• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
a jinak skvělý nápad udělat si puding jen tak pro chuť, holky můj manža chystal na tu dobrůtku a tak vehementně sklepával puding v sáčku až ho protrhl a vymaloval celou kuchyň, hodím krátké video, ale tam to tak nevynikne, upozorňuji vás, že bílý prášek byl ve skříňkách, nalepený na zdi, na koberci to bohužel není vidět, ale sníh, snížek dorazil i do paneláku do 6. patra :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=Qiz2O6-eV8M
17. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Šári, krásná fotečka Marinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Very, shlédla jsem video a úplně mi stoupnul tlak, jak bych byla naštvaná. :wink: :wink:
Pořád sleduju tvůj stav, ale nenech se vybláznit, každá přípravná kontrakce dobrá, o to míň pak bude potřeba na bojišti. :slight_smile:
Jdeme koupat a zítra zase na rehabku, v úterý na cvíčo, ve středu do Prahy pro diplom (konečně) a v pátek na očko a na odběry kreve. A do toho všeho se zase sype sníh, ach jo, to zas bude plužení po chodníkách a hrůza z rampouchů a padajícího sněhu. No, nějak to snad přežijeme.
17. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Šári, prohlédla jsem album, no Márinka je krásná okatá. Moc pěkná. :slight_smile:
17. led 2010 v 19:03  • Odpověz
very krásný filmeček.Jak se to manžuj podařilo?
17. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj,hlásím,že žiju,ale nestíhám,v práci fofr-za 14 dní jdu na tu operaci a zrovna takové práce,kolegyňka tam na to zůstane sama,tak makám o sto šest.K tomu haldy sněhu,cesty stojí za prd,ráno jsem si připadala jak v bílém pekle jak se to metlo a cestáři nestíhali. :frowning2:
Čepečku,vítám tě,kam chodíš do sanusu,když jsi z vysočiny?
Very,stále v kupě...Andi ať se zadaří...Agi,dobré pořízení a pěkné silnice...
17. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Agi, přeju zítra šťastnou cestu. Plzeň máme taky za sebou. Paní profesorka je svérázná žena, jsem zvědavá na tvé dojmy. Je to kapacita světového formátu. Ale je fajn, dokonce mi už třikrát odepsala na mail a popřála nám k vánocům i k narození Kubíčka. Pokorně přiznala, že i medicína se někdy mýlí a že z toho má radost, že se u nás tak spletla. Řekla nám, že spolu mít děti nikdy mít nebudeme.
17. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Agi, a přečti si její internetové stránky a informace k vyšetření, dost těžce nese, když je někdo neinformovaný o průběhu.
17. led 2010 v 19:08  • Odpověz
o průběhu vyšetření
17. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Píšu jako tatar, jdu už raději koupat, to mi snad půjde líp. :grinning:
17. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Neli, mě to vyjímečně pobavilo :grinning: a to mu nakonec ten puding ještě přetekl, ale jen trochu, prostě takovej dobrej den :grinning: :grinning: , když se daří, tak se daří :grinning:
Madli, normálně je zručný :grinning: i v té kuchyni, ale někdy si to neštěstí člověk musí vybrat :wink:

Nelčo, no máte toho teda hafoo na ten týden, držím pěstičky hlavně na rehábko a nezapomeň svačinu do baťůžku přibalit!!!!!!!!!!!!!!! :wink: teda s tím sněhem a kočárkem nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 19:09  • Odpověz
ahojky Ahojko, cestáři nestíhají normálně :grinning:

Agi, to je jak do školy, pěkně se připrav a pak stejně výsledek může bát jaký koliv, zázraky se dějí a příroda je mocná, Nelča s Kubíčkem toho důkazem!!!!!!!! :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoooj jsem byla u mamul :dizzy_face:

Very třeba se Mišan Hamiltona zalekne a vykoukne v noci..... nebo si aspoň vypustí bazen.............. ale nebudeme předbíhat...... při nejhorším na tebe zítra budu myslet!!!!! V kolik tam máš být???

Agi bylo to supr viď, týýýýjo doufám, že sem ještě dorazej, bych šla hned. Viděla jsem včera útržek ve zprávách............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A na zítra přeju jen dobré zprávy!

Gab neměla by jsi nááááhodou s tou plackou ležet pořád???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :sweat_smile:

Luci tak se vám ten morybundus už snad zlomí a Anet bude fit....!

Andi na zítra držím pěsti!!!!

U mě to bude 9.2. rok co mi zaváděli Celinku a druhého embrouška a 17.2. to bude rok co jsem měla // na testu :dizzy_face:

Dančo cestuj opatrně!!!!!!!!!!!!!!

