• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari..... :dizzy_face: Jsem ,tak šťastná,že jsou v pořádku a už se nemůžu dočkat,až je uvidím.... :dizzy_face:

holčiny prosím vás kde je v H.K. porodnice...?
4. čer 2009 v 19:21  •  snaží se  • Odpověz
trooli, hned vedle starýho vchodu :wink: vlevo když projdeš bránou
4. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Trooli určo tam budou ukazatelé :wink:
4. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Luci díky..... :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:27  •  snaží se  • Odpověz
Ahojda kočky :slight_smile:
dnes jsem tu asi jen na pozdrav, uvidím při ordinaci jestli budu schopna dočíst :sweat_smile:
jinak hlásím, že test nakonec skončil za A, takže jsem moc ráda, ale šprtka rozhodně nejsem :grinning:

a jak vy?

snad se tu nic nepřihodilo, nic vážného, po vaně přelítnu aspoň něco :wink:
4. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Very no vidíš ty mede, počkej pak tě ještě budou prosit aby jsi neodcházela, že nechtěj přijít o nejlepšího pracovníka :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
tak jsem došila, zlomila se mi jehla a další nemám, zítra musím prikupit :angry:
4. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
very sikula :grinning: a co vstupka? uz byla nebo ne?
4. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Very a máš už nějakej plán jako kdy to na sebe naprášíš, že jsi těhu...??? Asi po zkušebce ne.... :sweat_smile: :wink:

Míšo já si musím šití koupit, nemám doma ani špendlík natož stroj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nějaký základní šitíčko je doma potřeba, jen jsem se ještě nedostala do galanterky (hlavně, že kolem ní jdu minimálně jednou týdně... :unamused: )
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Very jsi od 28.5. netestila jo, to smekám :grinning: :confused:
4. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Sanu to asi nepůjde to naprášit až po, za prvé to může jít vidět a za druhé kdyby zjistili, že nastoupila už s tím, že věděla že je těhotná tak ji vyrazí, aspon takhle mi to někdo kdysi říkal, ale nevím jak je to ted
4. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
No to jo to máš recht Míšo. To mi vypadlo, víš to správně.
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ale co vím, v německu to nemusíš nahlasovat. Není to tvoje povinnosti, při pohovoru hlásit, že jsi těhu, je to tvoje privátní věc...
Ale nevím jak je to v ČR s tímhle, ale taky jsem to tak slyšela...
4. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky, ale A mělo většina lidí, sem tam B :wink:

Sanu mám ještě jeden test ten plastovej ale ten použiji až někdy o víkendu před KO :wink: Sanu řeknu to, až to bude aktuální a budu vědět, že je mimi relativně "mimo ohrožení" coý není nikdy, ale tak určo až po 12tt a ještě kdoví jak

Soníku, vstupka byla dnes, jen se paní dr.ptala zda beru pravidelně nějaké léky, řekla jsem, že ne a ona ani antikoncepci? odpověď jasná :grinning: (ale někdo nemůže že jo, takže ona neví proč)
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
miso a jak by ji to dokazali???
4. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Very jasan, HA jsem nebrala taky protože mi nedělala vůůůbec dobře.. :wink:
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Soni podle měsíce těhotenství, mužou poslat na jakékoliv vyšetření
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
No přece potvrzením od dr Soni - jooo taky by záleželo jak by byl dr ochotnej spolupracovat a jetli by napsal jiné datum atd.... :wink:
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky, neřeště to, já to potvrzené nemám, tudíš nevím :sweat_smile: :confused: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
a já myslím, že je to teď brané jako diskriminace, proto se tě ani na pohovoru nesmí ptát na děti atd a jestli rodinu plánuješ, takže myslím, že je to teď jinak :wink:
4. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
sanu nene,... hodit ji muzou jenom ve skusebce... po skusebce uz tehulce vypoved dat nemuzou...
ja jsem predse taky nastupovala a vedela ze jsem tehu, ale ja to resila tim ze jsem se priznala, tak jsme se dohodli do konce skusebky, ale pak jsem nastoupila na rizikove...
4. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
odešly mi kamsi záda, bolí mě tak, že se nemůžu ani pořádně nadechnout, to je na přesdržku :angry: :angry:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Míšo ty záda ti teda dávaj mede. Jak dlouho cvičítš tu Mojžíšku?

Sono jáááááá nevím :wink: :zipper_mouth:
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Very to máš pravdu nesmí se na to ptát, páč když mě přijímali tak mi to personální říkala, ale pokud už je ženská v tom, tak je to něco jiného
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dneska se loučím, jdu koumat foťák

dobrou
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jo Luci se dneska loučíš jo, tak jooo tak pa :grinning:
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Sanu 3 týdny, ale vůbec mi to nepomáhá, už jsem vyzkoušela několit takových zaručených cvičení na záda a prdky

jsem říkala, že až budu jednou těhotná a dotáhnu to dál než do 7tt a budu mít pupkins, tak se pos.....
4. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
dobrou Luci :wink:
4. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky ja s vama takhle ten svetrik nedodelam... :grinning:
jo a holky, personalni je kamoska takze vim od ni spoooousty veci i tohle... :wink:
4. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Soni tak jak si to udělala ty, tak to jde, to netvrdím, měla jsem na mysli jinou alternativu
4. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.