vody v horké vodě je straaaaašně zdlouhavé :rolling_eyes:
11. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Luuc... :zipper_mouth: to snad ne...
11. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Tý jo Luuc dobrý to má už fakt vybráno :slight_smile:
11. led 2010 v 19:34  • Odpověz
sanu a nezkoušela jsi ohříváček?? mě to ohřívalo super a je to i potom na příkrmy :wink:

Holky, nechtějte slyšet, jak jsem manžovi nandala :zipper_mouth:
11. led 2010 v 19:34  • Odpověz
A ještě dostal sprda, no jo člověk musí počítat u dětí se vším, hlavně musí myslet dopředu... :sweat_smile:

Luc ne nezkoušela jak se tomu "nadává", abych to hodila do vyhledávače? A jak dlouho to trvá než to ohřeje nebo na jakém principu to funguje?
11. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Woblu, manža je vtipálek :grinning:

Andi, to jsou ale poctivci, moc jsem tomu nevěřila, ale je to určitě moc fajn, že si rohlíky nahlásili :wink:

Luci, no tak vy máte teda veselo, a to máme teprve ani né půlku ledna :sweat_smile: , doufám, že vás dlouho nic nepříjemného nepotká a slyšet bych to fakt nechtělo :grinning: , umím si to dost barvitě představit :pensive:
11. led 2010 v 19:50  • Odpověz
já mám ohřívačku půjčenou, ale plánuju koupit vlastní, protože do té půjčené se mi vejde jen malá láhev od aventu a ta větší už je moc široká :confounded: , takže bych musela koupit jedině ty úzké lahvičky :unamused:
11. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.