• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
u mě právě zabral až moc asi ho uměl provést dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě než jsem dojela domů,tak mě začalo dost tvrdnout břiho
12. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Very, viděla jsem dr. dělat stovky Hamiltonů, někdo necítí téměř nic, někdo křiví obličej, ale tragédie to není. Většinou už se na to všichni těší a doufají, že to pomůže, aby se porod rozběhl. Klidně dýchat a snažit se uvolnit a jde to. Tak nám pak napíšeš, jak jsi to viděla ty. Já ho osobně nezažila, já ho fakt nepotřebovala. :grinning:
12. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Myslím, že ho zažila Sanuska.
12. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Luuc... Anetka je moc šikovná! Nejenže umí krásně držet skleničku :wink: , ale i pozdravit!!! Neteř, stejně stará, by skleničku rozdrtila a zdravit jsem jí neslyšela :confused: :confused: :confused: ...
12. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Neli... krásný fotky na www.jakub... A co to máte za zlepšovák? Zavěšený lehátko... jako houpačku???
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz
jo, Šári, zavěšuju lehačku i korbičku od kočárku a v tom ho uhoupu.
Děkuju za pochvalu. Jdu kojit a jedeme k našim, ať se hneme z bytu, to je hrůza nemoci vyjet s kočárkem.
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
HOj

Dančo ona takhle Cel spí většinou. Už od narození.... :wink:

Very no jak jsem tady už psala, naproti koze bylo okno, tak jsem se při hmatu zadívala do dalekého vesmíru. Příjemný to určo nebylo, lehce se mi chtělo šplhat po koze............(Nelčo, uvolnit se při tom fakt nešlo :grinning: ), mě to pak přišlo jak při silnejch krámech. Ale prd mi to pomohlo, jen jsem špinila a neotevírala se....
12. led 2010 v 15:45  • Odpověz
:confused: posouvám...
12. led 2010 v 16:49  • Odpověz
jsem doma, kočárek je sna Ok, nebyl čas ho složit, manža zase musel do práce :unamused: , tak snad se na něj do víkendu dostane :sweat_smile:

jsem si nainstalovala nějakou novou verzi exploreru a jsem z toho na haluz :confused: :grinning: :confused: :astonished: :astonished: :astonished: a manža přijde až večer, to mě omejou do tý doby, co jsem to zase provedla, takhle si zničit noťas :sweat_smile:

tak jsem zvědavá, děkuji za vaše poznatky a prožitky z hamiltonů, budu doufat, že se mi vyhne a mladej půjde do neděle dobrovolně :grinning:

Woblu, no termín nám dr. posunula na 17.1. už ve 30 tt a od začátku nám říkají, že je + týden až dva větší, takže já bych byla ráda, kdyby šel dřív, protože 4,3 jako měl manža bych fakt rodit nechtěla a každý den se mi zdá při jeho pohybech, že fakt snad větší a větší a že už to dál ani nejde
12. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Very tak kočík je doma - obdivuju, že jste to nechali takhle na konec - a může se rodit :slight_smile: Co manža dělá (jestli to chceš napsat samo...), mi přijde, že je pořád ve worku :confused:

Tak zkus trojkombinaci, hlavně ať tě to nezabije :grinning:

Já si jdu udělat svařáka, abych tu mrchu aspoň rozjela...
12. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Tak mi došel balíček a trochu mě štve, že ta nová flanděra TT má udělaný míry jen vytlačením do flašky. Ta menší má čísla černá a to je good. Tohle prd uvidím.... chjo, no jo si zvyknu.
Ani nevím jestlli to tak bylo na fotce, jdu na to kouknout.
12. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Hm, tak tam odměrky černě nejsou, to jsem nepostřehla.

A tady taky nikdo není, tak jdu po svých...

Pak juknu.
12. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Sanu, to víš nová práce a tak toho je moc a ještě chce mít volno až se malej narodí, tak dávají dohromady věci až tam nebude a hlavně si odjede z práce třeba na 2 hoďky, včera na 3 a pak to musí dodělat :wink: a já nemusím v tomto počasí jezdit sama, ikdyž ten kočárek bych nevyzvedla ani kdyby bylo léto :grinning:

TT flanděry chci pak taky, mám celou sadu od aventu, ale TT se mi líbí víc, tak uvidíme jak budeme bojovat s kojením a tím vším a pak dokoupíme :wink:
jinak já na balíček ještě s dudlíkama, přebalovací podložkou a drobnostma čekám od 14.12 :confounded: :confounded: , takže Sanu buď ráda, že vůbec došel :grinning:
12. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Jsem tu, procvičená :wink: ...

