• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No,jak pro koho.Mě to trvalo asi rok... :sweat_smile: :grinning:
15. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Věru, ale důležitý je, že jsi na to přišla :wink: neboj, mě to taky trvalo :grinning:
15. led 2010 v 11:19  • Odpověz
zdravím všechny
měla jsem migrénu tak jsem nečetla ani nepsala,ale už jsem v pohodě i mrcha dorazila, tentokrát po 26 dnech, tak snad se to nějak s tím ultrošem srovná
Verunka spí, pak půjdeme na obídek :slight_smile:
odpolko razime na nákup, Veru se děsně líbí v nákupním košíku
jinak venku to celkem jde, už i cesty jsou na jezdění lepší :slight_smile:
já se snad taky naučím zmenšovat fotky a pak dám zase do alba Verunku, je to rostanda, už začíná sama docela hezky chodit, ale mě se zdá že je ještě brzo :confused:
no už se mi tam probouzí, tak jdeme hamat, pááá
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Krásné odpoledne, malou jsem poslala s tetínkem bobovat. Manžel přišel dneska už ve dvě z práce docela mě tím mile překvapil, ale v zápětí jsme se rafli (zase kvůli počítači) a teď mě to mrzí, ale on je takový paličák, že se neomluví tak já mu teď ukážu a za ním nepolezu .....
15. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
:grinning: já to myslela spíš ve smyslu neomalenosti :grinning: manžel se mi tlemil, že vypadám jako had, co právě sežral myš :grinning: no však si mě taky hned vyblejsknul, až budu doma, tak vám sem hodím ukázku...

Věrko, šikulka :dizzy_face: a s těma snama si nic nedělej, já se dneska vzbudila tím, že jsem křičela ze spaní :zipper_mouth: úplně spocená...

jejda jsem ještě chtěla napsat spoustu věcí, ale musím jít, tak to napíšu na pokračování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 15:41  • Odpověz
tak já jsem si na 2 hoďky schrupla, takže v noci budu mít o zábavu postaráno :confounded: , ale já jsem musela :sweat_smile: , jen nevím jestli to bylo ku prospěchu či škodě :grinning:

Woblu, hoď potom fotečku a odkaz :wink: :grinning:

Cepecku, se stane :unamused: , ono se to zase urovná :wink:
15. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Čepečku (oslovení Čepi se mi nelíbí a až dnes mi došlo, že to asi nemá nic společného s Cepem nebo snad ostravskýcm Cipem, ale že je to od Čepice). Tak tedy, jak píše Very, to jsou jen mráčky a zas bude dobře. :wink:

Verčo, akční... jj, protože je Anežka zlatá! Kdyby nebyla, nešlo by to takhle... a musím na ní dávat bacha, dnes si ji oba dva obchodní partneři chtěli pochovat a co myslíte... úsměvy, pomalu pusinky, chlapy, který viděla poprvé v životě... žádná vyděšená nebo plačtivá, nic...

Dnes se loučím, večeře, koupando a brzy spát, abych to zítra fyzicky zvládla, cestu a pak od 9 do 17 stát a mluvit...

Užijte si večer, zítra nějak pozdě nebo v neděli ráno kouknu :slight_smile:

... a pračka mi (opět) vyhodila pojistky... ale jen jednu fázi, takže svítím, vařím, ale zásuvky a světla v koupelně nejdou, ... nejvyšší čas se odstěhovat :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahoj

Very pupík máš teda obr a ani ti neprask viď??? Mě se zdá, že ho mám požád stejnej :sweat_smile:

Čepi ti chlapi ....chjo :sweat_smile:

Věru moc toho neprodej, až mě bude lepěji tak se juknu co máš nebo já jdu kouknout do tý inzerce, máš ji na koni?
15. led 2010 v 19:55  • Odpověz
krásný večer,
u nás celej den stál za dvě věci.Už od odpoledne mě neuvěřitelně bolí hlava,Adélka má vztekací období,takže je na zabití.v krámě dělala scény ,sem si ji nevšímala a babička hned začala litovat a chovat.Taď má jít spát a zkouší co vydržím.Jednou má rýmů,chce přikrejt,když ji přikreju,tak chce odkrejt.Teď ji vadí nějaká pidi nitečka a samozřejmě se u toho vzteká.Asi mě už dneska klepne.A aby toho nebylo málo,včera dorazila mrcha.Takže přemejšlíme jestli se objednám na další KET,nebo v únoru nastoupím do práce a KETík necháme na úplně jindy.Pokud se nazadaří přirozeně.
15. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Věru zkus kouknout do snáře na netu, co to znamená ty sny ....uvidíš.........

