• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very,stejně to je zvláštní jak to máme každej jinak....mně nastoupily kontrakce hned po 3-5 minutách a za pár hodin jsem rodila...před tím ani ťuk.....a ty píšeš že si lezla u rodičů po čtyřech....
17. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Very, právě o tom přemýšlím, že to jednání odložím, vždyť špatné zprávy mohou počkat :grinning: :grinning:

Tyjo, tak si neporodila?? Chjo... a já se tak těšila na nové mimi v diskusi...
17. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tak teda cesta opět stála za to..kdo nemusí vyjíždět, tak nevyjíždějte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cepecek, my už máme ve školce podanou žádost a na zápis se nám ozvou...doufám, že Anetku vezmou..v Pce je to se školkama hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky ani mi nemluvte, fakt jsem naštvaná (slušně řečeno), zklamaná a všechno dohromady, fakt jsem si myslela, že jako už se něco děje, po tolika hodinách a tak krátkých intervalecha a ono nic :pensive:

já nakonec fakt budu přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Žofi ten rekord s váhou miminka nakonec trhnu :grinning: , nejvíc tu měl asi Kubíček od Tesinky, ten měl rovný 4kg myslím

Dančo, určitě bych to odložila pokud je to možné, jak píšeš špatné zprávy počkají a v tom marastu, by tě to ještě více stresovalo :wink: a proč si kazit náladu hned od rána a v pondělí

já jsem si teď v Bille nechala zavolat vedoucí, protože jsem chtěla plínky i s nákupem vzít na stravenky a pokladní mi řekla, že plínky na stravenky ne, takovou dobu tam nakupuju všechno možný na stravenky a te´d zase nějaká chytrá pokladní, ještě se radila s druhou, tak jsem to zaplatila penězma, ale vedoucí si nechala zavolat a najednou to šlo :sweat_smile: , fakt zvláštní, vůbec jsem neprudila, jen jsem se slušně zeptala od kdy neberou stravenky, že pokud vím, tak jen alkohol a cigarety se nebere na stravenky a bylo to hned vyřešený, peníze vrátily a stravenky si vzala a HOTOVO :grinning:
17. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Very, nic si z toho nedělej, i tohle se počítá - za pár hodin můžete klíďo pokračovat i s finišem :wink:
Já mám dneska zase zvracecí :confounded: ale teď jsem poobědvala a docela mi to sedlo, tak snad dobrý. No stejně asi budu pokračovat v lenošení, ven se jít nedá a doma mi nic neuteče :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
very a byly za tech 149? ja kdyz tam na tyhle nedelni akce jdu tak to tady u nas asi nefunguje a ta akcni cena na tom neni... :angry: :angry: :angry:
17. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky holky tak zas nic verysku?!ach jo hold se nechce ven a já se edivím do takového počasí :zipper_mouth: tady opět chumelí a děsě fouká,takže se nedá jít ven
17. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
jo gabco hod mi mailika do IP, poslu ti par fotecek... :sweat_smile:
17. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahojda-Very plínky je základní potřeba ty jdou na stravenky.Tak nic jo no do půlnoci je čas.Zkus hodit koupando. :wink: Woblu teda už by to mohlo být lepší vid :wink: Tak mi ten Ket budem mít ted v lednu páč manža říkal,že když budu mít ted dovču tak at to využiju.V unoru se mi nechce znova na PN a musela bych chodit do práce.Jenže ty chlapi si myslel,že když půjdu k dr tak hned to zavedou.K dr. jsem šla sliznice nádherná vyfasovala Pregnyl a dneska volala embryoložka že 3 rozmrazila jedno je supr a ty dvě se uvidí do zítra jinak by musela rozmrazit ty další 3 ještě mám zítra volat.Uvidíme možná necháme zavést jedno kvalitní když to ty dvě nevydrží aby nám zůstaly 3 na příště.Ten AH ted dělat nebudem u těch dalších třech ho prý už máme udělaný tak mě to překvapilo.Jen doufám,že se zítra dostanem do Hk počasí zase děs.
17. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Woblu, ať je ti brzy líp, a oběd ať drží, odpočívej nic ti opravdu nikam neuteče :wink:

Soni, jj byly za 149,90 takže 150,- super cena, aspoň 2 jsem vzala a měli jich hodně, dokonce i právě ty 2 což mě překvapilo, protože jsem čekala, že budou mít jen na větší děti.

