• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
39 třešňových knedlíků a ještě jednou díky za tip na těsto, fakt se s ním dobře dělá. Jen jsem úplně vyřízená, knedl jsem snědla jeden a brambory na loupačku teď v osm, dřív to nešlo... Teď ještě udělám omáčky na lasagne, mám nakoupíno a do zítřka to nevydrží. No a pak cvičení a spinkat. Tedy, ještě přečíst koníka :wink:

Troli, tak hlavně, že jsou v pořádku! :wink:
4. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Co jsem dočetla teď - Very, máš pravdu - nikdo nemá právo se Tě ptát na to, zda jsi nebo nejsi těhotná, zda to plánuješ, zda bereš prášky. A nemají ani právo vědět, v kolikátém týdnu těhotenství jsi. Zkrátka pokud to utajíš, vydrž po zkušebce a pak jdi třeba na neschopnost, přežít zkušebku, pak Ti nemůžou ani dát výpověď... bez ohledu na to, ve kterém týdnu jsi :wink: Jdu na ty omáčky.
4. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Dani tyjo toliká kneldíků :confounded: :confounded: :confounded: To by mi upadly záda. Mě stačilo uplácat těch 9 bo kolik jich bylo :grinning:

A třešňové jsem v životě nejedla, jsou dobrý?? To je asi z čerstvejch že jo...... No někdy bych je zkusit mohla...

Dneska se loučím, jsem byla dneska jak včelička, tak jsem ko.

Zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dani hod mi prosim ten recepis do IPcka... kujem...
pristi tyden se chystam na samozber na marmosku, tak bych par udelala do mrazaku... :sweat_smile:
Dani mě taky recepis sííííím, já tu mám třešně nasbíraný a nevím co s tííííííím

děkujíííííííííííí
4. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Holčiny, vždyť ten recept mám tady z diskuse, možná od Wobludky?? Nevím, takže se nechci chlubic cizím peřím. Bylo to takto:

Tvarohové knedlíky s ovocem (recept od holek snažilek)
1 tvaroh, 50g másla nebo Hery, 1 celé vejce, špetka soli a polohrubou mouku přidávat dle potřeby. Těstíčko fakt vláčňoučký :wink:

No a já jsem to upravila takto:
1,5 tučného tvarohu (1,5 kostky), 100 g hery, 2 menší vejce, špetka soli, té polomouky bylo minimálně 10 vrchovatých lžic, ale možná víc, možná 15 lžic, zkrátka aby se to nelepilo.
Třešně vždy 4 do knedlíku (omyté) a do každého půl lžičky cukru. Uvařit. Přidat máslo (to já můžu hodně) a jsou mňam :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
tak ty knedle si opíšu ,protože jsem je ještě nikdy nedělala a to je mám tak ráda.
Zítra ráno vstávám do rachoty a to se mi vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Agi, ať Ti to utíká!!!

Holčiny, dala jsem do alba postýlku a přebalovák a jdu konečně na to cvičení, jsem lenoch, ještě jsem se nedokopala. Pak asi ještě kouknu. A kdyby ne, tak krásnou dobrou noc :wink:
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Dani- Nevíš jak je to s tou hematologií, to se dělá i u nás v RK nebo musím taky do HK???? A je potřeba asi doporučení vid??
4. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Agi, určitě je potřeba doporučení, ale to by Ti Šilhan podle mě dal. No a hematologie je i v RK, to by Ti mohli asi odebrat krev, ale pokec si myslím, že je v HK. Ale fakt nevím... toto jsem neměla.
4. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
mam zapsano... :slight_smile: dani ja vim ze to neni tvuj, ale ze jsi je ted delala tak abychom to nemusela hledat... :grinning:
agi jo a byla jsi na te krvi?
4. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dani tak postýlka a všechno nachystané, tak Anežka se má na co těšit, bude mít krásnou postýlku :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
jo a děkuju za recept, zkusím to o víkendu vyrobit, tak jsem zvědav :grinning:

přeji dobrou noc :wink:
4. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
dani hezky, postylka i komoda supr, ale kde je perinka .... :wink: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak jo ja jdu upadnout do postele, zitra jdeme s holkama na vylet... :sweat_smile: tak at do tech deseti vylezu... :sweat_smile:
pa vsem
4. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
No, Soni, peřinka... v tuhle chvíli na sušáku :grinning: Bude spací pytlík a přes něj deka anebo bude rychlozavinovačka a přes ní deka. Takhle to mám zatím v plánu. A na matraci bude: ochrana matrace a prostěradlo. Ale to všechno taťka připraví až budem v porodnici, protože do té doby by se to zaprášilo (prý). A taky budou mantinely, až je tchyňka ušije. Takže tak - ještě nám toho dost chybí, ale rodit se zatím nechystám, za půl hoďky zavírají na 14 dnů porodnici kvůli malování, tak ještě musím min. 14 dnů vydržet :wink: Dobrou :wink: a ráno budu dlooooouho spát, zítra je jediný den, kdy nemám v plánu NIC (krom úklidu a těch lasagní). :wink:
4. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
teda dani ja ti toho tvycho chlapa snad zacnu zavidet... :grinning: :grinning: :grinning:
no asi prvnich par dnu rychlozavinka, a pak pytlik. ja teda zavinku musela, jak byla driv a v porodce si zvykla ze je "svazana" tak jinak neusla, ale pak se zacala z toho vyhrabavat a bylo po zavince... :grinning: a pytlik... no mozna ted na leto, ale spise to vidim tak, ze ho zabailim sanu, jestli ho bude chtit jak jsem se o tom bavili... :grinning:
no u tebe se nebojim ze to tech 14 dnu bych nevydrzela... :grinning:
5. čer 2009 v 01:56  • Odpověz
Dobré ráno,

rychle se hlásím, aby mě Sanuska nesprdla, než vyrazíme na plavčo :wink: snad to bude OK jako minule :confused:

Místo srazu je mi úúúplně jedno :wink:

Dneska by měla jít žofi domů s Vašíkem, ne? Snad už jo :wink:

Kdepak je Majerka?

Tak se zatím mějte :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
Dani krásná postýlka.

Já se dnes chystám do práce na kukačku a budu muset jít v těhu kalhotách, protože jsou teplejší. Je ještě brzo, ale hlavně, že budu mít břuch v pohodlí. :wink:
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojda holky,
jdu vás jen pozdravit a pak hurá na gaučík a odpočívat. :wink:
Tady je zataženo, vypadá to na déšť :unamused:
Žofi by dneska měla jít domů, snad se Venda už umoudřil a nechal jí chuděru vyspat, měla toho plné kecky když jsme se viděly. Ale on se doma srovná :wink:
DAni hezká postýlka i komoda :slight_smile:
Všem přeji hezký a úspěšný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Hezké dobré vespolek :slight_smile: ..

Hlásím, že jsem navzdory včerejšímu piglování koupelny stále vcelku :sunglasses: :wink: :grinning:

Pojedeme na nákup, tak se těším, že si koupím nějaké mňamky- už jsme tu jak u sněděného krámu :sweat_smile:

Luci- tak ať máte plavčo v pohodě a hezky si to užijte :wink:

Arti- ahoj, ty neposedo nezbedná :grinning: ..vítám tě zpět- jsem ráda, že jsi vcelku a v pořádku :wink: :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj vsem.. :sweat_smile: ¨
dnes to tam venku teda nic moc... :confounded: ale to neva, my se chystame vyrazit do vyru velkomesta... :grinning: jedeme s holkama smer pardubky... dame asi obidek v aficku... prohlidneme par kramku... :sweat_smile:
5. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Dani- pěkně to máte pro Anežku připravené... :dizzy_face: ..A manža je teda šikula, že to pak zvládne správně "doladit" :wink:
5. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Já mám za chvíli v plánu nákup a tak se těším, že si koupím nějaké dobrůtky- jsme už pěkně vyjedení.. :pensive: :sweat_smile:

Jinak počásko je tady také celkem nanic, uvidíme, jestli se to třeba odpolko nevybere.. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojda,

mi tu máme hezky a ted je 16 stupnů, já jdu vytřít a odpolko nakoupit at máme co do žaludku :grinning:
5. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Tak ještě info od Žofi- do hoďky by měli vědět, jak se žloutenkou a případně jít dom.Vašík je pašák, protože už je na své porodní váze a prý kojení už se pěkně rozeběhlo. Jo, a že má prý Váša největší hlavu na celém oddělení :grinning: ..Doktoři se prý smějí, ale Žofka při vzpomínce, jak ji tlačila ven, už moc ne :grinning: ..No, jinak na vás všechny vzpomíná a pozdravuje..Předpokládám, že další infošky, podle toho, jak na tom budou, už by nám mohla podat na MK sama :wink:
5. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojda Evi,
jen s tou hlavinkou Váši ... je fakt kouzelný a to že má největší hlavu na oddělení ... ani se mi nezdálo, je fakt krásnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jestli má třeba i největší hlavu na oddělení .... neva, určitě to znamená že to bude hlavinka pomazaná a chytrá :wink: :wink: :wink:
Ty se drž, ale 36tt ... to je fakt krása, co bych za to dala :slight_smile: :slight_smile: kolik mají holky??
5. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdu si odskočit přes silnici do krámečku :wink:
Zítra bude sláva :grinning: , mám narozky, tak abych ukuchtila nějakou dobrotu. Přijede ségra s dětma, podívat se jak tu válčíme a trošku mi tu pomoci. Je to poklad, ale myslím že je to tu v cajku, mamka navařila, takže taháme z mrazáku nebo se chystám vařit rychlovky rychlý :wink: Zítra třeba kotlety na šlehačce, jen přemýšlím co si dám já ... asi si osmahnu masíko jen tak nasucho, přidám špěnát a brambory :unamused: to bude dobrota :confounded:
Evi jak si vyváříš ty s dietkou??
5. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj ahoj

Dani no perfektní, tak můžeš rodit :wink: :sweat_smile:

Arti pěkně pomaloučku polehoučku s přípravama!!!

Maju tak tenhle dnešní plán ti schvaluju :wink:

Soni tak přeju hezký vejletování jsem zvědavá, jestli nějakou drobnůstku zase přivezeš :sunglasses:

Luci plavčo uuuaaa dneska by mě do vody nikdo nedostal :sweat_smile: Chválím nahlášení :wink:

Zofka bude hlásit z dom? Tak to by bylo super, kdyby je pustili :dizzy_face:

Já zase ráno blbě viděla, pak samo nastooupila aura, teď trochu cejtím hlavu, tak doufám, že se mi migroška nerozjede.... :unamused:

Dneska možnáááááááááááááááááááááááá hodíme oko po kočíku, jen tak orientačně.... tak jsem zvědavá.

Zatím se odpojuju, abych nedráždila tu hlavu, zatím paaaaaaaaaaaaaaaaa
5. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :wink: To jsem se krásně vyspala. :slight_smile: Díky za pochvaly pokojíčku... kdo je připraven, není ohrožen... stejně z toho pak budu vybobkovaná :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dočtu a jdu na ten úklid, do města a tak.

No jo, Žofík by měla jít domů... jsem zvědavá, jak to bude zvládat, ona je šikula, ale musí to být zápřah :confused: Evčo, díky za informace o Vašíkovi.

Dabli, pozdravuj v práci a těhukalhot si užívej, vždyť si těhule :wink:

Maminky dvojčatovky - Artep a Majerka - to je dobře, že jste v celku a odpočívejte :wink:

Luci, užijte si plavání :wink:

Počasí: červen by se měl stydět :angry: 10 stupňů. Aspoň, že neprší :unamused:
5. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.