• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu, např tenhle http://www.babyshopcz.cz/babyshop/eshop/8-1-Kojenecke-potreby/32-2-Sterilizatory-ohrivacky-mixery/5/125-Ohrivac-detske-stravy-BS-21 ale je jich mraky ohřeje se to za chvilku..já to nechávala přes noc zapnutý a když se Anetka vzbudila jen jsem do toho nasypala Nutráč a bylo to :wink:
11. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Sanu,myslím, že Luci myslela ohřívačku lahví, můžeš v tom později ohřívat právě i ty příkrmy
11. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Luc takže s flanděrama TT nebyl problém? Ty jsi měla tuhle?
11. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
A já pozítří udělám kuře na paprice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty recepty na MMB jsou mor.
11. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
sanu, já měla jinu..ale už nevím značku :unamused: zítra se mrknu u našich a písnu ti :wink: měla by být malinko širší, pže ty TT jsou docela široký :wink: ale koukám, že TT má i svojí ohřívačku http://www.baby-eshop.cz/sterilizatory-ohrivace-lahvi/ohrivacka-na-kojenecke-lahve-c2n :wink:
11. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Luci no právě, že TT jsou širší, teď jsem objednala další, Cel z nich saje jedna báseň.

Pro dnešek se loučím, mějte se

Very kdyby něco, tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
11. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holkyyyyy,
tak jak přišel nový rok, tak jsem nostalgicky vzpomněla, co jsme to dělávaly za kravinky kvůli početí. Teď se mne ptala kámoška a já už ty babský rady nedám dohromady.
Pamatujete na to?
- chilli omáčka z globusu - proč že jsme ji jedli tu jednu polévkovou lžici - jaký to mělo mít efekt
- a na sliznici - co že jste to pily za kraviny?
- pak jsme nějak jedly i ten anopyrin
- jediná Dagina se nechala po transferu na noc hospitalizovat
- co to jedly chlapy na spermia? Zinek, selen, ten Profertil a ?

hele a co dál jsme vyváděly, zkuste prosím popřemýšlet a dát to do kupy ať můžu předat dál, díky díky moc
Dani, nemáš někde nějaký poznámky???

A mimochodem co ten sexy chlap, už něco gramatického víme?
11. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Pavli :grinning: :grinning: :grinning: a souloží? To se prej musí :grinning:
11. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Pavli,ten můj si našel jinou babu a hned byl plodnější.Tak aspoň v něčem líp pro mě. :wink: :grinning: :grinning:

Luci - teda fakt jako z filmu s těma vašema autama a dítkem. :grinning:
11. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Pavli já ted do ovulky piju Kontryhel no a anopyrin ten dostanu stopro.Jo a holky pište pište co ještě zázračnýho.Woblu soulož jo jenže ta jaksi nezabírá ale ta taky stopro. :slight_smile:
11. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Luci, s tím autem, nezbývá, než věřit, že už má vybráno....

Pavli, téma "sexy" - jde o nesklonné přídavné jméno, což znamená, že má jediný tvar "sexy" a žádný jiný. Tedy, pokud vystupuje ve větě jako přídavné jméno, tak jen v tomto tvaru. Učitelka češtiny to našla v odborných knihách.

LANGOŠE - rychlé a jednoduché!!
- na 8-10 ks - 500 g hl. mouky, sůl, 20 g droždí, 4 dl vody a lžička cukru - z vody, cukru a droždí se udělá kvásek, naleje do mouky, smíchá se těsto, kyne půl hodiny. Rozdělí se na 8-10 dílů, udělají se placky na velikost pánve a z obou stran se smaží. Navrch přijde česnek (se solí s vodou), kečup a sýr, příp. další mňamky, s maremeládou je to taky moooc dobré :wink:
Normálně dělám z půl dávky. A normálně dávám víc kvasnic, ono se nic nestane. Jo a tu vodu teplou, líp to kyne.
11. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Tak tedy Pavlo: za prvé, nejsou to kraviny, ale funguje to :wink: :grinning: :grinning:
Jinak se to přeci nedá dělat, než tomu věřit, ne??