Delf, na počasí ať se už vykašle a kouká vylézt :grinning:

Andi, tak vy stihnete ketík ještě v lednu :dizzy_face: , moc ti budu držet pěstičky, takže zítra by zaváděli mrazáčky nebo mrazáčka????
17. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Andi, hezká nová fotečka v pasu :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Soni, zeptej se normálně na pokladně na ty akce, musí to platit pro všechny, jen tam kde je v neděli zavřeno, to platí v sobotu :wink:
17. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
tak to je supr, zasoby se hodi vzdycky :wink: ja taky premyslela ze na ne vyrazim, ale povedlo se mi v TETE koupit dve jumbo baleni za 6stovek, takze taky supr cena, no mame zasobu slusnou, tak na to prdim, my je mame stejne jen na noc a na vylety :sweat_smile:
andi treba to bude to prave orechove to jedno :wink:
17. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Soni, tak to je taky good :wink: , já jich na záčetek mám něco kolem 400ks, tak snad to bude na chvíli stačit a postupně budu samozřejmě dokupovat :wink:

nemáte někdo tip na nějaký hezký film, nevím na co koukat a nebo jestli něco stáhnout :sweat_smile:
17. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
very ty bys jeste mohla stihnout kino, nadlouho posledni ne :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Soni, to bych mohla,ale upřímně já jsem tak protivná už sama sobě, že se mi ani nikam nechce :pensive:
děsný, normálně já mám fakt depku, v těhotenství a mít depku, jsem si nikdy nemyslela :grinning:
17. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
very vzdyt uz budes mit misacka brzo u sebe... :wink: tech par hodin uz predse vydrzis, ne? :wink:
17. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Very jo zítra Ket ještě mám volat zítra ráno jak je to s těma dvěma kdyžtak by rozmrazila ty další no uvidíme možná dáme jen jedno.Jak píše Sona třeba to bude to jedno pravé ořechové :wink: Very přeju Ti at to máš už co nejdřív :wink:
17. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Andi :dizzy_face: tak držím palce a podávej info :slight_smile: ať je to konečně to pravé :slight_smile:
Very :grinning: nenech se vytočit :wink: však se taky dočkáš :slight_smile:
17. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
holky, díky já vím, že jo, člověk si řekne že je to už jen pár dní, ale mě se zdá, že den nemá 24 hodin, ale snad 124 :confounded: , sleduju diskuse ledňáčků a všichni si rodí dřív a já nic :confounded: , ale co hlavně ať je malej v pořádku, těch pár dní fakt už neuspěchám

Andi, já nevím, já bych asi další nerozmrazovala, ale je to samo na vás :wink: , i tak podej infošky co a jak ju
17. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Very co já info ty hlavně info.Se zeptáme co na to embryoložka.Woblu máš v pase supr hlášku.Tak já jdu dělat bramboráky a pak zalehnu normálně jsem pořád spací a ted po tom utrouši ještě víc.
17. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Woblu no to teda :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Very držím palečky a každý den koukám zda už rodíš a ono jěště ne.

Jinak já začínám s ovu testama dnes 14DC je bílý jak lilie
17. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Andi... tak držíme pěsti :dizzy_face: !!!

Madli... myslím na tebe. Teď je to pro Vás zrovna dost hraniční období :confused: ... Kdyby měl člověk jistotu, že to teď vyjde, co???

To abychom, holky, za chvíli jeli druhý kolo :confused:??? Co :confused:???

Dabli... tak testuj a podávej hláško :wink: ...

