• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
woblu- jak píšeš, že pečeš chleba, to máš asi pekárnu vidď???? Taky si ji asi pořídím. Jedla jsem z ní chleba jen jednou ,ale byl naprosto vynikající.

Luuci- určitě jdi vesele těhotnět a kašli na ně.
A mně zaručeně na chřiku pomáhá lipový čaj,med, slivka, citron a tím zapiju paralen. Zní to hrozně, ale spotíš se jak vrata u chlíva,ale je mi o hodně lépe.
13. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Áááááhoj...

už jsem dobrouzdala a dočítám, jsem zrovna u mé sháňky :grinning: ... Musím dolouskat, jak Verča :wink: ...
13. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Tak hotovo...

Verys ještě v klidu, tak dobrý...

Teda holky, jsem se pobavila :grinning: . Mišan čeká, až přijde přebalovací podložka, Verča bude od vchodu křičet, že epi jo a homeopatika, že ona rozhodně nemá :grinning: :grinning: :grinning: ...

Tesi... jen aby si to manžel nepřečetl! Ale už tady má velký + za vzornou péči, když jsi byla se žlučníkem v nemocnici :wink: ...

Žofi... o tom Nurofenu jsem vůbec nevěděla, pro jistotu jsem se šla podívat. My ho máme o.k. Jinak Vám to moc sluší :wink: ...

Luuc... jo tak to Vás lituju, vitamíny a ležet. A starat se jeden o druhýho a druhej o třetího :wink: . A s tím výpočtem mateřský to je teda góóól. Ale co, jsou horší věci...

Agi... v Praglu to bude o.k. Tý jo, zase koncert DM? Tady jsou ňáko často :astonished: :astonished: :astonished:... A Paralen zapíjet alkoholem :astonished: :astonished: :astonished:, to je nepřípustné :fearful: :fearful: :fearful: ... :grinning:

Jo, brodila jsem se po městě. Místama to šlo, místama ztuha :angry: ...
13. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Agi zítra jo, jee tak to na vás budu myslet. Určo to bude žůžo. Pak musíš napsat jaký to bylo!!!
13. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky!
Opět nestíhám - zase lítám po úřadech a advokátech,no prostě mám o zábavu postaráno a do toho učení s Terkou.Každý den teď z něčeho píšou,tak se tomu musíme trošku víc věnovat.

Jen jsem nakoukla,jak Very,ale zatím nám "drží". :wink:

Já půjdu v 19h koupat a pak se budu více zdržovat kolem PC,tak zase najuknu. :wink:
13. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Agi, zítra si to užij v Praze a pak hoď info, jaké to bylo :wink:

Šári, ty jsi to tak pěkně napsala, když to takhle sesumíruješ, tak to zní dobře - hezká comedy :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Holky vy už máte takovej režim. Já teda koupu každej den, ale nikdy ve stejnou hodinu.
Jedu podle toho jak Cel má jíst. Většinou to je v rozmezí od 7 do půl deváté to koupando.... Kdy se u vás ten režim zajel...??
13. led 2010 v 19:02  • Odpověz
tak jedna holčina v páragrafech mi řekla, že to je jinak..že se do 4 let bude porovnávat která smlouva byla větší..jako víc peněz a vždycky se to počítá podle tý větší..to by bylo fajn, tak snad to tak je :confused:

sanu, my měli pevnej režim tak ve 3 měsících..ale každý dítě je jiný :wink:

U nás je hotovo..vypila akši s Panadolem a usla..to jsem teda zvědavá na noc..na dnešek to byla bíííída :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 19:32  • Odpověz
akši= kaši :grinning:
13. led 2010 v 19:32  • Odpověz
agi, teda to jsou recepty..mě zas známej doporučoval čaj s mlíkem a rumem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 19:33  • Odpověz
tak nám švagrová vždycky doporučuje dát si na chřipku horkou vanu, pořádně se rozpálit, pak si osprchovat lýtka vlažnou vodou, dát mokrý ručník na topení, zalízt do pelechu a potit a potit. Druhý den je prý člověk jak rybička. Akorát by člověk neměl být sám doma, kdyby to s ním náhodou seklo :sweat_smile: každopádně na Áňu bych to radši nepraktikovala :slight_smile:

Agi, jj, v pekárně, dostala jsem ji od manžela loni k narozeninám a nemůžu si ji vynachválit. Já v tom teda jen peču chleba (směsi nekupuju, namíchám si to v pohodě sama a že jsem na vaření střevo), ale manžel v tom dělal i mazanec, těsto na knedlík apod. někdo v tom dělá i sekanou a jiný vymoženosti :slight_smile: Každopádně se vždycky všechno povedlo a je to paráda, když si to nastavíš tak, že v sobotu v devět Tě vzbudí vůně čerstvýho chlebíčku :dizzy_face:

Teď jsem dvě hodiny hlídala synovce - dala jsem ho spát a vydržel to přesně 7 minut :grinning: Pak měl půlhodinovej hysterickej záchvat, nelíbilo se mu vůbec nic, no nakonec jsme hodinu chodili po bytě a prohlíželi kde co. Jó, bude to mazec :grinning:
13. led 2010 v 19:52  • Odpověz
jj, musím říct, že pekárna na chleba je super věc...když se nám nechce ven, tak dáme mouku do pekárny a za chvíli máme čertsvý chleba :dizzy_face: děláme v tom i těsto na bram. placky, langoše...to tam i vykyne,.. :dizzy_face:
13. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak chci všem poděkovat za podporu. Byli jsme dnes poprvé na té rehabce. No paní fyzioterapeutka je strašně milá, pořád na něj mluvila, zachází s ním jemně, chválí ho, směje se na něj a když si ho cvičením rozpláče, tak si ho pak uklidní a cvičí znova, až když je klidnej. Zatím jsme dostali za úkol cviky na kyčle, protože to, že dává hlavičku víc na jednu stranu poškozuje vývoj protilehlé kyčle. U těhlech cviků se dokonce smál. Při pasení koníčků má Kubíček pořád zaťaté pěstičky, tak nám ukázala jak ho vést k otevření. Pak jsme dostali zatím jeden Vojtův cvik, u toho pláče. Ale potěšil mě přístup typu, nemusí být nahý, cítí se v bodýčku a v plínce mnohem bezpečněji, může mít dudlík, když by moc plakal, zkraťte to, no prostě lidskej přístup. Na mě tohle působí motivačně, takže si myslím, že si vzájemně sedneme. Říkala zatím cvičit určitě dva měsíce. A v pondělí jdeme znova. Pro mě absolutně nejhorší byly ty nervy předem, pak mě z toho rozbolela hlava, měla jsem neskutečnej hlad, až mi bylo mdlo, s sebou nic, s mojí dietou si nemám co koupit na hlad a cesta domů z Polabin na Duklu pěšky v tom marastu, jsem myslela, že zdechnu.
Kubíček pomalu usíná, tak já jdu taky zalehnout. Přeju všem dobrou noc. A Verýsku, myslím na tebe. A neboj, já to taky dala i bez epidurálu. :wink:
13. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Verýsku,já to dala 2x bez epidurálu a dokonce i nástřihu.Takže opravdu to chce hlavně "klíííííííííííd !!! ". :wink:

Neli,držte se.Já jsem měla s Terkou to samé,když byla miminko.Hlavičku dávala neustále na jednu stranu,až ji měla úplně spláclou.Nepomohlo ani kilo cukru zabalený do plíny a použitý jako zarážka,proti otáčení.Vždycky si stejně našla způsob,jak si tu hlavičku stočit.Tenkrát jsme chodily do Polabin - nevím,jestli tam kam teď chodíte vy... A taky jsem s ní musela doma cvičit.Jestli to byla přímo Vojtovka fakt netuším.Ale dalo se to zvládnout.I když jsem to prožívala úplně stejně jako Ty.Bylo mi jí strašně líto,když tam svým řevem "bourala" ordinaci a každý večer doma... Ale pomohlo to,i když to bylo taky na delší dobu.Už netuším jak dlouho,ale min.3 měsíce určitě.
Takže myslím na vás,aby jste to zmákli a hlavně aby Kubíčkovi to trápeníčko opravdu pomohlo. :wink:

Sanu - já pak večer už na přesnou hodinu koja až tak nehledím.Prostě ji jdu v 19h koupat,ať má jíst za 3h,nebo 1,5.Ona se přisaje kdykoliv a já mám alespoň jistotu,že každý večer max. v půl 9 chrní a já mám klidný večer.Takhle jedeme už měsíc. :wink:
13. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
sanu,jsem to napsala blbě... chtěla jsem napsat...ať jedla před 3h,nebo 1,5 :wink:
13. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Neli... sláva!!! Tak vidíš, bude to dobrý!!! A díky fyzioterapeutce to bude i příjemná schůzka, vždycky. A za to, že jsi to sněhoborcovala kočárkem, máš můj obdiv!!!
13. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
tak pekárničku se chystám koupit mamce, bude mít narozky a svátek, tak jsme už po ní taky pokukovaly a pak třeba přijde řada i na mě :wink:

Nelčo, tak tvůj příspěvek až na ten konec s tím hladem :sweat_smile: byl moc hezký :slight_smile: , opravdu jsi to napsala tak, že to vypadá na lidský přístup a to je hodně důležitý.Je moc dobře, když si s fyzioterapeutkou sednete a hned vám půjde všechno líp a Kubíček bude brzy v pořádku :dizzy_face: , Neli vy bojujete od začátku, takže nemám strach, že by jste něco podcenili a nedopadlo to :wink:, bude to dobrý uvidíš a příště si vem sebou něco k snědku :wink: :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Věrko, jj, já se budu snažit myslet na ty vaše všechny rady a jestli vás občas v bolestech prokleju, tak se předem omlouvám :grinning: , dělám si srandu, myslím, že si nanic pořádnýho ani nevzpomenu :grinning:

Věru a co ti to zase ex provadí???teda jestli je to vůbec možný psát do diskuse :confounded:
13. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Věruško, díky, mě to moc pomáhá, když slyším, že to někomu pomohlo a prošel si tím samým.
Verýsku, příště už bez jídla nikdy nikam nejdu, jsem měla strach, že to se mnou sekne. Ono bez té mouky mám často hlad. Tak hlavně, že to vím a nic si nevezmu. Jsem já to ale hlava. :confused:

Jinak jsem zjistila, že v Globusu mají veškeré jejich masné výrobky dělané bezlepkové.
13. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Nelčo, učený z nebe nespadl, příště baťůžek navíc se sváčou a bude dobře :wink:

copak Globus, to je jediný obchod, který mi tady v Chrudimi chybí :frowning2:
13. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Veru,vzhledem k tomu že je schopný mě tu šmírovat,tak raději ne. :unamused: Ale držte mi alespoň palečky ať to zvládnu. :wink:
13. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Věruško, držíme. Máš to ale trápení. Klobouk dolů před tebou, jak to všechno zvládáš.
13. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Věru, to je jasný :wink: , necháme to třeba na srazík, se mnou tak za XXX :grinning: a pěstičky ti budu držet určitě a nedej se nic !!!!!!
13. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Věru, jako bys nemohla už mít klid, co... :confused: ...
13. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Holky já vím, že to se vám to nezdá, ale já jinak chřipajznu už neléčim. Tohle má okamžitý účinek a samo ,že tam tý slivky nedám litr :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale jen malou lžíčku. A navíc to jsou všechno přírodní produkty. Až na ten paralen.

Sanu- jasňačka , že podám info. Objednala jsem si i tričko s DM ,tak pojedu celá depeš. Už se děsně těším :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Ale máme asi blbý místa, když už jsem lepší nesehnala. Lístky byli hned pryč a my to máme na sezení bléé.
13. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
holky a do tý domácí pekárny půjdu taky, když na ní slyším samou chválu.
Dnes mi přivezl manža od Šilhána to doporučení na tu imunologii a je tam krásný rozbor co a kdy jsem v sanusu podstoupila. On je stejně hodňoučkej mudr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V pondělí jedem na tu Plzeň tak jsem zvědavá zda nám něco najdou.
13. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Agis... a kde to je v Praze??? Tý jo a jak vypadá depeš fanynka :confused: ???
13. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Šári,až já jednou budu mít klid,tak to určitě uslyšíte.To bude řacha,až mi ten balvan spadne... :astonished:

Teď jdu do hajan.Klaudi se zase hodila do svého pohodového nočního režimu,což je super po těch jejích 1,5 hodinovkách,ale zase si moc neodpočinu,protože se mi zdají samý debilní sny.Proč asi... :confounded: :unamused:

Tak aspoň krásné sny vám ostatním! :wink:
13. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak mám za sebou první hodinu frániny od porodu. Byla to dost síla, nemluvila jsem půl roku... ale bylo to fajn - vypadnout, dát si v kavárně kafe a povídat si francouzsky, manžílek hlídal...

Prodalo se auto :dizzy_face: :dizzy_face: - bylo na čase.

Objednali jsme kuchyň :dizzy_face: :dizzy_face:

A zjistili jsme, že na tomhle bytě je nějaké zástavní právo! :confused: :confounded: :angry: My žijem od roku 2002 v domnění, že je ten byt čistý a že je náš. A najednou kokáme, že ho nemůžem dát do zástavy na hypotéku, protože na něm už zástava je. Netuším čí... takže zítra po tom půjdu. To se těším....
A taky tu mám zítra palačinkovou párty s těma holkama, "co spolu chodíme" :grinning: :grinning: Asi se nahlásím až večer.

Opatrujte se a Ty, Verčo, zvládni to!!!

Neli, jsi šikula!

Luci, brzké uzdravení!

Agi, užij si koncert a v pondělí pravou!!! :wink:
13. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Je tady se povídalo.

Přeji dobré ráno :slight_smile:

Tak vzhledem k tomu, že Cel (zatím a snad k tomu ani nedojde) nemusím nijak "uhourávat" před spaním, vykoupu nakrmím ukládám šoupnu dudasa a odcházím. Tak mě to nijak časově neomezí jen jestli neva že ten čas není pravidelnej, ale asi ne, když potom pokaždé hned usne.....

Věru držímě všechno co máme, aby jsi už měla klid.

Nelušáku to jako nemůžeš vůůůbec nic?????????? To radši zkolabuješ než by jsi jednou kousla do čeho by jsi neměla???!! To mi prosím osvětli, co by se stalo kdyby jsi jednou dietu z nouze porušila (teď nemyslím, že by jsi se něčím co nesmíš přecpala, ale prostě aby jsi neměla takovou nouzovku.....)

Agi straaaaaaašně si to užijte, se máte :dizzy_face: Bude to určitě zase čupr didžina :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Very?

U nás zase noc ok, jako vždy (ťuk, ..., ...).
14. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.