• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, to jsou zvraty :astonished: a s tím mluvením, já mám státnice z angličtiny, dělala jsem si je někdy v prváku (chodila jsem na jazykovou základku) a od té doby jsem mluvila 10min u maturity na téma jídlo :sweat_smile: Takže si dovedete představit, jak to vypadá, když se mám náhodou po deseti letech vyžvejknout :pensive: :pensive: :pensive: ostuda :zipper_mouth: už jsem si říkala, že bych se přihlásila do nějakého kurzu na konverzaci, ale mám obavu, že bych byla za půl roku po skončení kurzu tam, kde jsem :confounded:
14. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

se hlásím, že žiju a pořád pohromadě s prckem, ani nevím jakýho mám dát smajlíka, jestli vytlemenýho nebo naštvanýho, tak radši žádnýho :wink:

Dančo, no tak s tím bytem to je dost dobrý, to pak podej hlášení na co jste přišli :unamused: , jinak super, že auto je fuč a kuchyň se vyrábí :wink: , užijte si palačinkovou párty, taky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Dančo a jaké to může mít a nemusí "následky"??? :rolling_eyes:

Palačinková párty to zní supr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very a noc v poklidu?
14. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Sanu,naprostém, akorád jsem nemohla zas skoro 2 hodiny spát, ale jinak ani ťuk :confounded:
14. led 2010 v 10:45  • Odpověz
je pravda, že noc byla bez kobry :grinning: , tak možná proto se nic nedělo, páč manža usnul jako špalek :sweat_smile:
14. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Hlásím také noc bez kobry :grinning: i když u nás bychom vyvolávali snad jen duchy či co?! :grinning:
14. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Jen nakukuju, zda Verča nerodí.
A ono ne.

S tím bytem - chyba na katastru, všechny papíry mají, jen to někdo zapomněl vymazat, takže to bude dobré.
A papačinková párty začíná za chvíli, holky asi kočárkujou, či co, tak mi zbyl i čas si sednout.

Přeju všem krásný den.
Večer kouknu a dočtu.
14. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak hlásím, že my máme kyčle vpořádku a za 14 dní jdeme na první očkování. Teda tuberkulózu už máme za sebou z porodnice, ale jinak je to naše první, co budeme doma, tak snad na to holky nebudou nějak špatně reagovat.
Jinak před týdnem jsme byli u doktora na čtyřech měsících a vážily jsme
Nikola 4,44 kg a 59 cm
Monika 4,4 kg a 57 cm
Koukám, že Verýsek ještě stále nic, ale už to má holka taky zapár. No a kdo se chystá na další vlnu těhu? Nebo už tady jsou všechny buď maminy nebo těhule? Nějak nezvládám dočítat. :unamused:
14. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Pavli, my taky říkáme, že do mě vstoupil duch svatý :grinning: , takže nech bejt :wink:

holky, já zase otevřela album na MK :frowning2: :cry: , to je síla, já vím, že je to prostě osud, ale neumím si to představit:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=512937
14. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Muchliku ahoj
krásná nová fotečka v pase :dizzy_face: , to jsou mi krásný míry, to bude mít náš Mišan určo při narození a mě se rozthne půl těla :grinning:
další těhu vlnu teprve čekáme, teď to začne konec ledna, nebo spíše únor by měl přinést nějaké ovoce :slight_smile:
14. led 2010 v 11:38  • Odpověz
taky se nám dlouho nehlásila Jusinka :astonished: :astonished: :astonished:
14. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky...

Very nic :wink: ... Jinak, to album... brrrrrr :frowning2: :fearful: :pensive: ...

Jste mně napověděly, co budu kuchtit. Na "o" byly palačinky a na "ve" bude toust s ananasem, sýrem a šunkou :wink: ... jste zlata, nemusím nic sáhodlouze vymýšlet.

Muchli... holky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pěkně pasou :wink: .

My dnes na 8 měsíční ko... 66cm a 7 690g :astonished: :astonished: :astonished: ... Mar je širší nez delší :grinning: . Příkrmy nám očividně bodly :wink: .

Jo, Jusi a Gab!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
San... děláš to dobře!!! Režim parádní, na puntík přesně to nemá nikdo... ne???
14. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
No Věrka třeba jooo :wink:

Very, teda na co jsi to padla :confounded: :pensive: :confounded:
14. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Muchli čavec, holky jsou krásný :dizzy_face:

Gab a Jusi to je ono, holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :astonished: :astonished: :astonished:

Dančo a co staronová snažilka?????????????????????????????

Sar to jsme rády, že jsme daly inspiračku :wink:
14. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat do Váší diskuse? Já mám jednu dceru po IVF, ICSI v Sanusu. Máme pár mrazáčků a od února začínáme připravovat domeček v bříšku pro miminka. :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
San... no jo, u Věrky padne 19 a jde se koupat. To je disciplína, panečku :astonished: :astonished: :astonished: ...

