• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jdu hodit koupando
14. led 2010 v 19:41  • Odpověz
very byl tam taky postával u postele pod stromem a byl tam jeho kamarád a natáčel Vás na telefon.a taky ti říkal, aby jsi už vstala, že musíte jít něco chystat.A ty na něj, že to asi nedáš, že jsi právě porodila :sweat_smile: No tak to byla jeho role :sweat_smile: :grinning: jsem už blázen :sweat_smile: každej den mám sny za všechny prachy no a já byla v hospodě s holčičko a neměla jsem kalhotky :sweat_smile:

very a já jdu hodit jeden čípek, abych do rána nebouchla....
14. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Gabi, to mě mrzí, snad to brzo přejde :frowning2:

tak u nás palačinková párty skončila právě teď :grinning:

dostali jsme pozvání na ples, proběhla zkouška šatů a manžel se u toho málem počůral smíchy :grinning: tak doufám, že nebudou vyhlašovat soutěž o největší kredenc, protože jinak mám vítězství v kapse :grinning:

a taky jsem se náramě pobavila, protože můj ,,malej" šestnáctiletej bratránek má průšvih - učitelka ho na lyžáku nachytala s holkama na pokoji :grinning: A děsně to řeší :sweat_smile: Já teda nevím, ale to bylo na lyžákách přece nejlepší :grinning: Jen ten náš blbec se u toho ošahávání nechal chytit :grinning: Chudák, on je zrovna ve věku, kdy se sotva na něco vzmůže a když už, tak z toho má třetí světovou :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojda nějak tenhle týden nestíhám.jedno dítko už skoro zdravý a druhý začíná. :confounded: gab to jsou teda supr sny :slight_smile: Muchli holčiny jsou náádherný :slight_smile: cepecek vítej hurá další snažilka. :slight_smile: Very ještě v celku do neděle je čas :slight_smile: Dani to je dobře,že se to s tím bytem vyřešilo :wink: My zase řešíme jestli když budou teda nějací ty mrazáčci o.k. tak jestli udělat ten asist.hatching.Ted při IVF jsem to měla a povedlo se i když na pár týdnů.A taky jestli to bylo tím,že mohlo to být i tím,že jsem měla Anopyrin a nebo tím,že ten cyklus byl prostě lepší než ten první.Nevím názory co jsem četla na netu jsou různé. :wink: Jdu hodit taky koupando.
14. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Woblu já to zmáknu :wink: Jediný co si užívá jsou kopanečky :wink: a palačinky bychsi taky dala :wink:
V pondělí mám kontrolu tak uvidíme jak hrdlo :confused: si říkám, že jsem v klidu nedělám nic pokušujícího tak katastofa to snad nebude...

woblu a jak ty jsem si říkala, že tu spolu budeme mít páreček :wink:
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Gabi, no co Ti budu povídat, nejradši bych byla zalezlá v posteli až do května. Břicho mě dneska bolí, ale jsou jen zaražený prdíky :wink: ale jak má člověk ty střeva bůhvíkde, tak i takovou blbost nějak hůř snáší :confounded: My půjdeme na kontrolu taky někdy příští týden, musím se objednat. Zkouknem hrdlo a taky mě čeká glukózový test (mají podezření na cukrovku, tak jdu už teď), prý je to lahůdka, s tím svým chabým žaludkem mám obavu, abych to tam nevrhla :pensive:
14. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ještě nakukuju.

Gabi, je dobře, že Ti je aspoň jakž takž. Tak se drž!

Andi, zkuste ten HA, uvidíš, podle mě to není až tak blbý nápad...

Woblu, budeš-li se glukózového testu bát, bude to OK, jako u mě. Fakt to bylo v pohodě, víc strašení, než to skutečně bylo.

Dnes jdu SPÁT a to teď :grinning: :grinning: Po dlouhé době... no jo, když v sobotu učím v Praze, tak musím naspávat, bude to dlouhý den...

Přeju fajn večer a dobrou (u Verýska s kobrou) :grinning:
14. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Gabi, tak i po druhé jsi mě pobavila, jak role manži tak tvůj sen :grinning: :grinning:
ale mě se čas od času taky zdály sny děsný, že jsem porod prospala atd :grinning: :grinning: :grinning:

Woblu, chudák bratranec :sweat_smile: :grinning: , to mu teda nezávidím a máš recht, že o tom tyhle školní akce jsou :wink:
největší kredenc :grinning:, jdete na maškarní či co??? vždyť jsi nemohla pořádně ani nic přibrat s tím svým stavem :wink:

Andi, tý jo, vy to máte doma taky hezký, tak ať se ratolesti brzy vyléčí :wink:

Luci, teď ani nepsala, asi se taky potí - též přeji brzké uzdravení pokud čte :wink:

Woblu, Gabi, kdyby jste se tu neukázaly do pondělí, tak tfuj,tfuj,tfuj ať máte KO v pořádku :wink:

jdu do postele, aby mi manža zase nevytuh..... :grinning: a prý kdyby mě to v noci chytlo, tak at mu ještě uvařím a nebouchám s hrncema, vtipálek :grinning:, zítra mám v plánu rizoto, a to bych třeba v noci stihla :grinning: :sunglasses: :grinning:

dobrou noc :dizzy_face:

dobrou noc
14. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Woblu tý jo další test tak na ten jsem zapomněla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to přežiješ, ale fak je , to pít na lačno je blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak to dáš :wink:
a ty střeva jsou fakt něco dycky si říkám co to zrovna v břiše tahá, pálí a křečuje??tak to jsou třeba třísla nebo střeva a když lehnu na záda a břicho je měký tak jsem v klidu a pomůže mě akorát teplá sprcha samo, že ne moc teplá, ale nějak mi to po ní povolí :wink: Jojo tak to máme stejný trable...

Very a ty se už na po chystáš rodit???

Dani tak dobrou já jdu ještě na zoufalky :wink:

Holky snažilky mám doma nové kapky nepoužité a je to Femigard.Klidně nechám ať to tu nesuším...
14. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Hezké ráno sanusky :slight_smile:

dnes jsem se vzbudila nějak moc brzy, ale noc byla super, konečně jsem se fakt vyspala, ikdyž s trochu větší bolestí zad, ale vždycky jsem to hned zaspala :wink:

koukám na snídani s Novou a oni dávali: Jen počkej zajíci :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky!

S tím koupáním - my tady fakt nejedeme na stopky,to ne. :wink: Jsou dny,kdy se někde zdržíme,nebo se vracíme z T. tréninku až kolem 19.15h a to se koupčo normálně posouvá,takže žádný R.U.R. :grinning:

Veru,ještě celá... To jsem zvědavá,kočko,kdy se tomu Mišánkovi uráčí.Ale vlastně má pořád ještě čas se šlechtit,tak o nic nejde. :wink:

Gab.- o šílených snech bych taky mohla vyprávět.Ale ty tvoje jsou nakonec alespoň na zasmání. :grinning: To já to mám teď samou vraždu škrcením,nebo alespoň pořádnou nakládačku. :angry: No fakt. :unamused: Proč asi... :sweat_smile: :grinning:

Dani - tři litry tekutin do sebe nenaleju ani náhodou!!!! Já jsem ráda za litr a půl a to ještě horko těžko.Jak se to dá do sebe nalejt??? :confused:

Nová snažilka... :slight_smile: Taky vítám a přeju MOC brzký úspěch. :wink:

Woblu a kredenc??? Po tom věčným zvracení...? :fearful: :grinning:
15. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj ... už je zasejc pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very, Věru... ona to Woblu myslela tak, že jí jsou ty šaty tak v o l n ý, že k sobě veme ještě dvě sousedky...

Věru... s takovými sny bych snad ani nechodila spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Si nemůžeš ani odpočinout :fearful: !

I já se pobavila... pokračováním snu u Gab a prosbou Very manžílka o potichou přípravu žvance. Už vidím, jak Very mezi kontrakcema lítá kolem plotny :grinning: :grinning: :grinning: ...

Dani... tak to bude ten tobě velice dobře známý předmět na přednášení, ne :confused: ??? O tebe strach nemám :wink: ...
15. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Věru, já mu na nějaký šlechtění víš co... :grinning: , ty máš teda sny....fůůůůůůůůůjjjj, kam na to chodíš??? koukáš po nocích na krváky bo co?

Šári, tak to jsem Wobludku asi fakt blbě pochopila :sweat_smile: :grinning:
jinak jako úplně v pohodě, uvařím, umetu, vyperu :grinning: :grinning: :grinning:

Dančo, tak snad si se dobře vyspala a načerpala sílu na sobotní přednášení, ale ani já o tebe nemám strach :wink:
15. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Very... jsem zvědavá, jestli za týden stihneš ještě jeden pupajz :confused: :confused: :confused: . Krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale už bych o tebe měla strach, jestli nepřepadáš dopředu :astonished: ... Kolik máš v "pase"? Já měla 93cm...
15. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno, já malou koupu v 19 a v 20 uz spinka:slight_smile:). Meli jsme takove obdobi, kdy jsem ji jeste uspavala a to usinala trebe 2 hodiny a to byl des.... Jo a jeste se nekdo ptal kolik miminek si necham zavest tak 2 a uvidime :wink:
15. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Šári nepřepadám, ale už mi překáží :unamused: , jinak speciálně pro tebe teď přeměřeno 97 cm :grinning:
15. led 2010 v 08:48  • Odpověz
a za týden už nechci stihnout pupajz :angry: :grinning:
15. led 2010 v 08:51  • Odpověz
hojky
very no nevim, ale misak si lebedi podar nahore ale domecek ma luxusni :dizzy_face: se mu nedivim ze se mu ven nechce :sweat_smile:
verusko tem snum se nedivim, ale mysli na to co jsem ti napsala :wink:
15. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Veru,žádný krváky po nocích,ale ŽIVOT... :confused: :sweat_smile: :grinning:
Fakt je,že si opravdu moc neodpočinu a ještě se probouzím úplně udřená. :grinning:
Soni - beru to už s humorem,jinak by mi asi švihlo. :wink:
No a svůj pupajz jsem si nepřeměřila,bo mě to vůbec nenapadlo. :rolling_eyes: Veru,ten tvůj je parádní. :wink:
15. led 2010 v 09:11  • Odpověz
No, to já měřila. Ségra měla metr, tak jsme se sázely, jestli jí trumfnu :wink: :wink: :wink:

Jdem si pohrát a pak ven...
15. led 2010 v 09:15  • Odpověz
No a Klaudi se "uprotestovala" ke spánku,tak já se jdu zkulturnit a pak balit věci.Jedeme na chaloupku. :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Soni, to mi povídej, vám říkám, že jestli ho budu nosit do konce tak bude mít přes 4kg jako nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věrko, aha :confounded: :frowning2: , tak ať je brzy mnohem líp a dá ti ex už pokoj :wink: , užijte si chaloupku :slight_smile:

Šári, já jsem zvědavá kdy trumfnu manžu :grinning:
15. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky.Tak nakukuji a verýsek ještě nic teda dává si na čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi včera přišel holky ten telefon co jsem si objednala nokia 5530 a mám z ní radosta :grinning: je fakt suprtak jsem byla dnes opět u zubaře na pročištění kanálků a chtěla se m pustit do osmičky ale jak vrtla ,tak jsem mylsela,že skočím z okna taková bolest,tak to jen zadělala provizorně ted chodím po bytě s rukou na držce sežrala jsem během hodiny už tři nurofeny a nic moc to dřív budu předávkované než aby to pomohlo je to fakt velká bolest takovou jsem ještě ne zažila a to chodím se zlzami v očích jak mě to bolí au au blbí zuby.
15. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Delf, hezký, že telefon došel a jsi spokojená :wink: , teda zuby nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je fakt jedna z nejhorších věcí, ať brzy prášky zaberou a je líp :wink:
15. led 2010 v 10:15  • Odpověz
jo jo je fakt supr krásně reaguje na dityk je citlivej perfektně obávala jsem se psaní zpráv a je to boží na něm psát zprávy.hele very tak ho koukej malinko poštouchnout at jde už ven,rejpni do bříška a řekni mu,že venku na něj čeká maminka s tatínkem babičky a dědové a hodně tet z diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba si to rozmyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by mě zajímalo holky jaké má sanus ordinační hodiny?minule jsem to hledala a nenašla oni to nikde evedou?
15. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holčiny. Zase pátek...

Vyspala jsem se krásně! A díky za podporu co se týká toho přednášení. Tohle půjde, za tři týdny bude hůř, to bude předmět mně neznámý...

Věrko, já piju takhle normálně, ne, že bych se nutila...

Ty sny, Gabčo, dobrý!

Very, pupajz je krásnej... a přeju, ať je do týdne mimi na světě!

Delf, přeju, ať to nebolí...

Pádím na pracovní oběd, odpoledne na anglinu a večer na chvíli kouknu. :wink:
15. led 2010 v 10:39  • Odpověz
delf, tak myslím, že to promlouvání mu do duše by mi bylo víš k čemu :grinning:

Dančo, ty to máš zase akční :grinning: , doufám, že za nějaký čas taky zase budu, už mě to doma nebaví a hlavně teď, když nemůžu ani jezdit, tak mě to doma s... ještě víc :confounded:

blbý počasí, auto je celé zachumelené a zastavěné sněhem, si manža dá o víkendu tu prácičku ho očistit(už teď se moc těší), ikdyž dokud se neuklidí pořádně ty silnice tak stejně nevyjedu :confounded:

jdu chystat oběd
15. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc opět na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka je malilinko lepší, jak zabere Panadol, tak je v poho, ale jak vyprchá účinek, tak je to zas špatný :confounded: no snad už bude líp, dneska marodí 4.den, tak už se to musí zlomit :dizzy_face:

Very, pupík je krásnej :dizzy_face: ale teda je pořád nahoře :confused:

Pupajz jsem neměřila, ale já byla jak velryba, takže metr určitě byl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám pro dnešek hotovo..oběhla jsem finančák, dr, školku, nákup a maximálně ještě vyžehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Holky,tak se musím pochlubit,že se mi podařilo ZMENŠIT fotky a VLOŽIT je spolu s inzerátem do bazárku. :dizzy_face:
Já mám takovou radost,že jsem to zvládla sama! :grinning: Tak už vás asi nebudu obtěžovat s vkládáním do albíčka. :wink:
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Věru, vidíš, seš šikula,,,.to není tak těžký, vid :wink:
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.