Sladká chilli omáčka na kuře - doteď mám lahev doma :grinning: :grinning: a to už je malé půl rok - ta se jedla stejně jako anopyrin na ředění krve.
Anopyrin a acylpyrin (bez nároku na správná y/i) jsme požívaly - a u mě to zabralo, preventivně jsem zobala půlku denně od půlky cyklu asi do 6. tt.
Krásná rada je styk zezadu (pro ty, kdo mají zakloněnou dělohu), horší je, že se to těžko zjistí, dokud to člověku při transferu neřeknou...
Počkat "ve svíčce" asi 10 minut, to už bylo i ve filmu, takže nic nového.
Mojžíšové čaj, tady někdo doporučoval.
Cvičení podle Mojžíšové, včetně té manipulace - tak o tom nepochybuju, že to zabírá, Neli Kubíček a těhotná Gabi jsou důkaz. To, že ta manipulace usnadňuje porod jsem neměla šanci ověřit.
Jonášova metoda: žena otěhotní jen ve chvíli, kdy je stajná fáze měsíce, jako při jejím narození (u mě neplatilo).

Pro chlapy - studené sprchy (fuj), žádný stres, pravidelný styk, ale někdo doporučoval sexuální zdrženlivost. Originální mi přišlo pojídat fíky (protože mají stejný tvar jako varlata, takže zlepšují jejich funkci, jako vlašské ořechy zlepšují funkci mozku, proč asi...).
Kapičky "naděje", podle mě rozhodně neuškodily, mají tam kůru na mužskou i ženskou plodnost.
Žádná cyklistika, žádný chemický provoz, žádné vyhřívané sedačky.

... co zabírá rozhodně je vyléčit takové potvory jako chlamýdie nebo borélie...

Přeju krásnou dobrou, jsem se vyčerpala a zavzpomínala.
Závěr: věřit, doufat a ono to přijde!
11. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Venku mínus šestka v 7:15 byla ještě defacto tma :confused: U nás noc od 19 - 4 a od 4:30 - 7 Takže Cel je na metál při nejmenším.....

Dneska jedem na výlet :grinning: .................do Globu :grinning:. Je to tu jak u snědenýho krámu......

Jo a asi se mi blíží mrcha.

Very???
12. led 2010 v 07:39  • Odpověz
Pěkné ráno, to si člověk po ránu přečte, jak se Sanuska pěkně vyspinkala a má dost :grinning: .

Kojení je řehole, my kojíme o půlnoci, ve tři a v pět vstáváme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď teda zase usnul, ale to už se zase nechce mě.

Mrcha mě dostihla taky, když byly malýmu tři měsíce a tři dny, dvakrát hodil přestávku 7 hodin a už byla tady.

Tak si Sanu užij výlet. :wink:

Verýsek se nehlásí a už jsme nervózní. Verýsku....
12. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Nelu ahojda, ale to nemělabýt provokace, já si toho nesmírně vážím fakt!!! :grinning: :slight_smile: A třeba Nutrouš dělá své.... i když, dávno pradávno když jsem kojila, tak spala úplně stejně..... :pensive:

CHtěla jsem vložit fotky, najednou mi pc píše něco co mi hlava nebere. Takže fotky asi nebudou :rolling_eyes:

A jdu to lehce pofackovat a připravit se pomalu na výlet :grinning:

PS: nikdy by mě nenapadlo, že i z nákupu v obchoďáku budu mít takovou radost - zase mezi lidma :grinning: :dizzy_face:
12. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré dopolko...

Taky jsem se dobře, předobře vyspala... Mladá spí už 13 hodin vtahu. Až dopíšu, jdu na ni... Neli, mně Mar spí celou noc od baj vočko 2 měsíců. A to byla kojená. Ale já mám zase řeholi s odsáváním :wink: .

A mrcha? Já ji asi mít nebudu, když jsem ji neměla před :unamused: ...

