• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi optimismus je půl úspěchu, říkají dochtoři
29. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Miso77- jojo to máš pravdu už by to chtělo.
29. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
no tak vidíš
29. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
a sanu- už má vybraný kočárek????
29. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Ag. - první a nejspíš i poslední (teď nevím, jaký sem dát smajlík :sweat_smile: ), už máme všechna vyšetření, o kterých jsem se doslechla, už jen čekáme na výsledky. Pokud nepřijdeme na nic, co ty naše brebery deformuje, tak se nedá nic dělat a holt se pustíme do ivf+isci... Ono ty naše hodnoty ani na iui moc nejsou, ale Šilhán říkal, že by tu jednu zkusil, že hezky ovuluju a manžel měl jít zase na kontrolní na spg, tak že mi je tam prostě u toho šoupnou, když už budou zpracovaný :wink: Máma mi už od dětství říká, že budu mít dvojčata, nevím, kde na tu blbost přišla, ale začínám mít pocit, že jí to asi fakt vyjde :slight_smile:

Agi už jsi zkušená sanuska, souhlasím s Míšou, že už by to prostě vyjít mělo... moc Ti to přejeme, ikdyž slíbit, že to vyjde, Ti nemůžeme :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
samo, že přejeme a držíme všechno co máme :grinning:
29. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Sanusko, neloučím se s Váma, jen jsem si vzpomněla na holčiny, co jdou třeba z práce a doma nemají internet nebo třeba někam jedou, zkrátka pátek na mě zapůsobil. To mě přejde, až budu dýl doma :grinning:
My máme výletík až zítra. Jo, holky, zítra je ve Vrchlabí v závodě Škodovky den otevřených dveří, je to od 10 do 16 hodin. Tak kdo má zájem a může, zajeďte si tam. Bude to asi zajímavé a nebývá to často.

Jinak teď jsem hodinu seděla (nebo klečela se zadkem nahoru) a četla o správném polohování dítěte a jde mi ztoho hlava koukolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chci vidět, jak bude dítě mávat s náma.... namísto toho, jak my chceme polohovat toho drobka :grinning: :wink:
29. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
woblud- já vím :dizzy_face: :dizzy_face: . Takže taky chodíš k Šilhánovi vid????? On je zastáncem v každém případě zkoušet přirozeně i kdyby snad žádný spermie nebyli. :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Woblud- my máme taky všechna vyšetření za sebou tak uvidíme no. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Holčiny, to Vaše psí a kočičí téma mě lehce rozrušuje... a taky dostávám pocit, že jestli to čte nějaký ochránce zvířat, že na Vás vyjede za "navádění k týrání". :grinning: :grinning: Mě to tak chvílema přišlo... :grinning: Dost už. :wink: ale upřimně říkám, že jsem se po delší době nahlas smála, tomu slovu "zvířátka", co všechno to může znamenat...

Woblud, díky za info ohleně morfologie. To o oddělení 100 spermií jsem nevěděla, to slyším prvně. Takže tímto se vysvětluje, že i když jsme měli morfologii 0% (při IVF+ISCI), našlo se pár dobrých zvířátek na mých 5 vajec a byla z toho 2 embrya... tedy, pěkné jen jedno. .. Stejně to jsou občas zázraky :wink:
29. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
No jo, taky, taky :slight_smile: Vyhovuje mi to - nechci to nějak uspěchat, ale jen tak sedět a čekat taky není to pravé ořechové... Máme výhodu v tom, že nás zase až tak strašně netlačí čas (je nám oběma 26 a jsme prolustrovaní od hlavy k patě), takže jsme primárně chtěli hledat příčinu - co ty naše mršky tak zlobí. Agi, vy máte taky špatný spg? ale naposledy to bylo nějaké výrazně lepší, ne?
29. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Dani, já se to dočetla úplně nedávno, až to najdu, hodím sem odkaz, je tam toho infa víc, ale to už jsem se ztrácela v terminologii... To vysvětluje, proč Šilhán říkal, že i při nule se většinou něco najde - když v té první stovce nic není, tak jednoduše vezmou další stovku a další a prostě u toho sedí tak dlouho, dokud nějakou nenajdou :slight_smile: jo tady to je http://is.muni.cz/th/94059/prif_m/
29. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
woblud to je zajímavý čtení :wink:
29. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
holky tak jsme přišli z hasičů, no a můžu vám říct, že jsem zmrzlá jak pes.

