• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari moc se nám líbilo ve Španělsku v jednom malým hotýlku.Rádi bysme se tam ještě podívali.Tentokrát i s Adélkou.Ale uvidíme.
17. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Mad... Španělsko :dizzy_face:
17. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj kočky.
Během dne jsem postupně dočítala, ale nestihala psát.

K tomu řízení - zítra nikam nejedu, nejsem blázen, vymluvím se na to, že jsem to nenastartovala a bude. Fakt mám strach. Příští týden mám volná dopoledna, manžílek pohlídá, otočím se tam sama.

Andi, držím palce!

Very, pan manžel je šikula :wink: Zítra na Tebe budu moc myslet!!!

Madli, mořéééé, hned bych jela...

Sari, Marinka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi, ... u Tebe mě fakt zajímá, co Ti řeknou. Přeju šťastnou cestu a dobré pořízení!!!

Neli, Ty toho máš za sebou... stejně si bouchač, jak to zvládáš!!

Plínky z Billi - tchyňka pořídila dva balíky trojek, to máme, tipuju, tak do července. U nás se stále vesele látkuje, i když teď s tou pračkou, co vyhazuje pojistky, je to horší. Dvojky jsem teď rychle dopotřebovávala, protože z nich Anežka už vyrostla. U nás ty akce fungují, ale musí se jít v neděli dopol, co vím.

Jdu spát, Anežka teď nechce už spát po ranním kojení, tj. po šesté, půl sedmé, navíc drahý bude po noční, takže ji nemůžu nechat vyřvávat z postýlky. Tak jdu zalehnout.
Přeju krásnou dobrou. :wink:
17. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ráno.

Tady pořád sněží... ještě, že nikam nemusím, už jsem rozhodnutá nejet.

Jinak se mi od rána daří - zuby jsem si čistila dvakrát, protože jsem zapomněla, že už je mám vyčištěné. A namazala jsem se nočním krémem... Jsem zvědavá, co bude dál...

Přeju všem příjmený den a Verče držím palce!
18. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Krásné pondělní ráno :slight_smile: .
No hlavně pracující musí mít velkou radost, že je tu zase pondělí a k tomu ten sníh venku.

Myslím na Agi.

Very, jak jsi se vyspinkala? Co Mišánek? I v noci při kojení kontroluju, zda není něco nového. Je to adrenalin.

My máme odcvičeno, Kubíček spinkal až do sedmi a už zase usíná. Tak jdu posnídat bábovku, jsem si upekla bezlepkovou a diabetickou, no docela to ujde. Při téhle dietě mi pomáhá už i vědomí, že jím bábovku, i když nechutná skoro nijak. :unamused:
18. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Dančo s těma zubama jsi mě pobavila :grinning: A dobře jsi udělala, že nikam nejedeš, tedaaaaaaa škoda, že ti nenastartovalo auto :grinning: :sunglasses:

Very myslím na tebe, jsem zvědavá s jakejma dorazíš pocitama :wink: Teda jestli dorazíš.... :wink:

Sar no konečně taky nějaké foto čéče. Ty máš doma kováře a chodíš bosa....!!! :confused:
18. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Very šla za panem Hamiltonem. Přeju, aby zabral a Mišánek byl co nejdřív na světě.
18. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno,
Rychnov- dneska ta cesta by bala špatná, já se také bojím jezdit když sněží, a to jsem jezdila 2 roky než jsme měli malou den co den do práce 80 km a na vysočině ty silnice v zimě vypadají hrůzostrašně....

U nás stále sněží a malá je celá natěšená na bobování, tak to jí dneska asi nepřemluvím...
18. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Taky peju krásné ráno,po naprosto pohodové noci. :dizzy_face:
Vypadá to,že růstový spurt jsme zvládly,malá se budí zase jako dřív po těch 3,někdy 4 hodinách.

Venku je nádherně.Ten "unavený" starý sníh přikryla zase vrstva nového,tak je čisťoučko... Jen teda nevím,jak půjdeme ven s kočárkem. :unamused: Dopoledne budeme hlídat kamarádce 9měs.holčičku,tak bude o zábavu postaráno.Ale přijede mi na pomoc mamka,tak to v pohodě zvládnem a odpolko snad nějak zvládneme i tu vycházku.

Very,Agi - myslím na vás a držím palce.