Jsem se lekla, kam se San valej na výlet. No, taky bych už ráda opustila teritorium naší ulice :confused: ...
12. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Prostě máte obě moc šikovné holčičky. Užívejte si to. Já doufám, že se to Kubíček taky časem naučí.
A Sari, proč pořád odsáváš?
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Neli... jsou spací, né šikovný :wink: ...

A proč odsávám? Mlíčko ještě pije zhruba ve 4 dávkách po 120ml... a teď už pár týdnů nekojím. Odstříkám a dám ji to lahvičkou... Jí prostě kojení nic neříká, ona si cucne a toť vše... Mohla bych přestat a dát ji UM, ale zatím to jde takhle...
12. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Hezké dopoledne všem :slight_smile:

já se hlásím a moc vám všem děkuji, jak na mě krásně myslíte :dizzy_face: , je fajn vědět, že vás tu mám :wink:
jinak nic nového, celý den včera tak divně v břiše, večer noc s kobrou, do rána tvrdnutí, ale né nějak hrozné ani né pravidelné a kopání našeho mladého, zdá se mi až moc čilý, na to že by se měl narodit, takže myslím, že NIC :frowning2: :pensive:

ale jinak se mi jako dnes luxusně spalo, vždycky jsem v pohodě na 2hodiny v kuse vytuhla a to se mi jen tak nestává, takže noc dobrá :slight_smile:

dnes nám dorazil kočárek, ale pošta ráno hlásila u našich, že je to větších rozměrů, jestli by jsme si pro to mohli dojet :sweat_smile: , tak na půl 2 si pro něho jedem, jsem zvědavá v jakém stavu přijde a vůbec tak celkově. ještě pár dní teda zůstane u našich :unamused: ( pro jistotu)

ale že je to rychlost to doručování, kalamita, včera paní volala v 10 hod. jestli platí to odeslání, jestli jako může a já ji říkám, že jo a dnes o půl 9 už tu byl a to šel z Karviné myslím
12. led 2010 v 10:11  • Odpověz
holky, je pravda, že ty vaše slečny jsou fakt ukázkové, Šári stále čeká až se Mari vyspí a sanuska taky skvělou noc, Danči Anežka v pohodě baští aj spí, tak nevím Nelčo nejsou ty chlapi jen tak trochu vyčůranější :grinning: , já si totiž říkám, že oni to už mají zakodovaný od mala tak trochu jako ženskou vys.... :grinning: (promiňte ten výraz a je to samozřejmě k pobavení a odlehčení :slight_smile: )

Luci a nebo holky, jak dalece máte zkušenost s tím Hamiltonem, včera přijel chlap z práce úplně takovej to, že mu šéfová říkala, že na tom byla že brečela bolestí a pak ještě nějaký kolega, mají už 3 děti a při jednom to jeho ženě taky dělali a už prý nikdy více, porodní bolesti všechny zapomněly, ale tenhle hmat prý ne :confused: :confused:
12. led 2010 v 10:16  • Odpověz
jo a jinak mě včera přišel mail od kámošky a ta píše myslím na tebe a neboj nic to není :grinning: :grinning: :grinning: , mě teda pobavila holka, se ji to říká, když už to má za sebou a děti už jsou dospělé :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj kočky.
Dnes jsem otočila program, nejdřív jsem dala dát prádlo a zametla a pofackovala byt a pak jsem teprve usedla k PC. Mám Anežku na klíně a právě jsem jí vyndala z ucha kousek mrkve :grinning: :grinning:

K Pavlinému tématu - zaručeně pomáhá astrologie - astroložka řekla, kdy se manžílkovi zlepší zdravotní stav a tak se také stalo - doloženo výsledky spermio z Brna. Taky pomáhá kineziologie, tedy, pokud má člověk nějakou "zátěž" z minulosti, ale kdo ji nemá.
K výčtu alternativních metod vše. Rozhodně bych je nezatracovala!!

Mršule? Co to je?? Já stále nic... tak jsem ráda. Ale vidím to tak, že až skončím s kojením, budu muset k Dr. na injekci, protože hormony jsem vždy měla OK, ale třeba po vysazení antiko mi MS naskočila až po vyvolávačce.