A dnes jsem si upekla chlebík v pekárně...Agi já jsem s ní spokojená.Teď nám ještě přibyl odšťavňovač a taky dobrý, akorát šťávu z jablek hned vypít pak už to není hezké pro oko :sweat_smile:
15. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
tý jo Madli ty bys potřebovala těhotnit jako sůl .koukám Adálce budou tři co nevidět :confused: Pěnej chytáček je Adálka .no oni všichni prťata ... :sweat_smile:
15. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky me dnes dorazili fotecky, objednala jsem siiiiiilenou kopu, tak se jimi prohrabavam, tridim a jdu davat dokupy prvni albicko... :dizzy_face:
danca akcni, ani ne, porad stejne v poklusu... :grinning:
gabco neco ti muzu jeste i ja nabidnou, pak kousku co zbylo po prdce... :grinning:
nic, jdu se venovat foteckam a spominkam, to uz fakt neni mozne ze byla takova misicka mrnava... :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Gaban,v pondělí mi kámoška hodí info a tom jak to je s vyplácením nemocenský a mateřský když nastoupím do práce jen na pár měsíců.Tak nějak zvažujem jestli dáme te´d ještě jeden KET nebo se na to vykašlem a necháme si to až po prázdninách.Chtěli bysme se ještě podívat na naše oblíbený místečko.Ale samozřejmě přednější je pro nás miminko.Ale asi to teď necháme na domácí snažení.Budou jiný sterosti,nebudem na to tolik myslet a ono to třeba dopadne.
15. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Dobré ráno, no co to je za nekázeň :sweat_smile:
Madli, dětičky umí vymrzovat, co :grinning: přeju, ať se rozhodnete jak nejlíp to jde :slight_smile: ale zdáte se být v pohodě, tak to má být :dizzy_face:
Dneska je mi mizerně, tak si asi ještě schrupnu :wink:
16. led 2010 v 10:09  • Odpověz
ahojda,
doufám že to co Adél předvádí,je poslední stádium.Pak už bych se nechala dobrovolně zavřít do blázince :slight_smile: .
Jinak se snažíme být v pohodě.ale začínám z toho být na nervy.Skoro nikdo to neví že už se rok snažíme a že jsme byli už v Sanusu.z rodiny to ví jen jedna ségra,jinak nikdo.Chtěli jsme se vyhnout otázkám "tak co,vyšlo to?"atd.zato nás začínají všichni bombardovat tím jestli půjdem do Sanusu a kdy tam půjdu,nebo jestli půjdu do práce.Takže jsme si moc nepomohli. :frowning2:
16. led 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky,
nedočítám, ale ono toho moc není, tak třeba dýl

jen hlásím, že od 1 v noci bolesti v zádech, ráno jsme vyrazili na nákup, to bylo moc vtipné bolesti se stupňují a přestalo jet auto, poprvé za celé těhu jsem vyrazila do města bez těhu průkazky a musel pro nás přijet náš taťka a nahodit baterku, dojeli jsme k našim a tady se čas od času plazím po zemi :grinning: , protože mi jde všechna bolest jen do zad :confounded: , takže asi opravdu skvělé křížové bolesti, ještě jsem mamku poprosila, aby mi obarvila hlavu tak si ze mě dělají srandu, že mi ji budou omývat v porodnici :grinning:

ale třeba to zase přejde, nedělám si zbytečné naděje, že jako už...v každém případě je to docela mazec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

až budeme doma nebo případně odjezd do porodky :sweat_smile: nahlásím
16. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Jé, Very, to je dobrýýýý. Aby tě nakonec nemuseli do porodky táhnout na sáňkách, když nejede auti. No, každopádně doufám, že jste byly nakupovat v hypernově nebo v kauflandu, aby tě nemuseli jako velrybu táhnout na těch saních do toho úvelikýho kopce :grinning:
Jo a bolesti, jo, tak na to je expert Danča, se zeptej co proti bolesti. Jestli se nepletu, tak nějaký kapičky, neeee? :grinning:

