• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No prý ti dělají testy asi kvůli tomu Epi jestli ho sneseš nebo ne, já nevím, jako asi takový nějaký základní jako před každou operací ne, no zkrátka když se mě na příjmu zeptají jestli ho budu chtít, řeknu že jo a odmítnout ho můžu vždycky :wink:

Tak to má Váša pěkný program, kdyby to stačilo i mě, 15 minut spánku a pak 2 hoďky fungovat :grinning: a večer spí celou noc?
13. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Žofíku ahoj a zase se ukaž :wink:
13. led 2010 v 10:29  • Odpověz
v noci, né to dvakrát za noc jíme...mu kručí v břiše...je to malej nenasyta :dizzy_face:

jenže Very udělej něco za 15 minut...to neuděláš lautr nic....tak faktuž letím a držíme ti pěsti s Vašíkem...
13. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Very mě se nikdo na epi neptal, musela jsem si ho "hlásit" sama :wink: A radši pro sichr hlas při příjmu, aby ti pak neřekli, že je pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Veru vopruz co, člověk se nevyspí a prd z toho :confounded:
Žofi, opatrujte se :slight_smile:
13. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Žofi, Vašík je fakt krásnej!!

Very, jj, tady se má taky epidurál hlísit při příjmu, takže radši volat ode dveří, ať není pozdě!

My máme odpol. rande s holkama z plavání, co máme stejně staré děti. Večer kouknu. Teď jdem na mrkev / brambor / kukuřici. :wink:

Pa.
13. led 2010 v 11:58  • Odpověz
tak já budu hlásit už od vstupu, Epi, Epi chci!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Very, já jsem si o něj řekla na porodnm sále, uměj ho fakt píchnout a pak je to pohoda jazz a ani to nebolí :wink: , pak jsem už byla vysmátá jak lečo :grinning: a ta poslední hodina bez Epi se dá zvládnout :wink: Příště rodím taky jedině s Epi :wink: :wink:
13. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tesi, díky za pozitivní příspěvek :wink: , dost od toho odrazují, ale ono má všechno svoje, a já se přiznám, že u sebe používám větu z pohádky Princezna ze mlejna, kde do mlýnice přijede nějaký sedlák a chválí mlynáři Elišku a říká : "Kdepak naše Verunka, ta je slabá na plíce" :grinning: :grinning: :grinning: , takže asi tak, a tím se řídím :grinning:

Wobludko, jak pak je tobě??? co tvoje stavy, už lepší?

Gabčo, nahlaš se!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:

a taky staronová snažilka by mohla :wink:

Dančo, užijte si rande s holkama :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
a jinak nevím proč, ale já vám mám takovýho tucha, že určitě budu mít křížový bolesti, měla je i mamka,sice se říká, že se porody nedědí, ale já chytnu kde co, takže.... :confounded: :grinning:
13. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
very :grinning: :grinning: :grinning: , hele, mě se teda manža divil, že chci Epi, že bych to i bez zvládla, ale já prostě Epi chtěla a i ta anestezioložkami říkala, že s Epi je to lepší a že při tom budu moct hrát i karty a že ona Epi taky měla a nerodila by jinak, já obdivuju ženský, který to bez Epi daly, ale já byla ráda, že ho fakt měla. Ono se to chlapům mluví, když oni rodit nemusí :wink:
13. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tesinko, když ti zabere a pomůže tak proč ne. Na každýho to zkrátka působí jinak, někdo říká, že mu nezabral vůbec, že to bylo ještě horší, pozastavil se porod a kdoví co ještě, je to individuální a je to jako s léčbou čehokoliv jiného, na každého zabere něco jiného :wink:

můj manža myslím, bude rád, když mi něco píchnou a bude chvíli klid :grinning:
na nějaký diskusi jsem četla, jak by to vypadalo kdyby rodili chlapi a popis jedné holčiny mě pobavil, prý, no to už by dávno vymysleli asi něco takovýho: do 3 měsíců by to odnosili, pak rychle porodili a šoupli do nějakého inkubátoru nebo nějaké věci dopéct. A asi by to tak fungovalo,pěkně pohodlíčko :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
a kde máme dneska Šári??? brouzdáš ulice či co?
13. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
No Veru, dneska žádná sláva :confounded: ale jsem vzorná manželka, protože peru, meju nádobí a peču chleba :grinning: ještě že je ta technika... u toho ležím s netbookem v posteli a nemám v plánu se odsud nechat vystrnadit :stuck_out_tongue_closed_eyes: malýho mám někde šprajclího, tak se sunu jak stará bába a u toho přemýšlím, jestli budu nebo nebudu zvracet :confounded:
13. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
no, Very, to by bylo chlapům podobný :grinning: , tomu mýmu by stačilo si myslím měsíc :wink: A samozřejmě žádný omezení v jídle před i po porodu, by ho piclo :grinning:
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Woblu, tak to jsme na tom podobně, mě jen není zle jako tobě :frowning2: , dovařila jsem oběd, umyla nádobí, posbírala prádlo, teď složím co se dá, spáruji ponožky, aby tu když tak manža měl nachystáno na delší dobu a protože mě začali bolet záda, tak asi lehnu na gauč a budu opět brouzdat na netu
ať je brzy líp a nechoďíš zvracet :wink:

Tesi, jj, to omezení v jídle by pro toho mýho taky byly muka :grinning:
13. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Very já by to bez epi asi nezvladla :wink: Já hlasuju pro :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak hlásím, že jsme všichni lehli :frowning2: Anetka je na tom chudák nejhůř..od včerejška hycuje, má rýmu a nechce jíst ani pít :frowning2: na mě už to taky leze :unamused: chjo, blbý počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very, je pořád tu :confused: tak snad už to bude :wink:
13. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Lucii tak ať se co nejdřív uzdravíte!!!!! :unamused:
13. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
holky ted jste me pobavili, pry by jste to bez nedali :grinning: ale dali, nic jineho by vam nezbylo :grinning: :grinning: :grinning: ven musi :grinning:
ale jo, kdyz je moznost ulevit si a pomoct proc to neudelat :wink:
luci no to at vas teda brzo prejde... :wink:
very jsem zvedava dokdy nas budes napinat :sweat_smile:
13. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Luci, to je teda pech :confounded: :frowning2: , ať je brzičko líp a Anetce se brzy vrátí chuť k jídlu :wink: a ty zalez do pelíšku a vypoť se s manžou :slight_smile:

Sanu, já jsem taky pro :wink:

a už mi přišla sms, že byl odeslán balíček, takže zítra tu bude i přebalovací podložka, hurááá, my to fakt všechno stihneme :grinning:
13. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Soni, no musely by jsme :grinning: a napínat vás asi budu ať je tu trochu vzrůšo :grinning:
no radši bych sem poslala příspěvek, už je to asi tady a jedeme do porodky, brzy se ozvu :grinning:
13. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Soni no jasan, že by jsme musely kdyby epi nestihli dát, ale když se to stihlo, tak jsem byla jen ráda :wink:

Very no vidíš, tak to budeš mít vše doma, třeba Míša čeká na podložku... :wink:
13. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
very no doufam ze se ozves prubezne i z porodniho salu :grinning:
13. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Holky, si musím postěžovat..mě dneska tak nas.ali v práci :angry: :angry: :angry: podepisovala jsem smlouvu a jediný o co mi šlo, aby se mi případně, kdybych otěhotněla, nevypočítávala další MD z tohohle pidiplatu..to bylo furt keců kolem, at se nebojím a tak..no a samozřejmě to tak je..takže já do září nesmím otěhootnět, abych neměla MD nula nula prd :angry: :angry: :angry: manža teda říkal, at si nedělám starosti a vesele těhotním, ale nevím... :angry: :angry: :angry:
13. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
jinak číslo mám na 4 z vás, takže písnu vám sms a manža pak dohodí zbytek :wink:
13. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Soni, no jedině přes sms, internet už v mobilu nemám a stejně mi nešly posílat příspěvky, jen číst :confounded:

Luci, to se nedivím, že tě naštvali :confounded: , ale víš jak to je, když ptáčka lapají pěkně mu zpívají :pensive: , ale Luci, jestli to u vás není o penězích,jako že teda není, tak jak ti to říkal manža, vesele si těhotni :wink: :slight_smile:
13. led 2010 v 15:00  • Odpověz
very to neva klidne... :wink:
luci no to te pekne namichli... :angry: ale neres to, ono vis jak to je... pak kdyz bys chtela tak to nepujde, tak to skousejte a ono to nejak dopadne... :wink:
13. led 2010 v 15:03  • Odpověz
já vím holky, ale mě naštval ten jejich přístup..co já, ale stejnou smlouvu podepsala kamarádka, co má roční holčičku a brzy plánujou další :frowning2: a oni jí řekli, že když otěhotní do 4 let věku dítěte, tak má smůlu :frowning2: no uvidíme, zatím těhotná nejsem, tak to nemusím řešit
13. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
hoj

jdu na vás mrknout a hlavně jak Verýsek??? :slight_smile: :slight_smile:

Venku je zase maras to je děs. A to jedeme zítra autem do Phy na koncert DM :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.