Sanusko, Cel je na metál, to souhlasím! Ale... Sari měla pravdu, až to bude 10 nocí, bude to něco znamenat.... U nás je to s kojením spíš jak u Neli, tedy, ne tak "zlé", malá jí mezi půlnocí a čtvrtou poprvé, mezi pátou a sedmou podruhé a pak ještě zpravidla do 7 až 8 spí, takže pohoda.

A jdem ven, dočtu pak :slight_smile:
12. led 2010 v 10:43  • Odpověz
No ikdyž já mám co říkat, já otěhotněla v cyklu, kdy jsem neměla sex ani jednou :grinning:
Moc toho neznám, ale na spermiogram se doporučují vitamíny celá abeceda, kotvičník zemní (zvyšuje testosteron) a maca. Kotvičník obsahují CEM-M vitamíny pro muže :wink: doporučila to přímo Faltusová v Sanusu, nicméně u nás se po tříměsíční léčbě morfologie zhoršila z 1% na nulu :sweat_smile:

Very, ségře ho dělali taky a netvářila se, že by nějak zvlášť trpěla... teď abych nekecala, ale myslím, že to spočívá v tom, že Ti urvou kus té zátky - někdo ji má asi už těsně před odloučením, tak si toho ani nevšimne, někdo ji má holt ještě pevnou no... každopádně u ségry (prvorodičky) to nezabralo, porod jí vyvolávali a malej se narodil 6 hodin po podání tablety, přičemž docela pohoda, sklaplo jí prý až dvě hodiny před koncem :wink: Neboj, zatneš zuby a než se naděješ, bude to za Tebou :wink:
12. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
jedeme pro ten kočík a pak budu u mamky
takže nevím, kdy budu :wink:

Woblu, no ono mi stejně nic jiného nezbude, než zatnout zuby, my na tom do neděle s manžou budeme co nejvíce pracovat, ale moc šancí tomu nedávám :sweat_smile:
12. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Veru, já se v tom nějak ztrácím - myslela jsem, že máte ještě 14 dní čas :confused: nebo je Míša o fous starší a už ho budou chtít vyhánět?
12. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Very, dělejte na tom!

Jedem pro dlaždičky, večer kouknu :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Teda holky vy máte zlatý dětičky na spaní..u nás to sice trochu trvalo, ale ted Anetka vstává kolem 8:30 - 9 :dizzy_face: což je super :dizzy_face:

Very, mě Hamiltona dělala jedna mladá dr..jako nebylo to nic příjemnýho, ale třeba vrtání u zubaře je pro mě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: dá se to vydržet a je to jenom chvilka..ale asi to každej snáší jinak :wink: drž se

Jinak manžovi lapálie neskončili..si už připadám jak ve špatným filmu :sweat_smile: ráno o hodinu zaspal, pak nemohl projet, pže zrovna jeli popeláři, takže dalších 15 minut spoždění a pak byl přes cestu spadlý strom, takže další hodina spoždění :sweat_smile: no a aby toho nebylo málo, tak na parkovišti před prací zapadl :sweat_smile: snad už bude konec :grinning:

Ve školce jsme dopadli celkem dobře..dostaly jsme přihláíšku, tu musíme, co nejdřív donést potvrzenou od dr a pak nám napíšou, kdy je zápis...Anetka si udělala u ředitelky očko, pže jí krásně pozdravila :grinning: tak jí chválila :dizzy_face:
12. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahojky holky.Cerýsku já ho měla doktor mi ho tenkrát udělal aniž by mě informoval,že ho chce dělat,no bolelo to dost bylo to nepříjemné,ale nakonec jsem byla ráda malá se narodila po tom hmatu přesně do 24 hodin,ale záleží jak kterej to umí udělat dobře není hmat jako hmat víš,pokud ho hdělá dobře tak zabere,když né tak ti ho třeba může při příští návštěvě zkusit znova,ale přežila jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahojky luci.no paráda tak anetka už půjde do školky?no to už je velká slečna teda.no jak pííšeš radši ten hmat než zubař :grinning:
12. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
No mě hamilton nezabral a stejně šla Anetka císařem :unamused:
12. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.