• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šári, zase v pondělí :grinning: , ale paní Dr. říkala, že doufá, že mi pomohla jak nejvíc mohla, ale termínek další KO vypsat musela :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Woblu, dala 4kg příslušným otvorem :grinning: , dobrý a moc hezký výraz
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
jo very kecup a v dva dni cerstve vymalovane kuchyni... :grinning: :grinning: :grinning: fakt radost... malovala jsem nanovo i strop :-d
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ola

Very tak super, vidíš, počkej, ty Mišáka "vyšoupneš" z obydlíčka ani nemrkneš. :wink: A teda ještě k Hamiltoňákovi přidejte kobru, víš, že sperma obsahuje oxytocin bo co... tak když to tam máš "pootevřený", tak to teď půjde jedna báseň...
Jen jestli manža neusíná naschvál, aby se nemuselo kobrovat :grinning: (třeba je z toho nervoznější jak my tady všechny dohromady :grinning: )

Fotky, co mám pořád vkládat?? No přece je to mimino, který dadá směje se, cucá si ruce, kaká jí a spí. Ale ani ne za 14 dní bude 3 měsíční foto... :wink:
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
koukam ze tech sikulek je nas tady vic... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Soni, malování stropu k smrti nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, no tu kobru už te´d nedám spíš já, protože mě už strašně dole něco tlačí :sweat_smile: a hlavně po té sobotě, to byla před tím kobra 2x a stejně to pak ustalo, tak se na to můžu raz,dva... :confounded: :grinning: a nervóznější rozhodně je, ale snaží se to zvládnout :wink:

No holky, ale my tady na ty fotečky čekáme, když se nemůžeme sejít, aby jsme viděly jak vám to pěkně roste, tak aspoň takhle :wink:
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
very to me to malovani nevadi, me to bavi, ale nebavi me to uklizeni a myti potom ... barva i ve vlasech... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holčiny.
Můj "dobrý den" pokračuje, na nákupním seznamu jsem měla 3 položky, z toho dvě v drogerii. Šla jsem kolem tří drogérií, nevím, na co jsem myslela, ale nekoupila jsem nic... jen v té masně jsem se stavila. No fakt dnes mimoň.

Very, tak hurá, že je tomu pomoženo a ono to už teď půjde jedna dvě.

Woblud, cukr přežiješ!

Neli, stejně si dobrá, a Kubík taky!

Malování kuchyní?? Tak na to jsem u nás odborník já. Ale naštěstí manžílek nebývá doma a tak stihnu bordel uklidit včas...

Jdu něco dělat, Anežka už skoro 3 hodiny spí, tak abych krom neúspěšného nákupu zvládla aspoň něco úspěšně...
18. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Woblu, to jsem chtěla - na ten test na cukrovku, no je to hnusný, ale jako dá se to nejvíc mě vadilo, že se to nedalo zapít třeba obyčejnou vodou, to by mi třeba jako pomohlo, ale zase ráno, jak má člověk hlad, tak i sladká voda dobrá :sweat_smile: , to dáš a když tak jim to tam pokřtíš :sweat_smile: :grinning:
18. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
dneska holky říkali ve snídani s Novou, že je dneska nějaký divný den, neslyšela jsem to doslovně, ale že to nějací odborníci vhodnotili, takže dneska nic moc nedělejte, jen se poflakujte :wink:

já pokud se manža vrátí v nějakou přijatelnou hodinu, bych chtěla dát ještě Tesco, jen tak na čumendu a nějaké drobnosti dokoupit, ale podle toho co tam budou mít z dětského
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
San... vidíš :dizzy_face: ,Very čeká, máš dát 2,5 měsíční Cel :dizzy_face: ... Nebo Cel s maminkou :dizzy_face: ...
18. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Very - tak to jsem rada, ze tě to dneska nebolelo, mě když to dělali, tak to byla bolest neskutečna a stejně to nepomohlo. Museli jsme na cisaře. Jinak ja jsem ze Žďáru.
A v té televizi měli pravdu já jsem dneska nějaká bez nálady a nervní :frowning2:
18. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Malování se já vyhejbám, jsem zkusila prádelnu a u okna se začala odlupovat barva, tak mě od toho vyhnali :sweat_smile: Takže bohužel já malovat nemůžu :sunglasses:

Sar nebooooj ještě 14 dní a Very se dočká fotečky Cel :wink: Já jsem zvědavá na foto Mišáka :dizzy_face:

A my šůrujem a šůrujem, nekonečné, koš na žehlení nabejvá a nabejvá na objemu, ale hejbe se to, aspoň, že tak.... Cel spolupracuje od 14 hod spinká......

A posouvám na 1. stranu a jdu šůrovat.
18. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj,

tak KO dopadla dobře prvně jsem jela domů bez breku :sweat_smile: Bambulka má 574g a 25cm dlouhá.Čípek zavřenej , tuhej a vzadu, to prej v pořádku.Hrdlo nevím to už nekoukal.........Jinak test na cukr mám příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: O placentě neříkal taky nic jen, že je v předu tak soudím, že asi dobrý :confused: No zase jsem se na nic nezeptala.

Přišla Karolínka tak si jí jdu užít a ještě kouknu :wink:
18. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Gab... tak to je moc dobře. Dobré zprávy umí divy!!! Krásné míry!!! A taky se pochlub, jak jste postoupili se jménama :wink: :wink: :wink: ...

San... prej MY šůrujem??? Jsi svolala brigošku, nebo coo???