A Madli, neboj co se týká dítek, bude hůř . . .
16. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahojjjjj, jen nakukuju :slight_smile: ,
ty jo, Very, křížový bolesti nezávidím, ale třeba se už fakt Míša chystá na svět :wink:, já říkala, že do konce týdne bude venku, tak uvidíme, jestli jsem se trefila. Dej vědět, jak to s tebou vypadá. Případně moc držím palečky :slight_smile: :wink:.

Jo, Pavli, máš pravdu, Danča je expert přes kapky, co se týče křížových bolestí. :grinning: Pamatuju si to jako včera, jak to tu psala a za chvilku jeli :wink:.

Madli, chce to pevný nervy :wink:.
16. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
jj ja uz to rikala ze danca nehlasila homeopatika po prijezdu do porodky, ale kapky na bolest... :grinning: :grinning: :grinning:
kdyz neposlouchala primar neprimar holka rodis... :grinning: :grinning: :grinning:
very no krizove bolesti, nezavidim, dnes o nic vim moc dobre a to je zdaleka nemam jako ty :pensive: :pensive: :pensive: tak hlavne at te netrapi misanek dlouho... :wink:
16. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky jen nakukuju,
tak Veru držím palečky, vypadá to že se malý chystá k Vám. No dneska je venku krásně tak se mu ani nedivím. držím palečky aby to moc nebolelo. A myslím, že dneska v noci ho budeš mít u sebe :slight_smile:
16. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Very tfuj tfuj, držím palce, ať se to chystá k porodu :slight_smile: zatnout zuby a podávat hlášení :grinning:
16. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
very že by už? :wink:
16. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj...

Sleduju :wink: ...
16. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
holky, zatím jsem doma. Dala jsem vanu, tam mi i břícho občas ztuhlo, ale nic převratnýho, zádům se ulevilo to určitě, ale při vylezení z vany zas, tak nevím, nevím....jinak pokud se ty zádové bolesti dají počítat za kontrakce tak byly i po 3 minutách, tak ještě chvíli počkám a pak vyrazíme spíše pro klid duše, že je malý v pořádku, máme to kousek takže můžeme kdykoliv tam i zpět, jen tam nechci být za vyjukanou prvorodičku :confused: :grinning:

Pavli, byli jsme pod Širokýma schodama, já šla do sluníčka ještě pro nějaký drobnosti malému :sweat_smile: , kaufland byl v plánu, ale ten už jsem nedala, poslala jsem manžu jen do hypky pro pečivo a koblihy a i tak jsem v tom autě měla co dělat, ale hrály hezké písničky, tak mě to uklidňovalo :wink:
16. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
no very tak myslim ze uz se vratis az s misankem,
tak ja cekam na founu... :wink:
a drzime pesticky... :dizzy_face:
16. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Soni, kéž by, protože kdyby tohle měly být poslíčky, tak ať jdou do pr... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale fakt
16. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
no myslim ze te uz nepusti, kor kdyz misak je vetsi, a stejne by uz s tebou zacli neco v pondeli delat :wink:
hlavne podavej spravicky :wink:
16. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
než odjedu, jestli vůbec :grinning: , tak podám informace nebojte nic
16. led 2010 v 15:03  • Odpověz
no i z porodnice, i kdyby mi ty smsky psat michal :grinning:
16. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahojda já jen v rychlosti musíme se s dcerou učit máme co dohánět.Very jsem říkala,že budeš mít v neděli Míšu u sebe.Aspon se vyhneš v pondělí tý kontrole. :wink:
16. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.