Woblu... já četla, že jsi NAzvracela už 12 minut :grinning: :grinning: :grinning: ... Jistě by to už bylo xxx minut :grinning: :grinning: :grinning: ...

Cep... taky vidím, jak to letí...
17. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Hezké pozdní odpoledne,
Se semka dřív nedostanu a nedostanu.Před chvílí odjela ségra s přítelem.vytáhli jsme je ven stavět sněhuláka.To naše zvíře stihlo ještě zvalchovat sousedovic kluka.Chudák byl překvapenej páč naše Adél nikdneútočila první.Asi budem ve školce často na koberečku.Taky doufám že půjde dneska brzo spát.Po obědě totiž nespala a začíná to na ní padat.

Holky přemýšlím že bych si taky koupila zásobu ovu testů.teď jsem měla po sobě dva dlouhý cykli takže bych si to normálně asi ani nebyla schopná vypočítat.

Sarii právě se rozmejšlíme jestli KET ještě teď nebo ne. 8.února mám nastoupit do práce takže bych si musela říct o neschopenku.A taky nevíme jak by se mi počítala nemocenská a pak mateřská.
Zítra mi bude volat známá jak by to bylo s pěnězma kdybych chodila do práce jen pár měsíců.
Taky jsme uvažovali o tom,že se na to teď vykašleme,nastoupím do práce,v létě pojedem k moři a pak bysme to zkusili znovu.Samozřejmě bysme se snažili doma.Jen ty KETy bysme si nechali na dýl.Uvidíme jak to všechno dopadne.Hlavně doufám že se nám to podaří dřív než s Adélkou.
17. led 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
ahoj holky

tak první na co jukám je Verýsek a ono ještě nic. Však máš ještě čas viď?? Snas se teda nepletu :slight_smile: .

Jinak koncert DM naprosto úžasný, pořád se nemůžu z toho nějak dostat.Byl tam i Kája Gott :slight_smile: a celkem asi 20 000lidí. Nechápu kam se mohli všichni narvat. Nejhezčí na tom bylo ,že i s rodičí šly třeba 8 až 10ti letý děti. Celá rodinka stála vedle nás a mě opravdu vyhrkly slzy a vůbec jsem celý koncert měla takovou bááááááááječnou náladu.

Za to zítra jedeme do tý Plzně na to imuno a jsem teda zvědavá jaká bude cesta. Pokud bude vše ok tak se objednám po ms k Šilhánovi.
17. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Agi tak super že se ti to líbilo.My byli loni na Kabátech a taky super.Teď pojedem v únoru na Putování s dinosaury.Adélka je má ráda tak uvidíme co na to řekne.Jsme ji řekli že pojedem a těší se už teď.
17. led 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
madli- na kabátech jsem taky vloni byla a taky super atmoška.
17. led 2010 v 18:33  • Odpověz
tak já si na 2 hoďky hodila ucho :sweat_smile:

Dabli, to neva, třeba bude ovulka dýl :wink: , podávej hlášení jak to s váma vypadá.

Madli a Agi, koncertují :dizzy_face:

Agi hlavně, že se ti to líbilo, já bych jela na toho Gotta :sweat_smile: , zítra cestujte teda opatrně, silnice nebudou asi nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my na štěstí jedeme jen do Pardubek, ale vy to budete mít kus cesty :wink:
a jinak Mišan má už největší čas, jelikož je o týden až 2 starší, tak dneska měl poslední možnost v termínu vylézt :angry: :slight_smile: , je to lenoch a paličák, protože on totiž asi chytá moresy STAR, jelikož se všichni příbuzní a okolí každý den zajímá jestli jako už.....tak on prostě NE, asi čeká až to všechny přestane bavit :grinning:
17. led 2010 v 18:39  • Odpověz
nestáli jsme vedle sebe? :grinning: :grinning: :grinning: .mezi tolika lidma bych nepoznala ani rodinu ani kdyba mi stáli na noze. :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.