• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky, díky všem, ale zdá se mi, že to povoluje, tak já už fakt nevím :sweat_smile: , buď jsem magor a nebo totální blb :grinning:
Soni, Michal bude informovat, pokud bude schopný :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 15:16  • Odpověz
neboj sestricky ti ho kdyz tak prefackujou :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 15:19  • Odpověz
very neboj,Petr to taky zvládnul.Jen co jsem odrodila,posílal smsky jak divej.ještě jsme se domlouvali komu kdo posílá :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Soni, tak to jo :grinning:
16. led 2010 v 15:21  • Odpověz
neboj nebyl by prvni ani posledni :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 15:23  • Odpověz
No Veru, to je nervák :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj i tohle se počítá, máš nahekáno do foroty :wink: úplně vidím Verču ve vaně, to musešla vytopit sousedy né :grinning:
16. led 2010 v 17:10  • Odpověz
jsem doma, bolesti ustoupily, po 6 minutách, a pak už jak se jim chtělo, 18 min atd. :confounded: , no to je fakt slušnej vopruz a to jsem u našich lezla po 4 :grinning: , protože byla jediná poloha, která mi vyhovovala
16. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Woblu, bříško v šatkách pěkný, to bych vůbec neřekla, že takové bude, konečně si ofico braná za těhulku :wink: :dizzy_face:
16. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Very, neplaš holky!!! Už pomalu skandují: "Ver-ča ro-dí, Ver-čo do-to-ho" :grinning: :grinning: :grinning:

Woblu, šaty úplně v poho, krásná těhulka :wink: !!!
16. led 2010 v 18:08  • Odpověz
ahoj, :slight_smile:

very čoveče já už si myslela, že budeš rodit :confused:

woblu ty máš teda velký břicho proti mě :confused: no jo chlap tam je velkej :wink:
16. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Á Kubíček od Nelči je i po cvíču plný elánu :slight_smile: , to je moc dobře, Neli hezký :dizzy_face:
16. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jinak Very já když rodila tak jedna holka v porodnici na chodbě s kapačkou taky lezla po čtyřech :sweat_smile: normálně já valila oči a říkala si co mě čeká?????no a druhý den po 12hod už jsem to věděla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 19:08  • Odpověz
hoj Gabi,
to já taky, ani nechtěj vidět moji náladu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

a jak ty? jak ti teď je?
16. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Veru až na to, že mě zas tlačí bobek tak fajn :wink: A malá mě už druhý den kope tak , že mě to až bolí :sweat_smile: jako na vnitřnosti či co????Včera ve 2h v noci jsem ji už prosila ať už toho nechá :sweat_smile: no nenechala.......
16. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Gabi, ach ty bobky :frowning2: :confounded: , to je děsný, taky jsem to nesnášela, ale mě to brzy přešlo. Tohle kopání znám, občas si fakt říkám prosím už né a kdybych mohla lískla bych ho po prdelce a jindy,když se nehýbe tak hledám a číhám na sebemenší kopaneček :sweat_smile:
16. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Very jsme na tom stejně co :sweat_smile: No si říkám, když jsem tu zácpu vydžela 24tt tak těch 12tt dám už hrrravě :wink: :sweat_smile:
16. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
very já si říkám na to , že je to holka je celkem drsná :wink: místo ,aby taky spala a trochu kynula tak jen cvičí..... už jí vidím až se na rodí, že bude mít dlouhý hubený nožky jak Důša..........