jinak díky , že mi tak věříte, zítra to rozseknu a doufám, že mě nebudete muset utěšovat. :sweat_smile:
jo woblud to seš jak já taky si ji tam kolikrát chci dokreslit , pro dobrej pocit :sweat_smile:
manža je taky chycenej už sondoval co a jak???to už asi taky chuděra počítá :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
woblud tak jsem to přečetla a jsem hned chytřejší :wink:
29. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Woblu, dobrej odkaz, ale diplomku přečtu až večer neboť teď bych to nestihla, 65 stran je fakt moc, ale vypadá to hodně zajímavě :wink:

Gabčo, na tebe jsem zítra zvědavá, dlouho nespi a nenapínej, odjíždíme pryč, tak nejdýl v půl 11 tu chci vidět // :grinning: :dizzy_face:

Jakpak asi Luci??? :confused:

Sanusko, tak já čekám na verdikt ohledně kočíku a vy zapomenete adresu :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
woblud- ano měli jsme lepší výsledky po těćh všech vitamínkách.
29. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Dani- právě , že je potřeba neustále poukazovat na krutosti okolo nás , protože spousta lidí bere zvířata jen za věc. :wink:
29. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak jsme stihli Hypku, ale prostě na mě nemaj velikosti se z toho po... :angry:

A šííííleně mě začala pálit žáha bleeeee, tak saju mlíko, snad to helfne.

Luciáš se zasekla asi u rodičů.

Holky matky skoro matky, měla bych prosbu, nešel by sepsat nějakej malej seznámek co tak budeme muset kupovat špuntěti??? Já nemám vůbec šajna :pensive: Nebo jestli jste taky někde čerpaly informace......????????
Kočárek, postýlka to je jasný.... :grinning: Ale to všechno okolo dál....
Luci kolik jsi čeho měla z věciček? Rodila jsi tak zhruba na stejno..... Asi ty kombinézy bo jak se tomu říká třeba 2 že jo, ale jaký velikosti ...............?????

Tyjo zjišťuju, že jako kolem těhulení mám teorii zmáknutou perfektně, ale péče o toho potomka spíš pomůcky k tomu mi nějak vypadly.... :sweat_smile: .....z hlavy...
29. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
woblud- mě to vůbec nejde rozkliknout, že bych to měla nějaký seklý.
29. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Agi to mi říkala mamka, že Topolánek prohlásil, že zvíře je věc a tudíš si s ním může každej zacházet jak chce, když je to jeho věc..... :astonished: Zvracející smajl tady není bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
sanu- neboj ke všemu se postupně dopracuješ. :slight_smile:
very mi dlouho spíme, ale neboj si teda přivstanu :wink: :grinning: :grinning:
Sanu- pošlu ti do mailíka takovej výbavičkovej seznámek, co jsem měla já- jen pro orientaci :wink:

Jinak všem hezký podvečer :slight_smile:
autor
sanu- jo to jsem taky někde slyšela ,ale nevěděla jsem , že to řekl Topolánek.
29. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Maju ahoj, to budeš zlato :slight_smile: Jak je, ležíš a odpočíváš viď...

Agi no jo, ale bez infošek od druhejch těžko a v krámech ti nakecaj půlku věcí který nepotřebuješ, aby měli kšeft..... kor když by přišlo něco jako já, co netuší, co potřeba bude a co bude k prdu... :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahojík, tak satelit je opraven, TV fachá na 1*, hurááááá

Maju nazdárek, jak se máte holky? :grinning:

Topolánek je trubka, bych chtěla vidět jak by se líbilo jemu kdyby s ním někdo zacházel jak s věcí, hňup jeden
29. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Míšo právě já to říkám pořád, ať se lidi vcítěj jak by bylo jim v kůži toho zvířete..... kor když to zvíře neví co provedlo tak za co ho tak trestaj a trýzněj.... :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Teda a já už mllčím pořád o tom melu.
29. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Jsem dneska úplně odvařená- neustále nám padá net :angry: ..vyřeší to většinou restart modemu a "pracantům" z technické podpory O2 to připadá naprosto O.K...Takže platíme 1500 měsíčně (máme v tom i TV a pevnou) pro to, abych každou chvíli restartovala- se na to vy... :frowning2:
29. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Jinak je mi ale good- baštím čertvý ananásek- letos je obzvlášť povedený :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.