San... to říkáš ty :confused: , však jsi taky na poslední chvíli honila nějaký nedokupy :wink: ... A na nový flanděry si zvykneš, za chvíli to budeš mít "ve voku" :wink:

Very... aha, ten posunutý termín jsme nepostřehly, že jo? Takže už seš vlastně 40.tt :astonished: :astonished: :astonished:

Joo a Věru, jaký soudní překvápko ti ex daroval?
12. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Sanu, na mě asi trojkombinace nepomůže, vanu dávám téměř od začátku těhu :sweat_smile: a já mám ráda opravdu teplou vodu, kromě toho vínka mám všechno a stejně nic, no jo no, chlapi jsou mamánci :grinning: , ale co ještě máme čas, zase tolik vás tu dřív nerodilo, tak jsem v klidu :wink:
12. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Šári, to máš pravdu Věrka nenapsala co ex daroval??? to zase bude nějaká vychytávka :confounded: :angry:
12. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,
díkas všem za odpovědi a Danče metál za zjištění gramatického infa. Ufff, není to lehké mít dítko v poubertě. Dnes mi dokonce opravila na skypu hrubku (jsem nějak podcenila shodu pod. a přís. :grinning: , no dřív jí to nevadilo, nooo )
Dítka máte všechny moc krásňoučký, to by se člověk uchválil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Jo, však jsem si u Dančinýho zavzpomínala na dávné časy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Pavli... třeba bude úča :wink: ...
12. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Sariii, fujjj, ještě takovou pohromu do baráku, jako by nestačilo, že je tatínek policajt :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Jo, Sári, holka jsi si jistá, že slyším malou v noci brečet??? Aby sis nelibovala jak dlouho ti vydrží spinkat a ve skutečnosti jsi jen ty spala jako dudek :grinning:
12. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Pavli... jsem, já ve spánku slyším i trávu růst :wink: ... Akorát se děsím případného druhého dítka, to by určitě vytravovalo :confused: ...
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Dobrý večer,

tak jsme to zas trochu posunuli, ten byt, ale jde to ztuha...

Přidávám se, taky slyším Anežku v noci brečet okamžitě hned. Ale když jde manžílek spát nevo vstává, to neslytím. Přikládám to hormonům, nevím...

Přeju všem krásnou dobrou :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Very třeba to vínko je to, co tomu chybí.... :wink:

Sar, Dančo já taky jsem hned vzhůru i když se Cel jen trošku protáhne.... ale já takhle spím pořád. Jakmile se něco v baráku hne, tak jsem auf.
Třeba i ten náš pidi yorkshire když skočil z postele na koberec a šel po něm, tak mě to vzbudilo.

Dančo jste borci, že vám to jde od ruky i když z tuha jak píšeš....
12. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
A přeju dobrou, Verče s kobrou.
12. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Bré ráno, noc supr, ťukám, venku kosa, tak budem lebedit doma u krbu.

A jsem 1DC :grinning:

Very? :slight_smile:
13. led 2010 v 08:11  • Odpověz
zdravím a nakukuju hlavně co Verýsek...ale i ostatní...

Vašík se povaluje po dece a po místnosti....no ale baví ho to jen chvilku...
13. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
U nás nic nového, koukám hlavně co Verča.

Užijte si den!
13. led 2010 v 08:53  • Odpověz
jo a samozřejmě máme doma ten závadný nurofen sirup :frowning2:
13. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
jsem tu a nic, jen teda nevím, ale asi od čtvrt na 3 ráno s kontrakceme (spíše poslíčky) po 8, 10, 12 minutách a když padla 12minuta, tak jsem se naštvala a šla spát :grinning: , holky je možný, že to šlo hodně do zad místo do břicha???

manža chudák myslel, že už pojedeme a ono zase nic, jsme to mělo ještě znovu zkusit s tou kobrou a určitě by si Mišan dal říct a vylezl, ne jen večer před spaním, ale i v průběhu noci ho budeme muset tahat z pelechu :grinning: :grinning: , on nám to vrátí i z úrokama............já už to vidím :grinning:

Žofi, ale ten sirup se dá vrátit nebo ne? Já jsem tuhle část neslyšela celou tak nevím jak to tam bylo.
13. led 2010 v 09:03  • Odpověz
si piš Verysku že je to do zad a mně to šlo až do konečníku, i když pan doktor mi tvrdil při první návštěvě porodnice, že je to nesmysl a dělal ze mě blba :astonished:
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.