Všem ostatním taky krásný den! :wink:
18. led 2010 v 08:53  • Odpověz
peju=přeju
18. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
hláška v pase je čerstvá, koukali jsme v so ráno na nějakej komediální seriál a tam to bylo, tak jsme se tlemili, že jsem to celá já :grinning:

Agi, dobře dojeďte a ať vám to dobře dopadne :wink: ideální by bylo, kdyby našli nějakou snadno odstranitelnou blbost a bylo by vyřešeno, viď :slight_smile:

Veru :grinning: puding nemá chybu. U nás ho manžel vařil v neděli a pro změnu ho nemíchal (on tvrdí, že míchal, ale prostě blbě), takže na dně hrnce byl centimetr černoty a z pudingu bylo kakao :grinning:

včera mi bylo hrozně, úplně nemožná :pensive: zítra jdu na glukózový test a strašně se bojím, že to vyzvracím :pensive: :pensive: :pensive: každej říká, že je to hnusný, ale dá se to udržet, jenže každej zvrací do 12tt :frowning2:
18. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Neli, to je paráda číst, když si Kubík to svoje místo na světě vybojoval :dizzy_face:

Dani :grinning: náš táta si jednou vyčistil zuby indulonou a to je prej chuťovka :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Woblu, to máš pravdu, mě to pořád dojímá. Kubík je neskutečnej bojovník, vždycky jsem v těhu brečela, že se mnou žádný mimi nevydrží, v takovým nemocným těle. Při každé bolesti jsem myslela, že je konec. Fuj, jsem se nabrečela jak nikdy v životě. A on to všechno vydržel. A je takovej fajn i teď, snaží se, je trpělivej.
18. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Neli - malý Kubíček je nádnerný, a určitě ti to trápení ,než se narodil, vynahradí..

Tak jsme venku postavili snehuláka a odpoledne prý půjdeme sáňkovat :slight_smile:
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Však já vždycky, když melu z posledního, tak si vzpomenu na Tebe, co jsi všechno musela vydržet a taky jsi to zvládla :dizzy_face:

Jo a zapomněla jsem pochválit Mar, myslím, že nebudete mít o nápadníky nouzi :dizzy_face:
18. led 2010 v 11:12  • Odpověz
no teda holky kde mame very, snad si je tam rovnou i nenechali... :confused:
ale to by snad poslali smsku :sweat_smile:
neli vse to trapenicko preboli vid :wink: hlavne kdyz je kubicek takovy borec :wink: vsechny prevezl a zvladl to na jednicku :wink:
a mar je tak krasne stracena v tech koziskach...
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojjjjj holky :slight_smile:

jsem tu, byla jsem ještě po nákupecha a manža v bance, tak jsme se zdrželi.

Jinak KO dobrá, monitor jako vždy, s dítětem se muselo klepat, protože on zásadně na monitoru nespolupracuje až se tam jeden Dr. ptal sestřičky, jestli to dítě neutopí :grinning: :grinning: , nález je prý velký, Hamiltona paní Dr. udělala prý taky pořádně, tak doufá, že mi pomohla, abych to měla co nejdřív za sebou. Musím říct, že to ani nebolelo, bylo to trochu nepříjemné, ale mé představy byly mnohem hrozivější, tak jsem sama ráda, bylo to tak rychlý, že jsem si nestihla ani pokecat :slight_smile: Jinak nevím, jak je nález veliký, protože co jsem vyčetla v průkazce, jestli čtu dobře, tak tam je něco o 2 asi prstech, což není nic převratného, někdo chodí 14dní otevřený třeba na 3 prsty :sweat_smile: , takže naděje po přečtení trochu opustila, ale co tak snad vyleze a do jara tam snad taky nezůstane :grinning:
18. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Dančo, je moc dobře, že jsi zůstala doma :wink: , no jo dneska to je pech s tím nastartováním :grinning: , jak my v sobotu :grinning: (to je hned)

Nelčo, jsem moc ráda, že tvoje příspěvky jsou opět plné optimismu, ikdyž oni byly vždycky, nikdy jsi to nevzdala a Kubík to je borec :sunglasses: , ten se taky neztratí :wink: :slight_smile:

Na Agi taky myslím, ať dobře dojedou a hlavně s dobrým pořízením a pocitem jedou domů. :wink:

Věru, v tomhle procházku, to jste kaskadérky ženský, já teda mám co dělat abych udržela sama, se houpu jak ten tučňák "pinguí" :grinning: :grinning:

Woblu, jo my děláme puding v mikrovlně, máme na to super nádobu, takže tam se to nepřipálí, ale zase to může přetéct a taky že jo :grinning: , ještě dneska uklízím ten prášek všude, napadalo to i do skříněk, prostě všude, ale zase nám to hezky voní vanilkou v kuchyni :slight_smile: a dnes se manža vrtal v kojícím polštáři a zase vysypal kuličky :grinning:

cepečku, z jaké části Vysočiny pocházíš ?, manža je z Velkého Meziříčí, pár let jsme tam žili, vysočina a sníh je opravdu prima :grinning: , taky jsem tam zažila svoji bouračku na ladě a od té doby jak takhle napadne, prostě nejezdím :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
no very zije, tak je to dobry, vidis i potykani s hamiltnem jsi zvladla :wink: ted uz jen aby se misanek trosku posnazil... :wink:
18. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Soni, jj zvládla, jsem dr. hlásila, že jsem citlivka, tak se smála a říká, no ale tudy se musí narodit :grinning: , ale jak jsem psala, fakt pohoda, trochu mě bolí záda, tak to přisuzuji tomu, že něco lehkého to vyvolalo, protože takhle na mě přesně působí "kobra" :sweat_smile: , mě to jde prostě všechno do zad
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Veru, no vidíš, že to bylo k něčemu dobré, kus porodu máš za sebou :wink: teď jsi dostala pár hodin, aby jsi nabrala síly a brzo bude pokračování :wink:
:grinning: dobrá je taky červená řepa, tu už jsem taky jednou vytírala ze skříněk :grinning: a abychom nepomlouvaly jen chlapy, tak já už se dneska stačila při mytí nože pořezat a právě na sebe, ku psí radosti, převrhnout oběd :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
no citlivka, tak to jsem zvedava jake budes podavat hlaseni po porodu, kor kdyz misanek je kapanek vetsi nez ty nase mysicky... :sweat_smile:
ale jak rika dr. tudy to musi ven... :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Hoja hoj... už zase máme pondělí :dizzy_face:

Máme za sebou KO v nemocnici s Mar. Ještě, že už jsme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Agi a Andi... myslím na Vás!!!

Very... tak vidíš, brnkačka :wink: . Jo a tvýho manžela bráním!!! Oni ty kuličky z polštáře skáčou skoro samy :wink: :wink: :wink: :grinning: ...

Mar všechnu chválu od Vás vyřídím... aby řeč nestála :grinning: :grinning: :grinning: .
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
hele kdyz mluvite o "malovani" kuchyne :grinning: tak skuste nekdy rozhrkat spatne zavrenou lahev kecupu :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
uklidňovala mě sestřička jako Nelča, že tím jedním skvělým dnem s těma křížákama už mám kus za sebou :grinning: , holky jsou pozitivní a to chce člověk slyšet, ono to tak třeba nebude, ale už ten pocit :slight_smile:
no na jedné diskusi sleduji holky se stejným termínem a jedna rodila císařem chlapečka 4,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se připravuju na nejhorší

Woblu, no teda ty máš dneska taky dobrý den, takže si zalez k PC nebo telce a už nic nedělej ať si neublížíš ještě víc. Červenou řepu bych teda nechtěla uklízet, to musí být teprve nářez :confused:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jo a San :angry: :angry: :angry: , jákýpak konečně foto!!! Ty taky koukej vytáhnout fotoaparát :grinning: :grinning: :grinning: ...
18. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Šári, a jak KO???

Andi, nás doufám bude informovat, jak se rozhodli, a kolik mrazáčků dali, ale ať tak nebo tak věřím, že u nich i to jedno bude to pravé :wink: :dizzy_face:

kečup, taky dobrý :grinning:

jdu pověsit prádlo
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
A Verys, kdy máš další KO :astonished: :grinning: :dizzy_face: ???
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Šári i San, vy si nemáte co vyčítat, na ty fotky jste takové opatrnější :grinning: obě dvě, takže se polepšete a přidejte víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Chystám se Tě Veru poslechnout :dizzy_face: Soni :grinning: manželovi jednou na schodišti upadla láhev červeného, skákala dolů dvě patra a nahodila nejen zdi a kytky, ale i psa :grinning: naštěstí na něm sklo nebylo, ale musel chudák do sprchy :sweat_smile:
To dáš, moje ségra je taky tintítko a dala čtyřkiláka v pohodě příslušným otvorem :wink:
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.