Jdu cachtat děťátko, už z ní mám dřevěnou ruku.

Tak zatím pak juknu.
17. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
very- a tak nepůjdeš na vyvolávačku???

Neli- tak to je mazec , když ti řekne ,že spolu děti mít nikdy nebudete :pensive: :pensive: .Jsem teda na nás zvědavá. Ono se tam má jet asi víc než jednou viď?? Já jsem ted průběh četla ,ale nic tak závažného tam snad není. Hlavně ,že máme doporučení ,abstinenci sexovou a to snad stačí. :slight_smile:
17. led 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
Sanuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu- a co bylo ve zprávách?????????????? Koupila jsem si na koncertě na léto tílko s DM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:

Jedna holčina mi psala, že potkala v Praze v Pařížský ulici Martina a má fotku s podpisem a ještě jí i zamával. Bože, já jsem tak prdlá :grinning: :grinning: :grinning: .
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Sanu, jsem tě chtěla vyvolat - holka to je telepatie :slight_smile: a ona je u mamul :wink:
Sanu a zítra v 9 tam mám být, to bude zase noc, se budu budit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak hamiltona - fůůůj, já jsem přece slabá na plíce :grinning:
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz
zdravím a opět nakukuju co Verýsek...

Very se drž :wink:
17. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Agi, byli jsme tam třikrát.
17. led 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Neli- v jakém časovém rozsahu jste tam jeli??
17. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Agi... tý jo, se na to připrav, když to Neli říká :astonished: :wink: !!!

Neli... a to muselo být dost "vostrý" sdělení :astonished: !!! A o to šťastnější jste museli být, když se toto tvrzení nepotvrdilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!

Madli... tak zítra dej vědět, co ta kámoška :confused: ... Jo a kam k moříčku???

Verys... :astonished:... to se dá udělat? Popudingovat kuchyň :astonished:??? :grinning: :grinning: :grinning:...
17. led 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
Neli- teď jsem si ještě radši pro jistotu vytiskla její stránky a koukám na to,abych náhodou na něco nezapomněla.
17. led 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
Neli- a hned při prvním vyšetření ti berou sekret z děložního hrdla?
17. led 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Sarii- jsem jukla do albíka jaký má Márinka krásný kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
17. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Jo, prd velký kukadla... kulí oči :grinning:
17. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Agi, myslím, že jsme tam byli v září, chtěla hned za dva dny sperma, ale to se nám nehodilo, tak jsme tam byli až v říjnu se spermatem a v listopadu pro výsledky. A odběr z děložního hrdla u mě hned zamítla, že nemám cyklus po 28 dnech, tak nic. To jsem valila, takže mě vůbec nevyšetřovala, pak si vzpomněla až při sdělení výsledků, ale to jsem zase menstruovala, takže nic.
To sdělení bylo strašný, manžel to nemohl rozchodit a odmítl se s tím smířit. Ale moc paní profesorce vděčíme za to, že napsla prevntivně při těhu píchat Fraxiparin, což si myslím bylo fakt důležitý a pomohlo to k úspěchu.
Takže ji vděčíme za hodně.
17. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Neli- mi to příjde takový chaoticky teda. Takovou cestu tam vážíš a vlastně tebe jakož to ženu vůbec nevyšetří. Já jsem právě hlavně zvědavá u sebe , protože já podle všech mudr. jsem naprosto zdravá. Tak to by to sperma mohla snad vzít manžovi zítra ,když už tam jedeme.
17. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Agi, brali nám krev oběma při první návštěvě. Pak se sperma ale vozí do nemocnice na Bory, a tam je ona jen některý dny. Ale ta první a poslední návštěva je v nemocnici na Lochotíně. Ale víš co, já jela s jinou diagnózou, tak třeba to u vás bude jinak.
17. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Neli- moc díky za podrobné info, však uvidíme. :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Kuk berušky!
Jsme zase doma z chaloupky.Předem přiznávám,že nedočítám... :confused: Jen jsem jukla,že Veru je tu stále s námi a pokupě. :slight_smile: Teda,tomu Mišánkovi se nějak nechce na snížek. :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Very- moc na tebe zítra budu myslet a držet palce. Hamiltona mi dělali taky - musíš to vydržet !

Ahojkyholky- chodím do Sanusu Jihlava a jsou tam super...

Jinak u nás stále sněží. A právě jsme se vrátili z tanečních :slight_smile:
Všem co zítra někam pojedou, tak opatrně .....

Dobrou noc
17. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.