• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi, díky to mě to taky tlačilo na konečník, ale říkám zase to ustalo a teď fit jako rybička, co já bych si provedla.... :grinning: , no z toho mám právě strach, z těch doktorů a asistentek, že na mě budou koukat jako na blba :pensive:
13. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj zdravíme :slight_smile:
Tak koukám u Very se už chystá :wink:
Tak mě Hamilton pomohl u obou dětí. Ráno mi ho doktor udělal a večer jsme jeli rodit. A bolesti do zad jsem měla taky, i když já naivka sem si myslela že jsem někde nastydla a ono ne :grinning: bylo to k porodu
13. led 2010 v 09:23  • Odpověz
jé holky, kéž by jste měly pravdu a já se chystala k porodu, jenže co tak čtu,tak to má spousta holek a pak to odezní a zase nic.........se tady člověk trápí prvně, aby otěhotněl, pak na každou KO se staženým zadkem, aby byl nález v pořádku, pak zase ke konci, už aby nález byl a jelo se :grinning:
13. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ankelotko, koukla jsem na fotečky, kluci jak jsou vysmátí, starší brácha působí opravdu jako správnej "starší" brácha :wink: :dizzy_face: moc hezký :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Very, ale ty se přece chystáš k porodu :grinning: Jen to ještě není porod...... :wink: Ale je to děsný.
Aspoň víš, jaké mé zklamání pokaždé bylo, když jsem se ráno vzbudila s vanou a říkala jsem si, že jsem teda zase nerodila a další ufuněnej den předemnou..... :grinning:
13. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Sanu, přesně tak, další ufuněný den přede mnou :grinning: , manža se už taky těšil, ikdyž v první chvíli se asi více opotitl :grinning: , já jen doufám, že takových poplachů nebude moc :sweat_smile: :pensive:
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Verysku ale já si zas myslím, ještě si užívej mimíska v bříšku...jak pak jednou bude venku, se nezastavíš :wink:
13. led 2010 v 09:33  • Odpověz
jediný co mě štve, že mi teď prcka na KO neváží, já ani nevím co mám čekat, tabulkové rozměry asi těžko :pensive: , ikdyž ono jak kdo se trefí s tou váhou a když vzpomenu na Danču a malou Anežku, těžko říct co se v těle děje
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Já teda hlasuju pro skeničku vínka, aby byla trojkomboška úplná.......... :sunglasses:

Zofi to je hezký, že koukáš jak Very a zbytek, ale jak vy?????????????????????????????????????
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Žofi, to má něco do sebe :slight_smile: , to si pak budu přát asi mockrát :wink: , Žofi kam ti zmizela fotečka??? bude nová???
13. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Very dík za pochvalu fotek. No jo starší brácha se stará. Ale už začínají takový menší boje, velkej si něco postaví ze stavebnice a to víš malej přijde a je to dole :slight_smile: No, ale s tím se musí počítat :wink: děti jsou hold děti
Zdravím, :slight_smile:
koukám, že Verča to má za pár :wink:
Very, v pohodě jeď, protože mě plodovka odtékala taky postupně, sice na mě koukali jak na blba, ale jen jeden doktoerm ostatní v pohodě a voda mi nakonec rupla na vyšetřovačce před doktrorem, byla jsem ráda, že jsem jela :wink: . Ostatní doktoři jsou v pohodě a moc hodní, :wink:.
Tesi ahoj, mě plodovka drží, zatím :wink:

Ankelotka, to je jasný, že boje přijdou, já jsem taky vždycky strašně otravovala starší ségru :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Very, myslím, že Míša bude do konce týdne venku :wink:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
jsme zvědavá jestli mě překonáš Verýsku s váhou miminka....

Sanu u nás...Vašík je jedlík, sní 2 přesnídávky denně, masozeleninový příkrm k obědu a ještě mlíčko,,,,,no šmakuje mu...ale zub ještě žádnej...
13. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Žofíku, to je krásná fotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Já bych teda Cel zpátky nechtěla, jsem ráda, že se můžu pohybovat bez omezení, bez funění, vyspím se víc jak v těhu..........Max bych jí někomu třeba na 2 hodiny někomu šoupla, abych mohla v klidu vyžehlit tu oooobr hromadu.

Zofi no tak to je správnej strávník, takovýmu se bude jednou vařit jedna báseň :slight_smile:
13. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Žofi, zuby dorostou, třeba jich pak přijde víc naráz a nebude aspoň tolik toho trápeního :wink: , baští teda pořádně, ale nezdá se mi, že by byl jako nějakej cvalda, je krásnej :dizzy_face:
a jinak jako s tou váhou bych tě nemusela překonat, ale vidím to černě, na ty 4kg sse fakt chystám, vy jste měli něco málo pod, já tovidím něco nad :grinning: (né nadarmo jsem manžovi nachystala 2 hromádky pro prcka, malou x velkou) :grinning:
13. led 2010 v 09:50  • Odpověz
já se těch zubů děsím, to víte chlapi jsou strašní cíťové :grinning: říkala mi sestřička, začne to s nima od prdíků a vlastně celej život nám"umíraj"

Very ale ty jsi taková celkem drobná.....nevím, nevím....my měli 3980....
13. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Žofi, cíťové :grinning: , jo to jsou já zase říkám, jak vždycky Sanu, z mamahotelu se mu nechce proč taky???a pak to bude jak píšeš, maminka se postará :wink:

Žofi, no s tou váhou je to tak nějak všelijak, ničeho se stejně nedopídíme, hlavně ať je velký tak, aby unosil tu kupu věcí :grinning:
13. led 2010 v 10:02  • Odpověz
mě nešla diskuse :angry: , ale alba jo???

tak jsem projela celý Vašíkovo album :wink: ,hezká stolička a malej celá mamina, manžela teda Žofi neznám, ale já vidím jenom tebe :slight_smile: :dizzy_face:
13. led 2010 v 10:10  • Odpověz
hele Very, určo bude akorát..... :wink:
13. led 2010 v 10:10  • Odpověz
jo jo Very,vypadá to že mi v Sanusu vložilo to správný embryjko :dizzy_face:
13. led 2010 v 10:11  • Odpověz
jo jo Verysku jestli teda očekáváš větší mimi, pokud to stihneš nech si píchnout epidurál...
13. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Žofi :grinning: , no ještě, aby ne :confused: :astonished: , ale mě to teda mockrát v těhotenství napadlo :sweat_smile: , člověk přemýšlí nad kde jakou kravinou a tak jsem se pak jako uklidňovalo, že to máme určo přirozeně :grinning:
13. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Very Zofka má recht, Mišan asi moc drobnej nebude a ty s tvojí pidi pánvičkou.... nerozebírali jste to nějak s mudrou???? Nebo přeměřovala ti dr pánev??????????????
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Žofíku a co dělá vašík teď, to spí a nebo si hraje?
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Žofi, jo to když tak nechám, jsme na tom tak domluvili i s manžou, že pro jistotu si nechám udělat testy na všechno a pak se rozhodnu, nebudu hrdinka a já ani nejsem :pensive:

Sanu, pánev mi neměřili určitě, akoráde mi říkala ať s drobkem kolem 3kilo nepočítám, když vidí manžela :grinning:
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz
testy na všechno Very, jak jako?

vašík spal, spí vždy tak 15 minut...pak zas 2 hodiny funguje a pak zas 15 minut....takhle je to až do večera....
13. led 2010 v 10:23  • Odpověz
tak jdem na přesnídávku...zatím
13. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.