Very... tak vidíš, jsem se San nehnula :fearful: ...
18. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Gabi, krásný zprávičky :dizzy_face: , tak teď už bude jen líp, snaž se stále ale odpočívat, aby sis nemyslela, že zase můžeš všechno :slight_smile: , to teda ne :wink:

Sanu, ty jsi "pachole", nedáš tu fotku a nedáš :grinning: , no foto Mišánka bude, ale až bude :grinning: , neboj se nic :grinning:

holky, já tady snad deset minut mordovala kojící polštář, než jsem ho do toho povlaku narvala, to byl teda proces :sweat_smile:
18. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Tak přidávám další katastrofu do klubu - dneska jak jsem nervózní tak uklízím ( to já vždycky ) a jak tak uklízím ve spíži sklenice tak na mě spadla 5 l lahev a rovnou na hlavu :frowning2: tak ted tu sedím a mám před očima hvězdičky a ještě stihla rozbít jinou lahev.
18. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Šari se jménem je to zajímavé mám teď tři a pořád nevíme je to zase Sabinka, Žanetka a Šarlotka tak nevím :confused: :confused: zatím vede Žanetka :wink:
18. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tak hlásím, že "moribundus" jsme překonaly a už zas je Anetka ve svý kůži a vysírá a vysírá :sweat_smile: roste nám z ní malej Hilterek, takže jí musíme, co nejdřív nastavit nějaký mantinely :grinning: :grinning:

Very, tak hurá, že je nález lepší a třeba do rána nevydržíte 2v1 :dizzy_face:

Já se budu zítra objednávat na další UZ před IUI, tak se docela těším, že se to zase začne hýbat :dizzy_face:
18. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Luci, hurá moribundus pokořen :wink: a pěkně napsaný příspěvek o Anetce :grinning:

tý jo, tady se to teď rozjede, holky už by to chtělo další těhu vlnu a pak jen pokračovat ve vlnění :slight_smile: , Luci určitě dej vědět jak dopadl UTZ a nevyjde vám to zase, když půjdeš do práce?, si když tak zase odskočíš? :sweat_smile:

cepecku, teda dobrý no, jsi jako OK, abys neměla otřes mozku :confused:
18. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Jéé, Gabi, opět hlasuju za Šarlotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very, na UZ se objednám na příští čtvrtek a podle toho IUI, myslím, že bude vycházet na víkend..uvidíme :wink:
18. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Luci, tak hlavně, aby se vám to hodilo :wink: a vyšlo to
18. led 2010 v 17:26  • Odpověz
zdravím---jo jo Luci to rozjede, myslím další těhu vlnu :slight_smile:

Very zase nakukuji----á zase nic :wink:
18. led 2010 v 17:28  • Odpověz
ahoj Žofi :slight_smile:

no jo Very zase nic :grinning: :grinning: , já budu inventář :grinning: , a náš Michalák se prostě nechá prosit
18. led 2010 v 17:31  • Odpověz
hele Very, však máš termín ješta za dlouho :grinning:
18. led 2010 v 17:34  • Odpověz
no Very, mám to díky práci malinko komplikovanější..UZ mi vychází na sobou, v pátek jsem v práci, takže musím jít ve čtvrtek :unamused: no ale my se s tím poperem :grinning:

Žofi, dík :dizzy_face:

Very, vždyt má ještě čas...TP máš 26.1. :wink: já ještě 5 dní po termínu přenášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: neee, že bych ti to přála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Holky neblázněte, přenášet ne, ale i s tím se smiřuji :frowning2: , akoráde se hrozím těch hodnot, protože já nechci porodit malé SUMO :sweat_smile: (nezapomeňte, že jsme minimálně o 10 dní starší), takže relativně máme po termínu :pensive:

Luci, vy to teda taky nemůžete mít jednoduchý :confused:
18. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahoj,jo jo,dnes neni nejlepší den tak nějak se všechno nedaří,taky jsem si byla pro papíry na předoperační vyšetření a přišla jsem tedy dýl do práce a při odchodu si šéf rýpnul-poslední do práce,první z práce-já,která mu kdykoliv zůstanu na přesčas,nehubatím atd.tak mě teda naštval a asi mu to zítra vrazím-dnes jsem se nezmohla na slovo. :confused:a to jsem odcházela jako pátá.
Taky myslím na Beryka jak asi pochodila v Brně a co dnes Agi a taky Andi s mrazáčkama.
Čepečku,já taky chodím do Jihlavi ke kterému doktorovi chodíš?
18. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahojda.Tak fakt na dnešek hlásili že je nejdepresivnější den v roce a já si jdu klidně na Ket :slight_smile: Tak všechna 3 se krásně vyvíjela akorát to jedno vyřadila.Takže máme 2 zavedená a ještě ty tři zbyly kdyby náhodou.Ale po transferu taková perlička dr.se mě ptá kolik se jich zavádělo jestli dvě nebo jedno.Tak se šel ptát embryoložky.Ta řekla dvě tak tam doufám něco je. :slight_smile: Very tak hurá máš za sebou hmat.Tak třeba se to v noci rozjede.
18. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Andi ahojky :slight_smile: , nejdepresivnější den to sice prý je :sweat_smile: , ale to nebrání sněhuláčkům se řádně zachumlat, dnes se pěkně metlo, tak mají jako nastláno, nejlepší podmínky k zakousnutí. Tfuj,tfuj,tfuj.......... :dizzy_face:

Ahojko, šéfové dokáží vždycky otrávit život :confounded: , rejpal jeden, nevěš hlavu, zítra bude zase líp a nerozčiluj se s ním zítra, akoráde to rozhodí tebe, ikdyž já jsem taky taková, že řeknu co si myslím do očí, občas bych měla počítat radši do 20 :sweat_smile:
18. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.