Vary tak co už si říkáš, že se s Míšou brzy uvidíte??? No já už ho viděla dřív než ty :wink: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak koukám, že Very málem jela a nakonec nejela... ale vidím to tak, že už na pondělní kontrolu nepůjdeš! MOC držím palce!!!!
A koukám, že jsem slavná, co se týká kapiček na bolest... hm, co já s tím udělám :grinning: :grinning: nu co, nestydím se za to, že jsem dělala, co jsem mohla, a zaháněla ty poslíčky kde čím, včetně krupičné kaše :grinning: :grinning: :grinning: to je dávno.... A lezení po čtyřech taky znám - taky jsem to tu psala, ale to si nepamatujete, jen těma kapkama jsem proslulá... :grinning: :grinning:

Jsme doma z Prahy. Dle očekávání to bylo docela v pohodě. O mě tolik nejde, šlo o Anežku, aby to zvládla, a opět nezklamala a byla celý den v pohodě. To, že sní na posezení velkou přesnídávku (naplněnou zeleninkou, teď už bez mateřského mléka a dokonce to ani nebylo nějak úplně mixované, kousky tam byly), tchyňka koukala, jak malá krásně jí, to se prý s Lukášem nedá srovnat, co ten při jídle dělal... Tak mě to těší, že to takhle dobře proběhlo.

Přeju krásnou dobrou. A Very, nepanikařit a tlačit, však víš... :wink:
16. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
bré ranko, u nás sněží...nakukuji co Verýsek...taka mačkáme pěsti :wink:
17. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky, koukám jestli Veru už nemá malého? A zatím nic :wink:
U nás jsme malé včera řekli, jestli by chtěla brášku nebo sestřičku, tak řekla že oboje, už má i jména Anička a Tomášek :slight_smile: a když bude miminko v bříšku tak mu bude říkat šnečku. Tak jsem zvědavá zda jí to vydrží až opravdu budeme mimi čekat :slight_smile: . Jinak mi říká maminko moje kokoaná a nevíme co to je :wink:
17. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno,

taky nakukuju, jak very :slight_smile: moc držím pěsti :dizzy_face:

cepecek, koukám, že máme stejně starý děti :slight_smile:
17. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak do obchodu jsem jela ještě po asfaltu a teď už je tam zas sních, chjo :pensive: :confused: Zítra musím do Jaroměře a jak teď nejezdím, nejsem z toho odvázaná... navíc to bude nepříjemné jednání, měla jsem přivýdělek k mateřské, poradenství a asi to skončí, tak mě to štve, ale co už.

Užijte si den!

Verčo, nejsi už náhodou v porodnici???

cepeček, neznáme se náhodou?? Odku si??
17. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Čao...

Pomalu začínám sníh nenávidět :angry: . Zítra musíme zase po doktorech...

Very? Určitě jenom spí :wink: ...

Cep... jo, odkud jsi a jaký znamení, viď Dani :wink: :slight_smile: :grinning: ...

Dani... ale co už, je suprbodka na konci vět :slight_smile: ...
17. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Andi, bych tě nepoznala :astonished: :wink: :slight_smile: !!!
17. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Rych a Sarii- asi se neznáme , nebo o tom nevím :slight_smile: , jsem z vysočiny a jinak pocházím z východních čech, a jsem ve znamení kozoroha....
17. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Luucia - jj máme stejně staré dračice :slight_smile:
17. led 2010 v 10:10  • Odpověz
cepecek a řešíte školku??

My se jdem oblíknout a jedem k našim..to zas bude cesta..sníh mám ráda, ale už je ho letos až až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Luucia - ano řešíme , mala by měla jít teď v březnu k zápisu, tak doufám že mi jí vezmou. ale je mi to strašně líto jak to rychle uteklo až se mi chce brečet. A jak jste na tom u vás?
Tak šťastnou cestu...
17. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Dobré ráno sanusky :slight_smile:
teda pro mě :grinning:

opravdu jsem si jen přispala, vůbec nic se nekoná a ani nekonalo :angry: , takže zítra Hamilton :stuck_out_tongue_closed_eyes: (už teď jsem zašvihnutá až za ušima) :confounded:
17. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Dančo, zítra do Jaroměře cestu nezávidím, nedá se odložit? Asi ty cesty nebudou nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nepříjemné jednání ještě k tomu??? nebude lepší zůstat doma :sweat_smile:

my jedeme na ten nákup, který jsem včera nedala a do Bille, mají tam dnes akci na plínky za 149kč (pampers sleep&play), tak se jdu podívat jestli i malé velikosti :wink:
17. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.