Cep... vítej!!! Nebudeš sama. V únoru vás bude víc :wink: :wink: :wink: ...
14. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že si budeme moc předávat informace a navzájem se povzbuzovat
14. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
holky já nevím na co vždycky natrefím :confounded: , říkám vám, už ať se Mišule narodí ať mám jiné starosti :wink:
holky a co takhle pijete při kojení??? můžou se třeba juice naředěný, nebo jen čaj pro kojící a nebublinkatý vody?

Cepecek ahojky!!!! jo v únoru to tu bude veselejší :wink:
14. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
a já si udělala na oběd ovesnou kaši s jablíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Very... džusík ředěný :wink: , a ne citrusový... Prostě žádná exotika. Melta, gravimilk...
14. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Šári, díky to tu hledám na netu, co se smí a nesmí :unamused:
14. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
hóóólky, já asi taky přemluvím manžela na palačinky :dizzy_face: a ty toustíky, to zní skvěle, akorát jsme vyžraný, tak tu sýr a šunku nesplaším. K obědu byla zelňačka od včera, já sice radši tu ,,červenou" s klobáskou, ale tahle se smetanou taky nebyla špatná :sunglasses:
zítra budu u mamky v práci a volala, že neví, jestli si má v jídelně objednat knedlo-vepřo-zelo, nebo dukátové buchtičky, tak si to dáme na půl :grinning:

cepecku, vítej :slight_smile: v čem je problém, spermiogram? Budete mít odvahu na dvě, nebo dáte jenom jedno?
14. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Wobludka- máme problem jak se spermíkama, tak i já nejsem ok. Já nemám MS a taky když ji náhodou dostanu tak dvakrát do roka tak je bez ovulace :frowning2:.
14. led 2010 v 17:26  • Odpověz
No někdy se to holt sejde :frowning2: ale důležité je, že to jde :wink: chodíte do HK, Pardubic nebo Jihlavy?
14. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak palačinková párty končila v půl páté :slight_smile: A bavily jsme se bezvadně a děti (celkem 5 dětí) taky :grinning: :grinning: Jen Anežka byla z toho zmatku chvílemi trochu mimo, ale zvykla si.

Cepecek, vítej u nás a přeju, ať si brzy těhulka!!

Sanu, režim je to slušný, neboj, na minutu to nemá cenu dělat... nejsme steroje.

Very, nečti to, fakt, hele. Nooo, uvidíš, nebudeš na to mít čas.
A já piju vodu a ovocné čaje - pytlík do půl litru vody, takže takové obarvené nic - občas zelený čaj. Celkově určitě přes 3 litry denně.

Muchli, krásný fotky !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

A jdem koupat :slight_smile:
14. led 2010 v 18:50  • Odpověz
hoj hoky já zas ležela :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to neba, ala já nemohla ani chodit co mě břicho dělalo.Už jsem myslela, že zas pojedu do nemocnice volat o pomoc, ale vyležela jsem to dva dny a je to lepší..a začla mě bolet kostrč a záda :sweat_smile: chjo......

Jinak jsem dnes konečně pořídila první oblečení pro naši malou. tak pak hodím foto.Nad jménem pořád špekuluju no nevím :confused:

jo a dnes se mě zdálo o Verče, že porodila Míšu.Byl hezkej světlej a měl hnědý vlásky.a Verča ležela u nás na náměstí v posteli a Míšu měla vedle sebe :sweat_smile: :grinning: :grinning: no Very už mi hrabe, promiň.Jo a spala jsem ráno do 10.15hod abych ten sen dokoukala :sweat_smile:
14. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Koukám Muchlinky jak už narostly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very tytytyty na nic nekoukej. :wink: Jinak ve snu jsi rodila bez problémů :wink: A Míša byl samej úsměv :wink:
14. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Gab... to je dobře, že jsi dala o sobě vědět... Ty si taky zkoušíš :fearful: ... Kdyby něco, tak raději jeď!!! A sen? Jsem se zasmála :grinning: ...

Dani... nejsme stroje :wink: ... My ani děti... přidávám se za :wink: !!!

Poslední dny mně na mysl přichází Evča, jak ta asi :confused: :confused: :confused: ???
14. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Dančo, díky za info o pitíčku :wink: , ty ovocný čaje su budu muset naučit, to není moje parketa :pensive:

Gabčo, ty si teda užíváš :frowning2: , kočko snad bude líp a nedá se nic dělat, budeš muset ležet a odpočívat :confounded: , hlavně ať je brzy líp a můžeš vyrazit na nákupy :wink: , ikdyž já toho nejvíc koupila na MMB a MMA :sweat_smile:

Gabi, jinak sen moc hezký :grinning: :grinning: :grinning: , jen kdyby to byla všechno pravda :unamused: akoráde na tom náměstí bych ležet nemusela :grinning: :grinning: a prej se manža ptá jak na tom byl on?????? to tam asi nebylo viď :grinning: :grinning: , má už depku teď.......chudák :pensive:
14. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.